ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک از دوستان درباره چگونگی برخورد صحیح با جوانان
زمان کنونی: 04-20-2024, 02:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: M3HDI108
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
پاسخ: 19
بازدید: 3462

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از دوستان درباره چگونگی برخورد صحیح با جوانان
10-21-2012, 07:21 PM
ارسال: #11
RE: کمک از دوستان درباره چگونگی برخورد صحیح با جوانان
از بس جوان نصیحت شنیده که واقعا خسته شده. پدر و مادر نصیحت میکنند.فامیل نصیحت میکنه- معلم نصیحت میکنه- دوست نصیحت میکنه ...وای که همه دارند نصیحت میکنند.
کسی از جوان می پرسد دردت چیست؟
چرا پرخاشگر شده ای؟
چرا رودر رو وامی ایستی؟
چرا رفیق ناباب میگیری؟(آخه رفیق ناباب را چه کسی می تواند قضاوت کندآیا
دوستش معتاد است - آیا دوستش خدا نخواسته سارق است؟آیا دوستش....
وهزاران آیای دیگر.
محمد جان درست فرمودند هیچ حرفی جز حرف پدر و مادر دلنشین تر برای فرزند نیست.دقیقا درست فرمودند. ولی نحوه صحبت فرق میکند.
مثالی می زنم:

یک راننده ماهر در سرعت بخصوصی و شنیدن صدای موتور می تواند دنده را بدون کلاج عوض کند.
باید در یک زمان بخصوصی که فرزند و یا دوست آماده شنیدن باشد پیشنهاد خود را به ایشان مطرح کنید.
مثال:
پدری فرزندش را می زند و می گوید نباید فحش بدهی. بگو غلط کردم و....
واقعا آن فرزند درست می شود؟

عزیز من با پدرش صحبت کن و مثالهای من را برایش توضیح دهید.با پسرش دوست باشدودرحین گردش و یا فرصت مناسب اول دوست داشتنش را به او ثابت کند.نمی خواهد کسی با پسرش صحبت کند.اگر چنین پیشنهادی داده است , دوست دارد مسئله حل شود. پس خودش پیشقدم شوذ.موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: vahid61 , M3HDI , حامد , mteam , بهداد , MohamadMJ , فرهاد قربانی , Delta.H
10-21-2012, 07:46 PM
ارسال: #12
همه راههایی که دوستان گفتن رو انجام بده دوست عزیز ولی تو این سن جوون ها واقعا فاجعه اند من هم یکی دارم تا خودشون نخوان هیچ کاری نمیکنن

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , M3HDI , فرهاد قربانی , M3HDI108
10-21-2012, 07:58 PM
ارسال: #13
(10-21-2012 07:46 PM)صدفی نوشته شده توسط:  همه راههایی که دوستان گفتن رو انجام بده دوست عزیز ولی تو این سن جوون ها واقعا فاجعه اند من هم یکی دارم تا خودشون نخوان هیچ کاری نمیکنن
خانم صدفی عزیز , شما خودتان استادید.لطفا یک بار دیگر جوابیه من را مطالعه فرمائید.آیا با این روش با ایشان برخورد داشته اید؟

فرزندان در این سن عاشق دوستی با پدر و مادر هستند.دوستی توام با دوستی .نه دوستی توام با نصیجت .نصحیت را در قالب پیشنهاد و یک هم سن باید مطرح کرد ونه آمرانه.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , M3HDI , فرهاد قربانی , M3HDI108 , Delta.H
10-21-2012, 08:26 PM
ارسال: #14
(10-21-2012 07:58 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(10-21-2012 07:46 PM)صدفی نوشته شده توسط:  همه راههایی که دوستان گفتن رو انجام بده دوست عزیز ولی تو این سن جوون ها واقعا فاجعه اند من هم یکی دارم تا خودشون نخوان هیچ کاری نمیکنن
خانم صدفی عزیز , شما خودتان استادید.لطفا یک بار دیگر جوابیه من را مطالعه فرمائید.آیا با این روش با ایشان برخورد داشته اید؟

فرزندان در این سن عاشق دوستی با پدر و مادر هستند.دوستی توام با دوستی .نه دوستی توام با نصیجت .نصحیت را در قالب پیشنهاد و یک هم سن باید مطرح کرد ونه آمرانه.
استاد و پدر گرامی
این جوون خواهر زاده من است و فقط 7 سال از من کوچکتر است ما عین دوستیم با هم بیرون میریم خرید میریم و... همه راه هارو ما امتحان کردیم
پسر خیلی خوبی بود با تربیت درس خون مقتصد سربراه و...
مشکلات ما از وقتی شروع شد که رفت دانشگاه مهندسی نفت میخونه علوم تحقیقات
ماشین خواست یه 206 صفر واسش خریدن خونشون بهترین منطقه شهرک غربه ولی راضی نمیشه که نمیشه افسرده شده داره خودشو داغون میکنه هی خودشو با دوستاش مقایسه میکنه هی میگه ماکسیما میخوام سونوتا میخوام اینو میخوام یه دست کاپشن شلوار میخره 500 هزار تومان فقط باید لباساش آدیداس باشن هر شب شام بیرون هی میگه خلاصه شده یه جوون دیوونه نمیدونیم دیگه چه کنیم هممون ناراحتیم واسه خودش میگیم سکته نکنه خوشو نابود داره میکنه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , M3HDI , فرهاد قربانی
10-21-2012, 08:53 PM
ارسال: #15
(10-21-2012 08:26 PM)صدفی نوشته شده توسط:  

استاد و پدر گرامی
این جوون خواهر زاده من است و فقط 7 سال از من کوچکتر است ما عین دوستیم با هم بیرون میریم خرید میریم و... همه راه هارو ما امتحان کردیم
ماشین خواست یه 206 صفر واسش خریدن خونشون بهترین منطقه شهرک غربه ولی راضی نمیشه که نمیشه افسرده شده داره خودشو داغون میکنه هی خودشو با دوستاش مقایسه میکنه هی میگه ماکسیما میخوام سونوتا میخوام اینو میخوام یه دست کاپشن شلوار میخره 500 هزار تومان فقط باید لباساش آدیداس باشن هر شب شام بیرون هی میگه خلاصه شده یه جوون دیوونه نمیدونیم دیگه چه کنیم هممون ناراحتیم واسه خودش میگیم سکته نکنه خوشو نابود داره میکنه

خوشبختانه فرموده اید که با هم دوست هستید.با روشی که در پست بالا عرض کردم می توانید نتیجه خوب آنرا ببنید.فقط زمان لازم است که مجددا تغییر کند.
موفقتر باشید.

زمانی که مددکار اجتماعی بودم چندین کیس داشتم که خانواده اظهار میکردند فرزندشان مشکل دارد.با بررسی متوجه شدم که خانواده کلا از فرزند جدا است.وخط قرمزی بین آنان وجود دارد.واین مشکل را خود خانواده به وجود آورده است.صرفا وقتی پدر و مادر از فرزندشان گلایه دارند فقط یکطرف قضیه را ابراز میکنند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , فرهاد قربانی , Delta.H
10-21-2012, 09:02 PM
ارسال: #16
(10-21-2012 08:53 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(10-21-2012 08:26 PM)صدفی نوشته شده توسط:  

استاد و پدر گرامی

خوشبختانه فرموده اید که با هم دوست هستید.با روشی که در پست بالا عرض کردم می توانید نتیجه خوب آنرا ببنید.فقط زمان لازم است که مجددا تغییر کند.
موفقتر باشید.

زمانی که مددکار اجتماعی بودم چندین کیس داشتم که خانواده اظهار میکردند فرزندشان مشکل دارد.با بررسی متوجه شدم که خانواده کلا از فرزند جدا است.وخط قرمزی بین آنان وجود دارد.واین مشکل را خود خانواده به وجود آورده است.صرفا وقتی پدر و مادر از فرزندشان گلایه دارند فقط یکطرف قضیه را ابراز میکنند.
منم با این موافقم که زمان مشکل را حل میکند الان سن بحران اوست کم کم سر عقل می آید

تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , فرهاد قربانی
10-21-2012, 09:12 PM
ارسال: #17
باید بستر موارد اشاره شده را مهیا کنید وبعد منتظر گذشت زمان باشید.ممکن است زمان چند ساعت و حتی چند روز ودر مورد حاد بودن چند ماه طول بکشد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: صدفی , M3HDI , فرهاد قربانی , Delta.H
10-21-2012, 09:29 PM
ارسال: #18
(10-21-2012 09:12 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  باید بستر موارد اشاره شده را مهیا کنید وبعد منتظر گذشت زمان باشید.ممکن است زمان چند ساعت و حتی چند روز ودر مورد حاد بودن چند ماه طول بکشد.
دقیقا همین طوره ممنون از راهنمایی های شما استادم

تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , فرهاد قربانی
10-21-2012, 10:35 PM
ارسال: #19
البته به نظر من ،اول باید از پدر ومادرها شروع کرد.اگه پدر ومادر طوری رفتار کنند که فرزندان با اونها احساس راحتی کنند و مثل یک دوست با هم رفتار کنند،خیلی از مسایل حل میشود. باید با فرزندانمان رفیق باشیم.تا بتوانیم خلا یک دوست خوب رو پر کنیم.انشالاه حل میشود.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI108 , Delta.H
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همه با هم جملات تاکیدی بسازیم. jahanagahi 139 20,694 03-15-2015 09:45 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  چگونه ظرفیت های‌مان را بشناسیم و تقویت کنیم؟/ یادداشتی از دکتر احمد روستا samiar afshari 0 810 03-14-2015 06:38 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  درد و دلی با خودم کامیار کاظمی 22 4,980 09-14-2013 11:59 PM
آخرین ارسال: مرتضی الهی
  ترس از شکست jahanagahi 9 1,572 08-27-2013 11:53 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری.... jahanagahi 133 16,111 06-14-2013 04:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  حـکـایـت زنـدگـی از نـگـاه اسـکـنـدر Aseman 0 700 05-14-2013 08:39 PM
آخرین ارسال: Aseman
  چگونه از موفقیت دیگران از ته دل خوشحال شویم؟ MARYAR 2 1,161 05-03-2013 01:31 PM
  چگونگی جذب پول !!!!!!! بهداد 13 2,164 04-05-2013 05:44 PM
آخرین ارسال: بهداد
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 705 03-17-2013 08:31 PM
آخرین ارسال: mallarme
  زندگی نامه دبی فورد از زبان خودش zoofanoon 1 2,548 03-14-2013 12:30 AM
آخرین ارسال: sokoot
  چگونه به کودکان خیابانی کمک کنیم؟! mallarme 3 1,093 02-19-2013 12:41 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
  تمام نداشته هامو از ياد مي برم .... m-jalalvand 2 694 02-15-2013 05:27 PM
آخرین ارسال: بهداد
  گاهی ندانستن بهتر از دانستن است ali mohammady 0 882 01-28-2013 11:51 PM
آخرین ارسال: ali mohammady
  تفاوت زن و مرد از نظر روانشناسی صدفی 0 606 01-23-2013 10:52 PM
آخرین ارسال: صدفی
  واقعا مشکل خیلی از ما انسانها این است فرهاد قربانی 0 475 01-19-2013 12:21 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  اگر حس تنفر از کسی دارید، این مطلب را بخوانید! صدفی 0 502 01-18-2013 07:15 PM
  از شريعتي zoofanoon 0 405 01-18-2013 12:09 AM
آخرین ارسال: zoofanoon
  سئوال و حواب در رابطه با تایپیک مرحله دوم اگربمن اعتماد داری jahanagahi 8 1,455 12-14-2012 12:24 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شكار ميمون زنده و رابطه آن با ذهن انسان MARYAR 0 637 12-13-2012 01:25 PM
  کاهش استرس در کمتر از یک ساعت mallarme 3 682 12-10-2012 11:08 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS