ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: بهترین سرمایه گذاری در شرایط کنونی چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
سکه 13.33% 4 13.33%
طلا 6.67% 2 6.67%
آپارتمان 30.00% 9 30.00%
زمین 33.33% 10 33.33%
ارز 6.67% 2 6.67%
بورس 10.00% 3 10.00%
سپرده گذاری بانکها 0% 0 0%
در کل 30 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

بهترین فرصت سرمایه گذاری کنونی چیست
زمان کنونی: 03-29-2024, 09:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amiroloomi
آخرین ارسال: bernaba
پاسخ: 28
بازدید: 8280

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امیتازات : 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-20-2012, 09:38 PM
ارسال: #1
به نظر شما برای سرمایه گذاری در حال حاضر کدام بازار مناسب تر است؟
سکه-طلا-ارز- آپارتمان- زمین- سپرده گذاری بانک ها- بورس و ....

اگر شما هم اکنون سرمایه آزاد داشتید چه اقدامی انجام می دادید؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , Haavin , کامیار کاظمی , سعید محمدی , Delta.H , m_grate29 , sir-mahyar , ناصر صادقی , mseyfzadeh , یاسر1152
10-20-2012, 09:42 PM
ارسال: #2
RE: بهترین فرصت سرمایه گذاری کنونی چیست
در مسکن.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , yu3f , حامد , کامیار کاظمی , vahid61 , سعید محمدی , Delta.H , m_grate29 , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mohsen k1 , mseyfzadeh
10-20-2012, 11:23 PM
ارسال: #3
مسکن
البته بورس هم خیلی خوبه اما اگر اهل ۱- ریسک هستید ۲- وقت آزاد خیلی دارید ۳- اهل مطالعه تحلیل های بازار هستید

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , سعید محمدی , Delta.H , m_grate29 , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mseyfzadeh
10-20-2012, 11:51 PM
ارسال: #4
چند سالی است که در رابطه با بورس مطالعه میکنم.بورس واقعا ریسک بالائی دارد و نیاز به تخصص زیادی در این زمینه است.برای افراد تازه وارد پیشنهاد نمی کنم .خرید اوراق قرضه و اوراق مشارکت بدون ریسک است .

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , حامد , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , سعید محمدی , Delta.H , m_grate29 , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mseyfzadeh
10-21-2012, 12:35 AM
ارسال: #5
بله کاملا درست می فرمایید برای همین عرض کردم یک کار تمام وقت به معنی واقعی کلمه هست. دوستی دارم که شب ها ۱۲ می خوابید ظهر ها ۱۱ میومد سر کار. از موقعی ک وارد بورس شده شب ها ۲-۳ می خوابه و صبح ها ۹ شرکته Smile) استرس خیلی زیادی هم هر روز داره.

البته اگر کار بلد باشید حتی در طول ۲-۳ روز بیش از ۱۵٪‌ هم سود می کنید اما خب همه این طور نمی شوند. جناب قربانیان کاملا درست می فرمایند.

من ب شخصه سهام شرکت های خصوصی سهامی عام رو دارم. پدرم برای تمام اعضای خانواده اینکار را کرد. برای هرکداممان سهام خریداری کرده که سالانه سودش به حسابمان می آید. (خیلی رقم بالایی نیست اما ریسکی ندارد)

تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , سعید محمدی , Delta.H , m_grate29 , فرهاد قربانی , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mseyfzadeh
10-21-2012, 01:29 AM
ارسال: #6
مسکن نه ریسک دارد و نه رکود.ممکن است زمانی بخوابد ولی وقتی بیدار شود Winkبا خودش برکت خواهد آورد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , M3HDI , کامیار کاظمی , vahid61 , amiryazdani138 , amiroloomi , Delta.H , aaftaab24 , m_grate29 , فرهاد قربانی , itpirooz , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mohsen k1 , mseyfzadeh , yunespc
10-21-2012, 01:52 AM
ارسال: #7
البته ریسک دارد. اگر انتخاب محل خرید در هنگام خرید خوب نباشد ریسک دارد #نظر_شخصی

تشکر شده توسط: M3HDI , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , Delta.H , jahanagahi , m_grate29 , فرهاد قربانی , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mseyfzadeh
10-21-2012, 11:25 AM
ارسال: #8
دوستان من هم با مسکن موافق هستم

شماره تماس
9141854710

سرزميني اگر
به زندان بدل شد
آن را بسوزانيد و
از خاكسترش سرزميني ديگر برويانيد...
قلبي اگر
آشيان عشق به آزادي نبود
دورش بيندازيد و
به جاي آن قلبي مصنوعي بكاريد!...
فروشگاه معماری ایران
http://ir-cad.ir
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , vahid61 , amiroloomi , Delta.H , jahanagahi , m_grate29 , فرهاد قربانی , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mseyfzadeh
10-21-2012, 12:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2012 12:12 PM، توسط vahid61.)
ارسال: #9
به نظر من بهترین سرمایه گزاری خرید مغازه است. یه مغازه کوچیک حتی 2 متری در بازار یا مناطق دورتر. خودتون میتونید اونجا کار کنید یا اجاره بدید.سود سرمایه گذاریش از خرید مسکن خیلی بیشتره/
قدیمی ها میگفتن : از مغازه میشه خونه خرید اما از خونه نمیشه مغازه خرید

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
 تشکر شده توسط: amiroloomi , tondar12 , Delta.H , f.jafarankorjan , amiryazdani138 , jahanagahi , m_grate29 , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , taraneh_shab4280 , habib tousi , مریم موفق , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mehdi_mz_64 , yunespc
10-21-2012, 12:51 PM
ارسال: #10
(10-20-2012 09:38 PM)amiroloomi نوشته شده توسط:  به نظر شما برای سرمایه گذاری در حال حاضر کدام بازار مناسب تر است؟
سکه-طلا-ارز- آپارتمان- زمین- سپرده گذاری بانک ها- بورس و ....

اگر شما هم اکنون سرمایه آزاد داشتید چه اقدامی انجام می دادید؟

کسایی که پول کافی دارند معمولا سبدی از موارد فوق را تشکیل می دهند
البته بورس حسابش جداست که باید یا مشاور داشته باشید یا خودتان آشنا به بورس باشید به غیر از موارد فوق بعضی افراد به بیمه عمر و سرمایه گذاری هم سرمایه تخصیص می دهند
 تشکر شده توسط: yu3f , amiroloomi , Delta.H , amiryazdani138 , jahanagahi , m_grate29 , sir-mahyar , habib tousi , ناصر صادقی , mseyfzadeh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با 200 گرم سرمایه طلا چیکار میشه کرد؟ masoud903 9 1,803 01-21-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: abolfazln
  سپرده طلایی بانک صادرات چیست؟ کامیار کاظمی 32 12,693 04-10-2013 07:51 PM
آخرین ارسال: goldmen
  دولت در قیمت‌گذاری سکه دخالت نکند ! Haavin 0 932 01-02-2013 04:56 PM
آخرین ارسال: Haavin
  نوسان گیری قیمت سکه با سرمایه 8 میلیون تومنی !!! itpirooz 10 7,925 09-16-2012 11:46 AM
آخرین ارسال: itpirooz
  چگونه در بازار طلا سرمایه گذاری کنیم؟ اقاي ايـــده 0 1,554 02-10-2012 10:16 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  بولتن سرمایه گذاری بازارآتی سهام وطلا کامیار کاظمی 0 1,108 01-31-2012 11:11 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS