ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگر سوالی هست در خدمتم!
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 68
بازدید: 12267

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر سوالی هست در خدمتم!
11-21-2012, 09:49 PM
ارسال: #61
RE: اگر سوالی هست در خدمتم!
(11-21-2012 01:38 PM)مهتاب نوشته شده توسط:  تاپیک بسیار باارزشی است ممنون از همه دوستان که وقت گذاشتنذ. هر چند دیر رسیدم اما منم یک سوال می کنم البته کمی تخصصیه اما مطمئنم می تونم ازتون کمک بگیرم. اقای نامی عزیز شما تو پروفایلتون نوشتید که در ساخت شهرهای جدید همکار می کنید من شهرساز هستم ما تو دانشگاه کلی آموزش می بینیم و کلی طرح های مفید از بچه های دیده میشه اما وارد دنیای حقیقی که می شیم شهرهای ایران هیچ حرفی برای زدن ندارند طرح هادی و طرح جامع تدوین میشه اما هیچ کدوم واقعا یک طرح عالی که روش زمان گذاشته باشن نیست (نمی گم رو طرح ها فکر نمیشه میدونم شهر سازی دنیای تو در توییه و حتی یک کار کوچیک کلی زمان بره منظورم اینه که به اندازه کافی رو طرح انرژی گذاشته نمیشه مخصوصا در طرح هائی روستاها که کاملا کپی پست شده هستند بر اساس یک سری سر فصلهای به شدت قدیمی) مابا گروهی از دوستان تصمیم گرفتیم برای نمونه رو چند تا روستا یا شهر کوچیک کار کنیم و طرح متفاوتی بدیم تا هم ضائقه مردم عوض بشه و هم مسئولین نظرشون در مورد طرح ها . اما بشدت درگیر رابطه ها شدیم و هنوز در تلاشیم برای گرفتن طرح. پیشنهاد خاصی دارید که بتونه به روند رسیدنمون به این هدف رو کمک کنه؟
ممنون

با سلام و سپاس

لطفا منظورتان را شفاف بفرمایید:
1- آیا دنبال روابط این کار هستید؟
2-بودجه این طرحتون از چه منبعی ساپورت میشه؟
3- آیا هدفتون صرفا متقاعد کردن بعضیها هست؟
4-آیا هدفتون از اجرای طرح درامد زایی هست؟
5-چون بنده زیاد تو جزییات کارها نیستم و تصمیم گیریهای کلان را انجام میدیدم لطفا خیلی دقیق منظورتون رو بفرمایید تا یا عرض کنم یا کسی رو برای مشورت این کار براتون معرفی کنم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , M3HDI , فرهاد قربانی , Haavin , amiryazdani138 , GreatNavid , مهتاب , m_grate29 , sir-mahyar , mir abbas
11-21-2012, 10:00 PM
ارسال: #62
لطفا کمی واضح تر سوالتان را مطرح بفرمایید:
1- در وضع کنونی ؟
2- در مسیر حرکت اولیه تا الان؟
3-این مواردی را که پرسیدید برای چه مقطعی از زمان مد نظرتان هست؟
4- منظور از شهود چیه؟چون من تفاسیر گوناگونی از ان دارم شما تفسیر و هدف دقیقتون رو از شهود برام بگید
5- احساسات باز برایم معانی گسترده ای دارد لطفا دقیقا بگید منظورتان چیست؟
......................................................................................................................
اوکی متوجه شدم - دو سالی هست روی ریتم زندگی نجومی هر فرد در زمان پیدایش ( تقدیر ) تحقیق میکنم . از نوع جواب دادن شما تصور کردم شما از این ریتم اگاهید که این سوالات را از شما پرسیدم . این یک علم فراذهنی است که میزان انرژی ساطع شده هر فرد را به او در هر روز نشان میدهد . به جوابیه سایر اعضاء مشغول باشید
سپاسگذارم از توجه تان
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , nami , jahanagahi , Haavin , amiryazdani138 , تنگسیر , sir-mahyar , mir abbas
11-21-2012, 11:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 12:01 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #63
با عرض معذرت . از استاد بهداد عزیز تقاضا میکنم در رابطه با موضوع سئوال تایپیکی باز کرده تا استفاده کنیم. خصوصا در رابطه با:
روی ریتم زندگی نجومی هر فرد در زمان پیدایش ( تقدیر ) تحقیق میکنم .
اولین بار است که چنین موردی را شنیدم.ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Haavin , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , nami , M3HDI , مــجــیــנ , بهداد , sir-mahyar , mir abbas
11-22-2012, 12:32 AM
ارسال: #64
(11-21-2012 10:00 PM)بهداد نوشته شده توسط:  لطفا کمی واضح تر سوالتان را مطرح بفرمایید:
1- در وضع کنونی ؟
2- در مسیر حرکت اولیه تا الان؟
3-این مواردی را که پرسیدید برای چه مقطعی از زمان مد نظرتان هست؟
4- منظور از شهود چیه؟چون من تفاسیر گوناگونی از ان دارم شما تفسیر و هدف دقیقتون رو از شهود برام بگید
5- احساسات باز برایم معانی گسترده ای دارد لطفا دقیقا بگید منظورتان چیست؟
......................................................................................................................
اوکی متوجه شدم - دو سالی هست روی ریتم زندگی نجومی هر فرد در زمان پیدایش ( تقدیر ) تحقیق میکنم . از نوع جواب دادن شما تصور کردم شما از این ریتم اگاهید که این سوالات را از شما پرسیدم . این یک علم فراذهنی است که میزان انرژی ساطع شده هر فرد را به او در هر روز نشان میدهد . به جوابیه سایر اعضاء مشغول باشید
سپاسگذارم از توجه تان

با سلام و سپاس

خب عزیزم،زمینه تحقیقات شما در مورد متافیزیک و فراروانشناسی میباشد

روانشناسی که اعتقاد به سه مولفه وراثت،محیط و اراده دارد ولی مباحث فراروانشناسی موضوعات بسیار گسترده ای دارد از قبیل موکلین انسان،تکیه گاههای ذهنی،و همین موردی که شما فرمودید که بهتر هست بگیم بیوریتم
بیوریتم که منحنی و نرم افزار خودش رو داره

بقول دکارت اگر علم را به درخت تشبیه کنیم متافیزیک ریشه،فلسفه تنه و سایر علوم ساقه های ان میباشد.

رشته تخصصی بنده نمیباشد ولی در این زمینه مشاورین خبره ای از امریکا و المان استخدام کرده ام که در بعضی روزها با محاسبات خودشان برایم میگویند که چه کنم.
ولی اینجا به بحث فعلی ما مربوط نیست. موفق باشی و بحث شیرینی رو داری دنبال میکنی که از مباحث روز دنیا میباشد.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , M3HDI , 3ObHaN , tondar12 , حامد , m_grate29 , Haavin , mahdi77 , بهداد , mir abbas , dost , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , fartak
11-22-2012, 12:36 AM
ارسال: #65
سلام
ایا شما هم در حال حاضر سریع ترین راه پولدار شدن رو واردات می دونید؟

زود تر از دیگران مطلع شدم ،زودتر از دیگران تصمیم گرفتم و وقتی تصمیم گرفتم چشمم را بستم و عمل کردم. (راکفلر)
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , M3HDI , mir abbas
11-22-2012, 12:46 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 12:47 AM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #66
ُسلام آقای نامی.
به نظرتون بر چه اساس و معیارهایی آدم باید شغلش رو انتخاب کنه؟
آیا صرفا باید به درآمد شغل نگاه کنیم؟
 تشکر شده توسط: M3HDI
11-22-2012, 12:47 AM
ارسال: #67
سلام سوالی که از شما داشتم اینه :
اگه چراغ علائدین رو داشتید و می تونستید سه تا آرزو کنید چه آرزوهایی می کردید ؟

به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
 تشکر شده توسط: amiryazdani138
11-22-2012, 12:48 AM
ارسال: #68
با اجازه ادمین عزیز و دوست داشتنی انجمن:

با توجه به اینکه استاد نامی عزیز دیشب را برای سئوالات در نظر گرفته بودند و تایپیک بسته شده بود ولی دوستان سئوالات دیگری داشتند و استاد محبت کرد به پاس احترام به عزیزان جوابگوی آنان شد. لطفا سئوال دیگری مطرح نفرمائید و اگر سئوالی داشتید می توانید در یک تایپیک مطرح تا بجز استاد نامی عزیز, عزیزان دیگر هم جواب دهند. ممنونم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , M3HDI , 3ObHaN , حامد , مــجــیــנ , nami , Haavin , sir-mahyar , mir abbas , بابایی
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS