ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چند لحظه با دکتر ژوزف مورفی
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: GreatNavid
آخرین ارسال: Divar
پاسخ: 9
بازدید: 10074

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امیتازات : 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-27-2012, 07:12 PM
ارسال: #1
[تصویر: The-Power-Of-Your-Subconscious-Mind.jpg]
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان .
کتاب قدرت ذهن نوشته دکتر ژوزف مورفی درباره قدرتمندی ضمیرناخودآگاه انسان سخن میگوید . در نظر دارم این کتاب رو به زودی در اختیار بچه ها قرار بدهم ، البته شاید زودتر خود عزیزان اون رو بدست آورده باشند . کتاب دکتر ژوزف مورفی دقیقا" همشکل صحبت های استاد عزیز دکتر هوشنگ قربانیان ( به ایشون دکتری افتخاری رو اهدا میکنیم ) هست . زیبا ترین و تاثیر گذار ترین جمله ای که دکتر ژوزف مورفی در این کتاب نوشتند و برای درمان مشکلات و بیماری خودشون به کار برده بودند رو من یاداشت کردم و میتونید این جمله رو همه ما در همه شکل و مسائل زندگی نه تنها فقط در بیماری استفاده کنیم .
بخش زیبای مورد نظر این هست :

جسم من و تمامی اعضای بدنم را هوش بی پایان ضیرم آفریدند ، حال خود میداند که چگونه شفایم دهد و عقل و خرد اوست که اندام واره ها و بافت ها و عضلات و رگ و پی و استخوانم را می سازد ، این موهبت درمان کننده که در نهاد من است هر جزء وجود مرا از نو متحول می سازد و بار دیگر مرا سالم و صحیح میکند . از قدرت هوش خلاقانه ام آگاهم و به آن امید بسته ام .
حال شما میتوانید نسبت به خواسته خود نوع کلمات را تغییر دهید . پس به امید دیدار تا گرفتن کتاب . ( خوب شد یادم اومد یه تاپیک هوش هیجانی هم هست که باید اونو آپ کنم )
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , amiryazdani138 , SHAYAN.IRANI , Haavin , Delta.H , MohamadMJ , iranboy , s_a , gh4315 , mahdi5e , successfulman , Divar
10-27-2012, 09:00 PM
ارسال: #2
RE: چند لحظه با دکتر ژوزف مورفی
(10-27-2012 07:12 PM)GreatNavid نوشته شده توسط:  [تصویر: The-Power-Of-Your-Subconscious-Mind.jpg]
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان .
کتاب قدرت ذهن نوشته دکتر ژوزف مورفی درباره قدرتمندی ضمیرناخودآگاه انسان سخن میگوید . در نظر دارم این کتاب رو به زودی در اختیار بچه ها قرار بدهم ، البته شاید زودتر خود عزیزان اون رو بدست آورده باشند . کتاب دکتر ژوزف مورفی دقیقا" همشکل صحبت های استاد عزیز دکتر هوشنگ قربانیان ( به ایشون دکتری افتخاری رو اهدا میکنیم ) هست . زیبا ترین و تاثیر گذار ترین جمله ای که دکتر ژوزف مورفی در این کتاب نوشتند و برای درمان مشکلات و بیماری خودشون به کار برده بودند رو من یاداشت کردم و میتونید این جمله رو همه ما در همه شکل و مسائل زندگی نه تنها فقط در بیماری استفاده کنیم .
بخش زیبای مورد نظر این هست :

جسم من و تمامی اعضای بدنم را هوش بی پایان ضیرم آفریدند ، حال خود میداند که چگونه شفایم دهد و عقل و خرد اوست که اندام واره ها و بافت ها و عضلات و رگ و پی و استخوانم را می سازد ، این موهبت درمان کننده که در نهاد من است هر جزء وجود مرا از نو متحول می سازد و بار دیگر مرا سالم و صحیح میکند . از قدرت هوش خلاقانه ام آگاهم و به آن امید بسته ام .
حال شما میتوانید نسبت به خواسته خود نوع کلمات را تغییر دهید . پس به امید دیدار تا گرفتن کتاب . ( خوب شد یادم اومد یه تاپیک هوش هیجانی هم هست که باید اونو آپ کنم )
با نهایت تشکر از شما دوست عزیز.خدا را هزاران بار شکر میکنم که شما عزیزان و اساتید من را در بین خود پذیرفته اید.
خاطره ای دارم از کتاب قدرت ذهن ژوزف مورفی:
کتاب را خواندم.وقتی کاملا به قدرت ذهن پی بردم کنار بخاری دراز کشیدم (حدود 4سال قبل).چشمانم را بستم و تجسم کردم که با همسرم ساک مسافرت را بسته و راه آهن تهران رفتیم .دقیقا از قدرت ذهنم استفاده کرده و تابلوی تهران- مشهد را بر روی قطار دیدم.سوار شدیم.از مسیر راه لذت می بردم. سویت زیبائی را رزرو کرده بودیم.چند روز ماندیم و به راحتی رفتیم زیارت.
وقتی چشمانم را باز کردم.حس کردم که تازه از مشهد برگشته ام.تنها بودم و همسرم تهران بود.روز 27 برج 12بود.فردای آنروز هم همین حرکت را انجام دادم.روز 29اسفند خانمم از تهران برگشت.من داشتم همین کتاب را مرور میکردم.2 عدد پاکت بمن داد.من تعجب کردم.پرسیدم این پاکتها چیست؟
خندید و گفت خودت باز کن.
وقتی اولی را باز کردم 2 عدد بلیط رفت و برگشت مشهد.دومی را باز کردم.رزرو سوئیت زیبائی در مشهد.بدنم شروع به لرزیدن کرد.اشک از چشمانم سرازیر شد که قطره ای از آن بر روی صفحه کتاب ریخت.کتاب را نگاه میکردم و پاکتها.
از خانمم سئوال کردم .من در مورد مشهد با شما صحبت کردم.ایشان جواب داد نه.گفتم : پس این پاکتها چیست؟
از رفتار و حرکات من متعجب شده بود. گفت: بچه ها خواستند سورپرایز شوی و این کار را انجام داده اند.
هر دو گیج شدیم.

پشت جلد همین کتاب خاطره خود را نوشتم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , M3HDI , SHAYAN.IRANI , مصطفي , Haavin , GreatNavid , Delta.H , sajjad , MohamadMJ , احمد فردی , 3ObHaN , iranboy , s_a , alireza091111 , Mr.Veghari , ahmad rezaee , SMKOZ6 , mahdi5e , Divar
10-27-2012, 11:29 PM
ارسال: #3
سلام

یک نقل قول از یکی از دوستان در بورس تهران

آقای نیما آزادی :

[undefined=undefined]هرچیزی که ذهن انسان بتواند آن را تصورکند، می تواند آن را به دست آورد.[/undefined]

ما یک دوستی توی بورس داریم که تقریباً 20 سال هست توی بورس فعاله و توی این دوره تونسته سرمایه 3 میلیونی اش رو به 40 میلیارد تومان برسونه.مهم ترین تجربه ای که همیشه میگه همین جمله است میگه من باید تصویر سازی ذهنی کنم که فلان سهم رو به فلان قیمتی بفروشم وقتی من این تصویر رو می سازم اون سهم مجبور است به اون قیمت برای فروش من برسه اما اگر بترسم که مبادا نرسه هیچ وقت نخواهد رسید!

http://broker-fa.com/forum/f65/%D8%AF%D8...dex44.html
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , mahdi5e , Divar , iranboy
10-27-2012, 11:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-27-2012 11:34 PM، توسط مصطفي.)
ارسال: #4
سلام

یک نقل قول از یکی از دوستان در بورس تهران

آقای نیما آزادی (فروم پرسپولیس کپیتال )

هرچیزی که ذهن انسان بتواند آن را تصورکند، می تواند آن را به دست آورد.

ما یک دوستی توی بورس داریم که تقریباً 20 سال هست توی بورس فعاله و توی این دوره تونسته سرمایه 3 میلیونی اش رو به 40 میلیارد تومان برسونه.مهم ترین تجربه ای که همیشه میگه همین جمله است میگه من باید تصویر سازی ذهنی کنم که فلان سهم رو به فلان قیمتی بفروشم وقتی من این تصویر رو می سازم اون سهم مجبور است به اون قیمت برای فروش من برسه اما اگر بترسم که مبادا نرسه هیچ وقت نخواهد رسید!
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , M3HDI , کامیار کاظمی , GreatNavid , Delta.H , sokoot , مــجــیــנ , MohamadMJ , احمد فردی , alireza091111 , SMKOZ6 , Divar
10-29-2012, 10:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-29-2012 12:09 PM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #5
خوب چی بهتر از لینک کتاب ؟؟؟
بفرمایید

:

http://dl.veyq.ir/ebook/QODRQT_FIKR_1%5B....ir%5D.zip
http://dl.veyq.ir/ebook/QODRQT_FIKR_2%5B....ir%5D.zip
http://dl.veyq.ir/ebook/QODRQT_FIKR_3%5B....ir%5D.zip
 تشکر شده توسط: jahanagahi , احمد فردی , مــجــیــנ , alireza091111 , iranboy , mahdi5e
06-06-2013, 04:35 PM
ارسال: #6
تاپیک بیاد بالا . این کتاب رو دست کم نگیرید .
 تشکر شده توسط: iranboy , jahanagahi
09-20-2013, 11:04 PM
ارسال: #7
fفوق العادست کتاب
 تشکر شده توسط: mahdi5e , iranboy
10-02-2013, 12:10 PM
ارسال: #8
سلام
امکانش هست ، نام مترجم و این که برای کدوم انتشارات هست را بفرمایید ؟
 تشکر شده توسط: iranboy
10-02-2013, 03:30 PM
ارسال: #9
من دارم دان میکنم
البته از یه سایت دیگه این ثبت نام میخواست

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iranboy , mahdi5e
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS