ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نیاز به راهنمایی شما برای ساخت چنین کاردستی ای
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پرواز
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 23
بازدید: 4627

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به راهنمایی شما برای ساخت چنین کاردستی ای
11-17-2012, 11:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-17-2012 11:55 PM، توسط پرواز.)
ارسال: #11
RE: نیاز به راهنمایی شما برای ساخت چنین کاردستی ای
آقای سلمان پور، آقای راد ایده ی خوبی بود. روش فکر میکنم با یه حالت تکمیلی یا تغییر میشه کارایی کرد.
منتظر ایده ی شما هم میمونم آقا مهدی
آقای هورمزی نگین که من یه بار تو عمرم همچین کاری کردم تا عمر دارم کابوس اون روز یادم نمیره!
من تو دانشگاه یه مدار منطقی 2 واحدی داشتم. با بچه های گروه مخابرات گرفتم. برای اونا 3 واحد بود و ضمنا قبلش کلی مباحث مرتبط تو سایر درس هاشون داشتن. استاد پروژه تعیین کرد: یه ماشین حساب پیاده سازی کنید!
نمره ی پروژه برا من خیلی مهم بود. پروژه 15 نمره داشت!!!!!!! و 5 نمره فقط یه سوال بود که اونم ظاهرا تست المپیاد بوده. هیچکس نتونست جواب بده! ب
هیچکدوم از بچه های کلاس نتونستن پیاده کنن. تو کل مدت دانشجوییم برا اولین بار رفتم بدم بیرون برام طراحی کنن. ولی بیرون هم هیچکس حاضر نبود روش کار کنه. خلاصه اینکه یکی قبول کرد برام انجام بده ولی دوروز مونده به تحویل پروژه گفت یه مقدار ناقصه و باید یه کلک بزنیم. گفتم چی؟ گفت فلان آی سی که خودش یه ماشین حساب کامله رو باید پشت بردبردها قایم کنیم! الان اسمش یادم نیست ولی اون آی سی یه کریستال هم داشت. مصیبتی بود برا خودش. دیگه سرتون رو درد نیارم. استاد بعد از دیدن پروژه ام کف کرده بود! گفت تو چطور دانشجوی کامپیوتری و تونستی مدار به این خوبی ببندی؟ بعد هم گفت من حالا مدارت رو تکه تکه میکنم که دیگه کسی نتونه از تو بگیره و به من تحویل بده. داشتم سکته می کردم. گفتم الان که مدار رو دو تکه کنه، آی سی و کریستالش رو میبینه. اما ندید!!!!!!!!!! و خلاصه همه چی بخیر گذشت. یادمه از اتاق استاد که بیرون اومدم یه کم اونطرف تر رو پله ها نشستم! از بس حرص و استرس فشارم رو انداخته بود.
خلاصه دیگه حالا تا کسی اسم از این چیزا میاره من میترسم. خدایی از این ریسک ها نمی کنم دیگه!

اینم زنگ تفریح!

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , هومان هرمزدی , M3HDI , Delta.H , مهدی 1 , مهدی گل محمدی , sr.rezaei65
11-18-2012, 01:23 AM
ارسال: #12
سلام ساده ترین و پیش و پا افتاده ترین چیزی که به ذهن من می رسه با استفاده از دو تا قوطی کبریته که امیدوارم بدردتون بخوره
http://upload.iranvij.ir/images_aban91/6...881693.jpg
http://upload.iranvij.ir/images_aban91/5...354686.jpg
http://upload.iranvij.ir/images_aban91/0...659139.jpg
قسمت داخلی دو کبریت رو به هم می چسبونید
هر قوطی رو به 5 قسمت مساوی خط کشی می کنی
به ازای هر شماره جمله دلخواه می نویسید مثلا شماره 4 برای 2 ضربدر 2 است
هر دو قسمت خارجی کبریت رو به فاصله یک سانت بهم میچسبونید
با کاغذ رنگی هم می تونید جلدش بگیرید

به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , مهدی 1 , پرواز , dara , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , sr.rezaei65
11-18-2012, 02:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 02:31 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #13
یک بطری نوشابه 300 سی سی را برمی دارید (ترجیحا صاف ) و به جای برچسبش یک کاغذ سفید می چسبانید
روی کاغذ سفید به شکل زیر چاپ می کنید یا می نویسید

سلام------------خداحافظ ------------ گل -----------------2*2

1------------------ 2 ----------------- 3 ----------------- 4

حالا یک جعبه لامپ را بر می دارید و روش را کاغذ سفید می گیرید (بهتره یک جعبه دقیقا به اندازه قسمت بالای پت نوشابه بسازید
درب پایین جعبه مقوایی را یک سوراخ کمی بزرگتر از درب نوشابه ایجاد می کنید
از درب بالایی پت نوشابه را داخل جعبه مقوایی کرده و درب بالای جعبه را می بندید
حالا روی جعبه مقوایی دو عدد کادر سوراخ می کنید
با چرخاندن درب بطری عدد ها و متن ها تغییر می کند

اینم نمونه طرح که کد باز بود باهاش کشیدم
[تصویر: 65k9e3z0eg8s55kf4ov.jpg]

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , مــجــیــנ , پرواز , yu3f , dara , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی
11-18-2012, 02:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 02:53 AM، توسط هومان هرمزدی.)
ارسال: #14
(11-18-2012 02:30 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  [تصویر: 65k9e3z0eg8s55kf4ov.jpg]

ممنون از طرح خوبتون.اما صورت مساله میگه با پنج دکمه.این طرح دقیقا مدل ابتدایی جعبه دنده هستش.
حالا اگه بشه کاری کرد که با دکمه ها بطری نوشابه هر سری اندازه زاویه مشخصی بچرخه خیلی خوب میشه.مثلا با دکمه 1 به اندازه 30 درجه نسبت به حالت اول و با دکمه 2 به اندازه 60 درجه نسبت به حال اول و با زدن دکمه 5 به اندازه 300 درجه و اگه در حالت 5 بود و دکمه سه رو زدیم برگرده به 180 درجه.این میشه حالت step موتور.اما باز هم میگم استفاده از دکمه انرژی مکانیکی مورد نیاز رو تامین نمیکنه و استفاده از نفر هم نیاز به شارژ داره.
اصلاحیه متن --> اشتباها به جای فنرف عبارت نفر رو تایپ کردم

ساعت های قدیمی یادتونه؟رویه یه مقوا عقربه ها رو با سوزن میزدیم و از اون طرف پاک کن میزدیم؟
اینجا هم میشه دانش آموز دکمه 1 رو فشار بده و بعدش با همون روش یک صفحه مدور رو بچرخونه تا عبارت مورد نظر بر روی صفحه نمایش داده بشه.

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: پرواز , مهدی 1 , کامیار کاظمی , Delta.H
11-18-2012, 08:35 AM
ارسال: #15
از هر سه ی شما بزرگواران ممنونم. واقعا شرمنده شدم وقت گذاشتید یه مدل هم ساختید یا طراحی کردین. همش عالی بود و برای یکی دیگه از کاردستی هاش بهش ایده داد. منتها مساله اونجاست که این معلم تاکید روی وجود دکمه داره. یعنی حتما یه دکمه ای با دست "فشرده بشه" و بعد یه اتفاقی بیفته. مثلا اون حالت های ماشین تایپ قدیمی تقریبا همون چیزیه که لازم داره ولی پیاده سازیش سخته
به هر صورت بازم ممنونم.

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Delta.H
11-18-2012, 09:28 AM
ارسال: #16
(11-18-2012 08:35 AM)پرواز نوشته شده توسط:  از هر سه ی شما بزرگواران ممنونم. واقعا شرمنده شدم وقت گذاشتید یه مدل هم ساختید یا طراحی کردین. همش عالی بود و برای یکی دیگه از کاردستی هاش بهش ایده داد. منتها مساله اونجاست که این معلم تاکید روی وجود دکمه داره. یعنی حتما یه دکمه ای با دست "فشرده بشه" و بعد یه اتفاقی بیفته. مثلا اون حالت های ماشین تایپ قدیمی تقریبا همون چیزیه که لازم داره ولی پیاده سازیش سخته
به هر صورت بازم ممنونم.

میشه یه کاری کرد.یه محور مرکزی باشه مثل اون شیشه نوشابه.دکمه ها با نخی که چند دور به سطح شیشه نوشابه پیچیده شده باشه وصل شده باشه.
دکمه ها ارتفاعهای متفاوت داشته باشند.با فشردن هر دکمه شیشه نوشابه با توجه به ارتفاع دکمه به میزان خاصی میچرخه و عبارت مشخصی رو نشون میده.
البته شیشه نوشابه یک مثال هستش و میتونید از لوله پلیکا استفاده کنید.مساحت قاعده محور رو تقسیم بر 6 بکنید، مقدار به دست اومده میشه تفاوت سطح کلیدها.
البته یک دکمه برای ریست هم باید باشه و با هر سری فشردن اون دکمه، شیشه به حالت اول برگرده.امیدوارم بتونم منظورم رو برسونم(بلد نیستم سه بعدی طراحیش کنم)

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: yu3f , پرواز , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Delta.H
11-18-2012, 09:38 AM
ارسال: #17
بهترین روش روش همون پیانو های اکوستیگ هست ب نظرم :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , پرواز , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی
11-18-2012, 09:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 10:09 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #18
با درود

می شه به صورت مکانیکی طراحی کرد ولی بعید می دونم از یک بچه مدرسه ای همچین انتظاراتی داشته باشند

در هر حال خدمت شما ، اگه جاییش نامفهومه بفرمایید تا باز کنم
[تصویر: k1dbuzjrhk7pzxixjofx.jpg]

دو طرف کادر بالا خز (مثل موهای قلمو) نصب می شه که وقتی تابلوها پایین هستن چیزی پیدا نباشه
خود اهرم ها می توانند قاشق چایخوری (شربت خوری ) دسته بلند باشه که خم شده باشه
لوله وسط هم یک تکه لوله خودکار بیک و یک لوله کمی با قطر بیشتر( نظیر لوله خودکار فشاری ها ) که برش می خوره و قسمت خم قاشق ها چسبانده می شه و بعد همه قاشق ها داخل لوله اولیه بیک می شه

می شه طرح را به صورت پیشرفته تری طراحی کرد که همه قاشق ها از یک کار بیان بیرون ولی کار کمی سخت تر می شه

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: yu3f , پرواز , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Delta.H
11-18-2012, 10:22 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 07:59 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #19
اینم یک طرح دیگه

یک بطری نوشابه خانواده و یک جعبه اندازه نصف بطری و یک عدد مداد یا خودکار

قسمت حدود 15 20 سانتیمتر پایین پت نوشابه را می برید ، سپس کاغذ سفید یا پرینت شده روش چسبانده می شه
و در هر سطر فقط یکی از متن ها نوشته می شه
سپس داخل جعبه می کنید و از بالای جعبه (همون دایره زرد) مداد یا خودکار را داخل شیشه نوشابه فرو می کنید و سپس با چسب حرارتی می چسبانید

حالا به فرم دنده ماشین مسابقه ، وقتی دسته (مداد) را روی هر عددی می برید ، پیغام همون عدد نشون داده می شه

[تصویر: e45nhrecgpk8wel3e.jpg]

10_004

.
 تشکر شده توسط: yu3f , پرواز , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , M3HDI , Delta.H
11-18-2012, 11:01 AM
ارسال: #20
دوستان سلام
اميدوارم همگي خوب باشيد.
اومدم تنها يك مورد رو به شما عزيزان بگم و برم
چيزي كه يك معلم يا مربي اموزشي از يك دانش اموز ميخواد كه نام كاردستي روي ان گذاشته.خيلي بايد ساده تر از اين مواردي باشد كه شما عزيزان داريد به خودتان سختي ميديد و در سطح افراد بالاتر از يك دانش اموز مطالب رو ارائه ميكنيد.

بطور حتم اين دوتا داستان رو شنيديد
اوليش اقدام ناسا براي ساختن يك خودكاري كه بتونه در فضا بنويسه(چون با توجه به حركت ها و محيط خاص جوهر به سر خودكار نميرسيد) با كلي هزينه و چند سال بالاخره اين محصول رو ساخت و كلي به خودش افتخار كرد.فرداي ان روز از طرف روسيه يك نامه اومد كه ما اين مشكل رو با يك مداد حل كرديم (باعث شكست ناسا شد ووو)

مورد دوم هم خالي بودن جعبه هاي صابون كه در فروشگاه ها بود
و صاحب كارخانه كلي هزينه كرد تا با ابزار دقيق در طول راه توليد جعبه هاي خالي صابون از دور حذف بشند و بعد از چند وقت يك نفر تنها اومد با يك پنكه اين مورد رو حل كرد.

به سوال دقت نكنيد كه چقدر پيچيده هست به دنبال جواب اسان و راحت باشيد.

بطور حتم وقتي جواب رو خواهيد ديد خودتان هم ميگيد چقدر راحت و كاربردي

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پرواز , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , Delta.H
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت خرید ضایعات مس - آهن و ... سعادت 14 4,179 08-22-2022 10:07 AM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  کمک جهت ساخت قالب تزریق پلاستیک Kaseb 12 9,839 09-30-2019 08:34 PM
آخرین ارسال: yordsevan
  بهترین و ارزانترین راهکار برای ساخت یه سوله 60 متری ؟؟؟ theboy 14 7,229 07-24-2018 01:16 PM
آخرین ارسال: badeezco
  هزینه ساخت سوله abdolrahim 12 16,168 06-13-2018 11:31 AM
آخرین ارسال: badeezco
  نظر شما در مورد نانوایی لواش؟ tiktaks 2 616 04-04-2018 07:56 PM
آخرین ارسال: avahid75
  ایجاد شرکت برای انبوه سازی tiktaak68 3 1,051 12-22-2016 10:45 AM
آخرین ارسال: tiktaak68
  راهنمایی برای تولید لوله برق مازی پایپ رویان 0 1,345 09-06-2016 09:38 AM
آخرین ارسال: مازی پایپ رویان
  راهنمایی درمورد تولیدی تا 16 میلیون pooya.r 2 1,831 06-09-2016 05:06 PM
آخرین ارسال: irandac
  تولید پلاستیک نایلون برای پوشش گلخانه Ajafari 0 1,643 03-27-2016 12:35 PM
آخرین ارسال: Ajafari
  راهنمایی تولیدی لباس mohsen_ 5 2,214 11-21-2015 04:52 PM
آخرین ارسال: RMA
  راهنمایی در مورد تولید میلگرد از ضایعات اهن ghadirteam 0 2,390 06-28-2015 03:39 AM
آخرین ارسال: ghadirteam
  تولید قطعات کامپوزیت درخواست راهنمایی حسن قجر 2 1,263 05-27-2015 11:55 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  ايده هاي خلاقانه چه زماني به ذهن خطور ميكنند mehdi098 11 3,203 05-20-2015 06:47 PM
آخرین ارسال: sajad225
  چطور مجوز تولید شیرینی سنتی به همراه بسته بندی بگیریم ؟ Skp 2 8,090 05-20-2015 04:36 PM
آخرین ارسال: hkonjkav
  نياز به راهنمايي جهت استفاده از پسمانده هاي سنگ چيني tarmxxxx 5 1,023 02-23-2015 04:11 PM
آخرین ارسال: pasargad1924
Lightbulb ساخت دستگاه ویدیو متری yaghoobi71 9 4,276 02-12-2015 12:41 AM
آخرین ارسال: abobayat
  بهترین راه برای پیدا کردن سوله اجاره ای در شهرک های صنعتی؟ theboy 6 2,477 02-09-2015 02:39 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  به نظرتون این کار شدنیه saadati 6 1,191 01-14-2015 07:30 PM
آخرین ارسال: saadati
  کمک جهت ساخت سوله Kaseb 5 1,908 01-04-2015 12:37 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  راهنمایی جهت طراحی کوره کوچک saadati 4 1,913 12-09-2014 10:42 PM
آخرین ارسال: saadati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS