ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من اگر جای شما بودم !
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 19
بازدید: 2175

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من اگر جای شما بودم !
11-12-2012, 07:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2012 07:34 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #11
RE: من اگر جای شما بودم !
وقتی تایپیک یا پستی با نام (نامی عزیز)دیده می شود همه بطرفش حمله میکنند و بازار ما کسادمی شودWinkWinkWink

پس بیائید دین خود را به این عزیزان ادا کنیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , M3HDI , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , nami , حامد , mir abbas , مهدی گل محمدی , dara , Delta.H , toofan245 , hamed.yegane
11-12-2012, 10:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 12:37 AM، توسط nami.)
ارسال: #12
[quote='jahanagahi' pid='48927' dateline='1352729780']
در این پست از طرف خودم و ادمین عزیز و همه عزیزان انجمن از شما نامی عزیز خواهشی دارم:

برای شروع حرکت این عزیزان جلسه ای با حضور شما و ادمین عزیز و من در هر کجا که شما راحت هستید تشکیل دهیم تا بتوانیم برنامه ریزی عالی برای حرکت عزیزان انجام دهیم.

منتظر جواب آن عزیز هستیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , jahanagahi , yu3f , مسعود کوچولو , حامد , mir abbas , مهدی گل محمدی , dara , madar , P@RSA , ahmad rezaee , Delta.H , M3HDI , m_grate29 , hamed.yegane
11-12-2012, 10:47 PM
ارسال: #13
(11-12-2012 10:34 PM)nami نوشته شده توسط:  [quote='jahanagahi' pid='48927' dateline='1352729780']
در این پست از طرف خودم و ادمین عزیز و همه عزیزان انجمن از شما نامی عزیز خواهشی دارم:

برای شروع حرکت این عزیزان جلسه ای با حضور شما و ادمین عزیز و من در هر کجا که شما راحت هستید تشکیل دهیم تا بتوانیم برنامه ریزی عالی برای حرکت عزیزان انجام دهیم.

با سلام و سپاس

جناب قربانیان بنده مشتاق تر از همه هستم تا دیداری با شما دوستان داشته باشم ولی فعلا که ایران نیستم هر وقت اومدم حتما خدمتتون خواهم رسید.یکی از دوستان جوان رو برای عرض ادب خدمت اعضای انجمن هماهنگ میشم تا فعلا ایشون با بچه های انجمن ملاقاتی داشته باشن و گزارشهای تکمیلی رو برای بنده ارسال کنند. دلم میخواهد بچه های انجمن با این دوستی که به انجمن معرفی خواهم کرد ارتباط تنگاتنگی داشته باشن و شب و روزش رو بگیرن. برنامه های خوبی به امید خداوند منان برای انجمن در نظر گرفته ام.از بچه ها حرکت از خدا برکت و از بنده حقیر هم ...

بینهایت ممنونم . پیشانیت را می بوسم.
ما همسن با عزیزان نیستیم ولی هماهنگ با سن عزیزان برنامه ریزی خواهیم کرد.عزیزان ما , عشق ما این عزیزان مشتاق موفقیت هستند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , مسعود کوچولو , مــجــیــנ , کامیار کاظمی , حامد , مهدی گل محمدی , dara , madar , nami , ahmad rezaee , Delta.H , M3HDI , hamed.yegane , نی نی عسلی
11-12-2012, 10:54 PM
ارسال: #14
(11-12-2012 10:34 PM)nami نوشته شده توسط:  [quote='jahanagahi' pid='48927' dateline='1352729780']

با سلام و سپاس

جناب قربانیان بنده مشتاق تر از همه هستم تا دیداری با شما دوستان داشته باشم ولی فعلا که ایران نیستم هر وقت اومدم حتما خدمتتون خواهم رسید.یکی از دوستان جوان رو برای عرض ادب خدمت اعضای انجمن هماهنگ میشم تا فعلا ایشون با بچه های انجمن ملاقاتی داشته باشن و گزارشهای تکمیلی رو برای بنده ارسال کنند. دلم میخواهد بچه های انجمن با این دوستی که به انجمن معرفی خواهم کرد ارتباط تنگاتنگی داشته باشن و شب و روزش رو بگیرن. برنامه های خوبی به امید خداوند منان برای انجمن در نظر گرفته ام.از بچه ها حرکت از خدا برکت و از بنده حقیر هم ...
ممنونیم و در انتظار...

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , nami , Delta.H
11-12-2012, 11:05 PM
ارسال: #15
نامی عزیز لطفا مطالعه فرمائید.
ما وقتی وارد این انجمن شدیم , برای خود خیلی مسئولیت ایجاد کردیم.WinkWinkWink
صحبت من با استادم:

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...0#pid48980

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , مسعود کوچولو , nami , dara , Delta.H , M3HDI
11-12-2012, 11:09 PM
ارسال: #16
با عرض سلام خدمت جناب قربانیان و نامی عزیز
شما بزرگواران موتور محرک این انجمن هستید و بچه های انجمن از وجود شما انرژی میگیرند و شما بیمنت درسهای زیادی به بنده و تمام اعضاء انجمن دادید .
خداوند حافظتون باشه.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: nami , مسعود کوچولو , jahanagahi , مــجــیــנ , dara , ahmad rezaee , Delta.H , M3HDI , hamed.yegane
11-12-2012, 11:40 PM
ارسال: #17
منم با آقا سبحان موافقم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , nami , ahmad rezaee , M3HDI
11-16-2012, 02:05 AM
ارسال: #18
استاد و جهان آگهی

استاد : جهان آگهی شدی 1
جهان آگهی : آقا اجازه ؟ چرا 1
استاد: شروع کن . تاکی معطلی؟
حهان آگهی : اجازه آقا؟ ما تایپیک تغییر نگرش را زدیم.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4903&page=1
تایپیک بانک اطلاعاتی مشاغل را زدیم
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=5214&page=1
صندوق استانی شمال و تهران را هم تشکیل دادیم .
اجازه آقا؟ خوب کم کم شروع میکنیم. یک جلسه هماهنگی هم تشکیل می دیم و انشالله شروع میکنیم.
استاد: جهان آگهی واقعا دوستت دارم شدی 9/75
جهان آگهی : آقا اجازه؟ باشه .اجازه ؟ من حرفی ندارم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , مــجــیــנ , ahmad rezaee , Delta.H , M3HDI , P@RSA , nami , yu3f , کامیار کاظمی , hamed.yegane
11-16-2012, 08:31 AM
ارسال: #19
[b]سلام میکنم خدمت کسانی که خالصانه و بی منت به فکر کمک و پیشرفت اعضای انجمن هستند .
[/b]
جناب قربانیان و جناب نامی عزیز :

هر جمعی هدفمند اگر افرادی دلسوز و باتجربه و همراه در درون خود نداشته باشد بی شک به سختی می تواند مسیر پیشرفتش را طی کند .در دوره زندگی انسان گاهی نکته ای و یا تلنگری می تواند ناخودآگاه مسیر زندگی او را عوض کند .

من به شخصه از داشتن چنین کسی که مرا در زندگی راهنمایی کند و در پیمودن مسیر بی هیچ چشمداشتی کمکم کند بی نصیب بوده ام ، و اکنون که به درکی از پیرامون خودم و کسب تجربیات آنهم از شکستهایی که داشته ام پی می برم ، افسوس سالهایی را می خورم که می توانست به معجزه ای بدل شود .

دوستان جوان شاید ندانند که این نعمت های الهی که به آنها ارزانی شده است و هر کدام می توانند با استفاده از آن حتی دنیا را به جایی بهتر برای زیستن تبدیل کنند ، باید از وجود راهنمایی چنین گنج های ارزشمندی استفاده کنند.
جوانی هرچه هم که عاقل باشی ، دوره خامی - اشتباه و کسب تجربه است .

از شما و تمامی استادان عزیزی که وقت با ارزش خود را صرف خدمت به دوستان می کنند سپاسگزاریم و این نکته باقی است که انرژی که شما به انجمن می دهید حتماً جذب دوستان خواهد شد .

سپاس - سپاس - سپاس

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , M3HDI , P@RSA , vahid61 , nami , yu3f , حامد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS