ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: مــجــیــנ
پاسخ: 18
بازدید: 4790

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam
11-04-2012, 01:01 PM
ارسال: #11
RE: چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam
(11-04-2012 12:17 PM)mir abas نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون در کار خشکبار که بصورت سنتی عرضه میشه چه نوع تبلیغاتی میتونه بیشتر موثر باشه (چاپ خودکار ،چاپ تابلو فرش، چاپ سررسید،چاپ لیوان و..)؟

چاپ تقویم دیواری و سررسید و تابلو فرش را برای مشتریان vip اختصاص دهید و اینکه اگه در گذر مشتری گذری هستید از هرکدام از خشکبار یکدانه در سلفون گذاشته و لیبل شیک را روی آن بچسبانید و به مشتری بدید تا مزه وطمع را بچشد

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , مــجــیــנ , yu3f , ahmad rezaee , jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas , mohajer.my , حسین فتحی
11-05-2012, 01:51 AM
ارسال: #12
سلام
شما خودتون شیت کارت ویزیتاتونا میبندین یا میدین همکارا
ریسوگراف دارین؟
من 4 سال پیشموقتی تو این کار بودم
الان به صرفه هست؟
به صورت بازاریابی میشه کار کرد یا دفتر میخاد؟
تو دفتر 6متری میشه خدمات کارت ویزیت،فاکتور،سربرگ،تراکت وهدایای تبلیغاتی انجام
داد؟
باتشکر

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , amiryazdani138 , mohajer.my
11-05-2012, 10:50 AM
ارسال: #13
(11-05-2012 01:51 AM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  سلام
شما خودتون شیت کارت ویزیتاتونا میبندین یا میدین همکارا
ریسوگراف دارین؟
من 4 سال پیشموقتی تو این کار بودم
الان به صرفه هست؟
به صورت بازاریابی میشه کار کرد یا دفتر میخاد؟
تو دفتر 6متری میشه خدمات کارت ویزیت،فاکتور،سربرگ،تراکت وهدایای تبلیغاتی انجام
داد؟
باتشکر

سلام بیشتر کار من مجلات است کارت ویزیت وتراکت را کمتر کار میکنم که به همکار میدم برای چاپ هم بصورت بازاریابی میشه هم اگه دفتر باشه خیلی بهتره حتی یه دفتر 6 متری چرا که نه اگر پشت کار داشته باشی وصبوری کنی واینکه بتونی مشتری خوبی پیداکنی وبتونی مشاور تبلیغات شوی ومجلات وبیلبورد را اضافه کنی سود خوبی نصیبت میشه

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Delta.H , jahanagahi , amiryazdani138 , mohajer.my
11-06-2012, 09:14 PM
ارسال: #14
چطور میشه واسه مجلات تبلیغات گرفت؟
باید قرار دادباهاشون بست؟

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: mteam , jahanagahi , amiryazdani138 , mohajer.my
11-06-2012, 10:30 PM
ارسال: #15
(11-06-2012 09:14 PM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  چطور میشه واسه مجلات تبلیغات گرفت؟
باید قرار دادباهاشون بست؟

اولا اینکه باید تمام اطلاعات را از مجله ای که میخواهید کار کنید داشته باشید مثلا مجله تخصصی یا عمومیست ،تعرفه ،درصد تخفیف و...ومشتری مختص آن مجله را پیدا کرده ومذاکره کنید تا بشه باهاش قرارداد ببندید

تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , mohajer.my
11-08-2012, 08:28 PM
ارسال: #16
چون در كار شما آدمها و شركتهاي حرفه اي و بزرگي فعاليت مي كنند چگونه كار خود را مطرح كرديد؟

چند ماه يا سال طول كشيد كه در بازار مطرح شويد و به سود دهي برسيد؟

چگونه شركت‌ها و يا سازمان‌ها را ترغيب مي كرديد كه كارهاي تبليغاتي خود را به شما بسپارند؟

رمز موفقيت خود را در چه مي دانيد؟

تا حالا ضرر دادید؟چقدر؟

شریک دارین یا تنها؟اگه دارین شراکتتون چطوره ؟

-آینده تبلیغات را در ایران چطور می بینید؟

-از راوک بگو.ایده شکل گیریش تا تاسیس.نحوه کارش و هرچی که خودت میدونی دیگه

-بهترین خاطره ات از کارت چیه ؟

بدترین خاطره ات از کارت چیه ؟

الگوی شما چه کسی بود ؟

من اگه بخوام برم توی کار تبلیغات باید از کجا شروع کنم؟
رمز موفقیت توی این شغل چیه؟
اگر به عقب برگردیم درهمین زمینه فعالیت میکنید؟
اگر اشکالی نداره، میزان درآمد ماهیانه ات را بگو.
نسیه هم کار میکنی؟
تا حالا سرت کلاه رفته؟
وام هم گرفتی یا نه؟
موقع ازدواج چقدر سرمایه داشتی و شغلت چی بود؟

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mohajer.my , jahanagahi , mteam , P@RSA
11-09-2012, 05:33 PM
ارسال: #17
(11-08-2012 08:28 PM)مجید (...) نوشته شده توسط:  چون در كار شما آدمها و شركتهاي حرفه اي و بزرگي فعاليت مي كنند چگونه كار خود را مطرح كرديد؟

ما بدنبال کسانی میرویم که میدانیم به تبلیغات در مجلات نیاز دارند و چون مجلات ما شناخته شده هستند راحتتر میتوانین آنها را به دادن تبلیغات مجاب کنیم
چند ماه يا سال طول كشيد كه در بازار مطرح شويد و به سود دهي برسيد؟

اگه با یک تیم قوی شروع بکار کنید حداقل 6 ماه تا یک سال به سود باور نکردنی خواهید رسید
چگونه شركت‌ها و يا سازمان‌ها را ترغيب مي كرديد كه كارهاي تبليغاتي خود را به شما بسپارند؟

ما بدنبال کسانی میرویم که میدانیم به تبلیغات در مجلات نیاز دارند و چون مجلات ما شناخته شده هستند راحتتر میتوانین آنها را به دادن تبلیغات مجاب کنیم
رمز موفقيت خود را در چه مي دانيد؟

صبر شکیبایی تلاش بسیار ودیدن دوره های مختلف وکسب تجربه
تا حالا ضرر دادید؟چقدر؟
[b]بله مگه بدون ضرر هم میشه موفق شد چک مشتری اگه پاس نشه شرکت از ما کم میکنه که شاید تا بحال حدود 20 میلیون ضرر داشتم ولی اصلا مهم نبود [/b]
شریک دارین یا تنها؟اگه دارین شراکتتون چطوره ؟

بله صد در صد شریک دارم اونم چه شریکی همسر عزیزم شریکم هست و با هم کار میکنیم که با کمک هم به موفقیت خوبی رسیدیم
-آینده تبلیغات را در ایران چطور می بینید؟

بسیار عالی اگه علاقه به این کار دارید حتما به این کار بصورت حرفه ای روی بیارید
-از راوک بگو.ایده شکل گیریش تا تاسیس.نحوه کارش و هرچی که خودت میدونی دیگه
برادرم چون به اینترنت علاقه زیاد داشت بخاطر همین با همکاری هم شروع به راه اندازی یه سایت اینترنتی شدیم ومیخواهیم مجموعه ای از تمامی سایت موجود را داخل خودش داشته باشه مثل تبلیغ اخبار بازی تفریح اطلاعات و...
-بهترین خاطره ات از کارت چیه ؟

خریدن یک پژو206 از پورسانتهام
بدترین خاطره ات از کارت چیه ؟

من با موتور سر کار میرفتم ویک روز که داشتم از شرکت بر میگشتم
برف شدیدی گرفت وسط راه چرخ عقب دچار مشکل شد هیچ کسی برای کمک نگه نمیداشت خدایی اشکم درآمده بود واقعا روز سختی بود همانجا گفتم هرطور شده ماشین میخرم همان هم شد

الگوی شما چه کسی بود ؟

حاج شیخ حسنعلی اصفهانی معروف به شیخ نخودکی
من اگه بخوام برم توی کار تبلیغات باید از کجا شروع کنم؟

یک سری دوره هایی هست که باید ببینید و مدرک آن را بگیرید و بعد در یکی از دفاتر تبلیغاتی بزرگ شروع به کار کنید واز همان اول خود را یک مشاور تبلیغاتی حرفه ای بدانید
رمز موفقیت توی این شغل چیه؟

صبر شکیبایی تلاش بسیار ودیدن دوره های مختلف وکسب تجربه
اگر به عقب برگردیم درهمین زمینه فعالیت میکنید؟

صد در صد چون کسی که سرمایه ندارد بهترین شغل است چون تنها سرمایه شما خودتان هستید وبدون سرمایه میتوانید بهترین درآمد را داشته باشید
اگر اشکالی نداره، میزان درآمد ماهیانه ات را بگو.

درآمد ماهاهیانه من از ماهی 10 هزار تومان شروع شد تا به ...میلیون رسید
نسیه هم کار میکنی؟

کارما هم نقد است هم چک ولی قبلا که تبلیغ را میزدیم و میرفتیم پول بگیریم به زور میدادند ولی الان نسیه ممنوع است
تا حالا سرت کلاه رفته؟

قبل از اینکه تو کار تبلیغات برم تو یه شرکت کار میکردم که گفت بیایید سهام بخرید که من 2 میلیون دادم و بعداز 15 روز بعد صاحبان شرکت غیب شدند
وام هم گرفتی یا نه؟

وام های خانوادگی بوده زیاد از وام گرفتن خوشم نمیاد از قسط دادن متنفرم
موقع ازدواج چقدر سرمایه داشتی و شغلت چی بود؟

یه مغازه الکتریکی داشتم و500 هزار تومن سرمایه که به دلایلی جمع کردم و همچی را از دست دادم شاید باور نکنید من شاید چندین بار مجبور شدم از صفر شروع کنم که در آخر با تلاش زیاد به موفقیت نسبتا قابل قبولی رسیدم

تشکر شده توسط: P@RSA , مــجــیــנ , mohajer.my , almas , حسین فتحی
11-10-2012, 10:31 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-27-2014 05:50 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #18
تشکر آقای شهسواری
پایان

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: M3HDI , کامیار کاظمی , mohajer.my , mteam
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 17,803 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 12,981 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 11,893 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,305 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,110 01-19-2013 07:48 AM
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,232 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 12,894 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,151 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,517 11-17-2012 10:00 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 13,876 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,302 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,619 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,128 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,737 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 903 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,084 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,060 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,358 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,308 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,075 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS