ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کسب و کار موفقی که ایده اش ساختن دست بندهای ساده چوبی است
زمان کنونی: 03-29-2024, 10:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 4
بازدید: 1344

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-28-2012, 11:58 PM
ارسال: #1
برای کسانی که یک ایده تجاری دارند اما سرمایه ای برای شروعش ندارند، KickStarterاهمیت زیادی دارد.

http://www.kickstarter.com/
این وب سایت به شما و هر صاحب ایده ی دیگری اجازه می دهد تا نقشه گنج خود را مطرح کنید و مشخص کنید چقدر سرمایه برای راه اندازی اش نیاز دارید. اعضای سایت می توانند روی ایده هایی که به نظرشات جذاب است سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری از ده دلار شروع می شود. بنابراین یک پروژه می تواند یک نفر یا تعداد خیلی بیشتر سرمایه گذار داشته باشد.

اگر گشتی در این وب سایت بزنید، متوجه خواهید شد که ایده بعضی از پروژه ها در عین سادگی انقدر جذابیت داشته اند که سرمایه ای چندین برابر مقدار درخواست شده برای شروع کار ایجاد شود. این یعنی صاحب ایده می تواند با توان بیشتری، کارش را در اندازه بزرگتری شروع کند.

دستبند های چوبی، یکی از همین ایده هاست که به تازگی بر روی کیک استارتر قرار گرفته و برای عملی شدن نیاز به ۱۰۰ دلار دارد. با اینکه هنوز ۲۱ روز برای جمع آوری سرمایه وقت داره اما تا الان ۲۱۱۶ دلار جذب کرده و احتمالا تا پایان مهلتش به رقم خیلی بالاتری خواهد رسید.

ایده برای ساخت دست بندهایی از جنس چوب درختان مرده است . بابی، صاحب این ایده کارش را این چنین معرفی کرده :

اسم من بابی است و از بقایای درخت‌هایی که مرده‌اند، دستبند درست می کنم. من در پنسیلوانیای شرقی بزرگ شدم و همیشه در طبیعت بودم. ساعات بیشماری را به پیاده‌روی و اقامت در خارج شهر می‌پردازم و از این کار بی‌نهایت لذت می‌برم. طبیعت انسان‌ها را به هم پیوند می دهد. چه از گردش در کوه لذت ببرید، چه از قدم زدن در پارک‌ها یا به سواحل بروید، بیشتر از همیشه دلتان می‌خواهد دوستان‌تان کنار شما باشند. طبیعت همیشه ما را دور هم جمع می‌کند.
بعد از این که به نیویورک رفتم، به سرعت ارزش مد و نحوه لباس پوشیدن را فهمیدم. مد نشان می‌دهد که شما که هستید و شخصیت‌تان را در یک نظر آشکار می‌کند. من دوست دارم برای مردم چیزی درست کنم که ظاهری فوق‌العاده داشته باشد و به طبیعت هم لطمه نزند.

دستبندها
وقتی به طرحی فکر می‌کردم، باید به سوال مهمی پاسخ می‌دادم: چطور چیزی بسازم که هم شیک باشد و هم نشانی از طبیعت داشته باشد و مهم‌تر از همه، به طبیعت آسیبی نرساند. پاسخم این بود که از موادی استفاده کنم ، مثل یک درخت افتاده استفاده کنم. پس از هفته‌ها صحبت با دوستان، طراحان، هنرمندان و نجاران، سرانجام به طراحی دستبندهای درختی رسیدم.
درحال حاضر دستبندهای درختی را در سه رنگ درست می کنم: قهوه‌ای جنگلی، رنگ طبیعی چوب و آبنوسی. هر رنگ شخصیتی متفاوت دارد که می توان آن را با لباس‌های مختلف، از پیراهن‌های ساده‌ای که روزها می‌پوشیم تا لباس‌های شب سِت کرد.

این ایده انقدر ساده است که مطمئنا چیزی شبیه این بارها به ذهن شما رسیده بود. از این به بعد به تمام ایده های ساده تان، به اندازه یک کسب و کار موفق احترام بگذارید.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حامد , jahanagahi , ali zobeid , dara , کامیار کاظمی , M3HDI , بهداد , مصطفي , Delta.H , nami , elaheh-hosseini , somayeee , hamid.h
10-29-2012, 11:50 AM
ارسال: #2
RE: کسب و کار موفقی که ایده اش ساختن دست بندهای ساده چوبی است
این سایت خیلی کارش درسته فقط یه سوال من دقیق نفهمیدم منظور از کسایی که سرمایه گذاری میکنن چیه ؟ یعنی اونا فقط پول میدن که شما کارتون راه بیوفته یا توی ایده و درامد شما شریک بشن ؟

ممنون از پست خوبتون
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , nami
10-29-2012, 12:31 PM
ارسال: #3
(10-29-2012 11:50 AM)icepack38 نوشته شده توسط:  این سایت خیلی کارش درسته فقط یه سوال من دقیق نفهمیدم منظور از کسایی که سرمایه گذاری میکنن چیه ؟ یعنی اونا فقط پول میدن که شما کارتون راه بیوفته یا توی ایده و درامد شما شریک بشن ؟

ممنون از پست خوبتون

سلام
خواهش میکنم
من پاسخی برای سئوال شما ندارم چون پرسش خود منم هست!
سپاس

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , nami
10-29-2012, 01:33 PM
ارسال: #4
ممنون سایت بسیار عالی است
چند ماهی است که از آن استفاده می کنم و به دوستان جهت ایده گرفتن، استفاده از آن را توصیه می کنم

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مصطفي , mallarme , M3HDI , nami
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایا راهی ساده و شدنی برای ثروتمند شدن وجود دارد؟مهم mrghafoory 16 4,609 10-28-2016 11:44 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mrghafoory 1 1,209 10-28-2016 11:31 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
  دانلود اموزش جامع برنامه نویسی اندروید به زبان ساده saeed74 3 1,142 11-13-2015 09:31 PM
آخرین ارسال: saeed74
  چگونه با کمترین هزینه و پایین ترین ریسک، ایده‌هایتان را اجرا کنید؟ davaran 0 750 01-16-2015 09:15 AM
آخرین ارسال: davaran
  ایده دارم ، سرمایه ندارم ! hamid.h 0 2,947 05-18-2014 05:57 PM
آخرین ارسال: hamid.h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS