ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سایت پایگاه اطلاع رسانی سرمایه گذاری ایران
زمان کنونی: 04-24-2024, 10:48 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ناصر صادقی
آخرین ارسال: ناصر صادقی
پاسخ: 1
بازدید: 823

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-25-2012, 08:24 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت دوستان و ادمین بزرگوار همه ما در این سایت گرد آمده ایم تا گامی در جهت تحقق آرمانها و هدفهایمان چه درراستای منافع شخصی یا موارد دیگر برداریم در طول این مدت هزاران ایده های زیبا از طرف دوستان بزرگوار که هر کدام از این ایده ها میتونه نقش بسزائی در پیشرفت جامعه و کشور داشته باشه مطرح شده ولی متاسفانه مشکلی که در این بین وجود داشته نبود سرمایه و سرمایه گذار بوده و در این راستا دوستان و ادمین عزیز خلی تلاش کردند تا این بستر را در سایت و بین اعضاء فراهم آورند و خوشبختانه هم تا حدودی با موفقیت در این راه گام نهادن ولی هنوز فاصله زیادی داریم تا بتونیم ایده ها و ابتکارات دوستان را علنی کنیم و همین امر موجب شده که دوستان در بعضی مواقع از فعالیت بایستند و پیگیر ایده های خود نباشند و نتوانند عملیش کنن این مشکل من را بر آن داشت تا تلاش کنم سازمانی را پیدا کنم تا دوستان بتونن ایده هاشونو در اونجا مطرح کرده و تجاری سازیش بکنن به تازگی سایتی پیدا کردم که کارش ثبت ایده ها و جذب سرمایه گذاران خارجی و ایرانیه هر چند این سایت به صورت مجازی فعالیت داره و مراحل کارش هم به این شکله که شما پس ار ثبت نام وارد پنل شخصی تون میشید و در اونجا ایده های خود را ثبت کرده و منتظر میمانید تا سرمایه گذارانی که به دنبال طرحهای ناب برای سرمایه گذاری هستند پروژه شما را دریافت کرده و پس از بررسی با شما تماس میگیرند و بر روی طرح شما سرمایه گذاری میکنن طبق ادعای خود این سایت از 800 نفر سرمایه گذاری که در این سایت ثبت نام کردند 400 نفر بر روی پروژه های اعضای سایت سرمایه گذاری کردند من با کسب اجازه از دوست عزیزم آقا کامیار میخواستم خواهش کنم بستری رو فراهم کنن تا ما با این سایت تبادل لینک داشته باشیم و اگه مدیریت سایت لازم بدونن میتونیم با مدیریت این سایت هماهنگ کنیم تا اونها هم در زمینه معرفی سرمایه گذاران با ما در ارتباط باشن مزیت این کار اینه که اگه هر کدام از اعضای سایت یه ایده در این سایت ثبت کنن اگه یکی از این طرحها توسط سرمایه گذاران پذیرفته بشه میتونه موفقیت و افتخارات خوبی برای سایتمون داشته باشه و باعث بشه دوستان با جدیت تمامتر در جهت پیدا کردن ایده های جدیدتر باشن کامیار جان موافقت خودتو به صورت پیام خصوصی بهم اعلام کن تا لینکشو در سایت قرار بدم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , P@RSA , Delta.H , حامد , mosafere55 , masoud123
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهادی جهت یک سایت تجاری در شیراز sayeh80 9 1,690 12-27-2013 10:09 PM
آخرین ارسال: omidzare
  درآمد گوگل از ایران!!! حسن قجر 3 1,086 11-09-2013 03:42 PM
آخرین ارسال: soshiant
  اطلاع از خريد فروش يا نمايندگي ويديوپروژكتور اقاي ايـــده 0 529 04-24-2013 12:18 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  مباحث چالشی تجارت الکترونیک در ایران کامیار کاظمی 1 1,758 04-13-2013 10:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  ۱۰ سایت های آموزنده و سرگرم کننده ناصر صادقی 5 3,266 11-26-2012 01:41 PM
آخرین ارسال: soltan_sal
  داستان جالب تولد تا مرگ یک سایت ایرانی کامیار کاظمی 2 1,306 07-31-2012 12:57 PM
آخرین ارسال: sherafati
  آخرین آمار کاربران اینترنت در ایران صدفی 0 786 05-07-2012 09:02 AM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS