ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نمیدونم از کجا شروع کنم ؟ راهنمایی برای شروع به کار یک شرکت در زمینه IT
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: asadasad20
آخرین ارسال: yu3f
پاسخ: 12
بازدید: 2832

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-12-2012, 04:43 PM
ارسال: #1
سلام

بنده کارشناسی IT دارم و برنامه نویسی و طراحی وب رو در حد خوبی بلدم و 2 سال هم سابقه کاری به صورت فری لانسر و شرکتی دارم. واسه یک اداره دولتی هم قبول شدم اما با این وضع بی پولی دولت معلوم نیست که کی سر کار بروم.(14 ماهه که منتظرم) امسال یک شرکت ثبت کردم (در زمینه فناوری اطلاغات) و تصمیم گرفتم که شرکت شغل دومم بشه چون برنامه نویسی رو دوست دارم و می خوام در آینده اونو تبدیل به یک شرکت بزرگ بکنم. اما حالا نمیدونم که از کجا شروع کنم؟ من توی شهرستان و استان کوچیکی زندگی می کنم و یه جورایی دستم بسته است؟ البته خوبی کار ای تی اینه که میشه به صورت آنلاین هم کار کرد یعنی اگه کارت خوب باشه حتی خارج از کشور هم میشه مشتری جذب کرد.

دوستان لطف کنند بگند که استارت کار رو چه جوری بزنم ایا با چاپ کارت ویزیت و پخش اون میشه کار گرفت یا سایتی واسه شرکت طراحی کنم و اینترنتی کار بگیرم ؟ دوستان اگه تجربه ایم کار رو دارند لطفا هر چی میدونند بگند.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , yu3f , jahanagahi , nami , hamid.h
11-12-2012, 05:49 PM
ارسال: #2
RE: نمیدونم از کجا شروع کنم ؟ راهنمایی برای شروع به کار یک شرکت در زمینه IT
سلام.
موفق باشی.
باید چندتا نمونه کار داشته باشی و بتونی بوسیله بازاریاب های قوی و با استفاده از رابطه ها روشون مانور بدی و پروژه بگیری.

​میکروکالا اولین فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت و لپ تاپ در خوزستان
تحویل رایگان ویژه شهر اهواز
​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , hamid.h
11-12-2012, 06:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2012 06:07 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #3
یک شرکت آی تی حتما باید یک سایت داشته باشه!

شما قبل از ثبت شرکت هیچ پلن و برنامه کوتاه مدت و بلند مدتی نریختی!!؟!؟!

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , asadasad20
11-12-2012, 07:57 PM
ارسال: #4
(11-12-2012 06:04 PM)yu3f نوشته شده توسط:  یک شرکت آی تی حتما باید یک سایت داشته باشه!

برنامه دارم هم بلند مدت و هم کوتاه مدت فقط توی استارتش گیر کردم. چگونه کار بگیرم چگونه توی شهرم تبلیغات و بازاریابی کنم ؟
 تشکر شده توسط: yu3f
11-12-2012, 08:07 PM
ارسال: #5
حتما سایت بزن هم معرف کارت میشه وهم میشه سفارش قبول کرد

در گام اولیه سعی کن پروژه های دانشجویی بگیری تا اینطوری هم بین دانشجو ها معروف میشی هم روزمه کاریت میره بالا
اگر به دانش خودت مطمن هستی سعی کن با شرکت های بزرگ مذاکره کنی تا بتونی بصورت مشترک سفارش هاشون رو انجام بدی

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: asadasad20 , مهدی گل محمدی
11-12-2012, 09:17 PM
ارسال: #6
(11-12-2012 07:57 PM)asadasad20 نوشته شده توسط:  
(11-12-2012 06:04 PM)yu3f نوشته شده توسط:  یک شرکت آی تی حتما باید یک سایت داشته باشه!

برنامه دارم هم بلند مدت و هم کوتاه مدت فقط توی استارتش گیر کردم. چگونه کار بگیرم چگونه توی شهرم تبلیغات و بازاریابی کنم ؟

شما برنامه های کاری کوتاه مدت و بلند مدت رو بگو تا ما بتونیم رو استارت اون ها کمک کنیم Smile

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
11-12-2012, 10:46 PM
ارسال: #7
(11-12-2012 09:17 PM)yu3f نوشته شده توسط:  
(11-12-2012 07:57 PM)asadasad20 نوشته شده توسط:  

شما برنامه های کاری کوتاه مدت و بلند مدت رو بگو تا ما بتونیم رو استارت اون ها کمک کنیم Smile

ممنون از پاسختون
راستش اساسنامه شرکتم موارد زیادی رو شامل میشه که واسه شروع میخوام در طراحی وب کار کنم و یک سی ام اس خوب بنویسم (بهتر از سی ام اس های موجود) و سابقه خوبی رو بدست بیارم و بعد از اون برم توی نرم افزارهای تخصصی تر مثل اتوماسیون اداری و کارگزینی و ... و در خلال این کارها بتونم نمایندگی هاست و دامنه رو هم بگیرم و به صورت گسترده در کل کشور تبلیغات کنم مثل شرکت ایران هاست و رادکام و سپنتا و فراگستر ...
البته در کنار این کارها هم فعالیت خودم رو گسترش بدم مثل خدمات پیام کوتاه و راه اندازی سایت های با ایده های جدید و طراحی اپلیکیشن برای تلفن های هوشمند و ارائه اینترنت پرسرعت و ...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , مهدی گل محمدی , mahyarSAMSUNG
11-12-2012, 11:06 PM
ارسال: #8
بزار خیلی رک بهت بگم (امیدوارم ناراحت نشی). این حرف ها از کسی هست که نزدیک به ۵ ساله به صورت جدی داره کار می کنه و تو شرکت های مختلف بوده! از مدیر پروژه طراحی یک سایت گرفته تا بخشی از تیم تولید آنتی ویروس! حالا خود دانی

نظر من:
اساسنامه مهم نیس. هرچیزی ک بخوای می تونی کم و زیاد کنی. ما وقتی شرکتمون رو ثبت کردیم تک تک خطوط تو اساسنامه رو بر اساس برنامه هامون نوشتیم نه اینکه برنامه هامونو بر اساس اساس نامه بگیم.
اول از همه مهمه ک شرکت رو چی ثبت کردین؟ امیدوارم مسئولیت محدود ثبت کرده باشید.
این فکر واهی رو از سرتون باید بیرون کنید که یک سی ام اس خوب بنویسم بهتر از سی ام اس های موجود! یعنی شما می خوای بیای با سی ام اسی مثل جوملا وردپرس دروپال و ... رقابت کنی؟ سی ام اس هایی ک سابقه چند ساله دارن و تیم های توسعه از سراسر دنیا روش کار می کنند و ....!؟؟!؟ شوخی نکن با من!
همین الآن می خوای چند تا شرکت مطرح تو ایران بهت نشون بدم ک سی ام اس ای ک میفروشن همون دات نت نیوک عه؟ یا لایف ری؟ یا جوملا!؟
بنده خدا شما با این تفکر فقط باعث جذب ورشسکتگی و شکست به سمت خودت میشی. پس! اولین کار اینه ک این تفکرات رو عوض کنی :-)

نوشتن این متن ها برای من سودی نداره (از لحاظ مادی) و فقط از زمانم داره مصرف میشه! پس اینو بدون ک گفتن این حرفا فقط برای اینه ک ی دوستی مثل شما راه های اشتباهی ک دیگران رفتن رو نره :-)

نرم افزار های تخصصی تر اتوماسیون مثل چارگون و همکاران سیستم هست ک تیم های خیلی قوی پشتش هست و سال هاس داره کار میشه روشون! پس فکر رقابت تک نفره رو از سرت بیرون کن!

نمایندگی هاست و دامنه رو از همین الآن هم میتونی بگیری اما مطمئن باش انقد سود نداره ک بخوای باهاش میلیاردر بشی :-)

پس راه حل چیه!؟
۱- پیدا کردن بند پ ! باید یکی یا ۱۰ تا آدم داشته باشی ک بتونی کار بگیری! و الا تنها چیزی ک از شرکت برات می مونه چیزی نیس جز ی شرکت ورشکسته و دردسر های مالیات و اینا :-)
۲- اجرا کردن ایده های نو! کار جدید همیشه خواستار داره. بخاطر مساسل محرمانگی یک سری چیز هارو نمیتونم بگم ولی در این حد بگم که یک محصولی ک فکر می کردیم نهایتا بتونیم ۷-۱۰ میلیون ب ی وزارت خونه بدیم داریم الآن با قیمتی حدود ۷۰-۸۰ میلیون میدیم! بخاطر اینکه ایده اش انقد نو بود و مشکل وزارت خونه مطبوع رو حل می کرد که خودشون این رقم رو پیشنهاد دادن!!

طراحی اپلیکیشن رو هم از سمت اند یوزر به حداقل برسون. تو ایران با این وضعیت کپی رایت تولید برنامه برای کاربرای عادی چندان سود ده نیس! اینو مطمئن باش. ما برنامه اصلیمون برای آنتی ویروسمون فقط برای سازمان هاست! چون هیچ توجیه اقتصادی در سطح کاربر عادی نمی بینیم! شاید ی نسخه فری بدیم برای کاربرا اما می دونیم کمتر کاربری حاضر میشه برای ی برنامه پول بده! چون کرک شده اش رو پیدا می کنه!

پس رفتن به سمت تولید برنامه های انترپرایز خوبه. همینطور برای تلویزیون های هوشمند هم می تونی برنامه طراحی کنی.

برای اینکه دچار مشکل نشی بهترین کار اینه برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت ات رو بنویسی و بعد اولویت دهی کنی. از ۱ تا آخر. بعد شروع کن زمان بندی کن تا این تاریخ این کار باید انجام شه. و الا کار از دستت ول میشه و زمام کار رو از دست میدی.

ببخشید امشب باید ی داکیومنتی بنویسم وقتم کمه و الا قسمت های مهم رو برجسته و رنگی میکردم.
امیدوارم کمکی کرده باشم بهتون :-)
موفق و موفق تر و موفق ترین باشی دوست عزیز Yosef.gif

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mahyarSAMSUNG , hamid.h
11-13-2012, 01:41 PM
ارسال: #9
(11-12-2012 11:06 PM)yu3f نوشته شده توسط:  بزار خیلی رک بهت بگم (امیدوارم ناراحت نشی). این حرف ها از کسی هست که نزدیک به ۵ ساله به صورت جدی داره کار می کنه و تو شرکت های مختلف بوده! از مدیر پروژه طراحی یک سایت گرفته تا بخشی از تیم تولید آنتی ویروس! حالا خود دانی

نظر من:
اساسنامه مهم نیس. هرچیزی ک بخوای می تونی کم و زیاد کنی. ما وقتی شرکتمون رو ثبت کردیم تک تک خطوط تو اساسنامه رو بر اساس برنامه هامون نوشتیم نه اینکه برنامه هامونو بر اساس اساس نامه بگیم.
اول از همه مهمه ک شرکت رو چی ...

ممنون از وقت گرانبهایی که در اختیار من قرار دادید
بنده دو ساله که فارغ التحصیل شدم که یه سالیش دنبال کار سربازیم بودم و یه سالی هم توی یه شرکت نرم افزاری بودم. توی این شرکت بود که یه سی ام اس رو به صورت تیمی نوشتیم و تا حالا هم خیلی موفق بوده و یکی از دلایلی که من از اون شرکت بیرون اومدم این بود واسه خودم کار کنم چون کار اصلی تیم ما می کرد و سودشو مدیر عامل می برد. شرکت معتبری بود(توی استان) و تنها 3 سال سابقه داشت با کلی مشتری و نمونه کار موفق.
من وقتی که کارهای اولشونو دیدم خیلی تعجب کردم در حد پروژه های دانشجویی بود اما بعد چندین کار خیلی پیشرفت کردند و حرفه ای شدند. پس هیچ شرکتی مادرزاد موفق نیست و همه از صفر شروع کردند.
شرکت هم مسئولیت محدوده و دلایلش رو هم می دونستم.
سیستم وردپرس هم توسط یک نفر ساخته شد و بعدها به دلیل متن بازبودنش و انعطافش پشرفت کرد و این دلیل نمیشه که وقتی وردپرس و جوملا و دیتالایف و دورپال و ... هستند و دیگه کسی سی ام اس ننویسه. این سیستم ها با این همه سابقه باز هم دارای معایبی هستند پس هیچ سیستمی کامل نیست. من نگفتم که می خوام با وردپرس رقابت کنم. اگه برنامه نویسان از وردپرس استفاده می کردند الان هزارتا سی ام اس ساخته نمی شد.
اگه اینجوری بود سی ام اس مزخرف دوران ساخته نمی شد و کلی سایت دولتی باهاش راه نمی انداختند. از همون وردپرس استفاده می کردند. اگه من هنگام طراحی وب واسه یک اداره بخوام یه سایت بسازم و از وردپرس استفاده کنم میگن که واسش زحمتی نکشیدم و هزینه کمی رو پرداخت می کنند اما وقتی از سیستم خودم استفاده کنم میتونم روش مانور زیادی بدم.

مشکل من گرفتن مشتریه. اونم به خاطر اینه توی شهر و استان کوچیکی هستم که دو ماه روی مخ شهردار شهر هستم که واسشون سایت بسازم اما قبول نمی کنه و میگه لازم نیست
من اگه توی شهر بزرگتری بودم یا توی تهران بودم نیازی نبود به این سایت بیام. اگه بخوام برم یه وزارت و ببینم کارشون کجا لنگه و به قول شما دنبال ایده نو باشم باید 10 ساعت توی راه باشم.
من می خوان چندتا کار انجام بدم و حاضرم هیج سودی هم نکنم حتی واسش هزینه کنم واسه نمونه کار و جذب مشتری.
باز هم ازتون تشکر می کنم
11-13-2012, 02:15 PM
ارسال: #10
(11-13-2012 01:41 PM)asadasad20 نوشته شده توسط:  
(11-12-2012 11:06 PM)yu3f نوشته شده توسط:  بزار خیلی رک بهت بگم (امیدوارم ناراحت نشی). این حرف ها از کسی هست که نزدیک به ۵ ساله به صورت جدی داره کار می کنه و تو شرکت های مختلف بوده! از مدیر پروژه طراحی یک سایت گرفته تا بخشی از تیم تولید آنتی ویروس! حالا خود دانی

نظر من:
اول از همه مهمه ک شرکت رو چی ...

ممنون از وقت گرانبهایی که در اختیار من قرار دادید
بنده دو ساله که فارغ التحصیل شدم که یه سالیش دنبال کار سربازیم بودم و یه سالی هم توی یه شرکت نرم افزاری بودم. توی این شرکت بود که یه سی ام اس رو به صورت تیمی نوشتیم و تا حالا هم خیلی موفق بوده و یکی از دلایلی که من از اون شرکت بیرون اومدم این بود واسه خودم کار کنم چون کار اصلی تیم ما می کرد و سودشو مدیر عامل می برد. شرکت معتبری بود(توی استان) و تنها 3 سال سابقه داشت با کلی مشتری و نمونه کار موفق.
من وقتی که کارهای اولشونو دیدم خیلی تعجب کردم در حد پروژه های دانشجویی بود اما بعد چندین کار خیلی پیشرفت کردند و حرفه ای شدند. پس هیچ شرکتی مادرزاد موفق نیست و همه از صفر شروع کردند.
شرکت هم مسئولیت محدوده و دلایلش رو هم می دونستم.
سیستم وردپرس هم توسط یک نفر ساخته شد و بعدها به دلیل متن بازبودنش و انعطافش پشرفت کرد و این دلیل نمیشه که وقتی وردپرس و جوملا و دیتالایف و دورپال و ... هستند و دیگه کسی سی ام اس ننویسه. این سیستم ها با این همه سابقه باز هم دارای معایبی هستند پس هیچ سیستمی کامل نیست. من نگفتم که می خوام با وردپرس رقابت کنم. اگه برنامه نویسان از وردپرس استفاده می کردند الان هزارتا سی ام اس ساخته نمی شد.
اگه اینجوری بود سی ام اس مزخرف دوران ساخته نمی شد و کلی سایت دولتی باهاش راه نمی انداختند. از همون وردپرس استفاده می کردند. اگه من هنگام طراحی وب واسه یک اداره بخوام یه سایت بسازم و از وردپرس استفاده کنم میگن که واسش زحمتی نکشیدم و هزینه کمی رو پرداخت می کنند اما وقتی از سیستم خودم استفاده کنم میتونم روش مانور زیادی بدم.

مشکل من گرفتن مشتریه. اونم به خاطر اینه توی شهر و استان کوچیکی هستم که دو ماه روی مخ شهردار شهر هستم که واسشون سایت بسازم اما قبول نمی کنه و میگه لازم نیست
من اگه توی شهر بزرگتری بودم یا توی تهران بودم نیازی نبود به این سایت بیام. اگه بخوام برم یه وزارت و ببینم کارشون کجا لنگه و به قول شما دنبال ایده نو باشم باید 10 ساعت توی راه باشم.
من می خوان چندتا کار انجام بدم و حاضرم هیج سودی هم نکنم حتی واسش هزینه کنم واسه نمونه کار و جذب مشتری.
باز هم ازتون تشکر می کنم

بولد کردم ک مشخص باشه ب چی جواب میدم:
چرا دقیقا دلیل میشه! شما برو سرچ کن ببین چند درصد سایت های استانداری ها از سی ام اس های اپن سورس استفاده می کنند؟ خود سایت پدافند غیرعامل دروپاله! دیگه برو تا تهش!

اگه متنمو کامل می خوندی می دیدی ک تهش گفتم برو دنبال بند پ. اگه می بینی دوران اون سی ام اس مزخرف و اون دیوایسای نه چندان خوبش انقد داره فروش میره و دارن پول پارو می کنند بخاطر بند پ هست!
همین الآن ی شرکتی رو میخوای برات نام ببرم ک سی ام اس نوشته و ۴-۵ تا بانک فقط مشتریشن!؟ حالا جالب تر اینه هسته اصلیش دات نت نیوک عه Smile
این شرکت ها ک میبینی بخاطر روابط کار گرفتند! من تا الآن شرکتی ندیدم ک پروژه هاش بخاطر کیفیت کارش باشه! ما تاجای ممکن کیفیت بالا کار رو تحویل میدیم اما پروژه کو؟ نیس! کجاست!؟ دست آقای شجاس!! دقیقا ی ‍پروژه چند میلیاردی میدن به آقای شجاع و آقای شجاع بخاطر روابطش میگیره و چون نمیتونه انجام بده میاد و به شرکت ما میگه بیاید برامون انجام بدید! فقط بند پ!

راجع ب مورد آخر ک بولد کردم هم، چرا میشه! من یک دوستی دارم ک سایت هایی ک طراحی میکنه زیر ۲ میلیون کار نمیکنه! کلا هم کارش رو وردپرس هست. یا یکی دیگه از دوستان حداقل قرارداد طراحی سایتش ۱ تومن شروع میشه ب بالا! و میدونی از چی استفاده می کنه!؟ از جوملا :-) یا خود ما اکثر کار هارو با ورد پرس می زنیم و زیر ۷۰۰ نمی گیریم! ما پول دیزاین رو میگیریم!

مخلص کلام اینکه اگر بند پ نداری نشستن و نوشتن سی ام اس چیزی جز وقت طلف کردن نیس! حداقل اینکه ی سی ام اس مثل شرکت های دیگه مثل دات نت نیوک رو بگیری کاستم کنی ماژول نویسی کنی باز شاید ب صرفه بشه در غیر این صورت ضرره :-)

این نظر شخصی + تجربه منه.

باز هم هرجور فکر می کنی درسته استارت بزن!

پ.ن: اگه ۱۰ ساعت بیای و ۳ روز تو ی شهر غریب باشی ولی بتونی با ی وزارت خونه قرارداد ببندی به انداز حقوق کارمندی ۲ سال یک برنامه نویس یا آي تی من کار کردی :-)

پ.ن۲: موفق باشی اخوی

تشکر شده توسط: jahanagahi , asadasad20 , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 18,934 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,384 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,468 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 392 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  خیلی سریع راهنمایی میخوام درباره کیونت afshin67 7 2,239 01-17-2021 10:18 PM
آخرین ارسال: parham2014
  چه بیزینسی رو شروع کنم؟ sajadiri 0 576 11-22-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: sajadiri
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,716 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 28,855 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,131 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  راهنمایی جهت احداث قالیشویی omidio30 2 5,829 03-04-2020 04:45 PM
آخرین ارسال: rasagift
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,370 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,537 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 20,364 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,561 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,229 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 624 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,054 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  مشاوره برای دریافت مجوز کارگزاری matin3138 1 756 10-31-2018 02:39 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  تحریم یک فرصت برای پولدار شدن DddKing 14 3,024 10-13-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,044 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS