ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

افتتاح مجمع تجاری راوک
زمان کنونی: 04-25-2024, 08:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: mteam
آخرین ارسال: mteam
پاسخ: 51
بازدید: 7570

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتتاح مجمع تجاری راوک
10-29-2012, 07:16 PM
ارسال: #21
RE: افتتاح مجمع تجاری راوک
(10-29-2012 02:38 PM)پرواز نوشته شده توسط:  من خیلی عذر میخوام. جریان چیه؟! رفتم سایتتون رو دیدم. هر واحدی که اجاره کنیم چی میشه؟ چجوری تبلیغ محسوب میشه؟ راستش سر در نیاوردم از هیچی!!!!!!!

من طبقه آخر واحد 100 را اجاره کردم. چه منظره زیبائی داره از بالا.شیک ترین مجتمعی هست که تا الان دیده ام. عزیزان برای کارهای تبلیغی خود حتما واحدی را اجاره فرمائید.
واحد من 100

http://ravaknama.ir/pasaj.html

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 07:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 07:58 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #22
(10-29-2012 03:59 PM)mteam نوشته شده توسط:  
(10-29-2012 02:38 PM)پرواز نوشته شده توسط:  من خیلی عذر میخوام. جریان چیه؟! رفتم سایتتون رو دیدم. هر واحدی که اجاره کنیم چی میشه؟ چجوری تبلیغ محسوب میشه؟ راستش سر در نیاوردم از هیچی!!!!!!!

شما اول وارد سایت میشیدhttp://www.ravaknama.ir/بعد قسمت پاساژاینترنتی را کلیک کرده وبه قسمتهای مربوطه وارد میشوید تبلیغ شما برای 10000 کاربر عضو هم به ایمیلشان فرستاده میشود در طبقه سوم نمونه تبلیغات را میتوانید مشاهده کنید

آقا اجازه؟
ما طبقه 4 واحد 100هستیم.لطفا عزیزان سری هم به ما بزنید.محل کاسبی من :واحد 100

استاد:جهان آگهی 9 و بیست و پنج.
جهان آگهی : آقا اجازه چرا.....
استاد بشین .چقدر تو شلوغی میکنی. از سنت خجالت بکش.
جهان آگهی : آقا اجازه ؟ چشم .آقا اجازه ؟ خجالت کشیدم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , 3ObHaN , مــجــیــנ , mteam , P@RSA , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 08:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 08:06 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #23

شما اول وارد سایت میشیدhttp://www.ravaknama.ir/بعد قسمت پاساژاینترنتی را کلیک کرده وبه قسمتهای مربوطه وارد میشوید تبلیغ شما برای 10000 کاربر عضو هم به ایمیلشان فرستاده میشود در طبقه سوم نمونه تبلیغات را میتوانید مشاهده کنید

سلام
ی سوال داشتم
۱۰ هزار عضو دارید یا ۱۰ هزار ایمیل دارید ارسال می کنید؟

پ.ن: عضو یعنی خودشون اومدن ایملشونو وارد کردن یا ثبت نام کردن یا هرچی...

سلام
ی سوال داشتم
۱۰ هزار عضو دارید یا ۱۰ هزار ایمیل دارید ارسال می کنید؟؟

پ.ن: عضو یعنی خودشون اومدن ایملشونو وارد کردن یا ثبت نام کردن یا هرچی...

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , کامیار کاظمی , mteam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 08:47 PM
ارسال: #24
استاد : جهان آگهی , چرا واحد 100 را انتخاب کردی؟بخاطر ارزانیش بود؟
جهان آگهی : آقا اجازه ؟ خیر. آقا اجازه ؟ خانمها کمتر در طبقات پائین مجتمع خرید می کنند , وقتی به طبقه 4 وارد می شوند چون خسته می شوند خریدشان را انجام می دهند و چون کنجکاو هستند به گوشه ط4 هم نظری می اندازند. محل کاسبی من را می بینند و کنجکاو می شوند کلیکی بکنند . وقتی مطالب را خواندند اگر حتی یک نفر به راهنمائیها ی سایت در جهت رعایت فرهنگ رانندگی توجه کند برایم کافی است.
استاد : جهان آگهی , آفرین 20 ولی خیلی چون , چون کردی.
جهان آگهی : آقا اجازه ممنونم.آقا اجازه چون کلمه کم آورده بودم چون را زیاد نوشتم.
آقا اجازه ؟ دیگه چون را در جملاتم نمی نویسم . چون شما ناراحت می شوی .
استاد : جهان آگهی : شدی 9/25
جهان آگهی : آقا....
استاد بشین.
جهان آگهی : آقا اجازه؟ چشم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mteam , yu3f , مــجــیــנ , P@RSA , vahid61 , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 09:28 PM
ارسال: #25
در باره 10000 ایمیل - 1500 نفر عضو خبرنامه راوک هستند - 3400 نفر عضو سایت شارژ رایگان - و الباقی ایمیل هایی هست که خودمون از جا های دیگه جمع کردیم

تشکر شده توسط: jahanagahi , pedar , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 09:45 PM
ارسال: #26
(10-29-2012 09:28 PM)mteam نوشته شده توسط:  در باره 10000 ایمیل - 1500 نفر عضو خبرنامه راوک هستند - 3400 نفر عضو سایت شارژ رایگان - و الباقی ایمیل هایی هست که خودمون از جا های دیگه جمع کردیم

امیدوارم روز بروز موفق و موفقتر باشی. افتخار انجمن موفقیت 100در 100 شما است که به امید خدا و پشتکار بسیار قابل تحسینت امکان پذیرتر خواهد شد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mteam , P@RSA , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 09:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 09:59 PM، توسط mteam.)
ارسال: #27
سپاسگزارم از اینهمه دلگرمی
کاربر jahanagahi صندوق پیام خصوصی اش پر شده است به همین دلیل نمی توانید به او پیام ارسال کنید. استاد صندوق را خالی کنید

تشکر شده توسط: jahanagahi , pedar , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 10:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 10:41 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #28
(10-29-2012 09:54 PM)mteam نوشته شده توسط:  سپاسگزارم از اینهمه دلگرمی
کاربر jahanagahi صندوق پیام خصوصی اش پر شده است به همین دلیل نمی توانید به او پیام ارسال کنید. استاد صندوق را خالی کنید

موفقتر باشی.
صندوق خالی شد.
حتما با آن لباس عکس می اندازم.Wink عکس عالی است.
بازدیدها امروز بسیار خوب بود. چون آمادگی نداشتم نتوانستم با چای و شیرینی پذیرائی کنم.
الان دارم تجسم میکنم که این مجتمع را من ساخته ام و یکی از واحدها شده دفتر. نشسته ام چای میخورم با بستنی و نوشابه و کیک و میوه (ازخودم پذیرائی میکنم ) و به جمعیتی نگاه میکنم که برای اجاره واحدها صف کشیده اند. انشالله وقتی کل واحدها اجاره دادشد. طبقات بعدی را هم می زنم .تجسم میکنم که مجتمع به برجی تبدیل شده و 100طبقه دارد و دائم آسانسورها بالا و پائین می روند. وبچه ها در یک منظقه ای که برایشان اسباب بازی گذاشته ام بازی میکنند تا خانواد هایشان خریدهایشان را انجام دهند.
زنگ تفریح:
استاد : پاشو جهان آگهی در کلاس چرا خوابیدی؟
جهان آگهی با چشمان خواب آلود: آقا اجازه ؟ خواب نبودم .داشتم تجسم خلاق میکردم.
استاد: پاشو برو بیرون تجسم خلاق انجام بده.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , P@RSA , mteam , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 11:05 PM
ارسال: #29
(10-29-2012 10:30 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(10-29-2012 09:54 PM)mteam نوشته شده توسط:  سپاسگزارم از اینهمه دلگرمی

موفقتر باشی.
صندوق خالی شد.
حتما با آن لباس عکس می اندازم.Wink عکس عالی است.
بازدیدها امروز بسیار خوب بود. چون آمادگی نداشتم نتوانستم با چای و شیرینی پذیرائی کنم.
الان دارم تجسم میکنم که این مجتمع را من ساخته ام و یکی از واحدها شده دفتر. نشسته ام چای میخورم با بستنی و نوشابه و کیک و میوه (ازخودم پذیرائی میکنم ) و به جمعیتی نگاه میکنم که برای اجاره واحدها صف کشیده اند. انشالله وقتی کل واحدها اجاره دادشد. طبقات بعدی را هم می زنم .تجسم میکنم که مجتمع به برجی تبدیل شده و 100طبقه دارد و دائم آسانسورها بالا و پائین می روند. وبچه ها در یک منظقه ای که برایشان اسباب بازی گذاشته ام بازی میکنند تا خانواد هایشان خریدهایشان را انجام دهند.
زنگ تفریح:
استاد : پاشو جهان آگهی در کلاس چرا خوابیدی؟
جهان آگهی با چشمان خواب آلود: آقا اجازه ؟ خواب نبودم .داشتم تجسم خلاق میکردم.
استاد: پاشو برو بیرون تجسم خلاق انجام بده.

یعنی هر روز باید بیام طبقه 100 برسم به دفترم که همجوار دفتر شماست ؟ خواهشا از آسانسور های شخصی و مغناطیسی استفاده کنید زود برسیم بالا Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , mteam , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
10-29-2012, 11:09 PM
ارسال: #30
سبحان ما که طبقه چها ر هستیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mteam , azam , ناصر صادقی , maxsoulfly
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروشگاه آرایشی و بهداشتی بنده افتتاح شد. hdsky1 0 737 11-13-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: hdsky1
  بالاخره.................افتتاح شد مهدی گل محمدی 33 7,722 08-27-2014 01:05 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  افتتاح دفتر تبلیغات راوک نما mteam 28 6,202 02-08-2013 03:43 PM
آخرین ارسال: mojereza
  افتتاح پرتال خبری arsho 32 4,148 01-31-2013 09:38 PM
آخرین ارسال: arsho
  راه اندازی سایت راوک نما mteam 17 3,398 01-12-2013 11:35 PM
آخرین ارسال: habib tousi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS