ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیایید احساساتمان را نسبت به زندگی بگوییم
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: j2j4k
پاسخ: 46
بازدید: 9117

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیایید احساساتمان را نسبت به زندگی بگوییم
06-27-2012, 04:16 PM
ارسال: #41
RE: بیایید احساساتمان را نسبت به زندگی بگوییم
(08-16-2011 12:29 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  من این تاپیکو ایجاد کردم تا دوستانی که تجسم خلاق انجام میدن بیان و احساساتشونو و تجسمشونو بگن.اولم از خودم شروع می کنم.

من دوست دارم وقتی به سن 24 رسیدم ازدواج کنم.چون به این ایمان دارم که زن و مرد هم دیگررو کامل می کنن.من دوست دارم.تو خونه ی زیبا و بزرگم با خانومم بشینیم و یه موزیک ملایم بزاریم و از خاطرات گذشته و اتفاقات روز صحبت کنیم.بعد هم با جنسیس کوپه آلبالوییم دوتایی بریم شامو بیرون بخوریم(البته نه هر شبا) موقع رفتن و برگشتن سرمو از ماشین برای چند لحظه بیرون بیارم و از خدا بابت اینهمه نعمتی که به ما داده تشکر کنم..دوست دارم خانمم اهل مطالعه باشه باهم کتاب بخونیم و جاهای خوبشو سر مشق زندگیمون قرار بدیم.دوست دارم خانمم همیشه بوی قرمه سبزی بده ولی از نوع علمیش(بعدن توضیح میدم).
وای که اون موقع چقدر زندگی زیبا میشه.من الان اینارو تجسم کردم و حتی الان که مشغول نوشتن هستم خیلی لذت می برم. شماها هم بنویسید.

بامزه بود. 24 هم تقریبا زوده واسه ازدواج. مطمئنا ی مدت دیگه این رویاها عوض میشه. اقتضای سن هست.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , jahanagahi , mir abbas , farshid1371 , حسین فتحی
06-27-2012, 06:03 PM
ارسال: #42
نگو توروخدا زوده من تقریبا 23 سالمه دارم ازدواج میکنم
3 یا 4 ماه دیگه عقدمه
قبل عیدم که میریم سر خونه زندگی
مهم سن نیست
مهم اینکه هدف دار باشه ازدواج یا کلا هر کاری
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , SAMIRA , jahanagahi , mir abbas , farshid1371
03-05-2013, 01:57 PM
ارسال: #43
چه تاپیک زیبایی بود.....

سمیرا خانم گفته بودند که اهدافت عوض میشه....

اقتضای سنه.....

ولی نه......ما هنوز به هدف خودمون پایبندیم.....

بچه ها تاپیک رو بالا آوردم که بیاید تجسماتون رو بگید

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , farshid1371
03-05-2013, 02:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-05-2013 02:04 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #44
تجسم یعنی فیلم گرفتن و عکس گرفتن ذهن از آینده.
اگر عزیزی با ایمان قوی و باور زیاد و اعتماد بنفس بسیار بالا این عکسها و فیلمها را بگیرید و در زمانهای مناسب بازبینی کند تبدل به واقعیت می شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , yu3f , Mrs.Seyedi , سیدمهدی هاشمی , بابایی , mir abbas , farshid1371
03-06-2013, 11:11 AM
ارسال: #45
هنوز نمیدوانیم قدرت ناخودآگاه ما چقدر است.
من از آموزه های آنتونی رابینز یاد گرفتم (که البته با تأکید استاد بعد از بیست سال دارم آنها را اجرا می کنم) که با تمام حواس پنجگانه تجربه ای از آن آرزو رو برای خود ایجاد کنیم.
مثلا اگر فلان ماشین رو میخواهیم باید آن را حسش کنیم. باید درون آن بنشینیم. با آن رانندگی کنیم. از بوی نویی آن لذت ببریم. باید صدای موتور آن را بشنویم. باید نرمی فرمون آنرا تجربه کنیم.
البته طنز آن این است که حتی باید مزه روکش صندلی ها یا مواد فرمونش رو هم بچشیم.
خلاصه باید همه این ها رو حتی المکان در عالم واقعیت تجربه کنیم.
و بعد دائم آن را با تمام جزییات به خاطر آوریم.
و بعد دائم همه آن لذتی که داشتن آن خودرو برایمان ایجاد میکند را در خود حس کنیم.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , farshid1371
05-04-2013, 02:03 AM
ارسال: #46
زندگي به من تصورات منو ميبخشه.پس من ميتونم افکارم رو جوري برنامه ريزي کنم که دقيقا به همون چيزي که مبخوام برسم.

شکست، بخشی از موفقیت است.
تماس با من:09368081196
مرتضی حاجی نژاد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , farshid1371
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  میلیاردری که شبیه مردم عادی زندگی می کند karafarin 6 1,344 07-15-2017 06:35 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟ سعید یوسفی 118 26,162 07-15-2017 05:51 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  اگه میلیاردر بشی دوستداری تو کدوم شهر یا کشور زندگی کنی؟ کوروش بزرگ 74 9,829 02-28-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: ***arman***
  يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! کامیار کاظمی 27 4,831 02-13-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: aliiagh
  آیا برای میلیاردر شدن به دنیا آمده اید mjdehghani 18 5,668 12-14-2014 11:18 PM
آخرین ارسال: فانیس
  اگر واقعا میخواهید پولدار شوید توجه به مدیریت مالی الزامی است. mbaland 6 1,606 10-28-2012 10:33 AM
آخرین ارسال: yu3f
  راه رسيدن به موفقيت و ثروت كدام است؟ مهدی گل محمدی 9 3,857 06-26-2012 09:24 AM
آخرین ارسال: اميد مير

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS