ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟
زمان کنونی: 04-19-2024, 10:43 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: payman1371
آخرین ارسال: fnazari
پاسخ: 29
بازدید: 6916

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟
12-27-2015, 10:00 PM
ارسال: #21
RE: به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟
(11-07-2012 02:39 AM)payman1371 نوشته شده توسط:  [/size]
به نظر خود من این قانون یا به طور کلی سر کاری هست یا توی ایران با توجه به اینکه هیچ چیز قانون ثابتی نداره جواب نمی ده.
مثلا من خودم چندبار به طور جدی تو کارای مختلف ازش استفاده کردم و در حالی که به اون کار و نتیجه ی خوبش ایمان اورده بودم به خاطر بعضی محدودیت ها نتونستم کار رو انجام بدم چه برسه به اینکه بخوام نتیجه بگیرم.
خلاصه اینکه حسابی خورد تو ذوقم و یه جورایی بی خیالش شدم.
نظر شما چیه؟

درود بر شما
به نظر من افراد قانون جذب را در طی روز بارها و بارها از آن استفاده می کنند ولی بدلیل اینکه اطلاعات کافی از آن ندارند متوجه این موضوع نیستند و می گویند شانس آوردیم
ولی افرادی که اطلاعات لازم را دارند می دانند وقتی که ذهن روی یک موضوع متمرکز میشود همان را به خود جذب می کند من بزای خودم زیاد اتفاق افتاده.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-28-2015, 01:59 AM
ارسال: #22
نه دیگه دوست عزیز باید بهش ایمان داشته باشی و تا پای مرگ بهش پایبند باشی نه این که تا به یه مشکل برخوردی به قانون جذب شک کنی...
معجزه برای کسی رخ می ده که تا اخرین لحظه صبر داشته باشه....
12-28-2015, 09:48 AM
ارسال: #23
دوست عزیز من هم به این حرف ها اعتقادی نداشتم تا اینکه چندسال پیش به پیشنهاد یکی ازدوستانم که بهم کتاب راز رو هدیه کرد یک بار بهش عمل کردم و نتیجه ی خارق العاده اش بردن تو قرعه کشی بود والان که 6 سال می گذره هر روزم رو با قوانین این کتاب که شکرگزاری هست شروع میکنم و هرروز شاهد چیزهای قشنگی هستم که به خواست من وجود دارند. همسرم و حضورش و عشقش نسبت به من بزرگترین و قشنگ ترین هدیه ی این قانون به من بود، این در حالی بود که ازدواج و با هم بودن ما از نظر دیگران جزء محالات بود، پیشنهاد من اینه که از جلوی خودتون کنار برید و یک بار خوش بینانه تجربه اش کنید ایمان دارم شما هم به جمع جذاب ها می پیوندید. مانا و موفق باشید.10_004

ترفندبهترین های دنیافقط تکراروتمرین است
تکرارمادرتمام مهارتهاست.آنتونی رابینز
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , iran
07-09-2016, 12:21 PM
ارسال: #24
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
ایمان برجی هستم

اکثر افراد قانون جذب اشتباه دریافت کردند
خیلی ها فیلم راز دیدند و برداشت اشتباهی از قانون جذب داشته اند

دوستان قانون جذب به افکار لحظه ای ما پاسخ نمی دهد
به این شکل نیست که ما بشینیم یه گوشه و فکر کنیم واتفاق بیوفتد

قانون جذب براساس فرکانس و توجه ما عمل میکند

شما روی هر موضوعی توجه داشته باشید فرکانسی ارسال میکنید و شبیه همون دریافت میکنید

افکار غالب است که فرکانس ارسال میکند

افرادی را میبینم که احساس میکنند دارند به پول فکر میکنند ولی توجهشون روی قسط - قرض بدهی - بازار خرابه - پول دست مردم نیست و ... که در واقع توجهشون روی کمبود پول است و این را بیشتر در زندگی میبینند .

بنده نتایج فوق العاده ای در این چند سال از این قانون گرفته ام

پیشنهاد میکنم این دو فایل را ببینید :
چگونه افکار منفی را حذف کنیم ؟
ویژگی مشترک افراد بدشانس چیست ؟

چگونه ثروتمند شویم
چگونه پولدار شویم
07-10-2016, 03:31 PM
ارسال: #25
قانون جذب برای تمام فصول و تمام کشورها شهرها روستاها و آدمها کاربرد دارد و همه دارند با این قانون زندگی میکنند وانسانها بر اساس این قانون زندگی میکنند.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
08-13-2016, 01:56 PM
ارسال: #26
دوست خوبم من کامل درکت میکنم که چرا این حرف ها رو میزنی. چون تا الان هر کاری کردی و هر راهی رو رفتی به در بسته خوردی. اما این دلیل نمیشه که دوباره تلاش نکنی.این دلیل نمیشه که امیدت به زندگی رو از دست بدی و بگی (ای بابا اینم از شانس ما)

قانون راز خیلی هم پیچیده نیست، فقط یک فرمول سه مرحله ای داره: 1.خواستن 2.جواب دادن 3.هم جهت سازی.
1.خواستن: در مرحله ی اول باید از اعماق وجودت چیزی رو از کائنات طلب کنی

2.جواب دادن:شما باید برای سیگنالی که به کائنات دادی جوابی هم داشته باشی ، یعنی این که منتظر بمونی تا کائنات اون رو بررسی کنه و هم یک جواب به تو بده هم یک جواب برای خودش داشته باشه

3.هم جهت سازی: این مرحله از همه ی مراحل مهم تره چون شما باید خودت رو با خواسته ای که داری هم جهت کنی، مثلا اگر شما از کائنات پول طلب کردی ، برای هم جهت سازی خودت با این خواسته باید تلاشی هم انجام بدی.

اگر بتونید این فرمول سه مرحله ای رو انجام بدید ، این قانون نه تنها سرکاری نیست بلکه خیلی هم موثر و مفیده.

پیشنهاد میکنم برای اطلاع بیشتر از نحوه ی موفقیت و کسب ثروت به سایت پوکه دات آی آر مراجعه کنید.
08-28-2016, 07:20 PM
ارسال: #27
دوستان عزیز سلام
با استفاده از قانون جذب همه جای دنیا میشه ثروتمند شد. حتی تو کشور های آفریقایی.
اگر اطلاعاتی در مورد قانون جذب داشته باشید میفهمید که این قانون یک فرمول سه مرحله ای داره که همیشه خواسته های ما براساس این فرمول به ما داده میشه.
1. خواستن
2. دریافت
3. هم جهت شدن

1. خواستن: توی مرحله ی اول شما هیچ کاری لازم نیست انجام بدید ، فقط کافیه اون چیزی رو که می خواید از کائنات طلب کنید. مثلا اگر شما پول می خواید باید در مرحله ی اول از کائنات اون رو بخواید که کائنات بفمه که شما این رو می خواید.
و این خواستن اصولا میتونه گفتاری باشه و یا میتونه به صورت یک فکر باشه
البته این موضوع رو باید بدونید که کائنات زیاد به کلمات شما گوش نمیدهد، بیشتر به افکار شما توجه دارد.

2.دریافت: در این مرحله شما فقط باید منتظر دریافت اون چیزی باشید که خواسته بودید. هیچ کوششی لازم نیست انجام بدید.
اما قانون جذب همیشه اینقدر خشک و خالی نیست. قبل از مرحله ی دریافت شما باید مهمترین کار رو انجام بدید. که اون کار هم جهت شدن با کائنات هستش.

3.هم جهت شدن: شما اگر دو مرحله قبلی رو به صورت کامل انجام داده باشید در این مرحله یک وظیفه ی مهم دارید. باید شما با کائنات در یک راستا باشید. یعنی این که اگر شما از کائنات یک ماشین طلب کردید باید به صورت کامل اون رو در ذهنتون تصور کنید، یعنی تصور کنید که همین الان انگار که سوار اون ماشین شدید و دارید به یکی از مسیر های از قبل تعیین شده تون میرید.
این تصور میتونه خیلی سطحی باشه ، میتونه هم خیلی دقیق باشه که البته هر چقدر این تصور شما نسبت به اون چیزی که خواسته بودید دقیق تر باشه ، دریافت اون به مراتب بهتر و بیشتر باب میل شماست.

دوستان عزیز باید به این نکته توجه داشته باشید که شما هر چیزی رو میتونید از کائنات طلب کنید ، اما نباید اون چیزی که می خواهید به ضرر خودتون و کائنات باشه ، یعنی این که شما نمیتونید برای دزدی از کائنات چیزی طلب کنید.

همیشه کائنات به افرادی پاسخ مثبت میدهند که انرژی مثبت تری دارند ، یعنی اگر شما می خواهید ثروتمند شوید باید به میزانی که ثروت می خواهید باید به همون میزان هم انرژِی مثبت داشته باشید و هروز اون مقدار ثروت رو در ذهنتون متصور بشید. اگر که این کار رو به درستی انجام بدید شک نکنید که اهداف و خواسته های شما خیلی سریع و خیلی ناباورانه به شما داده میشن.

فقط کمی باید صبور باشید، چون هر رخدادی نیاز به کمی زمان داره، نباید خواسته هاتون رو از کائنات خیلی سریع بخواهید و خیلی سریع منتظر جواب اون باشید.

موفق باشید.
09-12-2016, 02:10 PM
ارسال: #28
نحوه استفاده از قانون جذب
قانون جذب بیان می کند که هر اتفاق مثبت یا منفی که برای شما رخ میدهد توسط خود شما جذب شده است، به طور مثال دوست شما بدهی خود را پراخت می کند زمانیکه شما هیچ پولی ندارید، این اتفاق را خود شما جذب کرده اید در صورتیکه شاید حتی آگاهی از قانون جذب نداشته باشید. یا شاید معلم شما، همکار شما، دوست شما در طول روز به شما سخت بگیرند، این را هم خودتان جذب کرده اید، در هر ثانیه از روز شما در حال استفاده از این قانون هستید، حتی خواندن این مقاله. سه مرحله اساسی وجود دارد : درخواست کنید – باور کند – دریافت کنید.

مراحل :

۱- ذهن خود را آرام کنید
به مدت ۵ – ۱۰ دقیقه گوشه ای بنشینید و روی تنفس خود تمرکز عیق داشته باشید، انجام این کار قدرت مغز را افزایش می دهد و ذهن شما به حالت آرام می رسد.

۲- درباره آن چیزی که میخواهید مطئمن باشید و زمانیکه تصمیم گرفتید دیگر شک نکنید.
به یاد داشته باشید که شما توسط افکار خود در حال ارسال درخواست به جهان هستی هستید، و به افکار شما پاسخ داده می شود، اگر به روشنی ندانید چه چیزی می خواهید یا مطمئن نباشید فرکانس مشخصی به جهان هستی ارسال نخواهید کرد و بنابراین پاسخ مناسبی برای شما ارسال نخواهد شد، بنابراین با تمام شور و اشتیاق و انگیزه به خواسته خود مطمئن باشید.
۳- استفاده از قانون جذب توسط تجسم
درخواست خود را توسط تصویری روشن و واضح به جهان هستی ارسال کنید، دقیقا تجسم کنید خواسته خود را زمانیکه به آن دست پیدا کرده اید، هرچقدر با جزئیات بیشتری ببینید بهتر است، اگر خواستار یک ماشین هستید دقیقا تجسم کنید سوار بر ماشین خود هستید و تمام جزئیات ماشین را در ذهن خود ببینید، آن هارا لمس کنید و احساس داشتن آن را داشته باشید.
۴- خواسته خود را یادداشت کنید
به این شکل شروع کنید که : « من بسیار خوشحال و سپاس گزار هستم که … » و در ادامه خواسته خود را در زمان حال بنویسید، مواظب باشید که از افعال منفی استفاه نکنید، هر روز اینکار را انجام دهید تا زمانیکه به خواسته ی خود دست پیدا کنید، چشم های خود را ببندید و خواسته خود را طوری الان اتفاق افتاده است ببینید.
۵- آن را احساس کنید
احساس شما باید طوری باشد که به خواسته ی خود رسیده اید، شما باید طوری رفتار کنید، صحبت کنید و فکر کنید که انگار به هدف خود دست پیدا کرده اید، این از مهمترین گام های قانون جذب است، زمانیکه که شما این احساس را ندارید جهان به شما پاسخ نخواهد داد، جهان هستی بر اساس فکر و احساس شما است که هدف شما را پدید می آورد.
۶- سپاسگزاری
به خاطر تمام چیز هایی که جهان به شما داده است سپاسگزار باشید، در حال حاضر شکر گزار خدا باشید بابت تمام چیز هایی که به شما داده است، زمانیکه که شما سپاسگزار چیزهایی که جهان به شما داده است هستید این انگیزه در جهان ایجاد خواهید کرد چیز های بیشتری را برای شما ایجاد کند و انجام کار های بیشتر و خواسته های بیشتری را به سمت خود جذب خواهید کرد.
۷- اعتماد به جهان
شما به طور پیوسته خواسته های خود را تجسم کنید و مطمئن باشید که جهان هستی توسط قانون جذب در زمان مناسب آن خواسته را برای شما بوجود می آورد، صبور باشید ، اگر بلافاصله اتفاق نمی افتد نگران نباشید، این انگرنی باعث می شود که روز به روز از خواسته و هدف خود دور تر شوید.

چگونه ثروتمند شویم
چگونه پولدار شویم
04-30-2017, 03:09 PM
ارسال: #29
بدون استثناء هر کس که زندگی فوق ‌العاده ‌ای دارد برای رسیدن به آن از قانون جذب استفاده کرده است.

آیا از قانون جذب ثروت استفاده می‌کنید؟

دربا‌ره‌ی پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌اندازه‌ی کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بی اندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره ” “آدم‌های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌اید هر چه والدین، معلم‌ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

لائوتسه

بنیان گزار مکتب تائو
نگرانی و ثروت

بیشتر مردم وقتی حقوق می‌گیرند حتی آن موقع هم احساس خوبی ندارند زیرا نگران‌اند چطور کاری کنند که حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آن‌ها هر بار که حقوق می‌گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می‌دهند. وقتی مقداری پول دستتان می‌رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می‌شود. با نگرانی ثروت خود را از بین نبرید.

همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید.

از هرلحظه‌ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید. وقتی پول می‌پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید

یادتان باشد براساس مقالات .... اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می‌کنید و اگر به بدبختی‌ها فکر کنید همان‌ها را جذب می‌کنید.

من کسایی که قانون جذب و رعایت میکنن رو دوست دارم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,459 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
  بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما) ahmad rezaee 149 24,166 11-12-2018 02:21 PM
آخرین ارسال: donenglish
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,588 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,907 04-30-2017 03:20 PM
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,726 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,694 04-30-2017 03:16 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 45,925 11-09-2016 03:48 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,391 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,222 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 582 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 8,775 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
  آیا ثروتمند شدن به بهره هوشی بالا نیاز دارد؟ toranj63 4 1,764 03-11-2015 04:15 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 3,868 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,571 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,511 05-07-2014 10:27 PM
  به نظر شما انسان شرایط را می سازد یا شرایط انسان را می سازد؟ کامیار کاظمی 20 4,196 01-27-2014 01:55 PM
آخرین ارسال: Aseman
Rainbow اگر انسان بتواند فقط 68 ثانیه روی چیزی که واقعاً می خواهد تمرکز کند... دلشاد حسین پور 36 7,278 01-24-2014 01:29 AM
آخرین ارسال: jujushow
  چند لحظه با دکتر ژوزف مورفی GreatNavid 8 10,116 10-02-2013 03:30 PM
آخرین ارسال: Divar
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,026 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,082 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS