ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یه سوال در مورد افراد میلیونر
زمان کنونی: 04-24-2024, 03:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: make money
آخرین ارسال: simens
پاسخ: 44
بازدید: 7383

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سوال در مورد افراد میلیونر
06-01-2012, 08:37 PM
ارسال: #41
RE: یه سوال در مورد افراد میلیونر
(06-01-2012 08:22 PM)navvab12 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من در حال حاضر با یک کمپانی معتبر خارجی کار می کنم و فقط در این حد بگویم که نفر اول این سایت تو یک سال گذشته 540000$ یعنی بیشتر از 800 میلیون تومان درآمد داشته و خود من هم تا الان 5 بار برداشت داشته ام و روزی 2% سود به دلار می گیرم یعنی ماهی 60% و این یعنی 3 برابر بلند مدت 5 ساله در بانک های ایران و البته قابلیت کامپوندینگ داره یعنی رو سود شما هم سود میاد و هر لحظه اراده کنید می تونید پولتونو بریزید تو حسابتون یعنی در هر روز و 12 ساعت بعد پول تو حسابتونه و به ازای یک روز هم سود می کنید و مدیر کمپانی گفته اگر کسی بتواند فرمول به کار رفته در این سرمایه گذاری را کشف کند 1000000$ جایزه به او می دهد.
البته فقط نیاز به یک حساب لیبرتی دارید تا درآمدتان را برداشت کنید و بعد با صرافی های آن لاین که من با بعضی از آن ها کار می کنم پولتان را در کارت عضو شتابتان تحویل بگیرید.
البته این کمپانی 10$ به شما هدیه می ده تا با اون سرمایه گذاری رو شروع کنید و ادامه بدید و حتی برداشت کنید تا به صحت کار پی ببرید. تا الان که من با این کمپانی کار کرده ام بر خلاف 99% سایت های scam و دروغی کاملا درست بوده و هزاران نفر رضایت خود را از این سایت و برنامه های بی نظیرش اعلام کرده اند و عکس و فیلم و نوشته های این افراد در تمام صفحات این ابر سایت قابل مشاهده است.
در ضمن کنفرانس های روزانه که به صورت آن لاین در سایت برگزار می شود این امکان را به همه می دهد تا روش های کسب درآمد از این سایت را یاد بگیرند.
شرکت در سرمایه گذاری ها برای تمام مردم جهان آزاد بوده و افراد ایرانی هم مثل من و دوستانم در این سایت حضور دارند.
با 10$ شروع کنید یعنی 19000 تومان و یک بار سرمایه گذاری گلوبال رو تجربه کنید واقعا ریسکی نداره فقط حسابتونو باز کنید با 10$ سایت و 10$ خودتون دو تا پوزیشن می خرید و روزی 2% یعنی 0.4 دلار سود خالص می گیرید و هر روز که می رید تو حساب کاربری تون می بینید شده 0.8 - 1.2 - 1.6 - 2 - 2.4 - 2.8 و .....
من در حال حاضر 180 پوزیشن دارم و روزی 36$ در میارم یعنی 1080$ در ماه و این یعنی 1.5 میلیون تومان در ماه به پول ما ایرانی ها.
من نمی خوام سریعا وارد کار بشید اگه دوست دارید فقط تو سایت ثبت نام کنید و با 10$ رایگان هدیه 1 پوزیشن بخرید و هر روز برید تو سایت و سود تونو ببینید باهاش کار کنید و هر وقت 20$ شد برداشت کنید و فقط کار کردن با حساب خارجی رو یاد بگیرید.( تا اینجا که 1 ریال هم هزینه نداره و فقط مقدار زیادی هیجان و آگاهی رو به ارمغان میاره و اگه زبانتون خوب باشه می تونید تو آموزش ها که توسط بزرگترین نت مارکتر های جهان آموزش داده میشه وارد شید و مو به مو کارها رو یاد بگیرید و به صحت حرف های من پی ببرید. )

هر آن چه که باید در باره حساب الکترونیکی دلاری، کار با کمپانی و نحوه ی ثبت نام بدانید در وبلاگ من به صورت نوشتاری، تصویری و فیلم موجود است.
لطفا اگر علاقه دارید وارد شوید و مطالب بلاگم را به دقت بخوانید و این را بدانید ورود بدون اطلاعات صحیح و درست در این کار یعنی شکست و آگاهی و اشتیاق برای یادگیری یعنی لذت و پیروزی

بلاگ من:http://clicksent.mihanblog.com
یک سوال ؟
اگر همه با همون 10 دلار هدیه شرکت شروع کنن . شرکت هیچ ورودی نداره پس این پولا رو از کجا میاره سود می ده

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , iranboy
06-02-2012, 12:11 AM
ارسال: #42
(06-05-2011 09:01 PM)make money نوشته شده توسط:  سلام خدمت شما
من یه بحثی رو مطرح میکنم امیدوارم که هرکسی نظری داره مطرح کنه شاید بشه در موردش نتیجه گیری کرد
من داشتم در مورد افراد جوان میلیونری که از طریق اینترنت به ثروتهای میلیاردی رسیدن میخوندم تو اغلب این زندگینامه ها و در افراد خود ساخته میلیونر دیگر این گونه نشون داده میشه که یه فرد یه موضوع و ایده جدیدی رو رو میکنه و بعد از مدتی و خیلی راحت اون روش میگیره و فرد به کسب ثروت میلیونی میرسه مثلا سایت ابی و یا سایت های دیگه ای که در زمینه های مختلف هست مثلا اشلی دختر17ساله انگلیسی .
میخوام نظر دوستان روبدونم که آیا چون این افراد ایده جدید داشتن اینقدر سریع به نتیجه رسیدن اگه اینطوریه چه جوری سایتشون در زمان کوتاهی فراگیر شده که بعد از چند سال دیگه مشهوریتشون فراگیر شده؟
و آیا اگه فقط واسه ایده جدیده میشه ایده رو تکرار کرد و با کمی تلاش بیشتر به نتیجه رسید؟نظرات من زیاد جامع نیست دوستان با نظراتشون تکمیلش کنند.
در پایان هم یه تلنگربه خودم و دوستان خوبم:بهتر نیست در کنار تبادل اطلاعات کمی به قضیه عملی تر نگاه کنیم و با کمک همدگیه به ثروت برسیم.(فراموش نکنیم که یکی از توصیه های افراد ثروتمند اینه که حداقل روتو با یه کار هرچند کوچک به پایان برسون.منظورم حس همکاری عملی بین دوستانه.امیدوارم دوستان شرایطشو فراهم کنند.
با تشکر

سلام
من تازه این تاپیک را خوندم و خواستم تا قبل از اینکه تمامش را بخونم،این را بنویسم که ما نباید اشتباه کنیم که همیشه اولین نفرها در هر کاری بهترین نیستند ، مثلا همین گوگل،که قبلا هم شرکتهای دیگری بوده اند، سایتهای شبکه اجتماعی زیادی بودند ولی زوکربرگ موفق شد و اولین هم نبود،یا سایت گروپان که قبل از این شرکت ،کسان دیگه ای هم این کار را کرده بودند ولی گرپان به موفقیت رسید.
ایده میتونه تکراری باشه،ولی نحوه اجرا و مدیریت و خلاقیت در حین کار میتونه مهمتر هم باشه،بازاریابی میتونه خیلی مهمتر باشه،و خیلی چیزهای دیگه...

Coolگاهی وقتها،باید پارو نزد،وا داد،باید دل را به دریا داد...
06-02-2012, 08:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2013 09:18 PM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #43
دوست عزیز براتون بیشتر توضیح می دم.
این 10$ رو شما می گیری و 1 پوزیشن می خری و موجودی شما میشه 0$ ( چون قیمت هر پوزیشن 10$ است ) و تا 75 روز هر روز 2% سود می گیری و این سود هر روز به حسابت اضافه میشه یعنی روز 75 که این پوزیشن شما از دور خارج میشه 15$ تو حسابته و البته اینو نگفتم که سایت بعد 45 روز 10 دلار رو از حسابتون کم می کنه و فقط اونو برا شروع کار و یادگیری و تست بدون ریسک به شما میده و با این حال باز هم 5$ ته حسابت می مونه و با 5$ دیگه که خودت می ریزی دوباره 1 پوزیشن می خری و بعد 75 روز 15$ در میاری و با 10 تا یه پوزیشن دیگه و دوباره 15$ می گیری و این بار می تونی 20$ رو در عرض 12 ساعت بکشی بیرون یا 2 تا پوزیشن بخری و 30$ در بیاری.

اینو بگم که این سایت رتبه زیر 400 جهانی رو در الکسا داره با 15000 لینک به آن و هر کسی که درستی کارو می بینه فورا سرمایه گذاری می کنه.
من تا الان نشنیدم که کسی رو فریب بده حتی یک نفر و از 1 سال پیش تا الان یکسره پرداخت داشته.
اما چطوری شما که تازه کار هستید ریسک کارو کاملا کاهش بدید؟
روش من:120$ ریختم و 12تا پوزیشن خریدم و صبر کردم تا سودم از 0 ( روز اول ) بشه 120$ وبعد کشیدم بیرون، یعنی سرمایه ی من برگشت حالا فقط با سود اون پوزیشن های بیشتر خریدم و بیشتر برام سرگرمی شده بود تا کار کردن،چون حتی یک دلار از پولم تو سایت نبود و خیالم راحت بود و تا الان که فقط سود واقعی بوده.
سوابق برداشت دلاری هم تو بلاگم هست.
البته ریسکش رو هم پذیرفتم، از بابت رئیس سایت که خیالم راحته ولی حملات هکری به این سایت نه، چون هر روز ایمیل هایی رو دریافت می کنم که می خوان با یه ترفندی وارد حساب لیبرتی من بشن و پول های منو بالا بکشن و البته برا ما عادی شده و همچنین سایت در صفحه ی اول حساب کاربری تون متن و مشخصات کامل ایمیل های هکری رو قرار می ده.
توصیه می کنم اگه خواستید شروع کنید با یه مبلغ پایین مثلا 10$ وارد شید تا نگران چیزی نباشید و در عوضش یه تجربه ی خوب به دست بیارید.
فقط اینو بگم که حتی اگه حرف های من صحت نداشته باشه یا نه من درست بگم و فقط 1% احتمال این باشه که کمپانی صادق نباشه شما فقط 10$ از دست دادی که تا الان برا هیچ کس این اتفاق نیفتاده ولی اون طرف قضیه رو ببینید درآمد نا محدود و مثلا بیشتر از 50000$ تا سال بعد یعنی 80 میلیون تومان و فکر کنم ارزششو داره.
البته اگه فقط 1% شک دارید وارد نشید. تا شما تو فکر خودتون چیزی رو باور نکنید هیچ وقت تو اون زمینه موفق نمی شید.

مبادا رویا هایت را فرو بگذاری، می دانم که برآنی به پایان بری، شاید بفرسایی و بخواهی رها کنی، اما به تو ایمان دارم و ندارم هیچ تردیدی که پیروز می شوی اگر بکوشی.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-01-2013, 07:54 PM
ارسال: #44
اگر دوباره به اول راه برگردد چیکار میکند تازودتر از الان میلیاردر بشه؟Huh
 تشکر شده توسط: iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آنچه فقط در افراد خلاق دیده می شود........ mallarme 0 581 05-08-2013 08:29 PM
آخرین ارسال: mallarme
  هشت قانون برای میلیونر شدن کامیار کاظمی 3 2,829 05-01-2013 07:36 PM
آخرین ارسال: simens
  چرا در این انجمن جمع شده ایم؟ jahanagahi 0 493 12-01-2012 01:37 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  موفقیت برای افراد کم رو و خجالتی دلشاد حسین پور 5 2,373 11-10-2012 07:15 PM
  10 بهانه براي پولدار نشدن در ايران امروز MARYAR 3 1,151 04-25-2012 02:37 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  ۷ راه براى کسب پول در سال ۲۰۱۱ مهدی گل محمدی 5 2,069 12-03-2011 12:13 AM
آخرین ارسال: مصطفي
  سیزده فرصت برای موفقیت در تمام کسب و کارها! دلشاد حسین پور 1 1,294 09-12-2011 12:14 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  چگونه در بازی ارتباط برنده شویم دلشاد حسین پور 0 913 09-11-2011 11:31 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
  15 راه ساده برای نفوذ در قلب مشتری کامیار کاظمی 4 1,884 07-12-2011 09:59 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  24 نكته مهم براي موفقيت در كار مهدی گل محمدی 0 937 07-07-2011 07:48 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  به نظر شما یک میلیونر چه شخصیتی دارد؟ مهدی گل محمدی 8 2,390 06-28-2011 07:45 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS