ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

از حس ششم مغناطیسی چه می‌دانید؟
زمان کنونی: 04-18-2024, 10:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: mallarme
پاسخ: 1
بازدید: 798

ارسال پاسخ 
10-16-2012, 08:19 PM
ارسال: #1
احتمالا در مورد کاشت دندان، ‌اعضای مصنوعی و .... تا به حال بسیار شنیده‌اید. در مورد این که یک نفر زیر پوست انگشتانش آهنربا کاشته باشد چه‌طور؟

پاپ‌ساینس گزارش جالبی در مورد یک مهندس الکترونیک 24 ساله منتشر کرده که زیر پوست خود آهنربا گذاشته است. شاید در نظر اول،‌ داستان کمی عجیب برسد و حتی شک‌برانگیز باشد. اما به نظر می‌رسد که وی واقعا چنین جراحی‌ای را انجام داده و حالا به اصطلاح نوعی حس ششم دارد، ‌حسی که بقیه ما به هر حال نداریم، ‌حسی که به او این امکان را می‌دهد که با دستش، وجود میدان مغناطیسی در اشیای مختلف را احساس کند. به نظر می‌رسد افراد دیگری هم دوست دارند چنین حسی داشته باشند و برای چنین جراحی اظهار علاقه کرده‌اند.

Elgevillawngnome نام کاربری جوانی است که زیر دو انگشت شست و حلقه دست چپش، آهنربا کاشته است. به گفته خودش، او به این دلیل این دو انگشت را انتخاب کرده که به اندازه کافی از هم دور هستند و در کارهای روزمره او تداخل و مزاحمتی ایجاد نمی‌کنند. این آهنرباها با عمل جراحی درون لایه‌ای از چربی درست زیر پوست کار گذاشته شده‌اند.
البته این آهنرباها زیاد قوی نیستند و در واقع بسیار کوچکند به طوری که باعث می‌شوند فقط اجسامی به کوچکی یک گیره کاغذ به انگشتان وی بچسبند. همچنین وقتی او از رایانه همراهش استفاده می‌کند،‌ باعث پریدن اطلاعات از روی هارد دستگاه نمی‌شوند. یا وقتی که کارت‌های مغناطیسی خود، مثلا کارت اعتباری بانک را در دست می‌گیرد،‌ آن‌ها را نمی‌سوزانند. خودش در این‌باره می‌گوید: «احساسی که هنگام نزدیک شدن به یک میدان مغناطیسی پیدا می‌کنم، از میدانی به میدان دیگر تغیر می‌کند. میدان‌های متناوب باعث می‌شوند که مغناطیس‌های درون انگشتم بلزند. حسش مثل وقتی است که روی آرنج تکیه می‌زنیم و انگشت‌ها مور مور می‌شوند، مثل خواب رفتن دست. به هر حال این احساس در فرکانس‌ها یا شدت‌های مختلف تغییر می‌کند. میدان‌های مغناطیسی مستقیم و ثابت، فقط کمی احساس کشش در انگشتم ایجاد می‌کنند».
در ادامه مطلب می‌توانید برخی از سوال‌های جالبی را که در همان بخش از وی پرسیده شده به همراه پاسخ‌های او بخوانید. اگر این موضوع برایتان جذاب است و دوست دارید تمام سوال‌ و جواب‌ها را بخوانید می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

چرا چنین کاری کردی؟
«این کار را کردم چون به من یک حس ششم می‌داد. حالا من می‌توانم میدان‌هایی را احساس کنم که قبلا از وجود آن‌ها خبر هم نداشتم. مهم‌ترین دلیل من برای این کار البته به حرفه‌ام برمی‌گردد. وقتی قرار باشد با مشکلی در نیرو یا موتوری که درست کار نمی‌کند طرف باشم، با داشتن این مغناطیس‌ها توانایی خاصی برای به نوعی دیدن میدان‌های مغناطیسی خواهم داشت، که پیش از این نداشتم و بسیار به کارم می‌آید.»

وقتی اجسام فلزی را برمی‌دارید چه اتفاقی می‌افتد؟
«من نمی‌توانم با مغناطیس‌هایی که زیر پوست انگشتانم دارم،‌ اجسام آهنی بزرگ‌تر از یک گیره کاغذ را بلند کنم. اما وقتی یک آهنربای دیگر در دست دیگرم می‌گیرم ... آن وقت اوضاع جالب می‌شود. در مورد سایر مغناطیس‌های ساخته شده از مواد خاکی کمیاب هم، فقط احساس می‌کنم با چسب به انگشتانم چسبانده شده‌اند. البته نگه داشتن آن‌ها در دستم برای مدت طولانی خطرناک است، ‌چون مانع از جریان خون در پوست انگشتانم می‌شوند و ممکن است پوست در آن منطقه بمیرد و در آن صورت، مغناطیس‌های عزیزم را پس خواهد زد.»

آیا موقع رد شدن از بخش امنیت فرودگاه هیچ مشکلی ندارید؟
«طی چند ماه گذشته که در سفرهایم با مشکلی مواجه نشده‌ام. با این حال در مورد عکس‌برداری ام.آر.آی نگرانم.»

آیا بدن شما آن‌ها را پس نمی‌زند؟
«همیشه چنین امکانی وجود دارد. آن چه در بدن من کاشته شده با پاریلین پوشانده شده که یک پوشش خنثی از نظر زیست‌شناختی و نیز ضد زنگ است. این همان ماده‌ای است که دستگاه تنظیم ضربان قلب را با آن می‌پوشانند. من واقعا امیدوارم که چنین اتفاقی نیافتد. اما با هرگونه تغییر بدنی،‌ احتمال پس زده شدن آن‌ها توسط بدن من وجود خواهد داشت».

آیا حالا احساسی شبیه به مگنتو در فیلم ایکس‌من (X-men) دارید؟
«من زیاد به اسم مگنتو خوانده می‌شوم و این واقعا جالب است. متاسفانه آن‌ها به اندازه‌ای قوی نیستند که باعث تصادف خودروها یا بیرون کشیدن آهن از درون خون بشوند».

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , بهداد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفریحات ابرثروتمند های دبی، از رویا تا واقعیت sahar.hamdi30 0 381 04-18-2017 06:18 PM
آخرین ارسال: sahar.hamdi30
  خلاصه ای از کتاب حکایت دولت و فرزانگی karafarin 4 7,493 08-06-2016 09:25 PM
آخرین ارسال: kelideservat
  افراد موفق در تعطیلات چه کار می کنند؟ samiar afshari 0 722 03-16-2015 07:42 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  وقتی قفسه سینه تان تیر می کشد jahanagahi 9 1,564 03-11-2015 01:28 PM
آخرین ارسال: MARYAR
Star زندگی مدیرعامل «واتس‌اپ» چطور می‌گذرد؟ samiar afshari 0 487 02-24-2015 05:24 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  مشاوران‌املاك ماهانه چقدر كاسبـی می‌کنند؟ karafarin 6 1,270 12-12-2013 04:26 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  ثروتمند بودن را انتخاب کنید/ یادداشتی از رابرت کیوساکی jahanagahi 3 1,669 11-25-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  یک ترفند برای آن‌هایی که زیاد از ایمیل استفاده می کنند jahanagahi 3 1,100 11-18-2013 12:34 AM
آخرین ارسال: behmod
  گاهی اوقات چقدر زود دیر می شود soshiant 0 607 11-02-2013 10:31 AM
آخرین ارسال: soshiant
  پولدارها پراید سوار می‌شوند!! karafarin 0 652 11-01-2013 08:35 PM
آخرین ارسال: karafarin
Rainbow تشکر از خدا حامد 10 2,114 10-27-2013 12:17 AM
آخرین ارسال: سهیلا
  چلوکباب شاهکار چه کسی بود؟/ از مرشد چلویی تا برادران هفت‌کچلون مهدی گل محمدی 5 1,512 10-26-2013 03:04 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  رازهای موفقیت از نگاه یک پیامیر آسمانی ahmad rezaee 4 1,416 10-09-2013 05:28 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  لااقل یکی از این جمله ها را به انتخاب خودت حفظ کن و به کار ببر zoofanoon 10 2,143 09-21-2013 01:06 AM
آخرین ارسال: zoofanoon
  راز موفقیت از زبان دن اندرو کارآفرین برتر mfatemi64 0 557 08-20-2013 11:58 AM
آخرین ارسال: mfatemi64
  نکته تربیتی اخلاقی از حضرت علی ( ع ) zoofanoon 0 743 07-26-2013 04:13 PM
  ایا می دانید که................ zoofanoon 0 562 07-23-2013 10:15 PM
  میلیونر شدن چقدر زمان می‌برد؟ karafarin 3 1,258 06-30-2013 10:05 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شر " از دید انیشتن " deh621 0 522 06-02-2013 04:18 PM
آخرین ارسال: deh621
  طراحی دسته چک استاندارد از سال 93 karafarin 0 578 05-22-2013 06:26 PM
آخرین ارسال: karafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS