(مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل صحت ادعاهای مطرح شده در تبلیغات ندارند لطفا قبل از هر اقدامی بررسی های لازم را داشته باشید.)

sale-course

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

richestman

ketabpich

از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
زمان کنونی: 03-26-2017, 12:08 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: مهدی ر
پاسخ: 112
بازدید: 10690

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
12-19-2016, 07:23 PM
ارسال: #111
RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
بهترین قسمت میلیاردر شدن برای من اینه ک همین الان از کارم استعفا میدم میرم برای اخرین بار از تمام همکارام خداحافظی میکنم با ماشین اخرین سیستم میرم در حالی ک اون همکارایی ک ب دلیل بهتر بودن وضع مالیشون برای من تاقچه بالا میزاشتن رو حسابی غافلگیر میکنم جوری ک چشاشون چهارتا بشه بعد میرم کل اون روز ب خودم اختصاص میدم و ب برنامه های اینده ام فکر میکنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-22-2016, 12:26 PM
ارسال: #112
RE: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
بهترین قسمت میلیاردر شدن اینه که میتونم بیشتر به دیگران کمک کنم تا مشکلات مالی شون حل بشه .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  میلیاردری که شبیه مردم عادی زندگی می کند karafarin 5 726 09-18-2014 12:31 AM
آخرین ارسال: mihyarder

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS