ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیوار ذهنی
زمان کنونی: 04-18-2024, 08:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 61
بازدید: 13181

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیوار ذهنی
10-19-2012, 07:29 PM
ارسال: #21
RE: دیوار ذهنی
اما, اما , اما , اگر نتوانیم در راه درست از این سیل پول استفاده کنیم به راحتی این سیل ما را غرق میکند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهداد , Delta.H , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , dara , حامد , f.jafarankorjan , maxsoulfly , ahmad rezaee , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی , alireza091111 , radan
10-19-2012, 07:39 PM
ارسال: #22
درست است ایجاد کردن ظرفیت درونی ( لیاقت ) در فرد برای داشتن آنچیزی که میخواهد خیلی حائز اهمیت است . اگر خودم را در حد و اندازه ی X ریال پول نبینم خوب قطعا به هدفم در دراز مدت خواهم رسید و زمان وقوعش زیادتر میشود . هنگامی برایم به عینیت میرسد که خودم را در مقام لایق بودنش مشاهده کرده و احساسش کنم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , amiryazdani138 , dara , حامد , f.jafarankorjan , maxsoulfly , ahmad rezaee , mahdi5e , صابری , bitumen , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی , alireza091111 , iranboy , mosafer63
10-19-2012, 07:42 PM
ارسال: #23
چند وقت پیش نرام افزاری را در اینجا به اعضای انجمن معرفی کردم که میتواند در حین استفاده از کامپیوتر عبارات تأکیدی کاربر را بصورت نامحسوس به ذهن ناخودآگاه وی منتقل کند.
در این نرم افزار شما عبارات مورد علاقه خود را به فارسی تایپ و ذخیره میکنید و به محض فشردن دکمه ستارت میتوانید به کار خود بپردازید، جملات مورد نظر شما با سرعت کسری از ثانیه بر صفحه مانیتور تکرار میشود که با چشم قابل روئیت نبوده ولی طبق گفته سازندگان به ضمیر ناخودآگاه منتقل میشوند.
خودم مدتی است از آن استفاده میکنم و تأثیر بسیار خوبی هم برایم داشته. پیشنهاد میکنم شما هم در کنار روشهایی که اساتید در اینجا ذکر میکنند این نرم افزار را نیز امتحان کنید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: بهداد , کامیار کاظمی , jahanagahi , amiryazdani138 , mohammad62 , dara , حامد , f.jafarankorjan , maxsoulfly , ahmad rezaee , soltan_sal , Haavin , mahdi5e , صابری , خانم میلیاردر , bitumen , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی , abdolhossein , alireza091111 , milad70 , mosafer63
10-19-2012, 07:52 PM
ارسال: #24
منم از این برنامه استفاده کردم اما بعد از مدتی نمیدانم چرا غیر فعال شد !!! شاید ریجیستر نبوده
اما از ارائه آن واقعا متشکرم چون خیلی تاثیرگذاره
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , dara , حامد , Delta.H , f.jafarankorjan , maxsoulfly , ahmad rezaee , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi
10-19-2012, 07:57 PM
ارسال: #25
(10-19-2012 07:42 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  چند وقت پیش نرام افزاری را در اینجا به اعضای انجمن معرفی کردم که میتواند در حین استفاده از کامپیوتر عبارات تأکیدی کاربر را بصورت نامحسوس به ذهن ناخودآگاه وی منتقل کند.
در این نرم افزار شما عبارات مورد علاقه خود را به فارسی تایپ و ذخیره میکنید و به محض فشردن دکمه ستارت میتوانید به کار خود بپردازید، جملات مورد نظر شما با سرعت کسری از ثانیه بر صفحه مانیتور تکرار میشود که با چشم قابل روئیت نبوده ولی طبق گفته سازندگان به ضمیر ناخودآگاه منتقل میشوند.
خودم مدتی است از آن استفاده میکنم و تأثیر بسیار خوبی هم برایم داشته. پیشنهاد میکنم شما هم در کنار روشهایی که اساتید در اینجا ذکر میکنند این نرم افزار را نیز امتحان کنید.

لطفا در صورت امکان لینک نرم اقرار را قرار دهید.ممنون.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , dara , حامد , Delta.H , maxsoulfly , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi
10-19-2012, 08:01 PM
ارسال: #26
جناب سلمان پور این برنامه هم ریجستر نیست من این برنامه ی ریجستر شده اش را تازگی گرفتم تلاش میکنم آپلود کنم
جناب قربانیان از لینک زیر میتوانید دانلود کنید که زحمتش را جناب سلمان پور کشیدند
http://www.wordofmouthexperiment.com/tri...lFlash.exe
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mohammad62 , dara , Delta.H , maxsoulfly , ahmad rezaee , mahdi5e , صابری , خانم میلیاردر , Mrs.Seyedi
10-19-2012, 08:10 PM
ارسال: #27
ممنونم دانلود شد. سر فرصت راهکارش را یاد بگیرم.
اگر عزیزی با این نرم افزار کار کرده لطفا کمی توضیح دهد.سپاسگزارم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , dara , حامد , Delta.H , maxsoulfly , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi , iranboy
10-19-2012, 08:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2012 08:22 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #28
(10-19-2012 07:42 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  چند وقت پیش نرام افزاری را در اینجا به اعضای انجمن معرفی کردم که میتواند در حین استفاده از کامپیوتر عبارات تأکیدی کاربر را بصورت نامحسوس به ذهن ناخودآگاه وی منتقل کند.
بسیار بسیار عالیست
این راهکار فوق العاده خوب است
ایده های اینچنینی داشتم که خوشحالم که اجرا شده است
ممنون حمزه جان

البته به رنگ نوشته، فاصله میان فریم ها، کوتاه بودن جملات، و فاصله زمانی نمایش بسیار دقت کنید که باعث سردرد نشود.

البته این ایده برای فیلم های سینمایی در گذشته اجرا شده است که تبلیغ نوعی سیگار در میان فریم ها بود که باعث افزایش فروش بسیار خوب این محصول شد و از آن به بعد جلوی این نوع تبلیغات گرفته شد!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , dara , madar , حامد , Delta.H , maxsoulfly , ahmad rezaee , mahdi5e , صابری , bitumen , Mrs.Seyedi , iranboy , koruosh , samiar afshari , alireza091111 , milad70
10-19-2012, 08:32 PM
ارسال: #29
خیلی ساده هستش
از قسمت Edit Messages کادری که باز میشود دو قسمتی است سمت چپ Categories نام فایل مورد نظرتو هستش مانند عبارت تاکیدی یا عبارت پذیرشی و .... که داخل آنها که رویشان کلیک کنید سمت راست متنهای جملاتی که نوشته و اماده کرده اید نمایان میشود. این قسمت برای ویرایش و نوشتن جملات است.
Location : در این قسمت شما محل نشان دادن نوشته ی خودتان را تعیین میکنید مانند بالا ، وسط ، چپ و راست و ....
Time Setting : زمان به نمایش در امدن آن نوشته است اولی رو عموما 4 ثانیه و دومی را روی 50 یا 80 تنظیم میکنند .
حال شما دگمه Start را بزنید و چند ثانیه صبر کنید . جملات برای شما نمایش داده میشود .
Font Size Message : اندازه ، رنگ ، فرم نوشتاری متن یا جمله یا کلمه را تنظیم میکنند.

اگر سایت خاصی برای آپلود می شناسید به من بگویید تا این برنامه را ریجستر شده برای شما آپلود کنم
با سپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , dara , حامد , Delta.H , maxsoulfly , ahmad rezaee , صابری , Mrs.Seyedi , AlalehE
10-19-2012, 08:36 PM
ارسال: #30
بینهایت ممنونم. نه من سایت بخصوصی را نمی شناسم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , amiryazdani138 , dara , Delta.H , maxsoulfly , mahdi5e , صابری , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محدوديت‌های ذهنی MARYAR 8 2,490 11-28-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خاطره: بهانه گیری های شخصی که دیوار ذهنی خورده است abdolhossein 10 3,287 08-18-2014 01:56 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  آیا بعضی از ضرب المثلها دیوار ذهنی است؟ jahanagahi 41 7,319 04-19-2014 08:42 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  داستانی در مورد دیوار ذهنی صدفی 0 1,159 04-14-2012 12:14 AM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS