ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مهم - تقاضای مطالعه این تایپک را از شما دارم.
زمان کنونی: 04-25-2024, 05:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 24
بازدید: 5688

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم - تقاضای مطالعه این تایپک را از شما دارم.
01-15-2013, 02:27 PM
ارسال: #21
RE: مهم - تقاضای مطالعه این تایپک را از شما دارم.
باور بفرمائید اصل سرمایه گذاری و موفقیت بر اساس مطالب این تایپیک است.
دوستی داشتم در بچگی شیرینی می فروخت. داخل یکی از این شیرینها یک سکه دهشاهی بود.بمن می رسید میگفت : جهان آگهی چون دوستت دارم بتو فقط میگم بیا این شیرینی را بردار و بخور پول داخلش را که قیمت یک شیرینی است بمن بده.

من هم بشما عزیزان عرض میکنم سکه موفقیت در این تایپیک است.خود دانید.

استاد : جهان آگهی گفتی شیرینی موفقیت کجا است؟
جهان آگهی: اجازه آفا ؟ بله
استاد : آفرین جهان آگهی شدی 11/5
جهان آگهی: آقا اجازه؟ ممنونم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , tondar12 , maxsoulfly , sir-mahyar , amiryazdani138 , mohammadshamosi , vahid61 , Fateme-S , صابری , mir abbas , bitumen
01-15-2013, 04:42 PM
ارسال: #22
با عرض سلام ببخشید که رک صحبت میکنم اما من به قانون جذب هیچ اعتقادی ندارم این حرفا که میگن کائنات به خواسته آدمی پاسخ میده آخه جز یه حرفی که منتهی میشه به شیطان معنی دیگه هم میده ؟ اینکه میگن هر فکر یه فرکانسی داره باشه قبول اما چه ربطی داشت به عملی شدن ؟ من خودم رشتم الکترونیکه و تو ارتباطات و امواج استادم
تنها چیزی که به فکر من و شما پاسخ میده دقیقا همین ذهنه ماست ! وقتی که شما هوس شکلات کنی ذهن شما دستور میده که برو سوپر مارکت شکلات بخر.اون داره راهه رسیدن به شکلات رو نشون میده,همینطور راه رسیدن به همه چیز رو نشون میده,وقتی که شما از چیزی خوشتون میاد ذهن دنبال راهی برای رسیدن به اون میگرده,شما چرا اهدافتون رو کاغذ مینویسید ؟ مینویسید که کائنات شب بیاد بخونه امضا بزنه بگه چشم انجام شد ؟ اگه اینجوری بود من همیشه میشستم گوشه خونه و تجسم میکردم یه گونی تراول الان میوفته تو حیاط,نه داداشای گلم از این خبرا نیست داستان اینه وقتی به پول فکر کنر ذهنت میگرده و یه روش(ایده ی نو) پیدا میکنه که اگه عملیش کردی اسمت میشه میلیاردر
همه چیز تو ذهنه همه چیز . . . .فقط اول درست بشناسید بعد استفاده
برای همتون آرزو خوشبختی و شادی روز افزون دارم

قول میدم !
روزی میرسه که دیگه پول ارزشی نداره علم آدماس که اونارو متفاوت میکنه
GoOd luck
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , من میلیاردرم , jahanagahi , maxsoulfly , mir abbas , bitumen
01-15-2013, 07:23 PM
ارسال: #23
دوست عزیز در این تایپیک از قانون جذب صحبتی نشده است .لطف کنید تایپیک قانون جذب را مطالعه فرمائید .جواب سئوالات شما در آن تایپیک وجود دارد.
ضمنا کائینات بمعنی شیطان نیست.
ذهنی که مورد نظر شما است باید در آن برنامه ریزی شود. این برنامه ریزی باید با تکرار جملات تاکیدی و تجسم انجام گیرد.
مغز است که دستور می دهد فردی برای خرید شکلات برود.

موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , maxsoulfly , vahid61 , صابری , amiryazdani138 , sir-mahyar , حامد , mir abbas , bitumen
01-15-2013, 07:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-15-2013 07:39 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #24
(01-15-2013 04:42 PM)arash-microb نوشته شده توسط:  با عرض سلام ببخشید که رک صحبت میکنم اما من به قانون جذب هیچ اعتقادی ندارم این حرفا که میگن کائنات به خواسته آدمی پاسخ میده آخه جز یه حرفی که منتهی میشه به شیطان معنی دیگه هم میده ؟ اینکه میگن هر فکر یه فرکانسی داره باشه قبول اما چه ربطی داشت به عملی شدن ؟ من خودم رشتم الکترونیکه و تو ارتباطات و امواج استادم
تنها چیزی که به فکر من و شما پاسخ میده دقیقا همین ذهنه ماست ! وقتی که شما هوس شکلات کنی ذهن شما دستور میده که برو سوپر مارکت شکلات بخر.اون داره راهه رسیدن به شکلات رو نشون میده,همینطور راه رسیدن به همه چیز رو نشون میده,وقتی که شما از چیزی خوشتون میاد ذهن دنبال راهی برای رسیدن به اون میگرده,شما چرا اهدافتون رو کاغذ مینویسید ؟ مینویسید که کائنات شب بیاد بخونه امضا بزنه بگه چشم انجام شد ؟ اگه اینجوری بود من همیشه میشستم گوشه خونه و تجسم میکردم یه گونی تراول الان میوفته تو حیاط,نه داداشای گلم از این خبرا نیست داستان اینه وقتی به پول فکر کنر ذهنت میگرده و یه روش(ایده ی نو) پیدا میکنه که اگه عملیش کردی اسمت میشه میلیاردر
همه چیز تو ذهنه همه چیز . . . .فقط اول درست بشناسید بعد استفاده
برای همتون آرزو خوشبختی و شادی روز افزون دارم

مطالب ارائه شده بر گرفته از تجريباتي هست كه اشخاص به ان رسيدن. حال اين يك چيز طبيعي هست كه بعضي افراد انرا قبول دارند و حسش ميكند و بعضي ها نه.

اما موضوعي كه مشخص هست احترام به افكار و عقايد همديگر هست. كه شما در مطالب خودتان تا حدودي اين احترام رو در نظر داشتيد و از شما ممنونم.

اما درخواستي كه دارم اين هست كه در ابتدا در تاپيك زير خودتان را معرفي كنيد.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=56

سپس در بخش هاي مشخص كه در مورد مطالبي كه فرموديد در انجمن وجود دارد. نظرات و ديدگاه هاي مشخص خودتان رو بنويسيد.

بطور حتم يك سري اشخاص هم خواهند بود كه با افكار شما موافق و يا مخالف باشند.

اين موافق و يا مخالف بودن هم يك امر طبيعي هست و خوب هست به جاي انتقاد هاي منفي با يك ديد خوب و انتقاد خوب نظراتمان رو ارائه كنيم.

و اگر هم نميتوانيم در بحث ها مناظره اي شركت كنيم به خوبي و خوشي از بحث ها جدا بشيم.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , صابری , amiryazdani138 , sir-mahyar , حامد , mir abbas , bitumen
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پولدار ها نمیخواهند شما این تجربیاتشان را راحت بدست آورید iranwebshop 0 341 12-25-2017 09:54 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  فقط این 3 دقیقه – راهنمای عملی برای اینکه نهایت استفاده را از روزهایتان ببرید iranwebshop 0 276 12-25-2017 09:51 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  شش روش جذب مشتری و ساختن مشتریان وفادار از آنها - قسمت اول DinaGRP 0 584 10-21-2015 02:43 PM
آخرین ارسال: DinaGRP
  چگونه با تكنيك‌هاي نمايش كالا، فروش‌تان را افزايش دهيد؟ DinaGRP 0 392 10-21-2015 02:38 PM
آخرین ارسال: DinaGRP
  ثروتمند بودن را انتخاب کنید ceyton 0 703 01-04-2014 04:17 PM
آخرین ارسال: ceyton
  هدف گم شده. شما ندیدید؟ jahanagahi 41 5,504 08-13-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: arsho
  چگونه کار خود را شروع کنیم؟ jahanagahi 3 1,210 07-26-2013 10:26 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
Information راه عملی برای کسب ثروت از طریق خدا کامیار کاظمی 49 25,198 05-01-2013 07:29 PM
آخرین ارسال: simens
  7 اشتباه رایج از 7 میلیاردر سهیل 0 667 02-06-2013 02:26 PM
آخرین ارسال: سهیل
  ۱۲۰ قانون موفقیت جهانی از برایان ترسی jahanagahi 35 6,912 12-19-2012 06:37 AM
آخرین ارسال: Peanut
  چرا در این انجمن جمع شده ایم؟ jahanagahi 0 493 12-01-2012 01:37 PM
  داستان ثروت کوروش کبیر (این داستان واقعی است) کامیار کاظمی 18 4,542 06-09-2012 11:28 PM
آخرین ارسال: sherafati
  خودازمایی بزرگ از انچه تا کنون اموخته اید ؟ تنگسیر 15 2,401 06-04-2012 12:02 PM
آخرین ارسال: صدفی
  10 درس جالب از زندگی انیشتین MARYAR 0 761 04-21-2012 12:58 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  گذشته شما هرگز برابر با آينده تان نيست MARYAR 0 634 04-21-2012 01:06 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  چگونه از نتایج منفی، نتیجه مثبت برداشت كنيم؟ دلشاد حسین پور 0 774 09-20-2011 03:10 AM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
  24 نكته مهم براي موفقيت در كار مهدی گل محمدی 0 937 07-07-2011 07:48 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  به نظر شما یک میلیونر چه شخصیتی دارد؟ مهدی گل محمدی 8 2,390 06-28-2011 07:45 PM
  شادی بزرگترین ثروت شما ... کامیار کاظمی 10 2,706 06-04-2011 11:12 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS