ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
زمان کنونی: 03-19-2024, 12:46 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: arash.alirezaei
پاسخ: 119
بازدید: 19604

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-15-2012, 02:27 AM
ارسال: #1
دوستان تو این تاپیک قید بفرمایید از کجای دنیای میلیاردری بیشتر خوشتون میاد
مثال:شهرت؛دارایی،ارامش ورفاه و....

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , ali mohammady , amiryazdani138 , jahanagahi , mohajer.my , nami , sherafati , maxsoulfly , نی نی عسلی , Elixir , zahra_r
11-15-2012, 12:53 PM
ارسال: #2
RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
قسمت اولش
یعنی اونجایی که آدم تلاش میکنه تا میلیاردر بشه
این مرحله اش خیلی لذت بخشه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: ali mohammady , amiryazdani138 , GreatNavid , yu3f , حامد , jahanagahi , mohajer.my , nami , sherafati , maxsoulfly , farsi , pooria026 , نی نی عسلی , Elixir , zahra_r , BRAVE
11-15-2012, 12:55 PM
ارسال: #3
همش من همشو میخوام میخوام میخوام اصلا هم شوخی ندارما؟!! میخوام .چیه چرا این طوری نگاه میکنید؟ مگه بده ؟خوب همش رو دوست دارم
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohajer.my , nami , sherafati , maxsoulfly , saeed.abdollahi , Divar , نی نی عسلی , Elixir , zahra_r
11-15-2012, 01:40 PM
ارسال: #4
خیلی جنبه هاش هست .
ثروتمند بودن همراه با چیزهای دیگری هم به نظر من هست ( البته به طور صحیحش )
قدرت ، نفوذ ، توانایی مالی و خرید هرچی که دوست دارید ، کمک کردن ( رضایت عجیبی میده به آدم ) و ...
ولی بیشترین قسمتش رو که دوست دارم خریدش هست . من عاشق خریدم Yosef.gif .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , yu3f , jahanagahi , mohajer.my , nami , sherafati , maxsoulfly , Divar , farsi , Elixir , zahra_r , پریچهره
11-15-2012, 02:13 PM
ارسال: #5
سلام.
شحخصیتی که تو این راه کسب میکنم.
اینکه مثلا یکی منو نمیشناسه میگه آقا مملکت اینجوریه.پول نیست ،دیگه هیچکی نمیتونه پول در بیاره و...
و من برای اینکه ضایع نشه و البته حوصله ی بحث رو ندارم حرفاشو تایید کنم ولی تو دلم بهش بخندم که آخه چی میگی؟جلوی قاضی ملق بازی؟
از اینکه پشت پورشه کایینم بنویسم الهم عجل لولیک الفرج... یارو از بقلم ردشه ببینه تریپ مثبتم بگه لابد این دزده و آقازاده که به اینجا رسیده و تو دلش تا میتونه بهم فحش بده.از اون نگاهشون خوشم میاد.برای من اینا تو میلیاردریم لذت بخشه...
و.........................

تشکر شده توسط: yu3f , مــجــیــנ , حامد , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mohajer.my , ali mohammady , کامیار کاظمی , soltan20 , sherafati , nami , maxsoulfly , hossein1377 , محمد پارسا , farsi , Elixir
11-15-2012, 05:51 PM
ارسال: #6
یارو از بقلم ردشه ببینه تریپ مثبتم بگه لابد این دزده و آقازاده که به اینجا رسیده و تو دلش تا میتونه بهم فحش بده.از اون نگاهشون خوشم میاد.برای من اینا تو میلیاردریم لذت بخشه...

خیلی جالب گفتی مسعود جان.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mohajer.my , مسعود کوچولو , مــجــیــנ , sherafati , nami , maxsoulfly , farsi , Elixir
11-15-2012, 06:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2012 06:28 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #7
آرامش و رفاه.

بیخود. مسعود جان نذار بهت حرف نامربوط بزنند.WinkWinkWink

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , مهدی گل محمدی , mohajer.my , ali mohammady , مسعود کوچولو , حامد , کامیار کاظمی , sherafati , nami , sir-mahyar , maxsoulfly , iranboy , farsi , نی نی عسلی , Elixir
11-15-2012, 06:42 PM
ارسال: #8
آقا منم بی ریا عرض کنم

دوست دارم دوروبرم هرکس میخواد ازدواج کنه تمام خرج عروسیش یا کمی تا قسمتی ابری!! بهش کمک کنم ای خوشم میاد ای خوشم میاد.

دوم یک اتاق درست کنم و تا میتونم بهترین لباسهای بازار رو بخرم و بذارم تو اتاق تا هر وقت دلم خواست هر نوع لباسی باشه که بپوشم.

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: yu3f , مهدی گل محمدی , mohajer.my , مــجــیــנ , jahanagahi , حامد , کامیار کاظمی , soltan20 , sherafati , nami , maxsoulfly , saeed.abdollahi , farsi , Elixir
11-15-2012, 07:31 PM
ارسال: #9
من اون لحظه رو دوست دارم که دارم میرم ی باغ چند هکتاری بزرگ واسه تفریح آخر هفته بخرم بعد خودم سطح باغ رو چمن کنم یک نمای جالب بهش بدم یک اسب خوشکل بخرم اسب سواری کنم یه خونه ویلایی توش بسازم آخ چه حالی میده
ایشالا که همه به آرزوشون برسن منم تا 2 سال دیگه باغمو بخرم

یزدان نصرتی از کرمانشاه
تماس با من:09197224599
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , حامد , فرهاد قربانی , sherafati , nami , maxsoulfly , sajjad , hossein1377 , محمد پارسا , pooria026 , نی نی عسلی , Elixir
11-15-2012, 07:44 PM
ارسال: #10
در اين تاپيك جاي نظر اقا كاميارا خالي ميبينم
مزين بفرماييد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mohajer.my , کامیار کاظمی , jahanagahi , sherafati , nami , maxsoulfly , iranboy , Elixir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طرز تفکرتون تو عالم میلیاردری چطوریه؟؟ r2013.samadi 4 730 01-08-2018 10:30 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  میلیاردری که شبیه مردم عادی زندگی می کند karafarin 6 1,299 07-15-2017 06:35 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS