ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ايده براي كفش فروشي
زمان کنونی: 04-18-2024, 07:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sedaybaran
آخرین ارسال: Mortezaahmadi
پاسخ: 20
بازدید: 45738

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايده براي كفش فروشي
10-26-2012, 04:16 PM
ارسال: #1
ايده براي كفش فروشي
سلام
مدتي اين سايت و سايتهاي ديگه براي پيدا كردن يك ايده جستجو ميكردم هر ايده اي كه به فكر خودم ميرسيد انجام دادم اما چنان موفقيت نداشتم الان از شما دوستان درخواست كمك دارم.
من كفش فروشي دارم و شغلم دوست دارم و علاقه زيادي دارم رشته برق ميخوندم اما بخاطر مسائلي انصراف دادم سالهاي قبل وضعم خوب بود از تركيه وارد ميكردم و ميفروختم اما از سال پيش كه دلار گرون شد و از طرفي مرز منطقه ما رو بستن ديگه غير ممكن شد الان فقط كسانيكه در دولت و گمرك نفوذ دارند وارد ميكنند.
سرمايه زيادي ندارم كلا 40 ميليون ميشه منظورم كفش هست نقدينگي 5-6 ميليون دارم مغازم اجاره اي هست ماهي 1.5 ميليون و متاهل هستم و يك پسر دارم. اما ريسك زيادي ميكنم و هر كاري باشه كه بتونم وضعيت بهتر بشه انجام ميدم.
توي خيابوني كه مغازم هست بيشتر از 30 مغازه كفش فروشي هست ولي 4 مغازه از قدرتمندترين كفش فروشي هاي شهر هستن كه سرمايه ميلياردي دارند و چندين مغازه كه مال خودشون هست و مستقيما از توليد كننده با تعداد بالا ميخرند يا خودشون توليدي دارند و قيمت خريدشون خيلي پايينتر ازقيمت خريد من هست.
من قبلا اين مشكل نداشتم چون كفشي مياوردم كه تك بود براي همين توي فروشش مشكلي نداشتم اما الان بايد كفش ايراني بفروشم كه اونا ارزونتر از من ميفروشند و اجناسشون بهتر از من هست.
اگه ايده اي بنظرتون برسه ممنون ميشم كمكم كنيد.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Delta.H , کامیار کاظمی , مهدی 1 , حامد , jahanagahi , mortizmortiz , sajjad , mohsen k1
10-26-2012, 09:41 PM
ارسال: #2
Question RE: ايده براي كفش فروشي
سلام دوست من...حقیقت من تجربه ای توی این کار ندارم ولی یه موردی را ذکر میکنم امیدوارم به دردت بخوره...تو بازار شهر ما مانتو فروشی های زیادی هست ولی یه پسر جوونی هست که کارش خوب گرفته و مشتریای زیادی را تونسته جذب کنه با اینکه سابقه زیادی هم نداره ،علتش هم فقط این هستش که مانتو های ارزون میاره و با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی مردم اکثرا دنبال جنس ارزون هستند و کمتر دنبال کیفیت،جالبه یکی از بچه میگفت یه کفشی را 6 ماه پیش گرفتم 10 هزار تومان و هنوز هم دارم استفاده میکنم،خوب دوست من امیدوارم که بتونی تو کارت موفق باشی و کار و کسبت مثل سابق خوب بشه توکلت به خدا باشه
 تشکر شده توسط: sedaybaran , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , مهدی 1 , Delta.H , حامد , jahanagahi , mortizmortiz
10-26-2012, 10:28 PM
ارسال: #3
RE: ايده براي كفش فروشي
من هم تجربه زیادی تو این کار ندارم ولی به اینهم فکرکن یکی از دوستان من در دوره جوانی پیش یکی از اشنهاها برای یاد گیری کار زر گری شروع بکار کرد و پس از مدتی کار رو یاد گرفت خیلی از کسانی که با او شروع کرده بودند مغازه زدند و برای خو شروع بکار کردند ولی او که سرمایه زیادی بری این کار نداشت و قدرت رقابت با بقیه رو نداشت ابتکار جالبی انجام داد او در همان پاساز که بورس طلا سازی و طلا فروشی داشت مغازه ای اجاره کرد و ابزار کار طلا سازان و طلا فروشان رو تهیه و تامین کرد و از خیلی از طلا فروشان موفق تر گردید شاید شما هم بتوانید با استخدام چند نفر تعمیر کار کفش مغازه تعمیرا کفش راه بیاندازید و با این وضع اقتصادی شاید موفق تر باشید
 تشکر شده توسط: sedaybaran , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , P@RSA , Delta.H , حامد , jahanagahi , mortizmortiz
10-26-2012, 11:39 PM
ارسال: #4
با سلام.دوست عزیزم ما تو بحث فروش،دو نوع فروش داریم.1-فروش زیاد:سود کم2-فروش کم :سود زیاد.من به شخصا تو کارم از نظریه دوم استفاده میکنم.خوبی این کار مقدار فروشتو بالا میبره و برات گردش مالی زیادی رو فراهم میکنه.که در این موقعییت خیلی به نفع شماست.شما با بدست اوردن نقدینگی بیشتر ،میتونی بهتر خرید کرده ودر خرید های بعدی سود بیشتری میبری. کار دوم:میتونی در هفته یک روز با تبلیغات بالا،فروش فوق العاده بزنی،به نظر من شما به سود فکر نکن ،فقط فروش روزانه خودتو بالا ببر.اگه میخوای تو یک جنس 20درصد سود کنی ،اجناس رو با 10درصد سود بفروش.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: sedaybaran , Delta.H , حامد , jahanagahi , mortizmortiz , mohsen k1
10-27-2012, 12:36 AM
ارسال: #5
سلام
ممنون از پاسخ هاتون. سال پيش بخاطر اينكه فروشم كم شده بود جنس ارزون اوردم (جنس هاي من هميشه بالاترين كيفيت دارند و قيمتشون بالا هست) با سود كم هم فروختم اما برام خيلي گرون تموم شد چون كيفيت نداشتن در مدت كوتاهي خراب مي شدن خيلي از مشتريهام از دست دادم. اصلا از جنس بي كيفيت خوشم نمياد. از نظر تعميري يك كارگاه تعمير كفش داريم اما زياد بدرد نميخوره چون اكثر كفشهام زنانه هست و تعميري زياد نميشه. از نظر تبليغات هر كاري كه فكرشو بكنيد كردم از تبليغ توي جنگها و تئاتر وپخش تراكت توي خيابون و خونه ها. عيدم در مقابل هر كفشي ميخريدن عطر و جوراب و پازل و روسري ميدادم. الانم فروش ويژه گذاشتم حتي تا 5 درصد سود پايين اوردم اما بازم نميشه چون اونا پايينتر از من خريدن بازم كمتر از من ميدن .

تشکر شده توسط: مهدی 1 , مــجــیــנ , Delta.H , jahanagahi , masoud123 , mortizmortiz
10-27-2012, 12:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-27-2012 09:28 AM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #6
(10-27-2012 12:36 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از پاسخ هاتون. سال پيش بخاطر اينكه فروشم كم شده بود جنس ارزون اوردم (جنس هاي من هميشه بالاترين كيفيت دارند و قيمتشون بالا هست) با سود كم هم فروختم اما برام خيلي گرون تموم شد چون كيفيت نداشتن در مدت كوتاهي خراب مي شدن خيلي از مشتريهام از دست دادم. اصلا از جنس بي كيفيت خوشم نمياد. از نظر تعميري يك كارگاه تعمير كفش داريم اما زياد بدرد نميخوره چون اكثر كفشهام زنانه هست و تعميري زياد نميشه. از نظر تبليغات هر كاري كه فكرشو بكنيد كردم از تبليغ توي جنگها و تئاتر وپخش تراكت توي خيابون و خونه ها. عيدم در مقابل هر كفشي ميخريدن عطر و جوراب و پازل و روسري ميدادم. الانم فروش ويژه گذاشتم حتي تا 5 درصد سود پايين اوردم اما بازم نميشه چون اونا پايينتر از من خريدن بازم كمتر از من ميدن .
من نظرم در فروش جنس بی کیفیت نبود

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: sedaybaran , مــجــیــנ , Delta.H , jahanagahi
10-27-2012, 12:47 AM
ارسال: #7
لطفا مقداری اطلاعات در مورد فروشگاه خودتون و کدام شهر هستید بذارید.مرسی

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , sedaybaran , مــجــیــנ , Delta.H , jahanagahi
10-27-2012, 01:04 AM
ارسال: #8
از نمایندگی برند های معتبر ایرانی در اون منطقه هستند ؟!

من پیشنهاد می کنم اگه اون محل بورس کفش هست ، نمایندگی یکی از برند های چرم ایران نظیر مشهد چرم و ... را بگیری
اجناس گارانتی ، قیمت سراسری ، مرجوعی ، تبلیغات رایگان شما ، و مشتریان خاص خودش را داره
به جز کفش ، پالتو ، کیف و .... هم تو مجموعه کاراتون قرار می گیره

فقط نیاز به بک سند معتبر برای پشتوانه و در رهن قرار دادن هست و سرمایه ای که دارید هم کافیه

پیشنهاد دوم
نمی دونم با برند های کفش شاهین ، یاس ، بهشتیان و امثالهم اشنا هستید یا خیر ، این برندها در اصفهان کارخانه های بزرگ تولید کفش به صورت صنعتی دارند ، کیفیت کفش ها واقعا فوق العاده و با طول عمر بسیار بالا هست قیمت هاشون هم گران نیست ارزان هم نیست ، مثلا کفش مردانه قیمت مصرف کنند تو رنج 60 تا 80 تومن شده (تا پارسال 35 تا 50 بود ) این شرکت ها نمایندگی های فروششون 1 ریال هم تخفیف ندارند و هر کسی یکبار خرید کنه مشتری دائمشون می شه به نماینده های فروش هم 20 درصد خالص پورسانت فروش می دن و مرجوعی و ... هم داره در صورتی که اون حوالی نیست می توانید هماهنگ کنید و نمایندگی یکی از این برند ها که صرفا کار تخصصی کفش می کنند را بگیرید

پیشنهاد سوم
ببینید کسی که میاد اون منطقه دنبال خرید کفش به چه کالای دیگه ای نیاز داره ، تغییر شغل بدید و اون نیازش را برطرف کنید
مثلا پوشاک

موفق باشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: sedaybaran , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , Delta.H , yu3f , jahanagahi , masoud123 , mortizmortiz
10-27-2012, 01:58 AM
ارسال: #9
فروشگاه اذربايجان غربي شهر خوي هست. خيابون اصلي شهر هستم. در منطقه ما كفش تبريز حرف اول ميزنه بعد كفش تهران. قبلا از اصفهان خريد ميكردم اما الان نميصرفه چون گرون تموم ميشه و مشهد بيخيال درسته چرمش معروفه اما 90 درصد كفشهاش از تبريز ميره به فروشگاهاش بري متوجه ميشي. همين كفش مردونه كه ميفرمايي 50-60 تومان هست اگه از تبريز بگيري 30-40 تومان اگه تعداد خيلي بالا بگيري 20-30 تومان اگه توليدي داشته باشي 15-25 تومان.بعد من كفش زنانه ميفروشم كه تبريز و تهران و چيني هستن.
در مورد پوشاك اره خيلي دلم ميخواد تغيير شغل بدم اما الان ريسكش خيلي بالا هست توي منطقه ما پوشاك چيني هست و اكثرا خودشون وارد كننده مستقيم هستن يا وارد كننده مستقيم از تركيه هستن بطور مثال الان توي منطقه ما شلوار لي از 10 هزارتومان شروع ميشه تا 100 هزار تومان. در صورتيكه شما به بازار تهران بريد همون 10 هزار تومان كمتر از 20 هزار تومان نميتونيد بخريد.
بابت راهنمايي تون خيلي ممنون هستم.

تشکر شده توسط: مــجــیــנ , فرهاد قربانی , Delta.H , jahanagahi , masoud123
10-27-2012, 10:49 PM
ارسال: #10
با سلام.در منطقه شما بازارهای هفتگی هم هست؟

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ايده پول ساز مسابقه موش رابرت كيوساكي mardin-b 15 9,061 12-18-2018 12:19 AM
آخرین ارسال: *sinuhe*
  نيازمند ايده شما هستم barbie 17 3,389 06-24-2017 10:25 PM
آخرین ارسال: iron
  شغل دوم چي بزنم كلي ايده دارم ؟؟؟؟ smsyaran 8 5,790 06-05-2016 05:27 PM
آخرین ارسال: asgardigi2222
  انديشه (ايده) کسب و کار (Idea To Business) jahanagahi 1 1,723 02-10-2013 03:01 PM
آخرین ارسال: rohande90
  ايده: بازاريابي-فروش-تبليغات پيامكي دوطرفه اقاي ايـــده 7 3,443 11-25-2012 03:01 AM
آخرین ارسال: holyfa
  5 روش براي توليد مداوم ايده هاي سودمند در کسب و کار mjdehghani 0 1,558 09-08-2012 06:16 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  انتخاب‌ايده مناسب كسب وكار mehrdad062 1 1,965 01-09-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  ابتكار براي پول در آوردن! کامیار کاظمی 1 3,591 07-16-2011 01:05 PM
آخرین ارسال: faramarz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS