ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دو راهی ، برگشت به کار شرکتی یا ورود به بازار
زمان کنونی: 04-18-2024, 10:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: M3HDI
آخرین ارسال: تنگسیر
پاسخ: 18
بازدید: 2960

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو راهی ، برگشت به کار شرکتی یا ورود به بازار
10-22-2012, 11:53 AM
ارسال: #11
RE: دو راهی ، برگشت به کار شرکتی یا ورود به بازار
(10-22-2012 10:19 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  سلام.
دوست عزیز کار حسابداری رو همه از جمله خودم فکر میکردم که یه کار کاملا کارمندیه.و هیچ خلاقیتی نداره.اما جناب قربانیان طبق فرمایشات خودشون تونستند یه کسب و کار تیمی از همین حسابداری در بیارن.(جزییات رو از خودشون جویا شوید.)
اما بحث اینجاست که شما مدتی رو به کارمندی گذروندید و حقوقی دریافت کردید.اگه الان یهو بخواید تغییر کنید به نظر شخصی خودم زیاد جالب نیست.
به نظر من کارمندی در ذات بد نیست بلکه تفکر کارمندیه که بده.شما میتونید یه آب باریکه ای برای خودت داشته باشی و از اونور هم سلانه سلانه یه تیم از یه سری دانشجو و ... تشکیل بدی که هم تا حدودی در کارت کمکت کنند و هم بتونی با شرکت های دیگه کار کنی.
اتفاقا به نظر من اینجوری هم کم کم وارد بازار میشی اما با یه پرستیز خاص.اینجوری هم دلار و ارز رو کارت تاثیر میزاره و باید مثل بازاری ها متعهد باشی.
نمیدونم منظورت از بازار چیه اما اگه منظورت ایجاد کسب و کار شخصیه که خب این راه خوبیه.چون مدتی کارمند بودی هم باید اول سیستم کارمندی رو از ذهنت پاک کنی هم سیستم بازاری رو تو ذهنت نصب کنی.که خب این یه خورده سخت تره.
پس پیشنهاد میکنم عجله نکنی و خیلی عاقلانه تصمیم بگیری.قرار نیست چیزی یه شبه برات تغییر کنه.
اما هیچ وقت تفکر مستقلانه و امیدت رو از دست نده.
فی امان الله..........................

سلام مسعود جان

تعریفم از بازار همان کسب و کار شخصیه

و میشه گفت که فکر این رو هم کردم که بدون عجله تصمیم گیری درست کنم و در اصل میشه گفت من الان در آمدم حدود دو برابر کار شرکتیه و این حداقلش اینکه استرس ندارم که از شرکت اومدم بیرون و بیکار شدم و ...

البته این دوبرابر فعلا موقتیه ، چون حقوق بیمه تا 18 ماه پرداخت میشه و من از الان بایستی هدفم رو مشخص کنم تا وقتی بیمه تمام شد کارم رو راه انداخته باشم
(جدای از هدفی که محقق نشد)

ولی خوب اینطور که شما فرمودید دیگه حداقل با این کار پیشنهادی نمیشه

ببنید کسی که توی یه شرکت کار میکنه مطمئنا باید همزمان دنبال کار هم باشه
چون هیچ ضمانتی نیست که قرار داد بعدیش هم اونجا باشه یا نه
منتهی این دوستان گویا تمایلی به اخراج و تعدیل نیروهاشون ندارن (تازه شروع کردن) و البته این برای کسی که میخواد کار شرکتی رو انتخاب کنه خیلی عالیه
ولی خوب دوستانه هم ازم خواستن که اگر اومدم اونجا دیگه نرم بیرون
و با توجه به این شرطشون دیگه فکر کردن برای راه اندازی یک بیزینس در بیرون کمی مشکله

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مسعود کوچولو , Delta.H
10-22-2012, 12:23 PM
ارسال: #12
مهدی جان اینم در نظر بگیر که شما اگر در یک شرکتی خوب کار کنی به مراتب به پست های بالایی میرسید و یک تجربه کاری عالی هستش
بازاری ها به نوعی گرگ هستند در کارشون باید مدارا کرد
 تشکر شده توسط: M3HDI , amiryazdani138 , Delta.H , nami , مهدی گل محمدی
10-23-2012, 10:54 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-23-2012 10:58 AM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #13
جواب ساده است، راهی رو انتخاب کن که بعدا بتونی تاهر جا که دوست داری به پرواز دربیای، هر چند مجبور باشی مدتی در پیله بمونی، حالا که شروع کردی و مرحله سخت تغییر رو گذروندی و با عقابها همراه شدی، چرا دوباره می خوای برگردی بین مرغابیا.
این رو هم در نظر داشته باش که رو شرکتهای تازه تاسیس نمی شه حساب کرد، معمولا 90 درصدشون ورشکست می شن. سرنوشتتو به دیگران نسپار. البته باز بهترین تصمیم گیرنده خودتی.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , yu3f , amiryazdani138 , M3HDI , m_grate29
10-23-2012, 11:34 AM
ارسال: #14
بر اساس تجربه نه چندان دراز مدت خودم میگم.
تو کار کارمندی (تو ایران) همیشه سر ب سر خواهید بود. سر ب سر این نیست که هرچقدر در میارید همونقدر خرج کنید. بلکه سر به سر یعنی وقتی ی کالای جدید می خواید بخرید یا هر مورد دیگه باید هزارتا سبک سنگین کنید آیا میشه یا نه. اما خوبیش اینه ک ی حقوق ثابت ای هست. ب قول ی بنده خدایی ی آب باریکه ای هست. همیشه باید این ریسک هم در نظر داشته باشید ک یک شرکت سال بعد با شما قرارداد نبنده. به عنوان مثال ممکنه ۱۰۰ تا پرسنل داشته باشه سال جدید بکنه ۱۱۰ تا اما سیاست های جدید شرکت میگه شما دیگه به درد شرکت نمی خوری.

با نظر جناب یوسفی عزیز موافق ترم. البته من خودم هردو رو همزمان دارم. کار کارمندی و تجارت خودم. (البته اگه بشه اسمشو تجارت گذاشت) اما این حالت ک دوکار با هم داشته باشید انرژی زیادی از شما میگیره و نیاز ب یک اعتقاد قلبی و پشتیبانی مستمر (به عنوان مثال از طرف همسرتون) داره. اینم باید در نظر بگیرید کسی ک تو بازار نبوده به راحتی ممکنه کلاشو بردارن همونطور که بسیاری از کسایی ک ب اصطلاح حاجی بازاری بودن و بیش از ۲۰ سال تو بازار بودند اما یهو با کله زدنشون زمین.

شما باید با همسرتون مشورت کنید و نظر ایشونم بدونید. اگه ایشون بخوان ناسازگاری داشته باشن نمیشه و کار کارمندی بهتره. Smile

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , M3HDI , m_grate29
10-23-2012, 11:37 AM
ارسال: #15
به نظر من حتی اگه تجربه هم داری فعلا فقط به کار شرکتی بپرداز و وارد بازار نشو.میتونی امتحان کنی اما اگه من خودم باشم حتما کار شرکتی میکنم

[تصویر: bbdfea212e3a.gif]

09364455049
10-23-2012, 11:54 AM
ارسال: #16
ی چیز یادم رفت بگم.
الآن تو بحث کار آزاد خودم دارم از افراد و ارتباط هایی استفاده می کنم ک غالبا تو کار شرکتی باهاشون آشنا شدم و رابطه پیدا کردم. این هم یکی دیگه از مزایای کار شرکتی

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
10-23-2012, 01:02 PM
ارسال: #17
به نظر من مهم نیست ادم چه طور جایی کار میکنه ،شرکت یا بازار ،مهم اینه که تو هر کاری وارد شدی دچار روزمرگی نشی یعنی اینکه کارت باعث بشه که هر روز سرت به همون گرم بشه و به پیشرفت فکر نکنی و قناعت به همون حقوق و رتبه خودت داشته باشی.
مشکل اینه که تو کشور ما در کار دولتی هر چه هم تلاش کنی دیده نمیشی.ولی تو شرکتهای خصوصی فکر میکنم بیشتر به کار و زحمت کارمند بها میدن .بازار هم که قلقهای خاص خودش رو داره و باز هم به خود شخص بستگی داره که چطور کارش رو اداره کنه و از پسش بر بیاد.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , M3HDI , yu3f , m_grate29
10-23-2012, 09:55 PM
ارسال: #18
با سلام
دوست من شما اکنون تو وضعیتی بسر میبری که من چند ماه پیش باهاش مواجه بودم
شاید من بتونم بهتر راهنماییتون کنم ولی تصمیم اخر باخودتون هست و همینطور که دوستمون فرمودند
نظر خانمتون هم قابل احترامه اخه واسم ثابت شده که بیشتر وقت هااونها دید بهتری دارند واز نظر روانشناسی
اونها همیشه امنیت شغلی براشون مهمتره من تو این وضعیت دو ماه مرخصی بدون حقوق گرفتم و اومدم
که اهداف وبرنامه هامو اجرایی کنم ولی مصادف شد با سقوط ریال و بقیه قضایا که خودتون میدونین
واونم واسه کسانی مثل ما که تازه بعد از چندسال تجربه کارمندی میخوایم وارد بازار بشیم واقعا هضمش سخته
من تو شرکت نفت کارمیکنم حقوق بالا و مزایای خوب یکدفعه ترس تمام وجودمو گرفته بود ولی من به توانایی هام
ایمان دارم پس تصمیم گرفتم باید تو این وضعیت خیلی حساب شده تر و بدون استرس وارد بازار شد برای همین کار
به کارم برگشتم تا بیشتر خودمو واسه وارد شدن به بازار با اموختن ویادگیری اماده کنم وهمینطور هم کارمند باشم
وهم کم کم وارد بازار وکارتجارت بشم وتا موقعی که خودمو و توانایی هامو اثبات کردم و کارم روق گرفت ورو غلطک
افتاد و فهمیدم که دیگه میتونم از حقوق کارمندیم چشم بپوشم اونوقت بدون ترس وبا اشتیاق استعفا بدم
ببخشید سرتون رو درد اوردم ازمن میشنوید یکسال وتا موقعی که بیمه شامل حالت میشه و یه پشتوانه داری
برگرد شرکت و تو این مدت برنامه هاتم اجرایی کن وقتی مطمن شدی برو دنبال علاقه ات فقط تا میتونی
رو توانایی هات خودت سرمایه گذاری کن و بیشترو بیشتر بیاموز

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , m_grate29 , M3HDI , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,721 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,226 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 639 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,389 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  به نظرتون دوخت سیسمونی روبالشی سرویس اشپزخونه تو خونه و فروشش شدنیه؟ negar2 1 512 06-27-2019 12:23 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,098 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,059 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,089 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,161 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 37,928 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  **** پخش به سوپر مارکت ها ***** hamidirche2 16 5,544 06-23-2018 01:56 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,049 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  کار افرینتی با 12 میلیون dark.6427 0 1,838 12-24-2017 11:18 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,909 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  ایده برای افزایش فروش سوپر مارکت(تخفیف و یا...) mhs.shm 5 3,468 12-09-2017 03:24 PM
آخرین ارسال: zohreh2211
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,803 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
  سر دو راهی eass_2012 1 394 09-20-2017 03:38 PM
آخرین ارسال: arman66
  نیاز مبرم به وام 1.5 میلیاردی nehzat 0 501 09-14-2017 12:47 AM
آخرین ارسال: nehzat
  راهنمایی در مورد شروع کار(فوری فوری فوری خواهشا) Jamali.ali69 6 3,117 08-30-2017 01:54 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  در خواست همکاری در کار کیفدوزی parva64 0 302 08-16-2017 03:14 PM
آخرین ارسال: parva64

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS