ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قلعه آرزوهایی که ساخته شده
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kafshduzak
آخرین ارسال: mir abbas
پاسخ: 9
بازدید: 1211

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-16-2013, 06:07 PM
ارسال: #1
سلام به همه کاربران انجمن خصوصا کامیار عزیز و باقی دوستان
نمیدونم من رو هنوز به خاطر دارید یا نه
اما من که امروز بعد از مدتها دوباره اومدم اینجا و چقدر خوشحال شدم از اینکه انجمن اینقدر پیشرفت کرده و تونسته نزدیک 20 هزار تا کاربر جذب کنه و قالب انجمن هم چقد خوشگل تر از قبلی شده.حسابی تبریک به همهتون.

خیلی ساده بی مقدمه میخوام کاری که اسفند ماه 91 انجام دادیم رو یه معرفی کوچولو کنم.
{رو نوشت به کامیار عزیز و دیگر مدیران : اگر احساس کردین پست جنبه تبلیغاتی و یا بر خلاف قوانین سایت هست مممنون میشم پست رو پاک کنید}

اسفند 91 در یک دوره آموزشی شرکت کردم که ترم سوم قرار بود یه پروژه عملی انجام بدیم.به همراه دیگر دوستان.پس از فکرها و بررسی ها تصمیم گرفتیم به قلعه گنج که در جنوبی ترین نقطه کرمان واقع شده سفر کنیم و آرزوهای بچه ها رو بکشیم تا
اونها بدونن که میتونن در جهت معنای زندگیشون حرکت کنن و به آرزوهاشون برسن.
کل کاری که انجام دادیم در طول مدت 5 هفته انجام شد از مقدمات آماده کردن تا آماده شدن واسه سفر.

در ابتدا وب سایتی رو ظرف مدت 4 روز برای اینکار تهیه کردیم به اسم قلعه آرزوها برای اینکه بتونیم تاثیر رسانه ای ایجاد کنیم از اینکه ما
میخوایم چی کار کنیم.
بعدش شروع کردیم به حامی گرفتن و خرید یه سری هدایا واسه بچه های اونجا و بعدشم 7 اسفند 91 سوار قطار شدیم و بیشتر از 37 ساعت توی راه بودیم تا برسیم به روستای مارز واقع در قلعه گنج مدسه شبانه روزی دخترانه امام حسین.

با مراجعه به وبلاگ سایتمون میتونید کامل در جریان اینکه اونجا چی کار کردیم قرار بگیرید.از ارتباط برقرار
کردن از اینکه چرا قلعه آرزوها رو ساخیتم و از اینکه میخواستیم چی کار کنیم.

در قسمت درباره ما اگه تمایل داشتین میتونید با تک تک بچه های تیممون و اینکه چه آرزویی داریم آشنا
بشین.

و اینکه اگر میخواین بیشتر از قلعه ای که ساختیم بدونید پیشنهاد میکنم رادیو قلعه آرزوها رو دانلود کنید تا با آزاده نامداری همراه بشین و بدونید قلعه آرزوها چیه ؟؟ قلعه گنج کجای کرمان هستش ؟؟ بچه های قلعه گنج یکی از محروم تریم مناطق ایران چه
آرزوهایی دارن ؟؟ (لینک دانلود رادیو)

و در آخر هم چندتا عکس ازپروژه:

کپری که توی چایی روی آتیش میخوریدم کمی استراحت کنیم.مردم این منطقه در این کپرها زندگی میکنن.اینجا خبری از خونه و آجر نیست
[تصویر: 35754969285896849318.jpg]

بچه های مدرسه به دو گروه آموزشی تقسیم شدن تا از نظر ذهنی با کمک دوستانمون برای آرزوها و نقاشی آماده بشن و به آرزوهاشون فکر کنن
[تصویر: 27275724856807593517.jpg]

دو تا دیگه از بچه ها دارن اتود اولیه قلعه آرزوها روی دیوار داخلی مدرسه رو میکشن
[تصویر: 97219810202081830552.jpg]

ایستگاه راهن آهن.همگی آماده واسه یه سفر سخت و لذت بخش هستیم.سفری 37 ساعته.
[تصویر: 04788610763260793515.jpg]

همه بچه ها دارن 6 تابلو نقاشی از آرزوهاشون رو روی دیوار مدرسه میکشن.ما هم بهشون کمک کردیم
[تصویر: 41697479935557232769.jpg]

کوله پشتی هایی که واسه دانش آموزان ابتدایی که به جای مدرسه در کپر درس میخونن بردیم تا کمی خوشحالشون کنیم و ازشون بخوایم تسلیم نشن
[تصویر: 12551976199575087024.jpg]

دبیرستان شبانه روزی که در حال احداث هستش توسط موسسه خیریه رایحه.هدف نهایی ما این بود بتونیم بازتاب رسانه ای ایجاد کنیم تا بتونیم هزینه های ساخت این مدرسه رو تامین کنیم.
[تصویر: 34062135154511819211.jpg]

و در نهایت قلعه آرزوهایی که ساختیم................
[تصویر: 45590774972458721837.jpg]

ممنون میشم نظراتتون رو با تیم قلعه آرزوها درمیون بزارین و اگه دوست دارین و میتونید بنیاد رایحه رو برای ساخت مدرسه همراهی کنید.
محمد نصیری

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , کامیار کاظمی , jahanagahi , ahmad rezaee , M3HDI , goldmen , مهدی گل محمدی , P@RSA , مــجــیــנ , minoo , 0625 , محمد پارسا , 3ObHaN , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , venus2 , saeed.abdollahi
04-16-2013, 06:13 PM
ارسال: #2
RE: قلعه آرزوهایی که ساخته شده
سلام
به این کار و هدف و همتتون تنها میتونم بگم شدیدا احترام میگذارم.
موفق تر باشید در راستای اهداف والایتان.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , M3HDI , P@RSA , minoo , 0625 , 3ObHaN , kafshduzak , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , venus2
04-16-2013, 06:25 PM
ارسال: #3
سلام بر محمد عزیز
خوش آمدید
اتفاقا امروز که اکانتتان را روشن دیدم خوشحال شدم
به شما تبریک میگویم
کار بسیار زیبایی است
مثل همیشه هم محمدجان کارطراحی سایت شما عالی است!
اجرتان با خدا

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , M3HDI , مهدی گل محمدی , P@RSA , minoo , 0625 , 3ObHaN , kafshduzak , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , venus2
04-16-2013, 06:41 PM
ارسال: #4
تبریک به شما که چنین حرکت زیبائی را انجام دادید.
موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , M3HDI , مهدی گل محمدی , P@RSA , minoo , 0625 , 3ObHaN , kafshduzak , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , venus2
04-16-2013, 09:08 PM
ارسال: #5
با درود
بسيار زيبا بود و تاثيرگزار.
خداقوت و آرزوي موفقيتهاي بيشتر در اين راه 10_004
دوستان و بزرگان انجمن بنظرم بياييم چنين اقدامات و كارهاي خيرخواهانه و معنوي در مسافرتهاي انجمن برنامه ريزي كنيم.حركت زيبا و جالبي خواهد شد.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , venus2
04-16-2013, 09:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-16-2013 09:11 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #6
آقای محمد تبریک میگم بهتون عالیه
منم دقیقا با آقا پارسا موافقم همچین برنامه ریزی هایی عالیه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: P@RSA , 3ObHaN , jahanagahi , kafshduzak , سیدمهدی هاشمی , mir abbas
04-16-2013, 09:50 PM
ارسال: #7
واقعا بهتون تبریک میگم
امیدوارم روزی قلبم اینقدر بزرگ شه که بتونم همچین کارهای باحالی بکنم Smile به امید اون روز ...

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , kafshduzak , سیدمهدی هاشمی , mir abbas
04-16-2013, 10:33 PM
ارسال: #8
از همتون ممنونم دوستان خوبم
بیش از اندازه خوشحال شدم و انرژی گرفتم
خوشحالم که من رو فراموش نکردین و اینقدر سخاوت مندانه نظراتتون رو بهم منتقل کردین.
تا مدت ها این سفری روی زندگیم تاثیر گذاشت و همچنان تاثیرش پابرجاست.
به عنوان یه عضو کوچیک از این انجمن بهتون پیشنهاد میکنم حتی شده خیلی کوچیک تو کارهای داوطلبانه شرکت کنید.فقط باید خودتون تجربه کنید تا بدونید چه تاثیری داره و مثل من شاید به معنای زندگ شخصیتون پی ببرین.

در ادامه هم آلبوم تصویری گروه رو تقدیمتون میکم اگر دوس داشتین حتما دانلود کنید از تک تک فریم ها و موسیقی بی نظیر لذت خواهید برد بهتون قول میدم.(لینک دانلود ویدیو)

برای اطلاعات بیشتر هم میتونید رادیو رو گوش بدین از اینحا.

ممنون از شما دوستان گلم.

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , 3ObHaN , M3HDI , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , mir abbas , venus2
04-17-2013, 11:38 AM
ارسال: #9
تبریک میگم به شما به خاطر این حرکت مفید و خوبتون .
انشاءالله که انجمن بتونه در این راستا نیز قدمهایی برداره.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: venus2 , kafshduzak
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS