ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم....
زمان کنونی: 04-20-2024, 03:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: worldforex
آخرین ارسال: Divar
پاسخ: 49
بازدید: 4844

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم....
10-21-2012, 11:35 PM
ارسال: #31
RE: لطفا راهنمایی کنید.یک فروشگاه آنلاین حرفه ای دارم....
(10-21-2012 10:42 PM)worldforex نوشته شده توسط:  ممنون میشم...منتظر فرمایشات بعدی شما هستم...
فقط یک موضوعی هست اینکه راهی هست که بسته سفارش داده شده از سمت مشتری سریع بدستش برسه و اینقدر از طرف پست معطل نشه... یعنی تا جایی که میشه با شرکتهای پستی کار نکرد...چون دردسر زیاد داره
مممنون

خواهش میکنم

در مورد سوالت.
چیزی که پستی قراره انجام بگیره. دیرتر نشه دمشونم گرم نمیخوایم زود بدن 10_003
روز به روز دارن بدتر میشن تقریبا.
خیلی بخوای لطف کنی اگر وسیله داشته باشی محلهای اطراف خودتون رو بتونی اوکی کنی.

محصولاتی که قراره معرفی کنم اونقدری واجب و قیمتی نیستن که طرف بخواد برای زود رسیدنش پیک موتوری سفارش بده.

سفارش هم مثلا هفته ای 2 بار مامور میاد تحویل میگیره. شما یعنی میخوای هر روز خودت بری پست کنی ؟
اگر حوصلشو داری میشه بخش فروش و پرداخت رو دو قسمت کرد.
کسایی که میخوان پول در خونشون بدن خب مجبورن همونطوری مثل الان سفارش بدن.
کسایی که هم میخوان تخفیف بخورن هم یکی دو روز زودتر بهشون محصول برسه. نقدی قبل از تحویل در خونه پولو پرداخت کنن.
البته اگر خودت حوصلشو داری هر روز بسته ببری پست. 10_004

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , worldforex , هومان هرمزدی
10-21-2012, 11:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2012 11:45 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #32
(10-21-2012 11:33 PM)kafshduzak نوشته شده توسط:  دوست عزیز به نظر شخص من مشکل تنها محصول و عدم فروش نیست
خواهش میکنم اینقد سرسری کاری رو پیش نبرین
بارها اعلام کردم کسب و کار وب مثل هر کسب و کار دیگه ای حتی بیشتر نیاز به فکر داره
دوست عزیزم من میتونم از شما یه سوال بپرسم ؟؟ چقدر در زمینه کسب و کار وب مطالعه کردین ؟؟ چه مقالاتی یا کتاب هایی مطالعه کردین
آیا اصلا به فکر این بودین که دانشتون رو افزایش بدین ؟؟؟
مشکل میدونی کجاست دوست گلم ؟؟؟ سال 86 من هم تقریبا کاری مشابه شما راه انداختم اما قطعا جز 4 میلیون ضرر کامل در سال 86 نداشت
من شنیده بودم تو نت میشه کار کرد.پس گفتم چی کار کنیم ؟؟ فروشگاه میزنیم توش سی دی میفروشیم
و بعدش مثل شما شروع کردم هاست خریدم فروشگاه ساز مختلف تست کردم فروشگاه تخصصی سفارش دادم و مثل کارهای شما
اما دریغ از 10 خرید روزانه
چرا ؟؟ جواب واضحه ؟؟ ما بدون هیچ دانشی صرفا یه چیزی شنیدیم و میخوایم سی دی بفروشیم پول دربیاریم
باور کنید اینطوری و اینقد راحت نیست
من بر خلاف چند نظر دوستان اصن پیشنهاد نمیکنم با چنین سرعتی و بدون هیچ فکری کارتون رو شروع کنید
شما نیاز به کسب دانش دارین شما نیاز به تیم کامل دارین شما نیاز به چشم انداز و اهداف دارین شما نیاز به بیزینس پلن و بیزینس مدل دارین
شما نیاز دارین تحقیق کنید

شما نیاز دارین بررسی های مختلف رو انجام بدین
شما نیاز دارین بازار هدفتون رو مشخص کنید
در زمینه بازاریابی مطالعه کنید

شما خیلی کار باید انجام بدی
دوست عزیزم مطمعن باش با چنین روندی هر محصولی با بهترین قیمت در فروشگاهتون قرار بدین هیچ گاه به درآمد مد نظرتون نمیرسید
خواهش میکنم باور کنید نمیشه تنهایی و نمیشه تنها با یه فروشگاه ساز و یه پرینتر یه فروشگاه راه انداخت باور کنید نمیشه.
خوشبختانه شما دقیقا به مواردی اشاره فرمودید که عامل موفقیت در نت است.با توجه به این تفکر باید حتما در کار موفق می شدی مگر اینکه بعدا به این موارد رسیدی؟
من وقتی سایت تبلیغی :
http://www.jahanaagahi.com
را راه اندازی کردم , اگر موارد اشاره شده توسط شما را می دانستم حتما موفق می شدم ولی وقتی به آن رسیدم 2سال گذشته بود و من مشغول پیاده کردن ایده جدیدم بودم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: worldforex , MohamadMJ , kafshduzak
10-21-2012, 11:47 PM
ارسال: #33
ممنون از پاسخ سریعتون محمد جان
برای من بیشتر سریع رسیدن جنس دست مشتری مهم هست و میتونم برای اینکه مشتری راضی باشه هرروز پستم برم ....
ناگفته نماند من قبلا با پایگان قرارداد داشتم و بد نبودند و الان هم با هیچ شرکت پستی قرارداد ندارم و به خاطر همین مشکلات دیر رسیدن اجناس رفتم دنبال محصولات آنلاین .....خوشحال میشم در صورت تمایلتان نوع اجناس شما را بدونم...

تماس با من
09124570029
 تشکر شده توسط: jahanagahi
10-21-2012, 11:51 PM
ارسال: #34
آقای نصیری ما هم شروع کردیم یه زمانی. خدا رو شکر 4 میلیون نداشتیم موقع شروع که ضرر بدیم. اولین فروشگاهمو با 30-40 تومن فکر کنم آوردم بالا با دامنه tk رایگان. آخی یادش بخیر. انقدر بدبختی کشیدم واس تبلیغاتش. یه قرون پول نداشتم. اوایل خودم میرفتم رومهای یاهو اونجا تبلیغ میکردم. بعد لیست ایمیل به بدبختی ایمیل میفرستادم بدو نقرار دادی با پست. بدون محصولات آنچنانی. هرچی دستم میومد میفروختم. بچه همسایه برنامه کودک داشت من میفروختم. فیلم از کلوپ میگرفتیم من میفروختم. حتی یادمه لوازم دست دوم از خودم دوتا سگا داشتم فروختم.

انقدر سخت نگیرید خواهشن. ماجرای طراحی ف/ی/س/ب/و/ک رو خوندی ؟ ماجرای کد نویسیش ؟ اصلا تحقیقی وجود نداشت.
تحقیق خیلی عالیه. کسب اطلاعات خیلی عالیه ولی نه این که تلپ پر کنیم از انرژی منفی.
من و دوستان دیگه هم سعیمون رو میکنیم در تمام مراحل راهنمایی کنیم. دیگه بقیش میرسه به کمکاری کردن یا تلاش خودش.

یه اخلاقی که توی خیلیها هست تا توی موقعیتی قرار نگیرن یادش نمیگیرن. من شخصا حالم از برنامه نویسی یاهو بهم میخورد ولی یه ایده خورد به سرم چسبیدم بهش و با یکی از دوستام نوشتیمش. چون چیز خوبی بود و باید مینوشتم. حالا اگر قرار بود یکی به من بگه. باید بری برنامه نویسی کامل یاد بگیری و بعد تمرینات رو انجام بدی. امتحانات هنرستان بدی و مدرکت رو بگیری بعد به امید خدا شاید برنامه بنویسی الانم که اینجام هنوز محیط وی بی رو ندیده بودم.

اگر قرار باشه عمرمون صرف اطلاعات جمع کردن بشه هیچ کاری شروع نخواهد شد. این اطلاعاتی که شما گفتین همرو یکجا داشتنش خیلی عالیه ولی کار 5-6 ساله.

تشکر شده توسط: jahanagahi , worldforex , هومان هرمزدی , Divar
10-21-2012, 11:58 PM
ارسال: #35
(10-21-2012 11:33 PM)kafshduzak نوشته شده توسط:  دوست عزیز به نظر شخص من مشکل تنها محصول و عدم فروش نیست
بارها اعلام کردم کسب و کار وب مثل هر کسب و کار دیگه ای حتی بیشتر نیاز به فکر داره
دوست عزیزم من میتونم از شما یه سوال بپرسم ؟؟ چقدر در زمینه کسب و کار وب مطالعه کردین ؟؟ چه مقالاتی یا کتاب هایی مطالعه کردین
مشکل میدونی کجاست دوست گلم ؟؟؟ سال 86 من هم تقریبا کاری مشابه شما راه انداختم اما قطعا جز 4 میلیون ضرر کامل در سال 86 نداشت
من شنیده بودم تو نت میشه کار کرد.پس گفتم چی کار کنیم ؟؟ فروشگاه میزنیم توش سی دی میفروشیم
و بعدش مثل شما شروع کردم هاست خریدم فروشگاه ساز مختلف تست کردم فروشگاه تخصصی سفارش دادم و مثل کارهای شما
چرا ؟؟ جواب واضحه ؟؟ ما بدون هیچ دانشی صرفا یه چیزی شنیدیم و میخوایم سی دی بفروشیم پول دربیاریم
من بر خلاف چند نظر دوستان اصن پیشنهاد نمیکنم با چنین سرعتی و بدون هیچ فکری کارتون رو شروع کنید
شما نیاز به کسب دانش دارین شما نیاز به تیم کامل دارین شما نیاز به چشم انداز و اهداف دارین شما نیاز به بیزینس پلن و بیزینس مدل دارین
شما نیاز دارین بازار هدفتون رو مخشص کنید
دوست عزیزم مطمعن باش با چنین روندی هر محصولی با بهترین قیمت در فروشگاهتون قرار بدین هیچ گاه به درآمد مد نظرتون نمیرسید
خواهش میکنم باور کنید نمیشه تنهایی و نمیشه تنها با یه فروشگاه ساز و یه پرینتر یه فروشگاه راه انداخت باور کنید نمیشه.
ممنون از شما
شما مطمئن باشید بنده سرسری به این موضوع نگاه نکردم و نه اینکه همه مواردی که شما گفتید رو انجام دادم اما تقریبا بیشترش رو انجام دادم و یکی از مشکلاتی که من داشتم این بود نتوانستم سایت خود را معرفی کنم و در انتخاب اجناس اشتباه کردم... من خودم طراح وب هستم و با این اصول آشنایم و میدانم که با یک پرینتر و .... نمیشه یک فروشگاه راه انداخت.... مطمئنا شما نمیتوانید بگویید که بنده با چشم بسته و فقط با شنیدن اینکه فروشگاه اینترنتی درامدزا است وارد این عرصه شده ام و همیچ مطالعاتی نداشته ام... شما نمیدانید بنده چه زحماتی برای این فروشگاه کشیدم.... البته ناگفته نماند مطمئنا چندین بار دلسرد شدم و فروشگاه را رها کرده ام اما خیلی زحمت کشیدم و هزینه هم کردم اما مطمئنا برنامه ریزی نداشتم که اینگونه شده است.

تماس با من
09124570029
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , jahanagahi , هومان هرمزدی
10-21-2012, 11:59 PM
ارسال: #36
(10-21-2012 11:44 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

شما نیاز دارین بازار هدفتون رو مشخص کنید

خوشبختانه شما دقیقا به مواردی اشاره فرمودید که عامل موفقیت در نت است.با توجه به این تفکر باید حتما در کار موفق می شدی مگر اینکه بعدا به این موارد رسیدی؟
من وقتی سایت تبلیغی :
http://www.jahanaagahi.com
را راه اندازی کردم , اگر موارد اشاره شده توسط شما را می دانستم حتما موفق می شدم ولی وقتی به آن رسیدم 2سال گذشته بود و من مشغول پیاده کردن ایده جدیدم بودم.

خیلی از مسائل و تجربه ها داخل نت مثل زندگی روزمره هستش.

مثلا فردی که شکست عشقی خورده به ما میگه عاشق نشیا. کسی که اعتماد کرده میگه اعتماد نکنیا. ولی ما گوش میکنیم ؟ عمرا. میگیم چی میگه این الکی.

نت هم همینه. تلخی هک شدن سایتی که روش کار کردی رو هرچی برای بقیه بگی برات ناراحت میشن ولی اصلا نمیدونن ممکنه برای خودشون بوجود بیاد. تلخی اسپم و بلاک شدن سایت.
کم شدن فروش
ف/ی/ل/ت/ر شدن سایت بعد از کلی زحمت
و و و
اینارو خیلیهاشو فقط میشه تجربه کرد. من خیلی چیزایی که دوستان روی ضرر حسابش میکنم به عنوان سود واسه خودم حساب میکنم چون پولم پرید که تجربه به جاش اومد.

اطلاعات بدست آوردن عالیه. با اطلاعات کامل شروع کردن عالیه. ولی استپ کردن به امید کسب اطلاعات اشتباه محض هستش. باید شروع کرد در کنارش اطلاعات رو افزایش داد.
باید لمس کرد. بعضی چیزا تا لمس نشه نیاز داشتنش حس نمیشه.

نمونش توی تاپیک کسب درآمد از اینترنت آقای قربانیان خودتون کم و بیش دیدید. بحث سر هاستینگ بود. من توی سر خودم میزنم و بچه ها فکر چیزای دیگه بودن. چرا من توی سرم میزدم ؟ چون من چشیده بودم طعم انتخاب غلطو. چرا دوستان توی سرشون نیمزدن و ناراحت نبودن ؟ چون حتی فکر اون مشکلم نمیکنن. فکر میکنن برای من پیش اومده برای اونا امکانش نیست.
همینه جریان

تشکر شده توسط: jahanagahi , هومان هرمزدی , worldforex
10-22-2012, 12:51 AM
ارسال: #37
بسیار خوشحال هستم از اینکه زندگی در انجمن و تک تک تایپیک ها جریان داره حرف میزنیم میخندیم با هم به اشتراک میزاریم و همدیگه رو نقد میکنیم و
سعی میکنیم همراه همدیگه باشیم و گهگاهی هم تفکراتمون با هم متفاوت هستن که هیچ ایرادی نداره چرا که اینجا زندگی جریان دارد.

اما بریم سر وقت تفکراتمون و نظراتمون :
نقل قول :خوشبختانه شما دقیقا به مواردی اشاره فرمودید که عامل موفقیت در نت است.با توجه به این تفکر باید حتما در کار موفق می شدی مگر اینکه بعدا به این موارد رسید
جناب قربانیان متاسفانه من در ابتدای راه هیچ دانشی نداشتم و خیلی گرون تونستم مقداری تجربه به دست بیارم.اما حالا خوشحالم چرا که به واسطه تجربه و دانشی که سعی میکنم همیشه به روز نگهش دارم بسیار تفکراتم از نظر شخص خودم پخته شده و الان که به گذشته نگاه میکنم باور کنید از اشتباهات از حماقت ها و تفکرات و باورها و حتی اهدافی که داشتم گهگاهی خندم میگیره.به جایی رسیدم که قطعا یک فروشگاه سی دی یا یک سایت تفریحی تحت هیچ شرایطی نمیتونه من رو ارضا کنه.

نقل قول :آقای نصیری ما هم شروع کردیم یه زمانی. خدا رو شکر 4 میلیون نداشتیم موقع شروع که ضرر بدیم. اولین فروشگاهمو با 30-40 تومن فکر کنم آوردم بالا با دامنه tk رایگان. آخی یادش بخیر. انقدر بدبختی کشیدم واس تبلیغاتش. یه قرون پول نداشتم. اوایل خودم میرفتم رومهای یاهو اونجا تبلیغ میکردم. بعد لیست ایمیل به بدبختی ایمیل میفرستادم بدو نقرار دادی با پست. بدون محصولات آنچنانی. هرچی دستم میومد میفروختم. بچه همسایه برنامه کودک داشت من میفروختم. فیلم از کلوپ میگرفتیم من میفروختم. حتی یادمه لوازم دست دوم از خودم دوتا سگا داشتم فروختم.
درود محمد جان
من هیچ افتخاری نمیکنم به اینکه 4 میلیون ضرر دادم دوست عزیز.
بحث من از همین جا شروع میشه.از اینکه با 40 تومن نمیشه یه وبلاگ رو تبدیل به فروشگاه کرد.بحث من همینجاست که من مشتری هیچ وقت از فروشگاهی با دامنه tk خرید نمیکنم.بحث من همینجاست که برای تبلیغ یک فروشگاه نباید صرفا به خاطر نداشتن سرمایه اسپم بود نباید ایمیل ناخواسته فرستاد.بحث من همینجاست که همینطوری هر چی دستمون اومد نمیتونیم بفروشیم.باور کن بحث من همینجاست

نقل قول :انقدر سخت نگیرید خواهشن. ماجرای طراحی ف/ی/س/ب/و/ک رو خوندی ؟ ماجرای کد نویسیش ؟ اصلا تحقیقی وجود نداشت.
محمد جان روکربرگ به فکر هیچ درآمدی نبود پس قطعا شاید لازم نبوده تحقیقی راحع به بیزینس و بازاریابی انجام بده.زوکربرگ ایده ای جذاب و چالش برانگیز از نظر کد نویسی به ذهنش میرسه و پیاده سازیش میکنه و بعدها معجزه رخ میده و به بیزینس چند صد میلیون دلاری تبدیل میشه.

نقل قول :تحقیق خیلی عالیه. کسب اطلاعات خیلی عالیه ولی نه این که تلپ پر کنیم از انرژی منفی.
من و دوستان دیگه هم سعیمون رو میکنیم در تمام مراحل راهنمایی کنیم. دیگه بقیش میرسه به کمکاری کردن یا تلاش خودش.
هیچ انرژی منفی در کار نیست.صرفا تنها خواهشم اینه تفکراتمون رو رشد بدیم مطالعه کنیم و دانش کسب کنیم و کاملا حساب شده و حرفه ای وارد بازار کار بشیم.

من هم معتقدم باید کارو شروع کردم و وارد کار شد اما تحقیق و بازارسنجی هم قطعا یکی از موارد کار هست.باور کنید صرفا به خاطر شروع کردن به هیچ جا نخواهیم رسید این تنها نظر شخصی من هستش.
نقل قول :اگر قرار باشه عمرمون صرف اطلاعات جمع کردن بشه هیچ کاری شروع نخواهد شد. این اطلاعاتی که شما گفتین همرو یکجا داشتنش خیلی عالیه ولی کار 5-6 ساله.
هیچ وقت هیچ حدی برای دانش و اطلاعات وجود نداره و اگر تمام عمرمون رو هم صرف مطالعه یک رشته خاص انجام کنیم باز هم عمرمون قد نمیده.من فقط تذکر دادم برای کسب و کار وب باید مطالعه کرد.قطعا میشه در بدترین حالت ممکن روزی نیم ساعت مقالات مناسب رو بخونیم و یاد بگیریم.

نقل قول :ممنون از شما
شما مطمئن باشید بنده سرسری به این موضوع نگاه نکردم و نه اینکه همه مواردی که شما گفتید رو انجام دادم اما تقریبا بیشترش رو انجام دادم و یکی از مشکلاتی که من داشتم این بود نتوانستم سایت خود را معرفی کنم و در انتخاب اجناس اشتباه کردم... من خودم طراح وب هستم و با این اصول آشنایم و میدانم که با یک پرینتر و .... نمیشه یک فروشگاه راه انداخت.... مطمئنا شما نمیتوانید بگویید که بنده با چشم بسته و فقط با شنیدن اینکه فروشگاه اینترنتی درامدزا است وارد این عرصه شده ام و همیچ مطالعاتی نداشته ام... شما نمیدانید بنده چه زحماتی برای این فروشگاه کشیدم.... البته ناگفته نماند مطمئنا چندین بار دلسرد شدم و فروشگاه را رها کرده ام اما خیلی زحمت کشیدم و هزینه هم کردم اما مطمئنا برنامه ریزی نداشتم که اینگونه شده است.
دوست عزیزم تنها قصد من این بود که زاویه دید متفاوت خودم رو با شما اشتراک بزارم بلکه شاید نکته ای هر چند کوچک بتونه به شما کمک کنه.
خیلی خوبه که اکثر کارها رو انجام دادین.اما چند ایراد فروشگاه فعلی تون از نظر شخص خودم به اطلاعتون میرسونم شاید مفید واقع شد .

1/اول از همه انتخاب یک نام تجاری نا مناسب که هیچ چیزی رو در ذهن من مشتری تداعی نمیکنه و اشتباه دوم اینکه در دامنه سایت از خط تیره استفاده کردین که همین تلفط نام دامنه رو سخت میکنه و اتفاقا به همین دلیل سایت ضربه مهلکی رو از جنبه تبلیغات دهان به دهان ( که موثرترین نوع تبلیغ هستش) میخوره.

2/به محض ورود سایت با ظاهر نه چندان مناسب و نه چندان حرفه ای و اتفاقا همراه با باگ روبه رو میشم که اولین چیزی که در ذهن من تداعی میکنه با یکی از هزاران فروشگاه ضعیف دنیای وب رو به رو شده ام.
برای اینکه صرفا حرفی نزده باشم به سه عکس زیر که مربوط میشه به یکی از باگهای سایت شما نگاه کنید.

هدر سایت در مرورگر ie
[تصویر: 80479184796903251227.jpg]

هدر سایت در مرورگر firefox علاوه بر اینکه هدر نمایش داده نمیشه منو هم نمایش داده نمیشه
[تصویر: 43115742887264096886.jpg]

هدر سایت در مرورگر chrome
[تصویر: 27942884702554201130.jpg]

جدا ازانتخاب هر نوع محصولی با هر قیمیتی فکر میکنید کاربری که با این هدر ها مواجه بشه آیا باز هم مایل به خرید محصولات هست ؟؟؟

3/ آیا به سرعت بارگذاری سایت در مرورگرهای مختلف توجهی کرده اید ؟؟ سرعت بارگذاری در مرورگر ie چیزی حدود 1 دقیقه طول کشید.یادم هست در مقاله ای میخوندم که اشاره شده بود که شما باید تنها در 8 ثانیه کاربر خودتون رو مجاب کنید که صفحه وب سایت شما رو نبنده !!!

4/من هیچ صفحه فرودی در فروشگاه شما ندیدم.یکی از ضروری ترین کارهای یک فروشگاه جمع آوری اطلاعات مشتریان بالقوه هستش.که معمولا این کار توسط صفحه های ورود انجام میشه ؟؟ آیا نیازی به جمع آوری اطلاعات مشتریانتون ندارین ؟؟

5/ آیا برنامه ای برای مشتریانتون در نظر گرفتین که برای بار دوم هم از شما خرید کنن ؟؟ و یا شاید شما هم مثل هزاران بیزینس مرده وب تنها به فکر فروش بیشتر درآمد بیشتر هستین ؟؟؟

و چندین و چند مورد دیگه ............. که ذکر کردنشون باعث طولاتی شدن پست میشه و شاید از حوصله دوستان خارج باشه

به همین دلیل هست که میگم کار وب نیاز به کار داره نیاز به تیم داره نیاز به دانش داره
نیاز به تحقیق داره مطمعن باشید وقتی حرفی میزنم صرفا از روی هوا حرف نمیزنم و صرفا هم قصد ندارم با انرژی منفی شما رو متوقف کنم نه دوست من.
به هر حال امیدوارم در این زمینه موفق باشید.

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
10-22-2012, 01:21 AM
ارسال: #38
اولا بنده نمیدونم شما با چه سرعتی از اینترنت استفاده میکنید من سرعتم 128 هست و زیر 10 ثانیه با میکنم(برای اطمینان هم از سیستم همسرم سایت رو باز کردم که کش نشده بود)
دوما در هر سه مرورگری که شما فرمودی سایت کامل و با سرعت عالی تست کردم و باز شد.
سوما بنه در زمان خرید فروشگاه به سرعت لود شدن صفحات بسیار اهمیت دادم و بعد از چندین ماه تحقیق این فروشگاه رو انتخاب کردم و به جرات هم میگم که یکی از حرفه ای ترین فروشگاه های اینترنتی داخلی هست...فقط پشتیبانی ضعیفی داره.... و متاسفم که شما چرا بدون تحقیق در مورد یک فروشگاه ساز اینطور قضاوت میکنی.... همین الان هم فروشگاه حامد جزء حرفه ای ترین هاست میتونید خیلی راحت با یک سرچ مختصر متوجه این موضوع بشین.....
چهارما بحث ما در مورد این بود که چی توی این فروشگاه بفروشم نه اینکه این فروشگاه چه ایراداتی از لحاظ ظاهری و .....داره.
اینجا بحث در مورد چه فروشگاه سازی بهتر هست نیست و فقط در مورد محصول هست....
بنده هم این فروشگاه را دوست دارم و خیلی هم از کار کردن باهاش لذت میبرم .... فقط باید پشتیبانی بهتر شود همین....
از لحاظ نام فروشگاه هم با خیلی از دوستان که توی اینکار هستن مشورت شده و با توجه به اینکه دات کام هست بسیار زیباست.....
نوع دیزاین هم ببخشید خوب نیست در آینده حتما بهتر خواهد شد...
حداقل یک خرید به عنوان تست انجام بدید و با فروشگاه های کلیشه ای دیگر فرایند خرید را مقایسه کنید و بعد انتقاد کنید.
لطفا از موضوع اصلی دور نشین دوستان .....
همچنان منتظر نظرات شما هستم....

تماس با من
09124570029
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , jahanagahi
10-22-2012, 01:33 AM
ارسال: #39
معذرت میخوام
برای منجرف نشدن تایپیک دیگه ادامه نمیدم
باز هم امیدوارم موفق و موید باشید

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
10-22-2012, 01:39 AM
ارسال: #40
چیزی جالب که توی ساییت هست دوست عزیز همون مطلب مربوط به پلیس سایبری ، همین خودش به کاربر نشون میده که شما قابل اعتماد هستید.

یه پیشنهاد : یه اسکریپ یا کدی درست کنید و زیر هر محصول قرار بدید ، مثلا : این محصول تا به حال 6 بار به فروش رفته است ، شما میتوانید خریدار خوش شانس بعدی باشید

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: worldforex , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید. bahar2014 9 2,917 10-30-2022 08:44 PM
آخرین ارسال: soni70
  درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین miladho 4 1,219 07-10-2021 02:39 PM
آخرین ارسال: mr_.web
Question ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید a_rastgar 6 1,875 05-17-2020 06:02 PM
آخرین ارسال: arash.s
  دنبال یک نفر ساکن استانبول برای خرید آنلاین Zhiilaa 1 596 05-17-2020 05:50 PM
آخرین ارسال: arash.s
  ایده پولساز نیاز به یک شریک گنبدکاووسی دارم DddKing 1 434 11-16-2018 06:49 PM
آخرین ارسال: cactoos
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 448 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,368 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,080 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار khademian 3 1,269 02-15-2017 12:31 AM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,716 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,655 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,082 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 617 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 790 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  راهنمایی شروع به کار و دریافت نمایندگی mortaza_max 0 828 01-12-2016 11:41 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  کدام سرویس خرید و فروش اینترنتی برای فروشگاه اینترنتی؟ hadi62 0 785 12-19-2015 12:47 PM
آخرین ارسال: hadi62
  لطفا بهم ایده بدید allli07 0 977 12-09-2015 11:59 AM
آخرین ارسال: allli07
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی saeiiiid 6 1,422 11-24-2015 10:44 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  جذب مشتری برای یک فروشگاه اینترنتی ابزار آلات vafaheidari 3 958 11-20-2015 09:06 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  همکاری جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی green1369 4 1,179 08-24-2015 06:38 PM
آخرین ارسال: مصطفي صادقي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS