ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ميليونرها چه كساني هستند؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 09:38 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 8
بازدید: 1209

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-17-2012, 02:20 AM
ارسال: #1

اگر برای ثروتمند شدن جدی هستید، دانستن این پنج روش برای تان ضروری است :
- اولین روش و بهترین آن ها در طول تاریخ، داشتن یک شرکت خصوصی برای هر نوع سرمایه گذاری، از جمله معاملات املاک است. حدود ۷۴ درصد میلیونرهای خودساخته نه تنها در این نسل و این قرن، بلکه در قرن گذشته نیز شرکت خصوصی داشته اند.
- دومین منبع اصلی میلیونرهای خودساخته، موقعیت مدیران ارشد است. ۱۰ درصد میلیونرها مردان و زنانی هستند که سال های متمادی در شرکت های بزرگ کار کرده اند تا به جایگاه مدیر لرشد ارتقا پیدا کنند. آنگاه حقوق های بسیار بالا، سهام شرکت، سود سهام و پاداش های خوبی دریافت کرده اند و به دلیل نگهداری درآمدشان ثروتمند شده اند.
- سومین گروه میلیونرها شامل پزشکان، حقوقدانان، وکلا و سایر افراد متخصص و حرفه ای است. مردان و زنانی که کارشان را خیلی خوب انجام می دهند و به بالاترین جایگاه های شغلی ارتقا پیدا می کنند نهایتا درآمدهای بسیار بالا به دست می آورند. در هر حرفه ای ۵ درصد از افرادی که از نظر دانش و تخصص در صدر قرار دارند درآمدشان ۱۰ تا ۲۰ برابر بیشتر از یک فرد متوسط در همان حرفه است.
- چهارمین گروه فروشندگان و مشاوران فروش هستند. ۵ درصد میلیونرها را بهترین فروشندگان تشکیل می دهند. این افراد هرگز شرکت خصوصی تاسیس نمی کنند یا برای اخذ مدرک به دانشگاه نمی روند بلکه فقط فروشندگان خوبی برای محصولات و خدمات گوناگون هستند و در نتیجه دستمزدهای کلانی دریافت می کنند. رمز ثروتمند شدن آن ها این است که درآمدشان را عاقلانه سرمایه گذاری و آن ها را حفظ می کنند. در واقع ۹۹ درصد میلیونرهای خودساخته جزء این چهار گروه هستند: صاحبان شرکت های خصوصی: ۷۴ درصد – مدیران ارشد: ۱۰ درصد – پزشکان ، حقوقدانان و سایر افراد حرفه ای: ۱۰ درصد – فروشندگان و مشاوران فروش: ۵ درصد
- یک درصد باقیمانده از میلیونرهای خودساخته را افراد گوناگون در زمینه های مختلف تشکیل می دهند. زمینه هایی مانند اختراعات، هنرپیشگی، ورزش، تالیف کتاب، خلق موسیقی، قرعه کشی ها و وراثت. ولی همه این ها فقط یک درصد هستند. تعداد راه های میلیونر شدن به قدری فراوان است که تقریبا غیرممکن به نظر می رسد انسانی به این هدف دست نیابد، البته به شرطی که جدی باشد.
منبع:
http://www.e-pedian.com

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , mir abbas , Haavin
11-17-2012, 02:26 AM
ارسال: #2
RE: ميليونرها چه كساني هستند؟
سلام

آقا ماشالله ، شما یه تنه کل انجمن رو حریفید ها!

چهار ، پنج تای دیگه هم ارسال داشته باشید ، کلا انجمن قرق شما میشه Yosef.gif

ببخشید اگه اسپم شد

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , حامد
11-17-2012, 02:32 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-17-2012 02:35 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
متاسفانه این حرکت باعث می شود که تایپیکهائی که ایجاد میکنید خوانده نشده رد شوند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , GreatNavid , حامد
11-17-2012, 02:48 AM
ارسال: #4
فرمايش آقاي قربانيان كاملا متين هست
اطاعت امر

اسپري كود كامل سرسبز

10_004
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , jahanagahi , حامد
11-17-2012, 09:44 AM
ارسال: #5
پیشنهاد می کنم ی تاپیک مثل همه جور مطلب (فک کنم حامد جان ساخت) بزنید مطالب مرتبط و اینگونه مطالب رو تو اون بزارید. مثل خانم صدفی چند تا تا‍پیک باز کردند مثل آخرین اخبار املاک، آخرین اخبار پزشکی، آخرین اخبار خودرو و... ک آپدیت می شن. :-) در حد ی پیشنهاد بود :-)
پایدار باشی جناب مردانیان عزیز

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mir abbas , M3HDI , GreatNavid , jahanagahi , حامد
11-20-2012, 07:40 PM
ارسال: #6
ممنونن از نظراتتون
تو فكر انجام اين كار بودم يكم كار واسم پيش اومده

اسپري كود كامل سرسبز

10_004
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
11-20-2012, 09:01 PM
ارسال: #7
منم میخواستم نظر جناب قربانیان رو قبلا خدمتتون عرض کنم گفتم شاید باعث ناراحتی شما بشه . سعی کنید مدت زمان ارسال ها رو بیشتر و پراکندگی تاپیک ها رو کمتر کنید .
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد
11-20-2012, 09:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-20-2012 09:11 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #8
دوتایپیک داشتیم و نظر ماندن در امشب بود که لابلا متاسفانه گم شد.بخواهیم تایپیک را بالا بیاوریم اسپم می شود. مجبور شدیم امشب از آن صرفنظر کنیم.

سعی کنیم بر روبی تایپیکهائی که هستند بحث کنیم وحداکثر دو تا سه تایپیک جدید در ارتباط با اهداف انجمن ایجاد کنیم. وچندین تایپیک اضافه نکنیم .کاش ادمین عزیز آمار بالا را برمی داشتند تا ما برای ارسال چشم به آن آمار نداشته باشیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , حامد , yu3f
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هيچ فكر كرده ايد ميلياردرهاي سه سال آينده ايران چه كساني هستند؟و به چه شغلي مشغولند؟ mehdi098 90 16,373 01-01-2012 12:05 AM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS