ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من اگر جای شما بودم !
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 19
بازدید: 2176

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من اگر جای شما بودم !
11-11-2012, 05:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 01:23 AM، توسط nami.)
ارسال: #1
من اگر جای شما بودم !
با سلام و سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , حامد , dara , ahmad rezaee , مــجــیــנ , vahid61 , jahanagahi , m_grate29 , goldmen , P@RSA , 3ObHaN , rad86 , Delta.H , سهیل , M3HDI , مسعود کوچولو , yu3f , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mir abbas , madar
11-11-2012, 06:18 PM
ارسال: #2
RE: من اگر جای شما بودم !
ممنون از جناب نامی عزیز.
واقعا" این چیزها همه شدنی هستش فقط نیاز به همفکری و استفاده بهینه از کلیه امکاناتی که در این اعضا وجود دارد را میخواد. این امکانات میتونه شامل تمام چیزهای که جناب نامی فرمودند و خیلی چیزهای دیگه از قبیل تخصص و مهارتها و تجربه های گرانبها که تک تک اعضا دارند.یه مزیت خوبه این جمع اینه که نه تنها از کل ایران اینجا هستند بلکه دوستانی از خارج در این سایت عضو ند.و اینم میدونیم که کسی که در این سایت عضو میشود هدفش چیه.
امیدوارم که از تک تک امکانات به نحو احسن استفاده کنیم.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: dara , ahmad rezaee , مــجــیــנ , jahanagahi , m_grate29 , کامیار کاظمی , 3ObHaN , Delta.H , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mir abbas , nami
11-11-2012, 08:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2012 08:19 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
با تشکر از نامی عزیز.
من که وارد این انجمن شدم دقیقا برنامه ریزی ما با ادمین عزیز سایت همین بوده و هست.ما شروع به یک سری برنامه ریزی کرده ایم که انشالله اگر عمری برایم باقی بماند داریم از ریشه شروع میکنیم.
1- تغییر نگرش منفی به مثبت عزیزان از طریق تایپیک اگر بمن اعتماد داری.......
2- تشکیل صندوقهای استانی .تا کنون در دو استان افتتاح شده است.
3- انتخاب عزیزانی که می توانند در این برنامه همراهی داشته باشند.(تا کنون چند نفر انتخاب شده اند ولی هنوز وقت اطلاع رسانی نیست.)
4- 100در100توانائیهای هر نفر از اکنون در نظر گرفته شده است.
5- هم سن با عزیزان انجمن نیستم ولی همسن با آنان حرکت خواهم کرد.منتظر عزیزی چون شما هم هستیم

انجام می شود ولی کمی زمان لازم دارد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , m_grate29 , P@RSA , 3ObHaN , مــجــیــנ , rad86 , Delta.H , M3HDI , حامد , ahmad rezaee , yu3f , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , mohammadshamosi , MohamadMJ , dara , nami , مهدی گل محمدی , vahid61 , mir abbas
11-11-2012, 09:13 PM
ارسال: #4
سلام اي عزيز
همينكه هم سن وسال نيستيم حسن اين انجمنه
ما به بزرگاني چون آقاي قربانيان و شما و ديگر عزيزان نياز داريم
كه دست به دست هم بديم
و شوق پر كشيدنمونا در سايه تجربه و درسهايي كه تو اين مسير گرفتين به با لاترين حد برسونيم
واون پرنده ايي نشيم كه نداشتن تجربش شوروشوق پروازشا بگيره
ما ميخايم در سايه ي راهنمايي شما ها در بالاي قله هاي موفقيت پرواز كرده و مست و غزل خون نغمه شادكامي و تنعما به گوش همه دنيا برسونيم
تجربه شما ميتونه ما را در مقابل بادهاي مخالف،دامهاي صيادهاي بي رحم محافظت كرده وبه سر منزل مقصد برسونه
به عنوان كوچكترين فرد از خانواده بزرگ ميلياردرها از شما خواهش دارم مارا در رسيدن به تعالي ياري كنين
با تشكر
مردانيان

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , M3HDI , مــجــیــנ , Delta.H , amiryazdani138 , mohammadshamosi , dara , nami , مهدی گل محمدی , mir abbas , hamed.yegane
11-11-2012, 09:14 PM
ارسال: #5
فعلا میشه یه کاری کرد .
یه بخش نیازمندها در سایت ایجاد بشه .
هرکس بیاد با پرداخت مبلغ کمی و نشون داد چند نمونه کار تخصص و استان محل زندگیش رو در اختیار دوستان بزاره .
اینجوری انجمن برای اعضا درامد زایی هم میکنه .
خیلی دیده میشه دوستان برای اجاری ایدشون مبلغ هنگفتی جهت طراحی سایت و کارهای برقی و تبلیغات و چاپ و ... خرج میکنند درحالی که همون کارها با هزینه کمتر و با کیفیت بهتر توسط دوستان انجمنی میشه انجام بگیره .

علاوه بر اون استعداد ها هم شناخته میشن و راحت تر میشه افراد رو برای همکاری شناسایی کرد .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , سهیل , M3HDI , مــجــیــנ , ahmad rezaee , Delta.H , amiryazdani138 , mohammadshamosi , dara , nami , مهدی گل محمدی , mir abbas , hamed.yegane
11-11-2012, 09:26 PM
ارسال: #6
(11-11-2012 09:13 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  سلام اي عزيز
همينكه هم سن وسال نيستيم حسن اين انجمنه
ما به بزرگاني چون آقاي قربانيان و شما و ديگر عزيزان نياز داريم
كه دست به دست هم بديم
و شوق پر كشيدنمونا در سايه تجربه و درسهايي كه تو اين مسير گرفتين به با لاترين حد برسونيم
واون پرنده ايي نشيم كه نداشتن تجربش شوروشوق پروازشا بگيره
ما ميخايم در سايه ي راهنمايي شما ها در بالاي قله هاي موفقيت پرواز كرده و مست و غزل خون نغمه شادكامي و تنعما به گوش همه دنيا برسونيم
تجربه شما ميتونه ما را در مقابل بادهاي مخالف،دامهاي صيادهاي بي رحم محافظت كرده وبه سر منزل مقصد برسونه
به عنوان كوچكترين فرد از خانواده بزرگ ميلياردرها از شما خواهش دارم مارا در رسيدن به تعالي ياري كنين
با تشكر
مردانيان

من تمام وقتم متعلق بشما عزیزان است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , حامد , ahmad rezaee , Delta.H , amiryazdani138 , mohammadshamosi , dara , nami , مهدی گل محمدی , mir abbas
11-11-2012, 11:12 PM
ارسال: #7
حتما در انجام برنامه از پیشنهادات عالی نامی عزیز استفاده خواهد شد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , Delta.H , amiryazdani138 , mohammadshamosi , حامد , ahmad rezaee , dara , nami , مهدی گل محمدی , mir abbas
11-11-2012, 11:44 PM
ارسال: #8
جناب نامی عزیز. از نکته مهمی ک گفتید خیلی سپاس گذار هستم Smile
من دقیقا همین کاری ک گفتید رو تا حدودی انجام دادم (تقریبا از زمانی که تصمیم گرفتم همیشه در انجمن بمانم!) و خب احساس می کنم به زودی نتایج خوبی خواهیم گرفت Yosef.gif
خیلی نکته خوبی رو بیان کردید
با تشکر از شما بابت نکته بینیتون Smile

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , amiryazdani138 , mohammadshamosi , حامد , ahmad rezaee , مــجــیــנ , dara , nami , مهدی گل محمدی , mir abbas
11-12-2012, 12:44 AM
ارسال: #9
با سلام و تشکر از تمامی عزیزان این انجمن، این تایپیک دقیقا ناگفته ای از من و شاید از عزیزان دیگری در این انجمن بود و هست.ما در اینجا اساتید بزرگوار و دوستان خوب و که با یک هدف مقدس رو داریم.ولی نمیدونیم چرا در انجام کارها تاخیر داریم، چرا از وجود این اساتید بیشتر استفاده نمی کنیم،چرا ما هم مثل بعضی از بازاریها بهم اعتماد نمی کنیم یا در اعتمادسازیها تاخیر داریم،چرا از تواناییها خودمون و دوستانمون استفاده بیشتر نمیکنیم؟ما اگه هیچی نداشته باشیم،نفرات خوبی ،پتانسیل های خوبی برای رشد همدیگر داریم. بیایم استفاده کنیم. من به شخصه از تمامی اعضایی که تو این انجمن زحمت میکشند نهایت تشکر و سپاس رو دارم .یادمان باشد که ما میتوانیم....

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , mohammadshamosi , حامد , M3HDI , ahmad rezaee , مــجــیــנ , dara , yu3f , nami , مسعود کوچولو , mir abbas , مهدی گل محمدی , hamed.yegane
11-12-2012, 06:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2012 06:55 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #10
در این پست از طرف خودم و ادمین عزیز و همه عزیزان انجمن از شما نامی عزیز خواهشی دارم:

برای شروع حرکت این عزیزان جلسه ای با حضور شما و ادمین عزیز و من در هر کجا که شما راحت هستید تشکیل دهیم تا بتوانیم برنامه ریزی عالی برای حرکت عزیزان انجام دهیم.

منتظر جواب آن عزیز هستیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , M3HDI , مــجــیــנ , amiryazdani138 , vahid61 , فرهاد قربانی , nami , مسعود کوچولو , حامد , mir abbas , مهدی گل محمدی , dara , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS