ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه موفق شدم – امپراطوری یک دختر فقیر
زمان کنونی: 04-16-2024, 03:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: mallarme
پاسخ: 1
بازدید: 2470

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-29-2012, 10:30 PM
ارسال: #1
جنیفر آدامز زن فقیری بود که از کودکی در فقر و تنگدستی بزرگ شد. او ناچار بود در ساخت وسایل منزل کوچکشان به مادرش کمک کند. وی می‌گوید: «مادرم مقداری تخته دو در چهار (اینچ)، فوم و پارچه ارزان‌قیمت تهیه می‌کرد و با استفاده از منگنه، میخ و چکش، مبل می‌ساخت».

آن‌ها توانستند با استفاده از تخته‌های چوبی و بلوک‌های سیمانی، یک میز قهره‌خوری و یک قفسه بسازند.

ولی این وضع، نه تنها جنیفر جوان را ناامید و دلسرد نکرد، که ساختن وسایل خانه تبدیل به یکی از علائق او شد. در دوران دبیرستان، او و خواهرش یک سرویس خدمات خانگی راه‌اندازی کردند. جنیفر به عنوان مسئول پذیرش، مشغول به کار شد تا بتواند خرج تحصیل در آموزشگاه طراحی را درآورد. هنگامی که آدامز اولین پروژه طراحی خود را آغاز کرد، ۲۳ سال داشت و قرار شد در ازای دریافت ۳۰۰ دلار، یک منزل را به طور کامل طراحی کند. پس از پیشرفت و شناخته شدن، به جایی رسید برای انجام هر پروژه، یک میلیون دلار درخواست می‌کرد. در آن زمان او ۳۱ ساله بود.

امروز، آدامز صاحب یک شرکت مطرح طراحی داخلی با ۱۲میلیون دلار گردش مالی است. وی در برنامه My First Place در شبکه تلویزیونی “اچ‌جی‌” شرکت کرده است و به‌عنوان یک از کارشناسان طراحی داخلی در برنامه‌های The Better Show حضور پیدا می‌کند. امپراتوری وی Jennifer Adams Home نام دارد که به کار فروش آنلاین تخت‌خواب و دیگر لوازم لوکس منزل می‌پردازد.

در ادامه، متن گفتگوی جنیفر آدامز را می‌خوانید که در آن توضیح می‌دهد چگونه توانسته از زنی خانه‌دار به یکی از ستارگان عرصه طراحی تبدیل شود.

آیا در دوران کودکی، با آنکه سن کمی داشتید، از فقر مالی خانواده‌تان آگاه بودید؟

هر روز، هر جا و از هر لحاظ. من مانند دیگر بچه‌های مدرسه لباس‌های جدید نداشتم و ناچار بودم که برای دریافت ناهار مجانی، در صف جداگانه‌ای بایستم. ما در محله‌ای فقیرنشین رشد کردیم و نسبت به هر خانواده دیگری فقیرتر به نظر می‌رسیدیم. من فکر می‌کنم که همین موضوع به من انگیزه داد و باعث شد با کودکانی که به دلیل شرایط‌شان، حق انتخابی نداشتند احساس همدردی کنم. من به محض اینکه توانستم مشغول به کار شدم (در ۱۲ سالگی به جمع‌کردن محصول توت‌فرنگی می‌پرداختم) و بسیار هیجان‌زده بودم، چرا که سرانجام می‌توانستم اوضاع مالی‌ام را تا حدی در اختیار داشته باشم.

آیا اولین لحظه‌ای که احساس کردید به طراحی منزل علاقه‌مند هستید را به یاد دارید؟

اتاق‌خوابی که من و خواهرم به طور مشترک از آن استفاده می‌کردیم، قالیچه‌ای به رنگ زرد و سبز داشت. من در مورد کرایه‌کردن یک دستگاه شستشوی فرش با مادرم صحبت کردم. یک بسته رنگ آبی پررنگ گرفتم و قالیچه‌ام را رنگ کردم. اکنون که به آن زمان نگاه می‌کنم، می‌بینم که واقعاً زشت شده بود؛ ولی از آن به بعد خیلی بیشتر از اتاقم لذت می‌بردم. دوست داشتم وارد اتاق شوم و یک‌جور حس رضایت در خودم احساس می‌کردم. من مدام چیدمان اتاق را تغییر می‌دادم و دیوارها را رنگ و پرده‌ها را تزئین می‌کردم. مادرم تمام تلاشش را می‌کرد تا بدون صرف هزینه‌ای، منزلمان را زیبا کند.

شما اکنون لوازم تخت‌خواب تولید می‌کنید؛ ولی پیش از این، کار مرتب‌کردن تخت‌خواب مردم را انجام می‌دادید. تمیز کردن منزل دیگران چه حسی به شما می‌داد؟

از آنجا که آن زمان من یک بچه بودم، تمیز کردن اتاق‌های بچه‌های دیگر کمی برایم عجیب بود.

چه شد که تصمیم گرفتید وارد کار تولید لوازم خانگی شوید؟

یکی از دست‌اندرکاران The Better Show به من گفت که تا زمانی که محصولی نداشته باشم، کار در تلویزیون توجیه مالی چندانی نخواهد داشت. بنابراین درباره چیزهایی که برایم جذاب بود، فکر کردم. یکی از چیزهایی که به آن علاقه داشتم کار ساخت سرویس تخت‌خواب بود. به همین دلیل مشغول همکاری با متخصصان این کار شدم و از دید خودم، در جستجوی مناسب‌ترین راهکار برای دستیابی به خوابی راحت برآمدم. مجموعه لوازم منزل تولیدی ما جزو کالاهای لوکس هستند، ولی از آنجایی که Costco (یکی از بزرگترین شرکت‌های خرده‌فروشی دنیا) در حجم بالایی از ما خرید می‌کند، می‌توانیم آن‌ها را به قیمت مناسب‌تری عرضه کنیم. این موضوع برای من مهم است، چرا که ما نمی‌خواهیم بین مشتریان تمایز قائل شویم. من نمی‌خواهم کسی فکر کند شایسته برخورداری از کالای باکیفیت نیست.

از اینکه می‌توانستید خانه‌ای فراهم کنید و دکوراسیون آن را، همان‌طوری که می‌خواستید، شکل دهید چه احساسی داشتید؟

این تجربه لذت‌بخشی بود. تبدیل کردن خانه به محلی که دوستش داشته باشم باعث شد که اهمیت منزل را بیشتر از پیش متوجه شوم. من می‌توانستم کار نورپردازی، چیدمان و … را همان‌طوری که می‌خواستم به انجام برسانم.

آیا هنوز هم مثل زمانی که آن قالیچه را به رنگ آبی درآوردید، احساس رضایت و کمال به شما دست می‌دهد؟

بله. هنگامی که همه‌چیز به درستی سر جایش قرار می‌گیرد یا اینکه به چیزی، به همان شکلی که می‌خواهم، دست پیدا می‌کنم احساس خوبی به من دست می‌دهد.

آخرین باری که به منزل زمان کودکی‌تان بازگشتید کی بود؟

حدود ۶ ماه پیش. پدرم تعدادی از لوازمی که به او داده بودم در خانه قرار داده و کف آن زیبا‌تر از قبل فرش شده؛ ولی فضای کلی منزل دست‌نخورده باقی مانده است.

آیا بزرگ شدن در فقر، شخصیت امروز شما را شکل داده است؟

کاملاً. به همان اندازه که آرزو داشتم دوران کودکی متفاوتی می‌داشتم،‌ به همان میزان و به طور صد در صد بابت آنچه تجربه کردم، سپاسگزار هستم. این دوران به من یاد داد که چیزهای بیشتری از زندگی بخواهم و بتوانم کنترل زندگی‌ام را به دست بگیرم. گذشته‌ام یکی از موارد الهام‌بخش در کسب و کار فعلی من است. من به این واقعیت پی‌ برده‌ام که حتی با سرمایه کم، می‌توان به احتمالات بیشماری دست یافت.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arak_2008 , hasan-f , حامد , درناز , Delta.H , مــجــیــנ , بهداد , madar , بيلا بالا , nami , elaheh-hosseini , R.shahhoseini , مسعود کوچولو , somayeee , shamsa
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک وب سایت موفق چه ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟ neda2000 1 493 07-27-2017 11:22 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  چگونه یک وب سایت با کیفیت را طراحی کرده و آن را توسعه دهیم؟ neda2000 1 515 07-11-2017 10:01 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد parsaw 0 429 12-11-2016 04:16 PM
آخرین ارسال: parsaw
Rainbow چگونه به آزادی مالی و ثروت برسیم؟ mrghafoory 1 1,227 10-28-2016 11:16 PM
آخرین ارسال: حسین پورمتین
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,289 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030
  چگونه در اینترنت معتبر شویم fekreabi 0 502 12-08-2015 05:44 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  خلاصه کتاب « مدیر یک دقیقه ای » dara 15 5,015 06-01-2015 06:48 PM
آخرین ارسال: آشنا
  چگونه با کمترین هزینه و پایین ترین ریسک، ایده‌هایتان را اجرا کنید؟ davaran 0 756 01-16-2015 09:15 AM
آخرین ارسال: davaran
  چگونه کسب و کار خود را دگرگون کنید؟ karafarin 0 774 08-26-2014 06:43 PM
آخرین ارسال: karafarin
  دانلود رایگان کتاب کسب و کار موفق hidi 2 1,078 08-22-2014 01:21 PM
آخرین ارسال: hidi
  چگونگی دریافت مجوز و ثبت حق امتیاز یک پکیج آموزشی h.afkhami 1 1,021 04-09-2014 05:07 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
Rainbow جزوه بسیار زیبای پول سازی در قرن بیست و یک mrghafoory 15 3,116 01-13-2014 11:20 AM
آخرین ارسال: Iraj_27
  هر روز یک تجربه ، هر روز یک درس جدید مهدی 1 6 1,836 01-05-2014 10:19 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  پول چگونه اختراع شد؟ karafarin 0 1,777 12-31-2013 01:21 PM
  یک تجربه ی ارزان arm84 10 1,907 11-20-2013 02:23 PM
آخرین ارسال: sahar_farjad
  5 نکته برای یک فروش به یاد ماندنی m-jalalvand 3 1,378 09-30-2013 12:56 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  چگونه کارها و تصمیماتمان را با موفقیت انجام دهیم!؟ yu3f 1 835 08-07-2013 11:48 AM
آخرین ارسال: دهدار
  چک را چگونه می‌توان پول کرد؟ karafarin 1 1,121 04-25-2013 09:35 AM
  نکاتی مفید برای برقراری یک مذاکره تجاری موفق m-jalalvand 0 937 04-16-2013 10:39 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
Question چگونه محصول مجازی خود را به فروش برسانم ؟ rahgozar 9 3,381 03-29-2013 09:26 PM
آخرین ارسال: keshavarz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS