ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my
زمان کنونی: 03-29-2024, 10:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: مــجــیــנ
پاسخ: 50
بازدید: 13872

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my
10-28-2012, 08:25 PM
ارسال: #11
RE: سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my
(10-28-2012 06:07 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  سلام آقای نصرتی.
به نظرتون از این شاخه به اون شاخه پریدن توی شغل خوبه ؟
اگه خوب بود که من الان یکی از میلیاردرهای ایران بودم 4yajuyo
من خودم دلم نمی خواست ازین شاخه به اون شاخه بپرم شرایط این وضعیت رو ایجاد میکرد
مثلا من زمانی که دنبال کار کناف و سقف کاذب و دیواپوش رفتم اصولی جلو رفتم تقریباً 3 ماه کرمانشاه دوره دیدم یک هفته خودشرکت کناف ایران رفتم دوره دیدم و گواهینامه گرفتم و زمانی که شروع به کار کردم یک ماه وردست یک استادکار تجربی کارکردم که سواد تئوریک با تجربه رو باهم داشته باشم و زمانی که بعضی از مراکز فروش مصالح میرفتم میدیدم که کسی که 100 میلیون جنس تو انبارش داره اصلاً اسم قطعاتی که داره میفروشه رو بلد نیستDodgy خوب بالاخره هرکی پول داشته باشه سواد کاری واسه چشه البته اینجا اینطوره ها اونطرف فکر نکنم اینطور باشه.من هدفم این بود که یک گروه پیمانکاری تشکیل بدم که بتونم کار بگیرم و به نحو احسن اجرا کنم.یک گروه کوچیک تشکیل دادم تقریباً 16 نفر واسم کار میکردن که من پیمانکار دست دوم بودم 5 ماهی کار کردیم اما پیمانکار دست اول کلاهبردار از آب درآمد و کلاً از این کار زده شدم و کنار گذاشتم نمیدونم کار خوبی کردم یا نه.

شما درچه زمینه ای بازاریابی کرده اید؟
من در زمینه ی مواد غذایی بازاریابی می کنم

به نظرتون بازاریابی ذاتیه یا اکتسابی؟
به نظر من بیشتر اکتسابی هستش من خودم یکی ، زمان شروع به کار بازاریابیم خوب نبود اما الان طرف رو مجبور میکنم از محصول من رو بخره10_004 البته بصورتی که مشتری راضی محصول من رو میخره با عزت و احترام کامل

یه بازاریاب موفق چه ویژگی هایی داره؟
اطلاعاتش در مورد بازار باید کامل باشه ، اطلاعات عمومیش باید در حد خوبی باشه ، شیک پوش باشه، لحن صحبت کردنش آروم و رسا باشه ، زود از دست مشتری عصبی نشه، سماجت داشته باشه ،زود ناامید نشه،همیشه لبخند به لب باشه لااقل در هنگام روبرو شدن با مشتری

یزدان نصرتی از کرمانشاه
تماس با من:09197224599
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , amiryazdani138 , sinior , mg4 , nami , M3HDI , Delta.H , Mind , almas , maryambanoo , dehvar
10-28-2012, 09:24 PM
ارسال: #12
آقای نصرتی عزیز میخوام بفرمایید بگیید با اینکه الان تجربه چندین شغل را دارید با توجه به اقتصاد کشور در حال حاضر اگر میخواستید از اول شروع کنید در کدام شغل قرار میگرفتید و چرا؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mohajer.my , sajjad , مــجــیــנ , sinior , mg4 , M3HDI , jahanagahi , Delta.H , Mind
10-28-2012, 11:29 PM
ارسال: #13
(10-28-2012 09:24 PM)mteam نوشته شده توسط:  آقای نصرتی عزیز میخوام بفرمایید بگیید با اینکه الان تجربه چندین شغل را دارید با توجه به اقتصاد کشور در حال حاضر اگر میخواستید از اول شروع کنید در کدام شغل قرار میگرفتید و چرا؟

مخلص آقای شهسواری هم هستم
من اگه می خواستم از اول شروع کنم کار تجارت رو پیش میگرفتم کلمه ی خوبی نیت ولی دلالی تو ایران خوب جواب میده ولی خرید و فروش کالا خیلی خوبه بخصوص زمانی که قیمت ها بالا میرهHuh نمیدونم چرا مردم زمانی که جنسی گران میشه بیشتر از اون جنس خرید میکنن؟؟؟؟Huh کرمانشاه این مشکل رو داره شهرای دیگه خبر ندارم
ولی من حتما با کار بازرگانی و پخش مواد غذایی و بهداشتی شروع می کردم

یزدان نصرتی از کرمانشاه
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مــجــیــנ , sinior , mteam , mg4 , nami , M3HDI , worldforex , jahanagahi , Delta.H , حامد , Mind , hamed.yegane
10-29-2012, 10:45 AM
ارسال: #14
اقای نصرتی ، برای پخش مواد غذایی
چه فرقی بین گرفتن نمایندگی و خرید عمده و مستقیم از کارخونه هست؟
نمایندگی این اجناسی که گرفتین انحصاری هست ؟

12_00210_004
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , mohajer.my , mg4 , M3HDI , jahanagahi , Delta.H , Mind , hamed.yegane
10-29-2012, 01:11 PM
ارسال: #15
(10-29-2012 10:45 AM)sinior نوشته شده توسط:  اقای نصرتی ، برای پخش مواد غذایی
چه فرقی بین گرفتن نمایندگی و خرید عمده و مستقیم از کارخونه هست؟
نمایندگی این اجناسی که گرفتین انحصاری هست ؟

درود
اگه محصولی مثل قند یا شکر که خیلی تنوع تولید کننده داره باشه ،زیاد مهم نیست که نمایندگی بگیری یا به صورت عمده خرید کنید و بفروشید البته اگه بنکداری داشته باشید و نیازی به بازاریاب نداشته باشید این کار درسته ،اگه نه محصولی هستش که تو شهر شما نیومده و به بازاریابی و جا انداختن نیاز داره حتماً باید در قرار داد کلمات نمایندگی انحصاری در کل استان ذکر بشه در غیر اینصورت شما یک مدت زحمت می کشید و محصول رو توی تمام مغازه ها میبرید فروش رو بالا میبرید در این زمان کسی دیگه که سرمایه ش از شما بیشترهستش درخواست نمایندگی انحصاری میده به شرکت تولیدی که شما دارید ازش جنس می گیرید و اگه شرکت تولیدی واسه فروش بیشتر خودش حتماً به اون شخص هم نمایندگی میده.
بله من هانی مانی و ترددیلا رو انحصاری گرفتم با دو شرکت دیگه هم درحال مذاکره هستم که نمایندگی اونهارم بگیرم

یزدان نصرتی از کرمانشاه
 تشکر شده توسط: mg4 , مــجــیــנ , nami , mteam , sinior , M3HDI , worldforex , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , حامد , Mind , 3ObHaN
10-29-2012, 01:23 PM
ارسال: #16
سلام. منم چند تا سوال کاری بپرسم Yosef.gif

۱- در استان در چه شهر هایی شما مشتری دارید؟
۲- بیشتر چه محصولاتی رو مشتری دارید؟
۳- شرایطی ک بخواید نمایندگی یک محصول رو بگیرید چیه؟ (فکر کنید بخوایم بهتون نمایندگی بدیم)
۴- تو منطقه شما جنس ارزون فروش راحت تری داره یا جنس شیک و با کیفیت و گرون تر؟
۵- طرف حسابتون کیان؟‌بنکدارا؟ سوپری ها؟ یا چی؟

پیشاپیش بابت جواب ها ممنون

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mg4 , mohajer.my , مــجــیــנ , sinior , M3HDI , jahanagahi , Delta.H , vahid61 , Mind
10-29-2012, 07:32 PM
ارسال: #17
(10-29-2012 01:23 PM)yu3f نوشته شده توسط:  سلام. منم چند تا سوال کاری بپرسم Yosef.gif

۱- در استان در چه شهر هایی شما مشتری دارید؟

من همونطور که قبلاً عرض کردم تازه شروع به کار کردم و مشتری ثابت به اون معنی ندارم فعلاً در خود کرمانشاه فعالیت می کنم و نظرم این هست که شهرستان های کرمانشاه رو فقط با عمده فروشان کار کنم

۲- بیشتر چه محصولاتی رو مشتری دارید؟

من خودم نظرم این هستش که فعلاً رو اجناسی که بیشترین مصرف کننده ش بچه ها هستن کار کنم چون فروش خوبی داره

۳- شرایطی ک بخواید نمایندگی یک محصول رو بگیرید چیه؟ (فکر کنید بخوایم بهتون نمایندگی بدیم)

اکثر شرکت های اعطا کننده نمایندگی خودشون یک شرایطی واسه اعطای نمایندگی دارن-کسی که بخواد نمایندگی جایی رو بگیره باید شرایط شرکت رو قبول کنه-شرکت پخش فقط زمانی که مذاکرات به پای قرارداد میرسه میتونه مفاد قرارداد رو تغییر بده یا بند و تبصره به قرارداد اضافه کنه

۴- تو منطقه شما جنس ارزون فروش راحت تری داره یا جنس شیک و با کیفیت و گرون تر؟

من خودم به جنس شیک و با کیفیت رای میدم -نمیشه دقیق گفت جایی هست که جنس ارزون راحت بفروش میرسه جایی هست جنس با کیفیت و گرون فروش خوبی داره

۵- طرف حسابتون کیان؟‌بنکدارا؟ سوپری ها؟ یا چی؟

بیشتر سوپری ها و فروشگاه ها
در شهرستانها عمده فروشان
در این فکرم که بتونم فروشگاه مدارس هم تحت پوشش قرار بدم و برای اینکار تونستم آدرس و تلفن کل مدارس استان رو جمع آوری کنم و در اختیار بازاریابهام بدم در آینده نزدیک و این یعنی فروش بیشتر ،تبلیغات و سود بیشتر

پیشاپیش بابت جواب ها ممنون
خواهش می کنم

یزدان نصرتی از کرمانشاه
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , yu3f , sajjad , sinior , M3HDI , worldforex , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , vahid61 , حامد , Mind , maryambanoo , dehvar
10-29-2012, 11:27 PM
ارسال: #18
برای خرید از تولید کننده ها ، یه حداقلی تعیین کردن؟؟
و مثلا خرید بیشتر بشه قیمت پایین تر میاد یا نه ؟

12_00210_004
 تشکر شده توسط: M3HDI , mohajer.my , jahanagahi , Delta.H , Mind
10-30-2012, 01:43 AM
ارسال: #19
(10-29-2012 11:27 PM)sinior نوشته شده توسط:  برای خرید از تولید کننده ها ، یه حداقلی تعیین کردن؟؟
و مثلا خرید بیشتر بشه قیمت پایین تر میاد یا نه ؟

بله حداقل خرید هر پارت نباید کمتر از یک خاور باشه چون هزینه حمل بار با شرکت تولید کننده هستش نباید ازین میزان کمتر خرید کنید
درصد سودی که در قرارداد ذکر میشه ثابته و اگه تخفیفات دیگه ای بخوان بدن به صورت مارجین یا مارژین 4yajuyo پرداخت میشه.ولی زمانی که خرید بیشتری از شرکت تولید کننده داشته باشید مسلماً شرکت تولید کننده اشانتیون و جوایزی واسه نماینده در نظر میگیره.

یزدان نصرتی از کرمانشاه
 تشکر شده توسط: Delta.H , مــجــیــנ , jahanagahi , sinior , vahid61 , M3HDI , حامد , Mind
10-30-2012, 10:20 AM
ارسال: #20
ممنون اقای نصرتی

شما فقط نقد کار میکنید؟ یا چک هم قبول میکنید ؟ همه مغازه دار ها نقد کار میکنن؟

و اینکه میزان فروشتون نسبت به زمانی که دلار گرون نشده بود فرقی کرده ؟ کنتر شده یا بیشتر؟

12_00210_004
 تشکر شده توسط: mohajer.my , jahanagahi , Mind
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 17,796 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 12,980 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 11,893 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,304 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,106 01-19-2013 07:48 AM
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,231 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 12,891 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,151 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,515 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,787 11-10-2012 10:31 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,302 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,614 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,128 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,731 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 903 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,079 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,058 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,350 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,307 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,075 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS