ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با هر سرمایه ای طلا ارزان بخرید ، گران بفروشید
زمان کنونی: 04-19-2024, 08:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: hemmat
پاسخ: 29
بازدید: 6727

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با هر سرمایه ای طلا ارزان بخرید ، گران بفروشید
06-29-2013, 07:10 PM
ارسال: #21
RE: با هر سرمایه ای طلا ارزان بخرید ، گران بفروشید
fبا بی پولی هم میشه شروع به سرمایه گذاری در صنعت طلا کرد یا خیر؟

خدایا سپاس از این همه محبت
دوستت دارم خدایا[/font]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mas
07-04-2013, 05:59 PM
ارسال: #22
از کجا طلای دست دوم بخریم چون خیلی کم خرید و فروش میشه؟

خدایا سپاس از این همه محبت
دوستت دارم خدایا[/font]
 تشکر شده توسط: habib tousi
07-05-2013, 01:23 AM
ارسال: #23
Wink RE: با هر سرمایه ای طلا ارزان بخرید ، گران بفروشید
(07-04-2013 05:59 PM)amirsoltani نوشته شده توسط:  از کجا طلای دست دوم بخریم چون خیلی کم خرید و فروش میشه؟
بازار تهران سبزه میدان زیر زمین سبزه میدان . خیلی هاشون دارن ولی خوب تنوع پاییینه. ولی اینو بهتون بگم که اگر الان خریدید باید حداقل 6 ماه صبر کنید بعد به فکر فروشش بیفتید. اگر خریدید و از فرداش به فکر سود باشید جز استرس چیزی برای شما نداره . پس اگر صبر و تحمل زیاد ندارید خودتون رو به دردسر نندازید. به شخصه الان خرید رو پیشنهاد نمیکنم احتمال افت قیمتش خیلی بیشتره تا احتمال افزایشش .
05-13-2014, 04:57 PM
ارسال: #24
اگر کسی قصد خرید طلای دست دوم رو داشته باشه از کجا و از چه طریقی باید متوجه بشه که قیمت اون در پایین ترین حد ممکن اومده ؟

از روی نمودار قیمتی که نشان دهنده ی نرخ در ماههای گذشته ست (در سایتهای مربوطه منتشر میشه) میتوان تشخیص داد ؟

سپاس 10_004

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
05-13-2014, 06:30 PM
ارسال: #25
یه بنده خدایی از اقوام که نگاهش کنی آه در بساط ندارد می گفت چند وقت پیش با خانمم رفتیم قیمت طلاهایش را بسنجیم. طلا فروش محاسبه کرد شد 20 میلیون تومان!
05-13-2014, 07:38 PM
ارسال: #26
من از بانک ملی چنتا سکه پیش خرید کردم و 600 دادم و 60 موقعی که گرفتم اون موقع تو بازار 700 تومان بود! گذاشتم الان شده چند تومن! از بانک تجارت هم خریدم بعد دیدم با مالیات گرونتر بازار میده پسش دادم.
این اشتباهی بود و درسی برای آینده که دیگه فریب 2L@ و 30یا100 های اشتباه مالی بانکی رو نخورم!

اینایی که توی کار سکه و طلا هستن بیشتر با چه برنامه های همراهی بازار رو رصد میکنند ؟
(مثلا رو موبایل نرخ و نمودار بازار در ثانیه دستشونه)

چنتا سایت معتبر و دقیق لحظه ای قیمت سکه و طلا رو هم معرفی کنید لطفا.

(10-31-2012 10:15 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  فقط سکه خرید و فروش کنید ، قیمت خریدش 5 تا 10 تومان با فروشش فرق می کنه
با هر مقدار پول هم می توانید خرید کنید
من شخصا یک قلک کوچک خریدم سعی می کنم به هر نحو شده هر ماه بسته به درامد از یک ربی تا یک تمام داخلش بندازم به نیت پس انداز ، برای اهداف بزرگ آینده
به جای بیمه تامین اجتماعی که در جوانی متاسفانه دنبالش نرفتم و روزی که فهمیدم به درد می خوره دیگه خیلی دیر شده بود

تا جایی که میدونم بیمه تامین اجتماعی چیزی جز ضرر نیست.
برای یک نفر در هر ماه حدودا 20تومان سرانه درمان میگیرند (دقیقا یادم نیست)..
چند ماه یکبار دکتر میریم؟ (5 تومان بابت دفترچه کسر میکنند و بقیه رو فرانشیز میگیرن)
داروها هم که آزاده اکثرا!
بقیه سرانه درمان هدر میره دیگه ؟ (به من گفتن تو بازنشستگی هم سرانه میگیرن همه نوع بیمه ها)
سرمایه ما رو میگیرن با چقدر سود حساب میکنند که بازنشستگی بدن ؟

خوب به نظر من بهتره بریم بیمه عمر بشیم و هر موقع خواستیم سرمایه با سودمون رو بگیریم تازه غرامت فوت و نقص عضو و بیماری های سخت رو هم میده. وام هم میده روی سرمایه.
دکتر میرید با دفترچه چند تومنی نمیدید یا حتی تو بیمارستان خود بیمه هم بری 100% رایگان نیست.
عمل جراحی هم داشته باشی دکتر پیش پیش پولشو از مریض مطالبه میکنه.
حالا باز اگه اصرار به داشتن دفترچه بیمه دارید برید ازین بیمه هایی که بازنشستگی نداره بشید.
حداقل میدونم خیلی از مردم از خیلی از قوانین بیمه اطلاع ندارن و نمیتونن داشته باشن (من که ضرر کردم به خاطر اطلاعات ناقص یا غلط کارشناسهای بداخلاق اینها)

گفتم میخوام سرانه درمانم رو قطع کنم.. گفتند باشه درخواست بده مشکلی پیش نمیاد.. ولی نگرانم دوباره مثل قبل قانونشون عوض بشه رو دستم بخوره!

تشکر شده توسط: habib tousi
05-14-2014, 10:46 AM
ارسال: #27
(05-13-2014 07:38 PM)hemmat نوشته شده توسط:  من از بانک ملی چنتا سکه پیش خرید کردم و 600 دادم و 60 موقعی که گرفتم اون موقع تو بازار 700 تومان بود! گذاشتم الان شده چند تومن! از بانک تجارت هم خریدم بعد دیدم با مالیات گرونتر بازار میده پسش دادم.
این اشتباهی بود و درسی برای آینده که دیگه فریب 2L@ و 30یا100 های اشتباه مالی بانکی رو نخورم!

اینایی که توی کار سکه و طلا هستن بیشتر با چه برنامه های همراهی بازار رو رصد میکنند ؟

(10-31-2012 10:15 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  فقط سکه خرید و فروش کنید ، قیمت خریدش 5 تا 10 تومان با فروشش فرق می کنه
من شخصا یک قلک کوچک خریدم سعی می کنم به هر نحو شده هر ماه بسته به درامد از یک ربی تا یک تمام داخلش بندازم به نیت پس انداز ، برای اهداف بزرگ آینده
به جای بیمه تامین اجتماعی که در جوانی متاسفانه دنبالش نرفتم و روزی که فهمیدم به درد می خوره دیگه خیلی دیر شده بود

چند ماه یکبار دکتر میریم؟ (5 تومان بابت دفترچه کسر میکنند و بقیه رو فرانشیز میگیرن)
بقیه سرانه درمان هدر میره دیگه ؟ (به من گفتن تو بازنشستگی هم سرانه میگیرن همه نوع بیمه ها)

خوب به نظر من بهتره بریم بیمه عمر بشیم و هر موقع خواستیم سرمایه با سودمون رو بگیریم تازه غرامت فوت و نقص عضو و بیماری های سخت رو هم میده. وام هم میده روی سرمایه.
دکتر میرید با دفترچه چند تومنی نمیدید یا حتی تو بیمارستان خود بیمه هم بری 100% رایگان نیست.
حالا باز اگه اصرار به داشتن دفترچه بیمه دارید برید ازین بیمه هایی که بازنشستگی نداره بشید.
حداقل میدونم خیلی از مردم از خیلی از قوانین بیمه اطلاع ندارن و نمیتونن داشته باشن (من که ضرر کردم به خاطر اطلاعات ناقص یا غلط کارشناسهای بداخلاق اینها)

گفتم میخوام سرانه درمانم رو قطع کنم.. گفتند باشه درخواست بده مشکلی پیش نمیاد.. ولی نگرانم دوباره مثل قبل قانونشون عوض بشه رو دستم بخوره!

به نظرم بهتر است روغن ریخته را نذر امامزاده کنیم!
همه می دانیم که برای رسیدن به ثروت باید ببخشیم. هر چقدر بیشتر ببخشیم بیشتر ثروت مند می شویم. آیا بهتر نیست حق بیمه را نوعی بخشش تلقی کنیم؟ بگذاریم از قبل پولی که از ما کسر می شود نیازمندی بتواند از خدمات درمانی استفاده کند. ولو این که آن نیازمند خود سازمان تامین اجتماعی باشد.
مدتی است که صدقه روزانه و ماهیانه را کنار گذاشته ام. زیرا می بیینم ماهیانه مبلغ هنگفتی از درآمدم جهت بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی از حسابم کسر می شود!! این را می گذارم به حساب صدقه به بیماران و مستحقان. اشکال ندارد که از من کسر شود و شخصی بهره مند شود که نیازمند آن است.
 تشکر شده توسط: hemmat
05-14-2014, 01:12 PM
ارسال: #28
دوستان عذر میخوام جسارتا تاپیک در مورد طلاست نه بیمه !

اگر کسی قصد خرید طلای دست دوم رو داشته باشه از کجا و از چه طریقی باید متوجه بشه که قیمت اون در پایین ترین حد ممکن اومده ؟

از روی نمودار قیمتی که نشان دهنده ی نرخ در ماههای گذشته ست (در سایتهای مربوطه منتشر میشه) میتوان تشخیص داد ؟

سپاس 10_004

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
05-14-2014, 01:46 PM
ارسال: #29
نقل قول : عزیزم تاپیک در مورد طلاست!

چشم ولی
2 سوال ابتدای پست من در مورد طلا و سکه خیلی آماتوری بود بی جواب موند ؟

حرف آخر که بعدش به استخراج طلا بپردازیم :

(05-14-2014 10:46 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  
(05-13-2014 07:38 PM)hemmat نوشته شده توسط:  من از بانک ملی چنتا سکه پیش خرید کردم و 600 دادم و 60 موقعی که گرفتم اون موقع تو بازار 700 تومان بود! گذاشتم الان شده چند تومن! از بانک تجارت هم خریدم بعد دیدم با مالیات گرونتر بازار میده پسش دادم.

به نظرم بهتر است روغن ریخته را نذر امامزاده کنیم!
همه می دانیم که برای رسیدن به ثروت باید ببخشیم. هر چقدر بیشتر ببخشیم بیشتر ثروت مند می شویم. آیا بهتر نیست حق بیمه را نوعی بخشش تلقی کنیم؟ بگذاریم از قبل پولی که از ما کسر می شود نیازمندی بتواند از خدمات درمانی استفاده کند. ولو این که آن نیازمند خود سازمان تامین اجتماعی باشد.
مدتی است که صدقه روزانه و ماهیانه را کنار گذاشته ام. زیرا می بیینم ماهیانه مبلغ هنگفتی از درآمدم جهت بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی از حسابم کسر می شود!! این را می گذارم به حساب صدقه به بیماران و مستحقان. اشکال ندارد که از من کسر شود و شخصی بهره مند شود که نیازمند آن است.

امیدوارم اینطوری که میگید باشه و خیرش به مردم برسه حاج حسین
قدیما کمتر 50000 ریال نیت نمیکردم و الان همون پنجاه تومان رو صدقه میدم!!
به خاطر وجوهات شرعی هم مسخره کنند که چرا به کی میدی ولی طوری نیست به خاطر نشانه هایی که دیدم علی الحساب میدم تا بعد رسیدگی بشه. (توجیه)

به خاطر علایق و اعتقادات فوقش برای خودم و آشنا و رهگذر چراق روشن کنم.
آینده نگریم میگه تو بالشت سرمایه گذاری نکنم مگه اینکه مجبور بشم یا توفیق اجباری!

10_004
 تشکر شده توسط: abdolhossein , habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزار ساخت لیست قیمت و مشخصات محصولات همراه با عکس mas 1 2,825 08-24-2022 01:40 PM
آخرین ارسال: Hamed88sep
  میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید MARYAR 157 36,419 12-20-2020 04:29 AM
آخرین ارسال: Lucifer_100
  دکتر ریچارد اس.تی.جان نویسنده، محقق و تحلیلگر موفقیت با انجام یک تحقیق میدانی درصدد پ Ali_Abolfathi 0 628 09-01-2016 01:14 AM
آخرین ارسال: Ali_Abolfathi
  کسب و کارهای فنی با درآمد بالا کدامند؟ محمد یوسفی 3 3,159 03-06-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: moele
  با این ۱۰ روش پول و ثروت را به سمت خود جذب کنید بيلا بالا 2 1,893 12-06-2015 04:10 AM
آخرین ارسال: سزار3
  آیا می توان با دست خالی ثروتمند شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ babaei 48 12,481 09-27-2014 12:22 AM
آخرین ارسال: 00098
  با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ Taj1363 20 4,903 09-10-2014 08:02 AM
آخرین ارسال: alinjh
  پنج تصمیم بد در سرمایه گذاری و چگونگی جبران آن Delta.H 5 1,369 05-20-2014 12:23 PM
آخرین ارسال: mahmoodsana
  دوره­ آشنایی با مفاهیم اولیه و فرایند معاملات قراردادهای آتی کالا hotdvd 0 868 03-13-2013 10:37 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  هر چيزي را که مرتباً تمرين کنيد .... بيلا بالا 1 988 12-20-2012 09:17 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  هر روز را با اين جمله آغاز کنيد ... بيلا بالا 0 636 11-12-2012 07:56 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  هر قدر از ديگران پشتيباني کنيد... بيلا بالا 0 580 11-12-2012 07:55 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای یا مولتی لول مارکتینگ چیست؟ mehdi098 10 6,272 10-28-2012 05:13 PM
آخرین ارسال: yu3f
  تمرین تمركز حواس را با تمرین‌های زیر آغاز كنید بهنام ذوالفقارزاده 0 662 09-30-2012 11:16 AM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  بزرگترین سرمایه گذاری اینده ساز؟؟؟؟ تنگسیر 9 2,165 09-12-2012 03:47 AM
آخرین ارسال: تنگسیر
  مشکل با جمعیت کم امیر مرادی فر 15 3,302 03-28-2012 05:49 PM
آخرین ارسال: امیر مرادی فر
  دوره آموزشی رایگان آشنایی با برنامه ریزی و مدیریت پروژه pesar368 6 1,945 02-16-2012 10:32 AM
آخرین ارسال: pesar368
Information آشنايي با چند روش آسان برای آغاز کسب و کار MARYAR 5 1,824 01-06-2012 09:52 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  « یافتن شغل و زندگی توأم با عشق: کاری رؤیایی » mehdi098 0 1,130 08-24-2011 02:22 AM
آخرین ارسال: mehdi098

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS