ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: payman1371
آخرین ارسال: fnazari
پاسخ: 29
بازدید: 6887

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-07-2012, 02:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-07-2012 02:41 AM، توسط payman1371.)
ارسال: #1
[/size]
به نظر خود من این قانون یا به طور کلی سر کاری هست یا توی ایران با توجه به اینکه هیچ چیز قانون ثابتی نداره جواب نمی ده.
مثلا من خودم چندبار به طور جدی تو کارای مختلف ازش استفاده کردم و در حالی که به اون کار و نتیجه ی خوبش ایمان اورده بودم به خاطر بعضی محدودیت ها نتونستم کار رو انجام بدم چه برسه به اینکه بخوام نتیجه بگیرم.
خلاصه اینکه حسابی خورد تو ذوقم و یه جورایی بی خیالش شدم.
نظر شما چیه؟

زود تر از دیگران مطلع شدم ،زودتر از دیگران تصمیم گرفتم و وقتی تصمیم گرفتم چشمم را بستم و عمل کردم. (راکفلر)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , mir abbas , tirnam , Divar
11-07-2012, 03:23 AM
ارسال: #2
RE: به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟
دوست عزیز
قانون جذب بیزینس پلن نیست که ما بخواهیم آن را برای کارهای خودمان امتحان کنیم و بکار ببندیم!
قانون جذب با روح انسانها کار میکند نه با شغلی که دنبال آنند!
قانون جذب یعنی تغییر باورها
قانون جذب یعنی تغییر نگرش ها و شکستن دیوارهای ذهنی
قانون جذب فراتر از این محدودیتها است و به مرز و بوم کاری ندارد چون قدرت لایتناهی پروردگار است در وجود انسان
کدام انسان؟
انسانی که مطیع و بنده صالح خدا باشد.

"عبدی اطعنی تکن مثلی"
ایمان شرط اول در این قانون است و اصلاً اساس قانون جذب مبتنی بر ایمان است.
ایمان به قدرت و حکمت ذات حق
ایمان به قدرت شگرفی که ذهن انسان دارد
ایمان به هدف و غایت زندگی
شما دوست گرامی باید به قانون جذب ایمان داشته باشید و قبولش کنید بعد در جهت رسیدن به اهدافتان از آن استفاده کنید. چون در حال حاضر هم در حال جذب چیزهایی هستید که نمیخواستید! مانند همین موانعی که میفرمایید.
شما میگویید قانون جذب، پس قانون بودنش را قبول دارید!
حالا آیا مطمئنید که بر اساس اصول این قانون رفتار کرده اید؟
بیائید قبل از اینکه واقعیتی علمی که دانشمندان و انسانهای بزرگ از منظر علوم مختلف آن را تأیید کرده اند و تجارب روزانه آن را شاهدیم، زیر سئوال ببریم، کمی خط سیر خود را بکاویم. آیا رفتار و گفتار و کردار ما منطبق با همین قانون بوده یا فقط منتظر انطباق نتیجه هستیم؟
موفق باشید و صراحت مرا ببخشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mosafer bedar , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , فرهاد قربانی , yu3f , amiryazdani138 , حامد , GreatNavid , mir abbas , f.jafarankorjan , SHAYAN.IRANI , tirnam , bitumen , محمد پارسا , Divar , omid.monibi , سمیه صادقی , parsa_star , mamo , ramin7
11-07-2012, 09:16 AM
ارسال: #3
بستگی به خودتون داره که چطور از این قانون استفاده می کنید
فراموش نکنید که اسمش قانون نه معجزه
هر چند در طولانی مدت به نظر معجزه میاد

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , حامد , GreatNavid , mir abbas , Divar
11-07-2012, 09:56 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-07-2012 04:33 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
(11-07-2012 02:39 AM)payman1371 نوشته شده توسط:  [/size]
به نظر خود من این قانون یا به طور کلی سر کاری هست یا توی ایران با توجه به اینکه هیچ چیز قانون ثابتی نداره جواب نمی ده.
مثلا من خودم چندبار به طور جدی تو کارای مختلف ازش استفاده کردم و در حالی که به اون کار و نتیجه ی خوبش ایمان اورده بودم به خاطر بعضی محدودیت ها نتونستم کار رو انجام بدم چه برسه به اینکه بخوام نتیجه بگیرم.
خلاصه اینکه حسابی خورد تو ذوقم و یه جورایی بی خیالش شدم.
نظر شما چیه؟

جسم انسان, روح انسان, ذهن انسان به خداوند تعلق دارد و مربوط به منطقه خاصی نیست که در کشوری جواب دهد و در کشور ما جواب ندهد.به بخش تایپیک جملات تاکیدی رجوع فرمائید و چند جمله اش را انتخاب و مرتبا تکرار کنید.بعد از مدتی تغییر را در خود می بینید.
شما برای خود این محدودیت را گذاشته اید که این قانون در اینجا جواب نمی دهدو سر کاری است.عقیده شما کاملا محترم است چون سخت است باور های جدید را بتوانیم در زمان کوتاه جایگزین باورهای قدیم کنیم. واقعا سخت است ولی غیر ممکن نیست.
دوست عزیز توصیه میکنم تایپبک زیر را مطالعه فرمائید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4903&page=1

این محدودیت ها که مرقوم فرموده اید همان دیوار ذهنی است.حتما تایپیک زیر را مطالعه فرمائید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=487

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , yu3f , مــجــیــנ , amiryazdani138 , GreatNavid , mir abbas , Delta.H , tirnam , parsa_star
11-07-2012, 10:36 AM
ارسال: #5
قانون راز یعنی ایمان یعنی باور

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , حامد , GreatNavid , mir abbas , Delta.H , tirnam , alireza091111
11-07-2012, 11:32 AM
ارسال: #6
در كتاب هاي آسماني آمده است : در آغاز فقط كلمات بود .
يعني قبل از پيدايش هر چيز تنها كلمات توسط خداوند بوجود آمدند .
در قران آمده است خداوند فرمود: كن فيكون ( يعني تنها امر كرد با كلمات ايجاد شو و ايجاد شد )
يعني براي خلق هر چيز در اين جهان ابتدا بايد روي كلمات دقت كرد .
قانون راز يا هر اسمي كه مي خواهيد روي آن قرار دهيد مهم نيست ، مهم اينست كه شما بايد روي تمامي كلماتي كه بكار مي بريد دقت كنيد .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , حامد , GreatNavid , M3HDI , mir abbas , Delta.H , alireza091111 , Divar
11-07-2012, 03:04 PM
ارسال: #7
قسمتی از تورات:

در ازل هیچ نبود ، کلمه بود

و آن کلمه ، خدا بود

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , حامد , Delta.H , Mrs.Seyedi , alireza091111
11-07-2012, 03:22 PM
ارسال: #8
اصلا ماهیت این قانون با قوانین جامعه فرق داره! این قانون معنویه. اما قوانین جامعه بر پایه ی سلسله مراتب های مادی و موقعیتی هستند. اصلا همین مورد باعث میشه بیشتر به شگفت بودن این قانون ایمان بیاریم
 تشکر شده توسط: M3HDI , Delta.H , jahanagahi , صدفی
05-15-2013, 11:46 AM
ارسال: #9
با عرض سلام واحترام خدمت دوستان و سپاس از نظرات خوبتون
میدونید الان یه چندروزی بیشتر نیست که با این سایت همراه هستم ولی دو نکته برام خیلی جالب بوده اولا اینکه بنده تابحال تو هیچ فرومی بیش از یک پست نفرستادم ولی فضای این فروم منو خیلی جذب کرده برای همین تنها فرومی که توش واقعا فعالیت میکنم و دوما از اولین لحظه ورود به این سایت قانون راز برام یه چالش ذهنی به تبدیل شده خیلی ازدوستان سوال میپرسن که نمیشه و دروغه و از این حرفا البته نظر من هم اینه که مکانیزمش ناشناخته است تاحدودی و احتمال داره که به این شیوه ای که تبلیغ میکنن عمل نکنه در هر صورت ذکر چند نکته خیلی مهم رو لازم میدونم اولا اون چیزی که تو راز معرفی میشه یعنی بطور خلاصه:تصور کنید اتفاق خواهد افتاد . اسمش تصویر سازی ذهنی یعنی اینکه شما چیزی که در ذهنتون سابقه خاصی ازش ندارین یا بهتر بگم ازش خاطره ندارین رو به تصویر میکشین ولی تصور یعنی اینکه خاطرات و تصاویر ثبت شده که پبش زمینه ذهنی داره براتون رو میبینین. امیدوارم زیاد پیچیده اش نکرده باشم خب تاحالا فهمیدیم که تصور و تصویر سازی ذهنی چیه ولی یه نکته حیاتی رو نباید به هیچ وجه فراموش کرد و اون حالتیه که شما تصویر سازی ذهنی می کنید.
در این مورد باید عنوان کرد که مغز در طول روز از خودش طول موج های مختلفی رو منتشر میکنه مثلا: در هوشیاری کامل تو حالت بتاست که معمولا بین 15 تا بیش از 20 سیکل در ثانیه ،درحالت آلفا:بین7 تا 14 سیکل، تتا و دلتا هم هستن که اونا هنگام خواب بین6 تا 2 سیکل هم امواج مغزی منتشر میکنن لابد حالا میپرسین حرف حسابت چیه؟ نکته مهم در تصویر سازی ذهنی در حالت آلفاست به فرض مثال شما در حالت هوشیاری (بتا) بارها باید تلقین یا تصور کنین تا اثری در شما داشته باشه اما در حالت آلفا خیلی راحت تر میتونید اینکار رو انجام بدین. نقطه ضعف راز هم همینه یکی عملکرد نامعلوم دوم اینکه راز قانونه وسیله ای براش قرار ندادن که شما راحت کارتون رو انجام بدین، سوم هم چالش برانگیز بودن قضیه هست در مورد مسائل عقیدتی که در موضوع: لطفا قانون راز را باورنکنید، زیرا... دربارش توضیح دادم.
از مسئله اصلی دور نشیم مهم اینه که چطور راحت و موثر تصویر سازی ذهنی کردو فوایدش بهره برد
ادامه دارد...
 تشکر شده توسط: GreatNavid , مهران 313 , کامیار کاظمی
05-15-2013, 12:23 PM
ارسال: #10
خب کجا بودیم ؟؟؟
اینکه چطور راحت تر تصویر سازی کرد و فوایدی که این تصویر سازی داره چیهHuh
اگه به عملکردهای مغز برگردیم گفتم که آلفا بین 7 تا14 سیکل هست و این حالت دقیقا همون حالت بین خواب و بیداری که چشم نمی بینه ولی گوش میشنوه هستش اما هدف ما اینه که در بیداری به حالت آلفا بریم و کنترلش کنیم (یعنی در این حالت بمونیم)که توضیحاتش به امید خدا به زودی در بخش روانشناسی قرار میگیره. و این پست فقط برای معرفی روش هست چون دوستانی هستن که میپرسن مثلا چرا من تصور میکنم ولی برام تاثیر نداره و... در جواب این عزیزان باید بگم که روش تصویرسازی خیلی مهمه این روشی که بنده قصد ارائه اش رو به زودی دارم به نام متد سیلوا شهرت داره که اساس موصوعاتش بر امواج مغزی آلفا و فعال کردن نیمکره راست مغز هست که با این روش میتونید مشکلاتی اعم از : انواع بیماری ها ،مسائل کاری و خانوادگی و هر نوع مشکلی که فکرشو بکنید رو حل کنید که صد البته این اغراق نیست بلکه یه واقعیته.
بذارین یه مثال جالب براتون بزنم یه روز یه بیماری که شکمش به شدت متورم شده به پزشکش مراجعه میکنه و میگه وقتی خواب بودم یه مار از راه دهان رفته تو شکمم دکتر سریعا دستور عکس برداری میده و متوجه میشه هیچ چیز غیر طبیعی تو شکمش نیست پس تصمیم میگیره یه آزمایش انجام بده ، دستور میده یه مار که کشته شده براش بیارن و به بیمار میگه برات عملش میکنم کاریت نباشه!!! بعد از بیهوشی بیمار مار کشته شده رو روی میز کناری قرار میدن وقتی بیمار بهوش میاد مار رو بهش نشون میده و میگه خب درش آوردم دیگه مشکلی نیست! و بعد از یکی دو روز تورم شکم بیمار کاملا از بین میره و حالش خوب میشه!!!
دوستان !!! منتظر تاپیک بخش روانشناسی باشید.
 تشکر شده توسط: GreatNavid , مهران 313 , Vahdat.mohamadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,422 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,581 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,905 04-30-2017 03:20 PM
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,721 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,675 04-30-2017 03:16 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 45,722 11-09-2016 03:48 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,353 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,218 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 578 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
  آیا ثروتمند شدن به بهره هوشی بالا نیاز دارد؟ toranj63 4 1,755 03-11-2015 04:15 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,563 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,419 05-07-2014 10:27 PM
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,077 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,841 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,307 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 5,986 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
Rainbow براستي ! قانون جذب چگونه فعال مي شود ؟ دلشاد حسین پور 0 1,743 09-26-2011 08:06 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
Rainbow اين قانون جذب چه اشکالي پيدا کرده، پس چرا آرزوهايم عملي نمي شوند دلشاد حسین پور 0 1,544 09-26-2011 08:03 PM
Rainbow مايكل لوسير و كليدهاي طلايي قانون جذب دلشاد حسین پور 0 4,590 09-26-2011 07:59 PM
Rainbow همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون و آن قانون جاذبه است دلشاد حسین پور 0 1,169 09-26-2011 07:58 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS