ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش بلدرچین
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: M3HDI
آخرین ارسال: sajjad ghasemi
پاسخ: 30
بازدید: 7161

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش بلدرچین
02-25-2013, 11:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-25-2013 11:35 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #21
RE: پرورش بلدرچین
با سلام
پرورش بلدرچین برعکس اون چیزی که تو سایت ها تبلیغ میشه اصلا کار ساده ای نیست و سعی کنید همه جوانب کار رو ببینید
خیلی از دوستان که با سرمایه کم تو این کار رفته بودن وقتی با مشکلاتی که اصلا فکرش رو نمیکردند برخورد کردن ورشکسته شده اند.
نظر من اینه که هر چقدر سرمایه داشتی به همون میزان هم باید برای مشکلات پیش بینی نشده پول کنار بزارید
دوستانی که میخوان وارد این کار بشن من دو پیشنهاد براشون دارم:
1-برن چند ماه توی یکی از پرورش گاه های طیور کار کنند که با دید باز وارد بشن
2-با میزان کم شروع کنن و حتمان سرمایه داشته باشن
نکته مهم(دوستان پرورش موجود زنده سخت ترین مرحله کارش یک سال اول است)پس اگز توانستید ضرر های اولیه را تحمل کنید آینده خوبی خواهید داشت)10_004

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , 0625 , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , محمد123 , afla2n , rasoul.es1989 , حسین فتحی , amin2002hs
03-04-2013, 01:35 PM
ارسال: #22
سلام مهدی جان امیدوارم در کاری که می خواهی شروع کنی روزهای موفق و سرشار از انرژی و پویایی را در پیش رو داشته باشی. کمکی هم که از دست بنده بر می آید این است که یک گروه واکسیناسیون قدرتمند در زمینه طیور را به شما معرفی کنم. این گروه سال ها ست که در این زمینه تجربه داشته و حرفه ای ترین واکسیناتور ها را در اختیار دارد. در صورت نیاز با من تماس بگیر.
مهرداد: 09196885128
 تشکر شده توسط: M3HDI
08-28-2013, 01:30 PM
ارسال: #23
من برای تست این قضیه واسه شروع کار.............آخه خیلی شنیدن میگفتن راجب سود این کار و زود رشد بودنشون و......شروع کردم یه مقدار کمی جوجه گرفتم تو خونه مواظبت کردم اشتهاشون خیلی خیلی کم بود تعجب کردم.....جوجه ها با روش دستی با سرنگ تغذیه کردم ولی بی فایده بود بعد از مدتی همشون دونه دونه میمردند.....یا جوجه هایی که من گرفتم مریض بودند از اول یا واقعا کار هر کس نیست خرمن کوفتن.....نمیدونم والا

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989
08-29-2013, 11:40 AM
ارسال: #24
سلام
تبريك ميگم
از شرايط كار بيشتر بگو
ممنون

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
10-08-2013, 12:32 PM
ارسال: #25
(11-08-2012 09:12 PM)M3HDI نوشته شده توسط:  دوستان میلیاردرم
سلام

با توجه به جمع بندیهایی شخصیتی که در رابطه با اهدافم بهشون رسیدم

شروع کار کشاورزی بود (( البته علاقه مندیهای دیگری هم دارم - منتهی یکی یکی4yajuyo))

به همین خاطر تصمیم گرفتم تا یک پرورشگاه کوچیک بلدرچین راه اندازی کنم تا بتونم کم کم توسعش بدم

((مقدار قطعه ای که مشمول مجوز از جهاد کشاورزی میشه ، 32700 قطعه هست

2000 مرغ و 700 خروس و 30 هزار پرواری + سالن کشتارگاه و .. ))

شما کوچیک رو حداقل تعداد در نظر بگیرید (( ولو 100 قطعه ))

چرا کوچیک ، به چند دلیل

1- طی تحقیقاتی که در این چند روزه کردم ( چه از جهاد کشاورزی و چه محیطی) ، علیرغم اینکه بلدرچین ،پرنده مقاومیه ولی نیاز به مراقبت ها ویژه ای هم داره

لذا با سرمایه کم شروع میکنم تا کمترین خسارت احتمالی رو در دوره آشنایی با کلیه موارد کرده باشم

2- طبق بازاریابی قبل از اجرا که انجام دادم ( با تشکر از آقا یوسف) ، مطمئنم شدم که اجرای طرح در فاز کوچک ، ضرری رو متوجهم نمیکنه

3- با توجه به اینکه مقداری از سرمایم رو برای خرید خونه کنار گذاشتم ، نمی خوام با توجیه نداشتن پول دست روی دست بذارم

4- یکی از مزیت های بلدرچین بلوغ زود رسه و تا موقعی که خودم رو در شرایط خوب ببینم ، میتونم تعدادشون رو افزایش بدم ( با دستگاه جوجه کشی)

6-یکی از مشکلاتی که الان پرورش دهندگان باهاش روبرو هستن کمبود دان خوراکیه،

لذا در فاز کوچیک خیالم راحته که به این مشکل بر نمی خورم

6- به هر حال باید از یک جایی شروع کرد

با توجه به تصمیمی که گرفتم، شروع کردن فاز اول تقریبا قطعیه و تا چند روزه دیگه که تحقیقاتم تکمیل تر بشه شروع میکنم

البته اینها تنها موارد مربوط به کار بود

لذا از شما دوستان بزرگوار درخواست میکنم که کلیه مواردی رو که فکر می کنید برای شروع باید بدونم (( مسایل حقوقی ، ایراد کار ، راه های فروش بهتر و ....)) رو گوشزد کنید تا زودتر به جمع شما میلیاردرها بپیوندم

پیشاپیش از همتون متشکرم

باسلام خدمت شما.
درمورد این ایدتون بایدبگم درکل پرورش مرغ یا بلدرچین وکاو داری گوشتی پرورش ماهی .....ودر کل گوشت صنعت واقعاپرسودیه ولی در مقیاس بالای10000مرغ(خودم وبرادرم داشتم که میگم خوبه ولی متاسفانه واسه ما نگرفت چند بار نشد گازوعدم تبلیغات برای محصولاتمون باعث شد بریم کنار از این عرصه)واسه بلدرچین هم باید بگم کمی زوده براش چون هنوز جانیافتاده تو کشور یه دو سه سالی مونده براش ولی باید بگم درمورد مرغداری گوشتیو پرورش ماهی واقعا اگه همین الان شروع کنی دیره بخصوص پرورش ماهی که منم درارم کم کم مجوزشو میگیرم چون شهره ما یه شهر مرزیه(مهاباد) دارم رو صادراتش کار میکنم تا حالاهم تونستم دو شرکت راضی کنم واسه خرید ماهی هام.
واسه پرورش مرغ هم درخدمتم اگه سوالی داری.اینم ایمیلمuo.mhabad@gmail.com
باسپاس.
 تشکر شده توسط: alma , rasoul.es1989
10-08-2013, 02:03 PM
ارسال: #26
(08-28-2013 01:30 PM)مرتضی-تهران نوشته شده توسط:  من برای تست این قضیه واسه شروع کار.............آخه خیلی شنیدن میگفتن راجب سود این کار و زود رشد بودنشون و......شروع کردم یه مقدار کمی جوجه گرفتم تو خونه مواظبت کردم اشتهاشون خیلی خیلی کم بود تعجب کردم.....جوجه ها با روش دستی با سرنگ تغذیه کردم ولی بی فایده بود بعد از مدتی همشون دونه دونه میمردند.....یا جوجه هایی که من گرفتم مریض بودند از اول یا واقعا کار هر کس نیست خرمن کوفتن.....نمیدونم والا

سلام آقا مرتضی

خدمت شما عرض کنم که به روش دستی جوجه بلدرچین تغذیه نمیشود جوجه های بلدرچین خیلی کوچیکند. از هر گونه استرسی باید دور باشند. و جوجه به طور غریزی دون می خورد. من در خانه نزدیک 100 عدد پرورش دادم ولی فقط 4 عدد آنها زنده ماندن. اولا جوجه هایی که بیرون میفروشن ضایعاتی پرورش دهندگان هستند.( بند نافشان مشکل دارد یا عوامل دیگر). دوما محل نگهداری باید گرم باشد، سوما با حیوان دیگری نگهداری نشود، چهارما تغذیه شان خوب باشد. به این صورت که هفته اول حتما آب دریافتیشان ویتامین داشته باشد. از حمل و نقل بی مورد هم خود داری شود.
 تشکر شده توسط: alma , rasoul.es1989 , amin2002hs , iranian
10-08-2013, 07:55 PM
ارسال: #27
سلام

دوستان عزیز تولید کننده کار بسیار پرزحمتی رو انجام میدن و وافعا شایسته ی تقدیرن بنده هم صرفا جهت انتقال اطلاعات در هر تاپیکی به خودم اجازه ی دخالت میدم.

شوهر خواهر بنده مزرعه ی قزل الا داره باور کنید نه زن و بچش چیزی از زندگی فهمیدن نه خودش لذتی از جوونیش برد نه به پول و پله ی انچنانی رسید.
از دردسر تخم چشم زده بگیر تا غذای ماهی و خطر زدن سیل به استخر و ....آخر سر به این نتیجه رسیده که سود واقعی رو فقط دلال میبره.البته چون با سرمایه ی کم شروع کرد و خیلی از تجهیزات رو به مرور خرید کارش سختتر شد .

شما عزیزی که فرمودید امکان صادرات هست به جای راضی کردن شرکتها خودتون برید دنبال صادرات کافیه سرمایه ی خرید ماشین یخچال دار داشته باشید.جالبه همین شرکتهایی که شما میفرمایید زمانی که این بنده خدا نیاز به نقدینگی داره ماهی رو ارزونتر پیش خرید میکنن.

نمیدونم شایدم این فامیل ما راهشو بلد نیست والا ما که از شدت درگیری اون خسته شدیم .
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , حسین عقیلی
10-09-2013, 01:27 AM
ارسال: #28
(10-08-2013 02:03 PM)سایان نوشته شده توسط:  
(08-28-2013 01:30 PM)مرتضی-تهران نوشته شده توسط:  من برای تست این قضیه واسه شروع کار.............آخه خیلی شنیدن میگفتن راجب سود این کار و زود رشد بودنشون و......شروع کردم یه مقدار کمی جوجه گرفتم تو خونه مواظبت کردم اشتهاشون خیلی خیلی کم بود تعجب کردم.....جوجه ها با روش دستی با سرنگ تغذیه کردم ولی بی فایده بود بعد از مدتی همشون دونه دونه میمردند.....یا جوجه هایی که من گرفتم مریض بودند از اول یا واقعا کار هر کس نیست خرمن کوفتن.....نمیدونم والا

سلام آقا مرتضی

خدمت شما عرض کنم که به روش دستی جوجه بلدرچین تغذیه نمیشود جوجه های بلدرچین خیلی کوچیکند. از هر گونه استرسی باید دور باشند. و جوجه به طور غریزی دون می خورد. من در خانه نزدیک 100 عدد پرورش دادم ولی فقط 4 عدد آنها زنده ماندن. اولا جوجه هایی که بیرون میفروشن ضایعاتی پرورش دهندگان هستند.( بند نافشان مشکل دارد یا عوامل دیگر). دوما محل نگهداری باید گرم باشد، سوما با حیوان دیگری نگهداری نشود، چهارما تغذیه شان خوب باشد. به این صورت که هفته اول حتما آب دریافتیشان ویتامین داشته باشد. از حمل و نقل بی مورد هم خود داری شود.

واسه روز اول از محلول اب و شكر يا كيميا پلاس استفاده كنيد ، روز دوم از ال كارنتين.... با استفاده از اين ويتامين مشكل بند ناف و جذب زرده سريعتر حل ميشه، تلفات پايينتر مياد. دما ٣٢ درجه در هفته اول.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: amin2002hs , pouria_k
02-03-2014, 11:26 PM
ارسال: #29
من برا استفاده از تخم بلدرچین 20 تا نگهداری میکنم. 45 روزه به سن تخمگذاری و بلوغ میرسند. ولی باید بگم که کسی که بخواد این کار رو شروع کنه حتمن باید حوصله کافی داشته باشه چون اونوقت دیگه صحبت از 10 تا 20 تا بلدرچین نیست حد اقل باید 500 تا بلدرچین بریزی تا چیزی دستت بیاد
.
.
02-12-2015, 11:51 PM
ارسال: #30
با عرض سلام خدمت شما و خسته نباشید.حالا که یک دوسالی از فعالیتتون میگذره کار چطور بوده؟ با چقد سرمایه میشه شروع کرد؟؟
 تشکر شده توسط: hesaab
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پرورش پرندگان زینتی h4d11 0 398 02-17-2018 10:40 AM
آخرین ارسال: h4d11
  بازار محصولات شترمرغ چطوره؟ چقدر هزینه میبره پرورش شتر مرغ راه بندازی؟ rivan 7 4,376 08-24-2017 03:48 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی در مورد بازاریابی تخم بلدرچین aligoogle1 0 1,242 12-06-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: aligoogle1
  نکاتی در خصوص پرورش اردك karafarin 2 1,078 02-04-2014 08:40 AM
آخرین ارسال: thundrill
Wink کسی تو کار پرورش عسل هست؟ yunespc 4 1,163 10-16-2013 07:07 PM
آخرین ارسال: goldmen
  پرورش بلدرچین nehzat 1 936 10-13-2013 07:10 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS