ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست مشاوره در مورد بسته بندی میوه و دستگاه ارزان قیمت دوخت نایلون
زمان کنونی: 04-24-2024, 11:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعید یوسفی
آخرین ارسال: سعید یوسفی
پاسخ: 11
بازدید: 5428

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-23-2012, 10:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-23-2012 10:38 AM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #1
دیروز تصمیم گرفتم برای رسیدن به درآمد سریع، بسته بندی میوه(فعلا فقط سیب و انار) و عرضه اون در سوپر مارکتها رو به اجرا بذارم، منتها برای شروع،با کمترین هزینه و حتی امکان بدون دستگاه،
اول ایده استفاده از کارتن هایی شبیه جعبه شیرینی و یا ظروف یکبار مصرف بزرگ تو ذهنم بود، یعنی میوه ها رو بچینم توش و یه روکش از این پلاستیکهای نازک و تمام.
با این ذهنیت رفتم بازار مولوی و اونجا رو زیرو رو کردم، از دیدن و قیمت گرفتن، انواع ظروف یکبار مصرف گرفته تا انواع کارتن و رفتن به کارخانه کارتن سازی برای سفارش کارتن دلخواه. حدود 6 ساعت وقت صرف کردم.
بد نبود، حداقل فهمیدم که تو بازار هم کارگاه تولید کارتن هست. و اینکه ظروف یکبار مصرف و جعبه قیمتشون از 200 تومن کمتر نیست، یا اینکه تو بازار شوش چقدر باربری و لوازم خانگی و ساخت سنگ قبر هست.
تو راه برگشت به ذهنم رسید که، چرا از کیسه نایلونهای شفاف و یه دوخت ساده، برای اینکار استفاده نکنم،[تصویر: %D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87%20%D8%A8%D9%86%...%D9%87.jpg]
این تاپیک رو نوشتم اگه دوستان اطلاعاتی در مورد بسته بندی ساده و دستگاه کوچک دوخت نایلون دارن و یا ایده ای بهتر تو ذهنشون هست،کمک کنن تا من کارم رو هر چه سریعتر شروع کنم.
بازم تاکید می کنم من فقط با دو یا سه میلیون می خوام کارمو شروع کنم. پس ایده های پرهزینه کاربردی برام ندارن.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Delta.H , dara , mir abbas , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , مهدی 1 , jahanagahi , حامد , من میلیاردرم , نرگس فیاض
10-23-2012, 11:17 AM
ارسال: #2
RE: درخواست مشاوره در مورد بسته بندی میوه و دستگاه ارزان قیمت دوخت نایلون
آقای یوسفی عزیز بسته بندی میوه به چند شکل هست که چیزی که مد نظر جنابعالی هست یعنی بسته بندی میوه سالم به دو شکل هست.
1- بسته های 1و 2 کیلویی میوه های دستچین شده به صورت ساده
2- بسته های 200گرم به بالا به صورت فانتزی که بسته به نوع میوه، حجم آن متغیر است و ممکن است بسته هایی شامل میوه های متنوع(چند عدد) برای دانش آموز، کارمند، پذیرایی در تالارها و یا بسته هایی شامل سبد پذیرایی چند نفره باشد.
در مورد اول چون مشتری ممکن است هنگام مراجعه به سوپرمارکت چند بسته بخرد و وزن بسته ها هم بیشتر میشود. باید طوری بسته بندی شود که حمل آن با دست آسان باشد یعنی حالت دسته دار و کیفی بهتر است.
همچنین به دلیل اینکه این نوع بسته بندی برای منزل در نظر گرفته شده نیاز به دقت زیادی برای چیدن و یکنواختی میوه ها نیست.

اما در مورد دوم بسته ها باید حالت ظرف و احیاناً مجهز به کارد و چنگال یکبار مصرف باشد و نیاز به دقت زیادی در نوع بسته بندی و چیدن و یکدست بودن دارد.

در هر دو مورد میتوانید به صورت دستی بسته بندی کنید و برای مورد اول از ماشین دوخت و مورد دوم از ظروف دربدار استفاده کنید.
درباره قیمت ظروف هم اگر بسته های شما شیک و جذاب باشند هزینه بسته بندی را با افزایش قیمت میتوانید به راحتی جبران کنید.

موفق باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , dara , سعید یوسفی , ali zobeid , بهداد , mir abbas , amiryazdani138 , tondar12 , فرهاد قربانی , jahanagahi , من میلیاردرم , نرگس فیاض
10-23-2012, 11:25 AM
ارسال: #3
ی دستگاهی هست ک میکشن سر نایلون ها و اونو داغ میکنه و پرس میشه اصطلاحا . هزینه چندانی هم نداره. شاید اون ها هم خوب جواب بده.
تو بازار های روز دقیقا مورد اولی ک خودتون گفتید انجام میشه. تو ی ظرف یکبار مصرف پلاستیکی یا ... میوه رو میزارن و روش سلفون می کشن.

فقط ۲ تا پیشنهاد دارم :
۱- سعی کنید میوه هاتون یک دست باشه و کیفیت نسبتا خوبی داشته باشه و الا برای کسی ب صرفه نیس بخواد از مغازه کیفیت معمولی بخره میره بازار روز یا میوه فروشی ۲ تا کوچه اونورتر
۲- تو جاهایی مثل شهرک ها فکر کنم بازار خوبی داشته باشه. چون غالبا یا میوه فروشی ندارند و یا اگر دارن قیمت هاشون بالا هست. برای همین مردم ترجیح میدن هزینه کنند و برن بازار روز. پس اینجا ی بازار بالقوه هست.

در مورد " بسته های 200گرم " ک آقا حمزه فرمودند، اگر کارتون بگیره مطمئنا نیاز ب پروانه بهداشت و این چیزا دارید چون بهتون گیر خواهند داد اما برای میوه معمول مشکلی نخواهد بود.

خوشحال میشم نتیجه کارتونم در همین انجمن بگید.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: سعید یوسفی , بهداد , amiryazdani138 , Delta.H , فرهاد قربانی , jahanagahi , من میلیاردرم
10-23-2012, 11:57 AM
ارسال: #4
با تشکر از دوستان عزیزم
برای شروع، هدف من دقیقا شکل بالاست ، نه بیشتر و نه کمتر، یعنی فروش برای خانواده تو نایلونهای شفاف و دسته دار، و بدون استفاده از دستگاه، تنها مشکلم الان دوخت محکم نایلون با یه دستگاه ارزان قیمت هست که اونم فکر کنم باید برم بازار پله نوروز خان تو پانزده خرداد.
و یکی از مهمترین هدفهای من هم عرضه به کمترین قیمت ممکن هست. چون اکثر میوه فروشیهای تهران حداقل تا 100% نسبت به قیمت میدان،روی میوه می کشن و قیمتها خیلی بالاست.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: بهداد , yu3f , amiryazdani138 , Delta.H , فرهاد قربانی , jahanagahi , من میلیاردرم , نرگس فیاض
10-23-2012, 12:38 PM
ارسال: #5
درست است معضلات زیادی در پایتخت کشور حاکم هستش و جالب اینکه خیلی ساله در مورد میوه در ایران به تحقیق پرداختم و به عنوان یک کارشناس باید رک بگویم این میوه هایی که در تهران عزیزان استفاده میکنند از نظر من و امثال من درجه سه محسوب میشند . البته لوکس فروشان سر جای خود بماند که مردم عادی توان خرید انرا ندارند و فقط برای افراد مرفه فعالیت میکنند. هنوز مردم ما کیوی 400 گرمی رو به چشم ندیده اند . تامسون هفت نسل کشت شده ی ناول را نخوردند تا متوجه بشوند تامسون یعنی چی . از مرکبات فقط نام پرتقال و نارنگی و لیمو و شاید دارابی رو میدونند آیا از انواع پرتقال ( 180 گونه ) خبر دارند که در ایران 50 واریته کشت میشه ؟ نارنگی های پیج ، کرمانتین ، اونشو و ... را می شناسند ؟
مسئله فقط به سود بر نمیگردد به تنوع محصولات ، نحوه ارائه آنها ، قیمت مناسب ( برنده برنده ) و رضایت کار و ... هم در اهمیت ویژه ای دارد . باید از حرفه ی خودمان لذت ببریم تا به موفقیت برسیم .به همین علت بعد از سالها تصمیم خودمان را در این تاپیک اینگونه مطرح کردیم .
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...9#pid45589

با سپاس از شما و آرزوی موفقیت روز افزون در روند کارتان
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H , mosafer bedar , مــجــیــנ , سعید یوسفی , مهدی 1 , jahanagahi , فرهاد قربانی , حامد , من میلیاردرم , sajjad
10-23-2012, 12:44 PM
ارسال: #6
سلام جناب یوسفی
تبریک میگم بخاطر شروع کارتون.بسته بندی که به شکل بالا انتخاب کردین خیلی عالی به نظر میاد ،به دل من که چسبید.برای دوختش هم پله های نوروزخان انواع دستگاه دوخت هست ولی شما حتما دستگاهی انتخاب کنید که دوختش پهن باشه به اندازه نیم سانت پرس میکنه و خیلی هم محکم میشه قیمتش هم حدود 100 هزار تومنه.چون کارتون بسته بندی میوه هست میتونید از سلفونهای نانو استفاده کنید که ماندگاری رو چند برابر میکنه .تلفن شرکت نانو پژوهان پارس اینه 02188930162 حتما با اونا یه مشورتی بکنید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: بهداد , amiryazdani138 , yu3f , Delta.H , فرهاد قربانی , مهدی 1 , jahanagahi , من میلیاردرم
10-23-2012, 09:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-23-2012 09:21 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #7
ممنونم آقا بهداد عزیز و آقای خالقی خیر خواه و دوست داشتنی، من حتما با این شرکت مشورت می کنم، اتفاقا امروز رفتم پله نوروز خان ، برای دستگاه دوخت نایلون، از دستگاههای 60 هزار تومنی بود تا 300- 400 تومن، اما جالب اینجا بود که هر چی گشتم، پلاستیک دسته دار این مدلی پیدا نکردم، همشون رنگی بودن، فقط یه مورد پیدا کردم ، که اونم خیلی بزرگ بود حالا فردا باید جستجو رو ادامه بدم، یکی ا ز مورد های جالب برای بسته بندی هم که دیدم ، ظرفهای یکبار مصرف کاغذی بود، که جلوه خیلی قشنگی داره و بخصوص برای مجالس عالیه، اما برای این نیاز به دستگاه وکیوم هست که بالای سه تومن قیمتش بود، بعد از اونم دیگه بارون گرفت و برگشتم، تا امشب دو دوتا چهارتا کنم، فردا هم می رم برای بازاریابی قبل از اقدام. البته بسته بندی سیب زمینی و پیاز هم به ذهنم رسید، که به دلیل ماندگاری و نیز شرایط خاص خودم، برای شروع شاید بهتر باشند،
راستی برای کسایی که بسته بندی گوشت در اشل کوچک، رو می خوان انجام بدن، یه دستگاه کوچلو هم بود که قیمتش فقط سی هزار تومن بود، برای شروع به نظرم میشه استفاده کرد.

تشکر شده توسط: مهدی 1 , amiryazdani138 , jahanagahi , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , نرگس فیاض
10-23-2012, 10:15 PM
ارسال: #8
با درود

نایلون با این سبک به صورت شفاف بعید می دونم گیر بیارید یا حداقل بگم من ندیدم ، ولی به راحتی قابل تولید هست حتی 50 کیلو
نایلونش را به صورت رول خرید می کنید ، دسته ها هم همه رنگیش هست و می دید به تولیدی های نایلون تبلیغاتی تا براتون برش و پرس بزنند

همچنین برای پلاستیک می توانید از سلفون استفاده کنید که هم بسیار شفاف تره و هم بسیار محکم تره و جلوه بسیار بهتری نسبت به نایلون داره
پرس اش بسیار راحت تره و محکم به هم می چسبه فقط مشکل دسته پیدا می کنه که پیشنهاد می کنم که روی مقوا طرح و مشخصات محصول چاپ بشه تاه بشه و بر روی نایلون منگنه بشه می توانید جای دست توی مقوا تعبیه کنید

اما چند تا مشکل هم دارید که باید براش راه حل پیدا کنید
1- میوه در پلاستیک درب بسته بخار می کنه
2- میوه در پلاستیک درب بسته خیلی سریعتر خراب می شه
2- میوه ها باید تمیز بشه اگر نشه حتی با کوچکترین گرد و خاکی که بهش باشه با مالیدن به نایلون شفافیت نایلون را سریع خراب می کنه و میوه اون جلوه ای که باید داشته باشه را نداره
3- فکر می کنم از نظر قانونی فروش میوه در سوپر مارکت ممنوع باشه (مطمئن نیستم )
4- وزن همه بسته یک وزن دقیق پیدا نمی کنه مثلا در مثال بالا داخل هر پلاستیک 12 عدد نارنگی قرار داره که مثلا می شه 1.350 گرم . ولی ما عادت داریم میوه را کیلویی (یک کیلو ، دو کیلو ، یا یک و نیم کیلو ) خرید کنیم همچنین همه بسته ها را نمی شه با یک وزن مشخص بسته بندی کرد مثلا همه بسته ها نمی شه 1.400 گرمی باشه و 30 40 گرم اختلاف پیدا می کنه و مثلما تفاوت قیمت

اما در کل فکر و ایده خوبیه و مهم اینه که شما دنبال اجرایی کردنش هستید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H , jahanagahi , فرهاد قربانی , من میلیاردرم , نرگس فیاض , 0625
10-24-2012, 10:14 AM
ارسال: #9
مشکلاتی که بیان کردید، کاملا درست هستند، من هم از دیشب دارم روی اونا فکر می کنم، البته اگه دستگاه خوب بخری بعضی هاشون قابل حله، مثل خراب شدن، که دستگاه با ایجاد خلا و تزریق co2 ماندگاری میوه رو زیاد می کنه، قیمت این دستگاهها بدرد نخور ترینش کمتر از 8 تومن نیست، فروش در سوپر مارکت فکر نمی کنم ممنوع باشه، چون با بسته بندی های تک نفره من دیدم. اختلاف وزن هم مشکل حادی نیست، مشکل ترین قسمت مسئله بازاریابی و هزینه های پخش هست، بخصوص با ماندگاری کم میوه.

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , فرهاد قربانی , Delta.H , نرگس فیاض
10-24-2012, 12:10 PM
ارسال: #10
من میوه (سیب )را در کارتنهای کوچک باچاپ درخت سیب و شماره همراه عرضه میکردم که فوق العاده مورد استقبال قرار میگرفت.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , Delta.H , من میلیاردرم , نرگس فیاض , مینو. , 0625
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 18,992 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,565 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,835 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 28,911 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,610 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راهنمايي در مورد پخش كيك و كلوچه و تنقلات abco 6 10,413 10-28-2019 01:54 PM
آخرین ارسال: reza8490
  به نظرتون دوخت سیسمونی روبالشی سرویس اشپزخونه تو خونه و فروشش شدنیه؟ negar2 1 520 06-27-2019 12:23 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
  تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی Omid.nmz 0 503 06-21-2019 07:36 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 450 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,082 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,257 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 635 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,118 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  مشاوره برای دریافت مجوز کارگزاری matin3138 1 765 10-31-2018 02:39 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,173 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  راهنمایی در مورد دستگاه چاپ بنر mohsen6099 7 4,131 06-28-2018 08:13 PM
آخرین ارسال: simayeshahr
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 629 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,057 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,936 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  مشاوره در مورد بسته بندی ماهی saed470 4 2,012 12-01-2017 01:56 AM
آخرین ارسال: In.ebrahim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS