ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشنهادات و انتقادات
زمان کنونی: 04-18-2024, 10:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: مــجــیــנ
پاسخ: 1
بازدید: 569

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات
05-14-2013, 10:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-14-2013 11:17 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #1
پیشنهادات و انتقادات
قبلا در مورد چگونگی ارائه پیشنهادات و انتقادات در انجمن صحبت شده است. و اکثریت قریب به اتفاق اعضا به همین شکل عمل می کنند.
این تاپیک جهت اطلاع عزیزانی است که تازه عضو شده اند یا به هر دلیلی در جریان نیستند تا سوءتفاهم ایجاد نشود.

-پیشنهادات و انتقادات در رابطه با فعالیت های عملی انجمن،مسافرت ها،بازارچه،صندوق های استانی،سمینارها و کلیه فعالیت های رسمی فقط از طریق شرکت در جلسات حضوری ،بررسی خواهد شد.

-پیشنهادات و انتقادات در رابطه نحوه فعالیتهای سایت،تالارها،تاپیکها و همچنین موارد انضباطی،از طریق ارسال پیام خصوصی به ناظم ارشد انجام و بررسی خواهد شد.

لازم به ذکر است مدیریت کل و هم چنین بقیه مدیران،در این زمینه پاسخگو نخواهند بود

موفق باشید

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: goldmen , mjdehghani , Delta.H , یک همراه سبز , ناظم ارشد , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , mallarme , MARYAR , مهدی گل محمدی , Mrs.Seyedi , UNC , صدفی , mardin-b
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS