ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انتقاد
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: mir abbas
پاسخ: 15
بازدید: 2027

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد
12-15-2012, 10:46 PM
ارسال: #11
RE: انتقاد
نظر من ایستادن دائم روبروی آئینه نیست.
مثالی است که زدم و منظورم اینست که با خصوصیاتی که ما داریم حاضریم با فردی که خصوصیاتی چون ما داشته باشد دوست باشیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهداد , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , vahid61 , mir abbas , dara
12-15-2012, 10:55 PM
ارسال: #12
ولی آیینه معجزه میکنه
چندین سال پیش رئیسی داشتم که همیشه بهمون میگفت جلوی مانیتورتون آینه بزارید تو موفقیتتون خیلی تاثیر داره
من همه تغیرات تو رفتارمو جلو آینه انجام دادم تا الان از نزدیک لمسش کردم
جواب میده عالیه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , Delta.H , maxsoulfly , mir abbas
12-15-2012, 10:55 PM
ارسال: #13
متوجه شدم استاد این یک ضرب المثل عامیانه هستش که به خودمون فرصتی برای انتقاد بدهیم و از دیگران انتقادات بهانه جویانه نداشته باشیم - انتقاد باید از عملکرد باشد نه از شخصیت افراد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , maxsoulfly , حامد , mir abbas
12-15-2012, 11:48 PM
ارسال: #14
(12-15-2012 10:13 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  بعضی وقتها از زمین و زمان انتقاد میکنیم. و همیشه خود را برحق می دانیم .ولی هیچ وقت به این مسئله فکر کرده ایم که من هم جزو ما هستیم.
من سالها است که به این اعتقاد دارم :
خوب بودن و خوب رفتار کردن را باید از خود شروع کنیم.
جلوآئینه بایستیم و بخود نگاه کنیم اگر توانستیم با آن شخصی که در آئینه می بینیم (خودمان هستیم و خودمان را نمی توانیم گول بزنیم)دوست باشیم ایمان دارم خوب بودن را از خود شروع کرده ایم.

نظر شما عزیزان چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث میشود افرادی دائماً به انتقاد از کارها و حرکات کوچک و بزرگ دیگران بپردازند که منشاء تمام آنها خودشیفتگی و غرور است.
زمانی که فرد خود را عقل کل و دانسته ها و روش های خود را صحیحتر از هر کس دیگر میداند، برای خود حقوقی متصور میشود از جمله اینکه باید بیش از دیگران به او احترام گذاشته شود و همه در برابر حرفش تسلیم شوند و کم کم به حدی میرسد که نه تنها هیچ حرکت و حرفی از دیگران از گزند انتقادش در امان نخواهد بود بلکه زمانی که میبیند انتقادهای بی پایانش بر رفتار دیگران تأثیری ندارند از روش های خشن تر مانند طعنه و تمسخر و درگیری های لفظی استفاده میکند تا جایی که منجر به انزوا و تنهایی وی شده و سعی میکند در پی محیط های جدیدی برای ابراز وجود و مطرح شدن بگردد.
میگویند غرور آفتی که باهوشترین افراد هم مبتلا شدن به آن را احساس نکرده و به آن اعتراف نمیکنند و به همین دلیل افراد مغرور روز به روز مغرورتر میشوند و دوستان ثابتی هم ندارند چون همیشه انتقاد میکنند و انتقاد آنها حتی نسبت به نزدیکترین افراد هم گزنده و موذیانه است!
حواسمان باشد نگاه مثبت به خودمان را مبدل به غروری نکنیم که خودمان هم از آن بی خبر خواهیم بود.
به نظر من آئینه انسان دوستان وی هستند نه آئینه شیشه ای.

امیدوارم همیشه دلی چون آئینه و ذهنی شفاف داشته باشیم.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , maxsoulfly , حامد , mir abbas , بهداد
12-16-2012, 11:23 AM
ارسال: #15
مثالی هست که میگه دوست خوب مثل اینه میمونه که بدون هیچگونه غرضی ایراد ادم رو گوشزد کنه ،واقعا همینطوره امیدوارم همه برای هم دوستان خوبی باشیم .

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , بهداد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  9 نقل ‌قول درمورد انتقاد دلشاد حسین پور 0 649 09-22-2011 12:44 AM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS