ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن
زمان کنونی: 04-19-2024, 02:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: mehdi62
پاسخ: 54
بازدید: 10269

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن
11-02-2012, 01:25 AM
ارسال: #11
RE: ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن
براي مجازيش:
يك خلاصه عملكرد تو اين دوسال فعاليت و هم چنين تو اين يك سال فعاليت
سطح پيشرفت اعضا ويك گزارش از كارهاي اعضا
گزارش از سطح دانش وآگاهي اعضا تا مشخص شود همه جور كار وهر دانشي هست در بين بچه هاي اعضا
آزاد گذاشتن چند روزه بخش ويژه يا يك گزارش كامل ومختصر ازاين بخش تا ترغيب شدن شديد براي استفاده از بخش ويژه
ارسال گروهي ايميل براي اين جنش تولد
هماهنگي با نشريات الكتريكي وسايت ها براي رسانه اي كردن اين خبر
انتشار درمجامع مجازي
توليد وپخش يك كيپ تبليغاتي در فضاي مجازي
تخفيف هاي ويژه براي محصولات يا بخش ويژه
اختصاص دادن يك بخش براي اين روز يا هفته
اختصاص دادن يك بخش براي دستاوردهابا عكس وفيلم وسند ومدرك هاي لازم

براي حضوري:
گرفتن يك مراسم كه جزو اصلي كاري هاست
ولي هرچقدر ادم هاي مهم نه معروف(((( اگر ازاين ادم هاي معروف دعوت بشه همه خيال ميكنند بخاطر پول آمدن وكلي تبليغ منفي مي شود)) ولي آدم هاي مهم كه باشند مشخص مي شود بخاطر علاقه آمده اند
اونجا هم يك گزارش از دستاورهاي انجمن
بحث فقطيك جنش بودن يا فقط سخنراني يا يك كارگاه آموزشي مختصر هم باشد باز بايد شرايط رو ديد

ولي يك پيشنهاد كه بسيار مهم هست وبايد اجرا كني آقاي كاظمي تا خيلي چيزها مشخص بشه براي خيلي ها
اهداف براي سال سوم فعاليت انجمن هست
تا به همه هم اثابت بشه انجمن اهدافش رو نوشته رو كاغذ
وهم براي همه مشخص ميشه كه انجمن داره به مسير خودش كه از قبل برنامه ريزي شده است حركت ميكنه وهر روز يك گام جلوتر ميره

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , کامیار کاظمی , M3HDI , P@RSA , jahanagahi , مــجــیــנ , بهداد , mohammadshamosi , حامد , مهدی گل محمدی , shahrasebi , mir abbas , نماينده استان گیلان
11-02-2012, 10:38 AM
ارسال: #12
به نظر من جمع شدن عزیزان عضو انجمن از نقاط مختلف کشور در یک جا، به تنهایی محیط بسیار پر انرژی و مملو از شادی و سرور بوجود خواهد آورد.
سخنرانی اساتید، برگزاری مسابقه، قدردانی از تیم مدیریت توسط اعضا، تهیه هدایای تبلیغاتی ساده برای انجمن(برای پخش به نقاط مختلف توسط اعضا)
چاپ و پخش سررسید میلیاردرها با هزینه اعضا و... نیز میتواند جزو برنامه های جشن باشد.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , mohammadshamosi , حامد , بهداد , مهدی گل محمدی , mir abbas
11-02-2012, 11:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-02-2012 11:15 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #13
ضمنا می توان پیگیری کرد و با سرمایه گذاری اعضا با کمک آقا مهدی جان سر رسید انجمن چاپ شود که در صفحات روزانه آن جملات تاکیدی برای هر روز و مطالبی از بحثهای انجمن نوشته شود.سود فروش پس از کسر هزینه ها , بر تعداد سرمایه گذاران به نسبت سرمایه تقسیم شود.(این ایده 100در100جواب خواهد داد.)
1- سرمایه گذاری اعضا با کمترین سرمایه شروع می شود.
2- تبلیع بسیار زیبائی برای انجمن خواهد بود.
از ناظم عزیز و یا مسئول روابط عمومی انجمن , خواهش میکنم موارد پیشنهادی عزیزان را نوشته و در پایان بحث پیشنهادات را بررسی و هر مورد را که قابل قبول بود انجام دهیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , ahmad rezaee , Delta.H , بهداد , مهدی گل محمدی , shahrasebi , mir abbas
11-02-2012, 12:18 PM
ارسال: #14
پیشنهاد همه دوستان خیلی خوب و عالی بود
من هم چند تا پیشنهاد دارم
مجازی:
1- ارتقاء انجمن به نسخه و ظاهر جدیدتر با امکانات به روز
2- ارسال ایمیل به تمامی اعضای انجمن
3- برگزاری مسابقه
--------------------
بیرون از محیط انجمن:
1- برگزاری یک جشن و دعوت از اساتید و سخنرانی ( با پیشنهاد آقا هوشنگ هم بابت گرفتن هزینه ورودی کاملا موافقم )
2- در صورت امکان دادن هدایای تبلیغاتی ( سررسید، لوح، یا هر چیز دیگه... ) که باعث ماندگار بودن این روز در ذهن بچه ها باشه
3- تبلیغ در مطبوعات و رسانه ها ( مانند تولد یکسالگی انجمن )

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , بهداد , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mteam , shahrasebi , mir abbas
11-02-2012, 01:21 PM
ارسال: #15
آقای کاظمی این چک سر در انجمن را هم عوض کنید، چکهای جدید زمینه نقشدار هستند شبیه اسکناس و تراول Tongue

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mohammadshamosi , مــجــیــנ , بهداد , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , jahanagahi
11-02-2012, 04:10 PM
ارسال: #16
نظرات بنده حقیر:
1-برگزاری یک همایش همانند همایش سال گذشته(که خیلی خیلی عالی بود)
2-قدر دانی از بچه هایی که کارهای عملی شروع کردن.
3-دریافت هزینه حضور در همایش
4-ارائه برنامه های انجام شده در سال گذشته.
5-سخنرانی اعضای انجمن در رابطه با اهداف و عملکرد های خود
6-به نظر من نیاز نیست که سخنران خاصی رو دعوت کنید چون همشون یه مدل حرف میزنن وبای همه این حرف ها تکراری شده.هر کدوم از ماها دارای تجربیات عملی تلخ و شیرینی هستیم که بیان کرد همین ها بهتر از صحبت های این سخنران هاست.
فعلا اینا به ذهنم رسید اگر بازم چیزی بود اضافه می کنم....

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , بهداد , mohammadshamosi , mteam , سعید محمدی
11-02-2012, 05:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-02-2012 05:54 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #17
پیشنهادات من
1-ایجاد فروشگاهی که اعضای سایت بتوانند محصولات و خدمات خود را در آن به فروش برسانند و یا حداقل تبلیغ کنند.
2-ایجاد سایت تجاری b2b شبیه سایت مشهور علی بابا، که اولین اعضای پولی آن خود کاربران انجمن باشند و کسب و کار خود را در آن معرفی کنند، و خود اعضا نیز آن را در شهرهای مختلف تبلیغ و معروف کنند.
3-پولی کردن صندلی داغ وآموزش فوت و فن های واقعا کاربردی برای کسانی که می خواهند همان کسب و کار را شروع کنند، قسمتی از درآمد حاصله به کسی تعلق بگیرد که روی صندلی داغ است.
4-برنامه ریزی برای صندوقهای استانی و کاربردی کردن آنها(مثلا فرض کنید من بخوام از شمال پرتقال بخرم، این صندوق گیلان الان به چه درد من می خوره، در عمل و بطور عقلانی راحتر برای من نوعی این هست که برم میدان تره بار)
5-معرفی 10 نفر اول اعضای موفق انجمن از نظر کسب و کار شخصی و مصاحبه با آنها(تا بفهمیم آیا کسی میلیاردر شده یا نه؟یا حداقل عملا نتیجه انجمن رو بر روی اعضا ببینیم)
6-برگزاری تورهای تفریحی انجمن
7-برگزاری کلاسهایی توسط اساتید و افراد با سابقه هر شغل ، مثلا آموزش کاربردی توزیع مواد غذایی(البته با دریافت هزینه)
8- برگزاری کلاسهایی توسط میلیاردرهای کنونی و بیان راز و رمزهای میلیاردر شدن آنها

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , بهداد , mohammadshamosi , سعید محمدی , ahmad rezaee
11-02-2012, 06:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-02-2012 06:14 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #18
بعضی از این پیشنهادها مانند فروشگاه الکترونیک اعضا و سایت b2b و بسیاری ایده های دیگر می تواند توسط اعضا به انجام برسد و لازم نیست حتما مدیریت انجمن شخصا این اقدامات را انجام دهد، در عوض قسمتی از درآمد حاصله می تواند به انجمن تعلق گیرد اما قسمت اعظم درآمد و نیز هزینه های آن برای اجرا کننده باشد. با این روش است که افراد انگیزه کافی برای فعالیتهای تاثیر گذار در انجمن را خواهند داشت. به نظر من این انجمن ظرفیتهای بالقوه زیادی دارد که بی استفاده مانده اند.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , بهداد , mohammadshamosi , حامد , ahmad rezaee
11-02-2012, 06:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-02-2012 06:29 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #19
به پیشنهاد من اضافه شود:
دعوت از نمایندگان نشریاتی که در رابطه با موضوع انجمن مطلب می نویسند :
- مجله موفقیت
- مجله خلاقیت
- نشریه آسیا

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , مهدی گل محمدی , حامد , ahmad rezaee
11-04-2012, 03:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-04-2012 03:40 PM، توسط madar.)
ارسال: #20
بنظرم سخنرانی داشته باشید10_004
پارسال خیلی مفید بود12_002

امسال با توجه به جوی که به لطف دوستان در انجمن وجود داره، میشه بیشتر به مسائل قانون جاذبه با تاکید بیشتر روی بکارگیری انرژی مثبت در شروع و ادامه کسب و کار پرداخت . گفتگو راجع به "راز کارآفرینی" Smile

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , shahrasebi , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,774 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,629 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  تعمیرات مبل جایگزینی برای خرید مبل hivadmobl 0 375 03-25-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: hivadmobl
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,257 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 811 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 811 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 947 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  اولین قدم ها MARYAR 28 7,235 04-09-2018 03:52 PM
آخرین ارسال: shadyab
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,088 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,914 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,896 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  درخواست همفکری برای راه اندازی مغازه gh4315 9 5,638 08-23-2017 11:48 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,230 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 991 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  نیازمند افراد خلاق و ایده پرداز ideapardaz 5 1,701 11-23-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,526 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,881 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,315 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,580 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  راهنمایی برای ادامه یا تغییر le__o 12 2,274 08-24-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: le__o

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS