ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیوار ذهنی
زمان کنونی: 04-25-2024, 02:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 61
بازدید: 13220

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیوار ذهنی
10-19-2012, 08:38 PM
ارسال: #31
RE: دیوار ذهنی
آقا هوشنگ من از روزی که با شما آشنا شدم با موضوع دیوار ذهنی هم آشنا هستم.
و یه جوری اونو تو خودم حل کردم.
الان مشکل من اینه که یه مقدار میام جلو دلسرد میشم.برای این چه راهکاری دارید؟

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , dara , حامد , Delta.H , maxsoulfly , M3HDI , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی , Elixir , alireza091111
10-19-2012, 08:42 PM
ارسال: #32
(10-19-2012 08:38 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  آقا هوشنگ من از روزی که با شما آشنا شدم با موضوع دیوار ذهنی هم آشنا هستم.
و یه جوری اونو تو خودم حل کردم.
الان مشکل من اینه که یه مقدار میام جلو دلسرد میشم.برای این چه راهکاری دارید؟

مهدی جان می دانی چرا؟
به حدی اشتیاق برای موفتر شدن داری که می خواهی یکشبه به آن برسی.
زمان نیاز است که باورهای جدید جایگزین باورهای قدیم شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , بهداد , amiryazdani138 , dara , حامد , Delta.H , maxsoulfly , M3HDI , tondar12 , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , bitumen , Busaba , Elixir , mardin-b , sara azad , samiar afshari , alireza091111 , iranboy , mosafer63
10-19-2012, 08:55 PM
ارسال: #33
این مسئله جناب گل محمدی برای همه عمومیت دارد . وقتی این حالت برخی اوقات به انسان هجوم میاره من یک جمله در ذهنم دائما تکرار میکنم که روی باورم تاثیر میگذارد :

هم اکنون اگر به چیزی نرسیده ام آنچیز در راه رسیدن بمن است
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mallarme , amiryazdani138 , dara , madar , حامد , Delta.H , maxsoulfly , M3HDI , صابری , Mrs.Seyedi , Elixir , مرضیه عباسی , mosafer63
10-19-2012, 08:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2012 09:00 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #34
(10-19-2012 08:55 PM)بهداد نوشته شده توسط:  این مسئله جناب گل محمدی برای همه عمومیت دارد . وقتی این حالت برخی اوقات به انسان هجوم میاره من یک جمله در ذهنم دائما تکرار میکنم که روی باورم تاثیر میگذارد :

هم اکنون اگر به چیزی نرسیده ام آنچیز در راه رسیدن بمن است

هم اکنون اگر به چیزی نرسیده ام آن چیز در راه رسیدن بمن است

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , amiryazdani138 , dara , حامد , Delta.H , maxsoulfly , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , Elixir , مرضیه عباسی , iranboy , sara azad
10-19-2012, 09:05 PM
ارسال: #35
بله سخنان شما متین.(البته اینایی که من میگم برای مهدی 1 ماه پیش بود الان خیلی عوض شده)
من احساس میکردم نمی تونم رو یه موضوع تمرکز کنم.
مثلا مدتی پیش یکی از بچه های انجمن پیشنهاد داد که بیا برای هدایا تبلیغاتی سایت بزن و من میزبانی تو قبول می کنم.
من اینکاررو کردم.اولش خوب اومدم جلو ولی بعدش یه چندروزی بیخیال شدم.
بعد از چند روز اومدم دیدم که کلا دیگه اون قضیه میزبانی هم منحل شده و دیگه کلا اعصابم خورد شد و بیخیال شدم.کل زحمتی که کشیده بودم تا عکسا رو آپلود کنم و توضیحات رو بنویسم پرید.
چند روز پیش دوباره یه شور و اشتیاقی به دلم افتاد گفتم یه یا علی بگم و از نو شروع کنم.
اینبار دقیقا به همین فکر کردم که باید رو هدفم دوباره تمرکز کنم و اون رو فقط یه تفریح بدونم.
اول هدفم رو نوشتم
بعد موانع رسیدن به هدف رو نوشتم
بعد مزایای هدفم رو
و در انتها مدت زمان رسیدن به هدف و مدت زمان کار بروی هدف رو نوشتم.
اینطوری احساس کردم که هدفم شفاف تر شده و تمرکز من روی اون بیشتر شده.
چهارشنبه ای زنگ زدم به محمد و با کمک اون اولین گام برای رسیدن به هدفم رو برداشتم(خریدن هاست برای میزبانی سایتم)
بعد شروع کردم به آموزش دیدن درباره نصب قالب ها و ....
از چهارشنبه درگیر کارای اولیه بودم.
امروز از صب ساعت 8 تو مغازه ام و یکی یک دارم عکس ها رو طراحی می کنم و آپلود میکنم.
سماجت امروز اصلا قابل باور برای خودم نبود.من کسی نبودم که 10 ساعت مدام بشینم روی طرحم کار کنم.ولی نمیدونم امروز چی شد که من اینجوری شدم.
من دنبال اینم که بدونم من چرا امروز اینجوری شدم؟
(در ضمن سایتی که میگفتم اینه:www.sabagift.ir ببخشید که فعلا نیمه کارس دارم روش کار میکنم.)

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , amiryazdani138 , dara , madar , حامد , Delta.H , maxsoulfly , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , alireza091111
10-19-2012, 09:13 PM
ارسال: #36
مبارک باشه این یعنی اقدام اونم از نوع اقدام متهورانه که من عاشقشم . خوب شما کار درست را انجام دادید خصوصا شفاف سازیتون خیلی اهمیت داشت که همه جوانب رو در نظر گرفتید . خوب این طبیعیه که برخی اوقات اتفاقات اطرافمون آزاردهنده میشه اما باید یاد بگیریم که همون اتفاقات را مثبت ببینیم
روی قلبتون با دست راست بزنید و این جمله را تکرار کنید : همه چیز روبراهه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mallarme , jahanagahi , amiryazdani138 , حامد , dara , madar , Delta.H , maxsoulfly , soltan_sal , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi
10-19-2012, 09:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2012 09:54 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #37
مهدی جان در نظر گرفتن زمان فراموش نشود.
اگر فراموش کنی 2 ساعت و11دقیقه با شما قهر خواهم کرد.WinkWinkWink

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , بهداد , amiryazdani138 , حامد , dara , madar , Delta.H , maxsoulfly , M3HDI , فرهاد قربانی , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , Elixir
10-22-2012, 01:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-22-2012 01:20 PM، توسط Delta.H.)
ارسال: #38
(10-19-2012 08:10 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ممنونم دانلود شد. سر فرصت راهکارش را یاد بگیرم.
اگر عزیزی با این نرم افزار کار کرده لطفا کمی توضیح دهد.سپاسگزارم.

آموزش چگونگی استفاده از نرم افزار Subliminal Flash در تاپیک نرم افزارها قرار گرفت.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...1#pid45301

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , maxsoulfly , M3HDI , حامد , mir abbas , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , Elixir , iranboy , milad70
12-17-2012, 09:19 PM
ارسال: #39
ما در حال حاضر در مورد دیوارذهنی بحث داریم.لطفا این تایپیک را مجددا مرور فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , maxsoulfly , حامد , mir abbas , amiryazdani138 , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , Elixir
12-27-2012, 02:19 PM
ارسال: #40
سلام

با کمک و راهنماییهای استاد خوبم ، جناب قربانیان عزیز

امروز هم بر یک دیوار ذهنی بسیار قطور غلبه کردم و البته موفق هم بودم

متشکرم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , فرهاد قربانی , حامد , jahanagahi , maxsoulfly , mahdi5e , صابری , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محدوديت‌های ذهنی MARYAR 8 2,494 11-28-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خاطره: بهانه گیری های شخصی که دیوار ذهنی خورده است abdolhossein 10 3,295 08-18-2014 01:56 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  آیا بعضی از ضرب المثلها دیوار ذهنی است؟ jahanagahi 41 7,360 04-19-2014 08:42 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  داستانی در مورد دیوار ذهنی صدفی 0 1,169 04-14-2012 12:14 AM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS