ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ايده براي كفش فروشي
زمان کنونی: 04-18-2024, 06:39 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sedaybaran
آخرین ارسال: Mortezaahmadi
پاسخ: 20
بازدید: 45736

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايده براي كفش فروشي
10-27-2012, 11:02 PM
ارسال: #11
RE: ايده براي كفش فروشي
منظورتون جمعه بازار هست؟ بله روزهاي جمعه شهر ما هست و روزهاي ديگه روستاها و بخش ها هست

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
10-28-2012, 01:02 AM
ارسال: #12
روستاها رو اگه جنسات گرون باشن پیشنهاد نمی کنم ولی جمعه بازار میتونی کسی رو بفرستی، یا بری باهش بساط بزنی ،اگه خودت بری میتونی مشتری بیشتری جذب کنی و در بعضی موارد هم ادرس مغازه رو به ایشان بدی،هم نوعی تبلیغه و هم فروش.یا یه مقدار کارت چاپ کن لای کفشها بذار بده مشتریها،بگو در صورت اشکال بیان مغازه،اینجوری پای مشتری به مغازن ات هم باز میشه. موفق باشید

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: sedaybaran , Delta.H , yu3f , m_grate29 , jahanagahi
10-29-2012, 12:14 AM
ارسال: #13
سلام دوست عزیز من تجربه ای در این زمینه ندارم ولی پیشنهادی دارم شاید گره گشا بود واستون
اول از اینجا شروع کنیم که شما چندساله تو این کارهستین وتجربه دارین و با توجه به فرمایشاتتون
به کارتون نیز علاقمند هستین وتا قبل از بروز این مشکل از کارتون رضایت داشتیدو برای برون رفت از
این ماجرا تا حد امکان هرکاری که میتونستید برای رقابت با اونها انجام دادین ولی با توجه به قدرت
رقباتون وسطح مالی شما دیگر فکرتون به جایی قد نمیده .
اینها رو گفتم که بهتون تبریک بگم چرا که اغلب افراد به محض بروز مشکل تسلیم میشن وپابه فرار میزارند
ودنبال راه حل برای برطرف کردن مشکلشون نیستند ولی شما در حد توانتون ایستادگی کردین و با خلاقیت
ونواوری خواستین خودتون رو تو میدون نگه دارین ولی قوانین دنیای کسب وکار برای حل مشکل شما
نسخه ای داره واونم عمل کردن به این ظرب المثله:
اگر نمیتونی شکستشون بدی ؛ به اونها ملحق شو

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , yu3f , jahanagahi , sedaybaran , فرهاد قربانی , mohsen k1
10-29-2012, 01:21 AM
ارسال: #14
سلام
ممنون از راهنمايي تون.
راستش من يك عيب خيلي بزرگ دارم اونم با هيچ كس نميتونم شريك بشم هر وقت با كسي شريك شدم تا جون داشتم كار كردم اما اخر كار سرم كلاه گذاشته. نميدونم هر چقدر به گذشتم فكر ميكنم ميبينم تمام شركام سرم كلاه گذاشتن.
بنظر خودم هميشه يك راهي هست ولي الان من نميبينم ولي هرگز دلسرد نميشم و دنبالش هستم وپيداش ميكنم. الانم توي اين مجموعه هستم .بنظرم همه راهها درسته فقط انتخاب ما نادرسته هر راهي براي كار خودش هست و منم تمام راهها رو كه دوستان در مورد كارهاشون مينويسند در مورد كار خودم امتحان ميكنم مطمئنم يكيش جواب ميده.

تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mohsen k1
10-29-2012, 01:48 AM
ارسال: #15
فقط غیر ممکن،غیرممکن است
نمیدونم مغازه ازچه نوع دکوری برخورداره
دکورمغازه را تغییر بده و خدماتی ارایه کن که رغبات قادر به انجام آن نیستن

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: sedaybaran , فرهاد قربانی
10-29-2012, 03:48 PM
ارسال: #16
مثلا چه خدماتي؟ دكور مغازه تك ويترين هست

11-20-2012, 01:52 PM
ارسال: #17
سلام بر همه ی بچه های انجمن :
من خودم تو این کار نیستم ولی کاری رو که پیشنهاد میکنم ، قبلا یکی از آشنا هامون انجام میداد و الان هم انجام میده ، اکه امکان سف ها خارجی دارین (حتی به سوریه و غیره ) برین بازار های هر کشوری رو بگردین و چند تا نمو نه بیارین و بدین از روش تولید کنن البته از نمونه هایی که در با زار موجود نیست یا اگه آشنا دارین بگین براتون بیارن . اگه نگران کپی شدن هستین بگم گه اولا شما چند تا نموه دارین تا می بینینین تولید کننده داره کپی میکنه میتونین مدل رو عوض کنین دوما ، خب یکی باید تبلیغ و شعار و غیره بزنه تا جنس جا بیوفته خب شما هم تو این سبد هستین و سود میبرین

پیشنها دوو اینه که برین و تو یکی از سمینار ها و یا کلاس ها بازار یا بی شرکت کنین چون شما تجربه ی کاری دارین و اگه بتونین با علم روز مخلوطش کنین چنان بهره ابی میده که اون سرش نا پیدا ، اینو از این جهت گفتم که چون شما جایی قرار دارین که هم صنف شما زیاده باید شما یه تمایزی داشته باشین که بیان سراغ شما و نرن پیش اونای دیگه
برای اینکه مدها روز دنیا رو ببینین بد نیست به سایتهای alibabaو ebey سر بزنین . یه پیشنهاد دارم . اینکه یه گروه مخاطب خواص پیدا کنبد مثل دانشجوها یا سن خاص
 تشکر شده توسط: m_grate29 , M3HDI , sedaybaran , mohsen k1
11-20-2012, 03:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-20-2012 03:03 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #18
اگه بازار کشش داره اختصاصی فقط کفش بچگانه بفروش، منظورم سنین زیز پنج سال هست، طوری که مردم مغازه رو بعنوان یه برند بچگانه بشناسن

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sedaybaran , masoud123 , everything , mortizmortiz
06-30-2014, 12:21 AM
ارسال: #19
سلام من کفش بچه گانه شروع کردم
ممکنه ادرسی در تهران به من بدید که کفش رو با فیمت کمتر بتونم تهیه کنم؟

همانند آلپین استوار باشید
08-02-2016, 02:31 AM
ارسال: #20
سلام سعدی کفش های با کیفیتی گیر میاد اما برای خرید مناسب بهتره وقت بیشتر بذارید و سراغ خود تولیدی ها برید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ايده پول ساز مسابقه موش رابرت كيوساكي mardin-b 15 9,060 12-18-2018 12:19 AM
آخرین ارسال: *sinuhe*
  نيازمند ايده شما هستم barbie 17 3,389 06-24-2017 10:25 PM
آخرین ارسال: iron
  شغل دوم چي بزنم كلي ايده دارم ؟؟؟؟ smsyaran 8 5,790 06-05-2016 05:27 PM
آخرین ارسال: asgardigi2222
  انديشه (ايده) کسب و کار (Idea To Business) jahanagahi 1 1,723 02-10-2013 03:01 PM
آخرین ارسال: rohande90
  ايده: بازاريابي-فروش-تبليغات پيامكي دوطرفه اقاي ايـــده 7 3,443 11-25-2012 03:01 AM
آخرین ارسال: holyfa
  5 روش براي توليد مداوم ايده هاي سودمند در کسب و کار mjdehghani 0 1,558 09-08-2012 06:16 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  انتخاب‌ايده مناسب كسب وكار mehrdad062 1 1,965 01-09-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  ابتكار براي پول در آوردن! کامیار کاظمی 1 3,591 07-16-2011 01:05 PM
آخرین ارسال: faramarz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS