ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کسب درآمد جهت پرداخت وامهای بانکی
زمان کنونی: 04-19-2024, 02:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sahhosseiny
آخرین ارسال: شهريار
پاسخ: 10
بازدید: 2118

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-26-2013, 08:08 PM
ارسال: #1
ا سلام و تشکر از لطف شما

یک راهنمایی مهم میخواستم که با توجه به حیاتی بودن آن عاجزانه از حضور محترمتان خواهشمندم به آن پاسخ دهید :
اینجانب یک کارمند ساده با حقوق ماهیانه حدودی
400
هزارتومان هستم . با توجه باینکه در مقطع دکتری رشته هوش مصنوعی در دانشگاه آزاد تحصیل میکنم و با توجه به لزوم ثبت مقالات متعدد برای سه تز که باید پاس شوند هزینه تحصیل در این رشته بسیار بالاست ، و نظر باینکه با مشکلات معیشتی و اقتصادی و بیکاری نسبی دست و پنجه نرم میکنم بفکر کسب درآمد افتادم و از بانک مبلغ
80
میلیون وام گرفتم اما قسط این وام کمرشکن و در حدود
2
ونیم میلیون تومان در ماه است . حال سوال این است که با این سرمایه چه کاری میتوان انجام داد که از پس قسطهای وام
بربیایم ؟؟
با تشکر
حسینی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: esmailpour , zahra_r , شهريار
09-26-2013, 08:16 PM
ارسال: #2
RE: کسب درآمد جهت پرداخت وامهای بانکی
(09-26-2013 08:08 PM)sahhosseiny نوشته شده توسط:  ا سلام و تشکر از لطف شما

یک راهنمایی مهم میخواستم که با توجه به حیاتی بودن آن عاجزانه از حضور محترمتان خواهشمندم به آن پاسخ دهید :
400
هزارتومان هستم . با توجه باینکه در مقطع دکتری رشته هوش مصنوعی در دانشگاه آزاد تحصیل میکنم و با توجه به لزوم ثبت مقالات متعدد برای سه تز که باید پاس شوند هزینه تحصیل در این رشته بسیار بالاست ، و نظر باینکه با مشکلات معیشتی و اقتصادی و بیکاری نسبی دست و پنجه نرم میکنم بفکر کسب درآمد افتادم و از بانک مبلغ
80
2
ونیم میلیون تومان در ماه است . حال سوال این است که با این سرمایه چه کاری میتوان انجام داد که از پس قسطهای وام
بربیایم ؟؟
با تشکر
حسینی
سلام
ای کاش ما هم میتونستیم این وام رو بگیریم و میدونستم چطوری از پس قسطش بر بیام.
میشه یک توضیح مختصر بدی چطور میشه همچین وامی رو گرفت. من هم چول یکی پولم رو خورد ورفت حسابی تو قرض وبدهی هستم. تشکر
 تشکر شده توسط: zahra_r , شهريار
09-26-2013, 11:53 PM
ارسال: #3
حاجی چطور گرفتی این وامه رو به ما هم یاد بده !! این خودش میشه یه کسب در آمد!!! دی:

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: zahra_r , شهريار
09-27-2013, 10:31 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2013 10:33 AM، توسط sahhosseiny.)
ارسال: #4
(09-26-2013 11:53 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  حاجی چطور گرفتی این وامه رو به ما هم یاد بده !! این خودش میشه یه کسب در آمد!!! دی:

بانک مهر اقتصاد تا سقف 100 میلیون در طرح مهر3 وام میده ابا سود 28 درصد ما باید 50 میلیون پول بمدت 4 ماه بعلاوه سه ضامن معتبر و سند ملکی یاوثیقه دیگری با ارزش بالای 100 میلیون گرو بذارید و همچنین شرایط دیگر هم دارد ....
(09-26-2013 08:16 PM)esmailpour نوشته شده توسط:  

400
80
2
بربیایم ؟؟
با تشکر
حسینی
سلام
میشه یک توضیح مختصر بدی چطور میشه همچین وامی رو گرفت. من هم چول یکی پولم رو خورد ورفت حسابی تو قرض وبدهی هستم. تشکر

بانک مهر اقتصاد تا سقف 100 میلیون در طرح مهر3 وام میده با سود 28 درصد اما باید 50 میلیون پول بمدت 4 ماه بعلاوه سه ضامن معتبر و سند ملکی یاوثیقه دیگری با ارزش بالای 100 میلیون گرو بذارید و همچنین شرایط دیگر هم دارد ....
 تشکر شده توسط: esmailpour , tondar12 , شهريار , iranboy
09-27-2013, 10:49 AM
ارسال: #5
(09-27-2013 10:31 AM)sahhosseiny نوشته شده توسط:  
(09-26-2013 11:53 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  حاجی چطور گرفتی این وامه رو به ما هم یاد بده !! این خودش میشه یه کسب در آمد!!! دی:

بانک مهر اقتصاد تا سقف 100 میلیون در طرح مهر3 وام میده ابا سود 28 درصد ما باید 50 میلیون پول بمدت 4 ماه بعلاوه سه ضامن معتبر و سند ملکی یاوثیقه دیگری با ارزش بالای 100 میلیون گرو بذارید و همچنین شرایط دیگر هم دارد ....
(09-26-2013 08:16 PM)esmailpour نوشته شده توسط:  

400
80
2
بربیایم ؟؟
با تشکر
حسینی
سلام

بانک مهر اقتصاد تا سقف 100 میلیون در طرح مهر3 وام میده با سود 28 درصد اما باید 50 میلیون پول بمدت 4 ماه بعلاوه سه ضامن معتبر و سند ملکی یاوثیقه دیگری با ارزش بالای 100 میلیون گرو بذارید و همچنین شرایط دیگر هم دارد ....

50میلیون اون هم چهار ماه.................
 تشکر شده توسط: شهريار , iranboy
09-27-2013, 11:20 AM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز تازه وارد :

اگر کمی در انجمن جستجو کنید به درخواستهای زیادی مبنی بر شروع کار و درآمد با ارقام مختلف بر خواهید خورد که احتمالاً جوابتان را خواهید یافت .

در اینجا کسی راه درآمد آنی را نشانتان نخواهد داد ، بلکه ما به دنبال راه های پایدار درآمد هستیم .
شما هم می توانید با توجه به شرایط کاریتان و علایقتان برای خودتان ، با صرف وقت و بدون استرس و عجله کسب وکاری راه اندازی کنید .

البته با توجه به شرایط شما فکر می کنم بیشتر مایل به سرمایه گذاری باشید ، فعلاً بازار در حالت پیش بینی نشده ای است و ریسک سرمایه گذاری بالاست .
شما باید پروسه ای چند ماهه را برای اینکار در نظر بگیرید .

در باب خرید و فروش هم می توانید وارد شوید که باید برای اطمینان از عدم افت قیمتها و ضرر دهی ابتدا محصولی پر فروش را شناسایی کنید ، بعد مشتر ی را ok کنید و بعد اقدام به خرید نمایید .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , سیدمهدی هاشمی , iranboy , شهريار
09-27-2013, 12:25 PM
ارسال: #7
(09-26-2013 08:08 PM)sahhosseiny نوشته شده توسط:  80
2
بربیایم ؟؟
با تشکر
حسینی

اولا شما با این سطح درامد نیاید چنین وامی را می گرفتید ، این نوع وام ها به درد اشخاصی می خوره که اگه نتوانستند چند ماه قسطش را درارن ، از درامد دیگشون یا از سرمایه در گردششون بپردازند . در هر حال حالا که دیگه گرفتید و موقع این صحبت ها نیست

نگاه کنید ، شما یک نکته ای را نباید فراموش کنید ، شما باید این پول را به کاری بزنید که از فردای روز شروع درامد داشته باشه ، و شغل هایی که نیاز به زمان داره تا شناخته بشین و جا بیافتید اصلا به درد شما نمی خوره .
مثال می زنم مثلا شما امروز که یک تاکسی بخرید ، فردا که برید تو خیابان ، نمی گیم به اندازه کسی که 10 سال تجربه داره ، ولی در همون سطح درامد دارید. ولی اگر بیایید و یک سوپر مارکت بزنید ، شاید 10 سال طول بکشه تا درامدتون به اندازه سوپر مارکت 10 ساله بقلی بشه !

پیشنهاد من اینه که به صورت شراکتی یک ماشین سنگین بخرید (حالا از ایسوزو گرفته تا جفت ) و شریکتون روش کار کنه تغریبا با اینکار 1.5 تا 2 ماهیانه جور می شه. حدود 10 تومنی از اصل پول را باید نگه داری و کسری سال اول اقساط را باهاش بپردازی ، سال آینده هم درامد ماشین می ره بالاتر ، هم درامد خودتون ، و هم تورم کمکتون می کنه که راحت تر اقساط را جور کنید

مورد دومی که می شه پیشنهاد داد . در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا ، بازارچه ها ، تعاونی و یا مراکز شهرداری و .. که مستقیم با مردم طرف هستید مکانی کرایه کنید . به واسطه وجه نقدی که دارید ، می توانید هر از گاهی برخی از اجناس را زیر قیمت در حجم بالا خریداری کنید. اگر دنبالش باشید ازین پیشنهادها زیاد بهتون می شه.

بالفرض فلان شخص 30 تن برنج هندی داره حاضره نقدی 10 درصد زیر قیمت بازار بده "این اتفاقات زیاد می افته " شما ازش می خری 90 تومن و10 20 روزه 100 می فروشی . مثلا 100 تومن نوشابه خانواده نقدی که بخری 12 درصد دیگه از قیمت عمده فروشی کمتر می خری . که جمعا می شه 30 درصد 40 درصد زیر قیمت مصرف کننده . 20 درصدش را به مشتری تخفیف می دی و 20 درصد هم سود خودتون.

اگر شخص مورد اطمنیان هم در بازار دارید ، می توانید این پول را بهش بدید و این قبیل کارها را ایشون می کنه ، و طبق عرف بازار بابت 80 تومن ماهی 2400 به شما سود می ده ، با اون اقساطتون را پرداخت می کنید و حداقل می دونید بعد از چند سال که اقساط تموم شد 80 تومن پول دارید که مال خودتون هست ، حالا اون روز این 80 تومن چقدر ارزش داره خدا می دونه ، البته اینکار را من پیشنهاد نمی کنم

یک کار دیگه ای که می توانید بکنید ، احتکار یا به قول بازاری ها انبار کردنه !!
تا یکی دو ماه پیش فصل برداشت نخود بود ، که قیمت نخود را تا زیر 2 هزار تومان هم پایین آورده بود ، می توانستید بخرید و یکی دو ماهی نگه دارید ، و با سود بالای 50 درصد به بالا در فرصت مناسب به بازار عرضه کنید

کار آربیراژ هم در بازار آتی و بورس هم می شه کرد که اونم ماهی 3 یا 4 درصد سود می ده ولی نیاز به تجربه و تخصص داره

و ازین دست کارها زیاده ، باید دید در چه زمینه ای علاقه ، تجربه و تخصص دارید
10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , goldmen , tondar12 , kochiloo , Delta.H , itpirooz , شهريار , mrs.abbasi , MohamadMJ , iranboy
09-27-2013, 04:27 PM
ارسال: #8
(09-27-2013 12:25 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(09-26-2013 08:08 PM)sahhosseiny نوشته شده توسط:  80
2
بربیایم ؟؟
با تشکر
حسینی

اولا شما با این سطح درامد نیاید چنین وامی را می گرفتید ، این نوع وام ها به درد اشخاصی می خوره که اگه نتوانستند چند ماه قسطش را درارن ، از درامد دیگشون یا از سرمایه در گردششون بپردازند . در هر حال حالا که دیگه گرفتید و موقع این صحبت ها نیست

نگاه کنید ، شما یک نکته ای را نباید فراموش کنید ، شما باید این پول را به کاری بزنید که از فردای روز شروع درامد داشته باشه ، و شغل هایی که نیاز به زمان داره تا شناخته بشین و جا بیافتید اصلا به درد شما نمی خوره .
مثال می زنم مثلا شما امروز که یک تاکسی بخرید ، فردا که برید تو خیابان ، نمی گیم به اندازه کسی که 10 سال تجربه داره ، ولی در همون سطح درامد دارید. ولی اگر بیایید و یک سوپر مارکت بزنید ، شاید 10 سال طول بکشه تا درامدتون به اندازه سوپر مارکت 10 ساله بقلی بشه !

پیشنهاد من اینه که به صورت شراکتی یک ماشین سنگین بخرید (حالا از ایسوزو گرفته تا جفت ) و شریکتون روش کار کنه تغریبا با اینکار 1.5 تا 2 ماهیانه جور می شه. حدود 10 تومنی از اصل پول را باید نگه داری و کسری سال اول اقساط را باهاش بپردازی ، سال آینده هم درامد ماشین می ره بالاتر ، هم درامد خودتون ، و هم تورم کمکتون می کنه که راحت تر اقساط را جور کنید

مورد دومی که می شه پیشنهاد داد . در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا ، بازارچه ها ، تعاونی و یا مراکز شهرداری و .. که مستقیم با مردم طرف هستید مکانی کرایه کنید . به واسطه وجه نقدی که دارید ، می توانید هر از گاهی برخی از اجناس را زیر قیمت در حجم بالا خریداری کنید. اگر دنبالش باشید ازین پیشنهادها زیاد بهتون می شه.

بالفرض فلان شخص 30 تن برنج هندی داره حاضره نقدی 10 درصد زیر قیمت بازار بده "این اتفاقات زیاد می افته " شما ازش می خری 90 تومن و10 20 روزه 100 می فروشی . مثلا 100 تومن نوشابه خانواده نقدی که بخری 12 درصد دیگه از قیمت عمده فروشی کمتر می خری . که جمعا می شه 30 درصد 40 درصد زیر قیمت مصرف کننده . 20 درصدش را به مشتری تخفیف می دی و 20 درصد هم سود خودتون.

اگر شخص مورد اطمنیان هم در بازار دارید ، می توانید این پول را بهش بدید و این قبیل کارها را ایشون می کنه ، و طبق عرف بازار بابت 80 تومن ماهی 2400 به شما سود می ده ، با اون اقساطتون را پرداخت می کنید و حداقل می دونید بعد از چند سال که اقساط تموم شد 80 تومن پول دارید که مال خودتون هست ، حالا اون روز این 80 تومن چقدر ارزش داره خدا می دونه ، البته اینکار را من پیشنهاد نمی کنم

یک کار دیگه ای که می توانید بکنید ، احتکار یا به قول بازاری ها انبار کردنه !!
تا یکی دو ماه پیش فصل برداشت نخود بود ، که قیمت نخود را تا زیر 2 هزار تومان هم پایین آورده بود ، می توانستید بخرید و یکی دو ماهی نگه دارید ، و با سود بالای 50 درصد به بالا در فرصت مناسب به بازار عرضه کنید

کار آربیراژ هم در بازار آتی و بورس هم می شه کرد که اونم ماهی 3 یا 4 درصد سود می ده ولی نیاز به تجربه و تخصص داره

و ازین دست کارها زیاده ، باید دید در چه زمینه ای علاقه ، تجربه و تخصص دارید
10_004

دوست عزیز متشکرم ازبین پاسخ واضح شما من تقریبا جواب سوالم را پیدا کردم . بقیه اش توکل بخدا ...
 تشکر شده توسط: iranboy , habib tousi , kochiloo , مهدی 1 , شهريار , mrs.abbasi
09-27-2013, 05:56 PM
ارسال: #9

400
80
2
بربیایم ؟؟
با تشکر
حسینی

سلام
بدون برنامه ریزی وام گرفتن خطرناک هست...مگر اینکه حداقل 2 برابر اقساطش درآمد داشته باشی تا بتونی یه سرمایه گذاری از هر نوعی با برگشت سرمایه حداقل 2 ساله داشته باشی...
ولی دوستمون پیشنهاد خوبی دادند در رابطه با خرید ماشین آلات راهسازی...

اگر بتونی قید اون حقوق 400 یا 500 تومان رو بزنی و یه مایلر 10 چرخ بگیری(قیمت تمیزش حدود 80 تومان هست) و توی پارس جنوبی بیاریش... ماهیانه کف درآمد براش 7.5 هست.
یه راننده بگیر براش و یک یا 2 چرخش رو بهش بفروش که از ماشینت نگهداری کنه...

سعی کن خودت بیشتر اوقات کنارش باشی و باهاش باشی ..مثلاً هفته ای 2-3 روز باهاش بتاب سر کار که یاد بگیری ...بدردت میخوره برای روزهای مرخصیش!

یه پیشنهاد دیگه هم اینکه یه کارگاه تولیدی و یا تبدیلی باهاش راه اندازی کنید که حدود 80% سرمایه ای که با وام الآن داری رو لازم داشته باشه...

یه راه حل دیگه اینکه ماشین خارجی وارد کنی... و تقریباً ماهی یکدونه که بیاری و حدود 3 تا 3.5 حداقل گیرت بیاد اکتفا میکنه برای شروع...که یه سفر دوبی راهگشا هست!

یه راه حل دیگه اینکه بری توی کار بسته بندی مواد غذائی... اگر دوست داشته باشین میتونم شخص امین از هند برای خرید ادویه جات و تمر هندی و هر محصولی که توی هند تولید میشه رو بهتون معرفی کنم...

ولی دقت کن که وارد شدن به برخی کارها راحته ولی موندن و پشتکار و راهکارهای قوی میتونه سر پا نگهت داره...

نظرات رو بدقت بخون و ببین خودت چندتا ایده میتونی بهش اضافه کنی... اونوقت ببین کدومش رو میتونی با جون و دل انجام بدی...

پیروز باشید

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.
چشـــــم از تو برنگیرم ور می كشد رقیبم

مشتـــــــاق گل بسازد با خوی باغبــــانان

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: esmailpour , tondar12 , goldmen , مهدی 1 , سیدمهدی هاشمی , شهريار
09-28-2013, 01:14 AM
ارسال: #10
دوست عزيز من گير 28 ميليون وام ناقابل هستم تا باهاش بدهكاريهامو تسويه كنم اونوقت شما با 80ميليون تومان پول نقد نميدونيد چكار كنيد بابا اي ولله! اين پول رو تو هركاري سرمايه گذاري كنيد دوبرابر قسط ماهيانش گيرتون مياد شما كه ماشاالله دكتراي هوش مصنوعي ميخونيد اينو كه نبايد ما بهتون بگيم مني كه حتي نمي دونم 80ميليون چندتا نقطه توخالي (صفر) داره!
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بالاترین سود بانکی ؟؟؟ mas 96 35,161 08-24-2017 05:29 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  مشاوره جهت سرمایه گذاری sjd 3 657 10-01-2016 01:59 PM
آخرین ارسال: mirab
  بهترین وام بانکی sara 51 19,962 05-05-2016 10:29 AM
آخرین ارسال: bitumen
Smile لطفاموسسه یا شرکت معتبر برای نقد کردن ضمانت نامه های بانکی معرفی کنید ؟ wanted 2 1,695 08-02-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: رهپیک
  شاپرک تنها شبکه الکترونیک پرداخت کارتی صدفی 2 966 01-15-2013 07:37 PM
آخرین ارسال: غلا مرضا شهبازی
  بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا mahan_mehr_1389 17 4,392 12-24-2012 03:38 AM
آخرین ارسال: mehrdad20
  راهنمایی جهت حل مشکل اپارتمان رهن بانک mir abbas 1 941 12-15-2012 05:57 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  10روش برای جلوگیری از جعل چک بانکی کامیار کاظمی 6 2,546 11-22-2011 12:29 AM
آخرین ارسال: مهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS