ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قدرت مراقبه
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 8
بازدید: 1488

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت مراقبه
10-24-2012, 10:42 PM
ارسال: #1
قدرت مراقبه
سلام خدمت دوستان عزیز انجمن
من خیلی از نوشته آقا بهداد خوشم میاد به آدم یه انگیزه خاصی میده و همچنین حرف های عمو هوشنگ.

من بالاخره تونستم مراقبه ای رو که بهداد جان گفته بود رو انجام بدم و در اون یه تصویری که پایین براتون گذاشتم رو تصور می کردم و واقعا حس میکردم بدون هیچ محدودیتی به اون رسیدم.

الان که در خدمت شما هستم از تصویری که تو ذهنم بود و امروز به حقیقت پیوست براتون عکس گرفتم تا شما هم به قدرت این قوانین پی ببرید.

تصویر(تجسم مهندس در ذهنش) :

[تصویر: a4_copy_paper_for_sale-50087151babd2cb8d8ff2e1ec.jpg]

تصویر دوم(مغازه مهندس-امرو 2/8/91-ساعت9:30 شب-45 کارتن کاغذ):
[تصویر: 87e03db1d99e.jpg]

شما هم انجام بدید خیلی لذت بخشه.
پیش به سوی جاده موفقیت

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: worldforex , jahanagahi , m_grate29 , M3HDI , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , بهداد , GreatNavid , amiryazdani138 , madar
10-24-2012, 11:10 PM
ارسال: #2
RE: قدرت مراقبه
سلام جناب گل محمدی عزیز... بهتون واقعا تبریک میگم.... برای ما هم دعا بفرمایید و اگر دوست داشتید در بحث تاپیکی که زدم شرکت کنید....
دیروز که باهاتون تماس گرفتم متوجه شدم که خیلی درگیر هستید... شب هم تماس گرفتم که تحویل نگرفتید...(شوخی)
امیدوارم همیشه موفق باشید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4869&page=1

تماس با من
09124570029
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , M3HDI , مــجــیــנ , بهداد , amiryazdani138
10-24-2012, 11:15 PM
ارسال: #3
سلامت باشید
دوست عزیز خدای نکرده یه وقت اشتباه برداشت نکنید من ظهر دیروز درگیر همین خالی کردن کاغذ بودم.
شب هم که شما تماس گرفته بودید از فرط خستگی خوابم برده بود.
امیدوارم شما هم موفق باشید.(الان میتونید تماس بگیرید من در خدمتم)

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , بهداد , worldforex , GreatNavid , amiryazdani138
10-24-2012, 11:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-24-2012 11:20 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
مهدی جان اطمینان دارم که به اهدافت می رسی ولی ممکن است کمی طول بکشد.به تجسمت ادامه بده . امیدوار باش.باورکن.جملات تاکیدی بساز.ازمسیر رسیدن به هدف لذت ببر. در مقابل مشکلاتی که ممکن است یش آید قوی باش. به خدا توکل کن.
(زمان نیاز است تا باورهای جدید جایگزین باورهای قبلی شود)

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , مــجــیــנ , بهداد , worldforex , GreatNavid , amiryazdani138
10-24-2012, 11:56 PM
ارسال: #5
وقتی به این حرف ایمان آوردیم که تجسم خلاق معجزه میکنه اونوقت معجزه اتفاق میوفته فقط اون موقع باید با گوشت و پوست و خون و روحمون درک کنیم ایم مسئله رو

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , بهداد , worldforex , GreatNavid , amiryazdani138
10-25-2012, 12:01 AM
ارسال: #6
سلام منم به نوبه خودم این موفقیت بزرگ را بهت تبریک میگم ایشالا تو همه مراحل موفق بشی.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , بهداد , worldforex , amiryazdani138
10-25-2012, 09:21 AM
ارسال: #7
WoooooooooooooooooooooooooooooW
عجب ویژن خفنی . فوق العاده هستش شما بمن لطف دارید من کاره ای نیستم من برای همه عزیزان با تمام انرژی بدون هیچ منتی و چشم داشتی فعالم که در مورد رویدادهای علمی و کاربردی در جهان هر چه آموختم و در حال یاد گرفتن هستم را منتشر کنم . این شما هستید که عمل میکنید پس شما با ذهن خود غوغا میکنید .
اگر دوستان نتوانستند از مراقبه ای که شرح دادم استفاده کنند اصلا دلسرد نشوند در هفته های اول و دوم شاید چیزی حس نکنند یا چیزی نبینند اما به زودی همه چیز با گذشت زمان روبراه می شود . قوی باشید . ویژن بینی در مراقبه ی تلفیقی با تجسم بهترین نوع مراقبه در اصول موفقیت محسوب می شود که شاید بتواند دستاورد های بزرگی در آینده برای شما داشته باشد .
با تشکر و سپاس
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , worldforex , GreatNavid , amiryazdani138 , madar
10-25-2012, 09:56 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-25-2012 05:06 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #8
اگر تو عکس اول دقت کرده باشید.روی هر پالت 45 کارتن کاغذ هست.
من هم روی 45 کارتن تمرکز کرده بودم که کائنات دقیقا ب اندازه همون 45 کارتن به من پول رسوندن.

تشکر شده توسط: بهداد , مــجــیــנ , worldforex , GreatNavid , amiryazdani138 , madar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قدرت تلقین Suma 0 900 09-28-2011 04:49 PM
آخرین ارسال: Suma

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS