ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بالاخره تموم شد..........
زمان کنونی: 04-16-2024, 09:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 24
بازدید: 3607

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-27-2012, 09:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-27-2012 09:59 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #1
سلام
سلام خدمت دوستان گل و عزیز انجمن که همیشه همراه سختی ها و تلخی های روزای سخت زندگی درکنار من بودن.
بالاخره بعد از دوماه تلاش شبانه روزی و دو بار شکست و از بین رفتن اطلاعات موفق شدم که وب سایت رو به سر حد کمال برسونم و با تلاش و کوشش مستمر تونستم کار سایت رو تموم کنم و امروز که در خدمت شما هستم سایتم آماده خدمات رسانی به همه عزیزان در سراسر کشور هستش.
چه روزایی بود،دوبار به طور کامل اطلاعاتی که وارد کرده بودم سر ناشی بودن در استفاده از هاست و... پاک شد و به خاطر بزرگ بودن هدفم از نو شروع کردم و برای اولین بار بود که هدفی رو که که انتخاب کرده بودم به پایان رسوندم و اینها رو همه اش رو مدیون استاد بزرگوار آقای هوشنگ قربانیان هستم که همیشه جای پدر برای من بودند و هستند و همیشه به عنوان یه دوست دلسوز در راه رسیدن به هدف به من کمک کردن.
مکتوب کردن هدف باعث شد که من این طرح رو به پایان برسونم.
جاداره از محمد شموسی عزیز هم تشکر ویژه کنم که منو تو طراحی و ایده پردازی بخشی از سایت همراهی کرد و کارت ویزیت وب سایت رو برام طراحی کرد.
از کامیار عزیز هم تشکر میکنم که محیطی رو بوجود آورده تا ما بتونیم موفق بشیم.
تک تک تون رو دوست دارم.

من 30 درصد از مسیر رسیدن به هدفم رو طی کردم و بقیه اش رو هم به لطف خدا ادامه میدم.شما هم شروع کنید.....

بفرمائید از وبسایت بنده دیدن کنید:
www.sabagift.ir

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohajer.my , مــجــیــנ , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , مسعود کوچولو , yu3f , jahanagahi , mjdehghani , مهدی 1 , M3HDI , فرهاد قربانی , m_grate29 , درناز , Delta.H , مصطفي , kafshduzak , Haavin , saeed.abdollahi , حامد , mohammadshamosi , ahmad rezaee , سعید محمدی , امیر مرادی فر , gandalf , mteam , madar , nami , vahid61
10-27-2012, 10:09 PM
ارسال: #2
RE: بالاخره تموم شد..........
درود
بهتون تبریک میگم
موفق باشی

یزدان نصرتی از کرمانشاه
تماس با من:09197224599
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , فرهاد قربانی , درناز , Delta.H , حامد , mohammadshamosi , ahmad rezaee , vahid61
10-27-2012, 10:10 PM
ارسال: #3
خسته نباشيد
لطفا ماژول اشكال زدايي رو حذف كنيد تا پيام قسمت اخر فروشگاه از بين برود
فايل كانفيگ شما هم دسترسي دارد و بايد دسترسي اون رو تغيير بديد
امنيت ان بيشتر خواهد بود
موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: mohajer.my , مهدی گل محمدی , jahanagahi , فرهاد قربانی , M3HDI , درناز , Delta.H , mohammadshamosi , ahmad rezaee
10-27-2012, 10:20 PM
ارسال: #4
(10-27-2012 10:10 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  خسته نباشيد
امنيت ان بيشتر خواهد بود
موفق باشيد

سجاد جان من بلد نیستم میشه دقیقا بگی من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , M3HDI , درناز , mohajer.my , Delta.H , mohammadshamosi , ahmad rezaee
10-27-2012, 10:22 PM
ارسال: #5
مبارکه داداش.
من که اصلا تعجب نمیکنم...

تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , M3HDI , درناز , mohajer.my , Delta.H , mohammadshamosi
10-27-2012, 10:32 PM
ارسال: #6
(10-27-2012 10:20 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  
(10-27-2012 10:10 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  خسته نباشيد
امنيت ان بيشتر خواهد بود
موفق باشيد

سجاد جان من بلد نیستم میشه دقیقا بگی من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
حدود يك ماه پيش كه فكر ميكنم تاپيك معرفي رو فروشگاهت رو اوردي بالا به صورت پيام خصوصي بهت پيام دادم تا در اين فروشگاه ساز بتونم كمكت كنم
اما متاسفانه جواب نداديد

اما دل ما بزرگ تر از اين حرفا هست

ابتدا بايد دسترسي فايل كانفيگ رو برداري
بعد از هربار تغيير كه ميديد بايد سايت رو رفلش كني تا اون پيام اخر برود
هاست-پوشهincludes فايلconfigure.php-اگر هاست لينوكس گرفتي در اخر فايل قسمت شماره اي وجود دارد-بطور مثال 755-646-و...بايد عدد فايل مورد نظر رو تغيير بدي و سايت رو رفلش كني تا اون پيغام بره
اين پيغام
(((امکان تغییر فایل پیکربندی فروشگاه در مسیر \includes\configure.php وجود دارد. این مورد از نظر امنیتی قابل قبول نخواهد بود ، خواهشمنداست مجوز دسترسی مناسبی برای این فایل تنظیم نمایید. ))
عدد ها ميتونه 777-444-666 باشه-بايد عدد مناسب رو پيدا كني

بعدش به پنل مديريتي ميري
استارت-ماژول-خدمات-بر روي گزينه حذف ماژول اشكال زدايي كليك كنيد(علاقمت قرمز رنگ بايد سبز رنگ بشود)

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , درناز , Delta.H , jahanagahi , mohammadshamosi , ahmad rezaee
10-27-2012, 10:33 PM
ارسال: #7
مهدی جان کاش بودی و لبخند رضایت من از پشتکارت را می دیدی.خیلی دوستت دارم و برایت آرزوی موفقیت هر چه بیشتر را دارم. تایپیک (اگر بمن اعتماد داری )را پیگیری کنید.برای رسیدن به موفقیت مشکلات زیادی را متحمل شده و می شوی. از مسیر رسیدن به هدف لذت ببر.نگرشت را تغییر بده.همه عزیزان انجمن منتظر موفقیت نهائی شما هستند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , درناز , mohajer.my , مصطفي , Delta.H , حامد , mohammadshamosi , ahmad rezaee
10-27-2012, 11:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-27-2012 11:23 PM، توسط مصطفي.)
ارسال: #8
سلام آقا مهدی

سایت شما رو دیدم واقعا معرکه است . بهتون تبریک میگم .
دقیقا مثل سایتهای خارجی شده که وقتی رو تصویر کلیک می کنیم با جا به جا کردن موس رو تصویر میشه کالا رو با سایز بزرگ بررسی کرد .

واقعا عالی . عالییییییییییییییییییییییی

Blush
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , Delta.H , حامد , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi
10-27-2012, 11:23 PM
ارسال: #9
مهدی عزیز از صمیم قلب تبریک میگم
انشالله روز به روز شاهد موفقیت های بیشترت باشیم
چند پیشنهاد کوچک دارم، اگر برایت ممکن است مطالبی در رابطه با چاپ و هدایای تبلیغاتی به صورت مقاله کوتاه در سایت قرار بده تا بازدیدکنندگان بیشتر در سایت بمانند یعنی چیزی هم برای مطالعه وجود داشته باشد.
همچنین از عکس های بیشتر و توضیحات بیشتری برای معرفی هر محصول استفاده کن حتی اگر بتوانی تصاویر 3بعدی از محصولات خود تهیه کن.
چون به هر حال سایتی که مربوط به یک گروه تبلیغاتی باشد از لحاظ گرافیکی انتظار بیشتری از آن می رود.
موفق باشی

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مصطفي , کامیار کاظمی , M3HDI , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , ahmad rezaee
10-28-2012, 12:00 AM
ارسال: #10
منم تبریک میگم بهتون اقا مهدی

و امیدوارم بیش از پیش موفق باشید

یک نکته هم بنده اشاره می کنم (البته دقیق نمیدونم امنیت توماتو در چه سطحیه) منتهی

برای بالا بردن امنیت علاوه بر اوامر آقا سجاد ، میتونید نسبت به تغییر نام پوشه مدیریت اقدام کنید و یا یک کد کپچا هم برای قسمت ورود در نظر بگیرید

موفق باشید

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: مصطفي , Delta.H , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  این وسیله به ظاهر ساده باعث نجات جان میلیون ها انسان خواهد شد !+عکس یوسف خادم پیر 2 1,112 03-09-2014 04:51 PM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
  اتاق گفتگوی انجمن راه اندازی شد. کامیار کاظمی 30 6,889 01-03-2014 09:52 PM
آخرین ارسال: delkhaste
  رنک انجمن در گوگل 4 شد toofan245 26 4,406 12-09-2013 01:52 AM
آخرین ارسال: ali mohammady
  اسکناسی که قربانی خرافات شد /عکس pars_gostar 0 388 09-01-2013 01:02 PM
آخرین ارسال: pars_gostar
  دومین کتاب رایگان کارزار منتشر شد pars_gostar 0 699 08-26-2013 09:45 AM
آخرین ارسال: pars_gostar
  آغاز خدمت رسانی من شروع شد ... m-jalalvand 8 1,394 06-15-2013 09:33 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خدا رو شکر خیالم راحت شد و برگشتم پیش خانواده بهنام ذوالفقارزاده 12 2,040 12-02-2012 11:04 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS