ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شناسايي كارها و مشاغل/معرفي ان به مردم
زمان کنونی: 04-25-2024, 12:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: ناصر صادقی
پاسخ: 9
بازدید: 1890

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-18-2012, 04:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2012 04:52 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #1
تا حالا برا شما دوست عزيز بطور مثال بايد پيش اومده باشه كه از يك خياباني رد ميشد.يا در محله اي زندگي ميكنيد.و مكان هاي مختلف كه ميشناسيد.بعضي مواقع با خودتون فكر مكيند.اين محل يك چيزيش(كار/شغل) كم هست.اگر اون كار در اين مكان بود سود خوبي داشت.
در مرحله اول بيشتر دوست داريم خودمون سرمايه اش رو داشتيم تا انجام بديم.ولي هميشه اينطوري نيست.و نميتونيم خودمون انجامش بديم.
به طور معمول يا فراموش ميكنيم.يا به يكي از دوتا اشنايان كه توانايي اينكارو داشته باشن پيشنهاد ميديم.كه در بيشتر موارد هم انها مخالفت ميكنن و غيره.

امروز داشتم فكر ميكردم چه خوب بود كه يك مجله اي يا همچين چيزي وجود داشت كه در اون به طور مثال فرض كنيد يك شهرك رو كه چه چيزهايي جاي خاليش احساس ميشه كنار شهرك.فرضا سوپر ماركت.باشگاه بدنسازي-كلوپ بازي-كلوپ فيلم وووو
براي هر كدام از اين كارها.هزينه تخمني مكان.وسايل.هزينه فروش.مقدار سود در اون مجله نوشته ميشد.و من نوعي وقتي اون مجله رو ميخوندم ميديم سوپر ماركت با پول من جور در مياد.ميرفتم انجام ميدادم اين كارو.
حالا در نياز به همچين كاري از يك روستاي كوچيك گرفته ميشه تا شهر هاي بزرگ.
در اصل كمبود هاي شغلي رو كه در جايي وجود داره رو شناسايي كنيم.اطلاع رساني به مردم.
(هدف:شناسايي درست يك شغل در مكان مناسب.بهبود و راحتي براي عموم.

به طور مثال.در يك خيابان يا محله كوچك شاهد چند سوپر ماركت هستيم.كه واقعا هم نياز نيست اين مقدار
و در جايي ديگر مثل مكان نمايشگاه هيچ اغذيه فروشي.يا كافي شاپي ديده نميشه.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , arash67 , جوان , ناصر صادقی , کامیار کاظمی
01-18-2012, 06:01 PM
ارسال: #2
RE: شناسايي كارها و مشاغل/معرفي ان به مردم
ساجد جان پیشنهاد خوبی است ولی با توجه به تغییر قیمت اجناس و اجاره , کمی مشکل است. هر شغلی را که در نظر داریم بهتر است در رابطه با آن شغل خودمان سئوال کنیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: pulaki , مهدی گل محمدی , yu3f , ناصر صادقی
01-18-2012, 06:12 PM
ارسال: #3
درست ميفرماييد.اما موضوع مهم تر معرفي شغلي هست كه درجايي احتياج هست.وگرنه خود همين بهطور مثال اگر تحقيقي براي اينكار انجام بشه به فرض مكان ال براي شغل الف مناسب باشه تا اين چاپ بشه امكانش هست در مكان الف شغل الف به وجود امده باشه.ولي با اين وجود بازم نبايد عقب نشيني كرد.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , pulaki , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی
01-19-2012, 12:14 AM
ارسال: #4
دوست عزيز شما به مكان يابي شغلي اشاره كرديد كه موضوع مهميست اما بايد در نظر داشت كه مابايد اول استعداد علاقه امكانات و ظرفيت شغلي خودمان را مشخص كنيم و بعد به اقتضاي اين فاكتورها دنبال مكان مناسبي براي انجام شغل مورد نظر باشيم نه اينكه صرفا بواسطه شناسايي يك محل مناسب براي شغلي بخصوص ساير پارامترهاي ضروري را ناديده بگيريم

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی
01-19-2012, 12:32 AM
ارسال: #5
(01-19-2012 12:14 AM)pulaki نوشته شده توسط:  دوست عزيز شما به مكان يابي شغلي اشاره كرديد كه موضوع مهميست اما بايد در نظر داشت كه مابايد اول استعداد علاقه امكانات و ظرفيت شغلي خودمان را مشخص كنيم و بعد به اقتضاي اين فاكتورها دنبال مكان مناسبي براي انجام شغل مورد نظر باشيم نه اينكه صرفا بواسطه شناسايي يك محل مناسب براي شغلي بخصوص ساير پارامترهاي ضروري را ناديده بگيريم

دوست عزيز اگر متن رو كامل بخونيد.متوجه ميشيد كه من اين ايده رو براي خودم يا شخصي نگفتم.گفتم شغل ها و مكان هاي كه مناسب شغلي هست رو معرفي كنيم به صورت يك مجله.يا هرچيزي تا كساني كه سرمايه و توانايي اون كارو دارن .برن انجام بدن.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی
01-19-2012, 12:42 AM
ارسال: #6
دوستانی که در مشهد هستند در منطقه جاهد شهر 1 ناوایی وجود دارد که کیفیت مناسبی هم ندارد با توجه به رشد جمعیتی در این منطقه به نظرم احداث ناوایی درآمد بالایی دارد برای اطمینان بیشتر میتوانید از اهالی منطقه پرس و جو کنید.
منزل یکی از دوستام اونجاست و من حدودا دو هفته اونجا بودم و به هر کس گفتم حرفمو تایید کرد البته قضیه مربوط به 6 ماه پیش شاید تا الان چندتا زده باشند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
01-19-2012, 01:15 AM
ارسال: #7
ممنون.درست مثل همين كه شما گفتيد.اما جامع تر و كامل تر.در اصل اين كارو به نظر من نهادي مثل شهرداري بايد انجام بده.ولي شهرداري در شهر ما كه كار مهم تري از هر روز كندن خيابان ها نداره.
ولي به نظرم كار عالي هست.چون اكثرا بعضي ها سرمايه خودشون رو در جاهايي خرج ميكنن كه اصلا منطقي نيست.به طور مثال در خياباني كه سه تا سوپر ماركت هست.ايا درسته يك نفر 70 ميليون تومن پول مغازه بده .بعد سوپر ماركت بزنه!!!!(در يكي از خيابان هاي اطراف خونه.بازنشسته كارمند بانك اين كارو كرده)

تشکر شده توسط: ناصر صادقی
10-22-2012, 08:19 PM
ارسال: #8
سلام
این مطلبم در نظر بگیرین
شاید انجام شغل در ان منطه مقرون به صرفه نباشد
مثلا در خیابانی نیاز به آپاراتی وجود دارد ولی به علت اجاره بالاامکان تاسیس این شغل نیست
وشاید انجام این کار با شغلی مکمل مانند تعویض روغن تامین هزینه های مصرفی را بنماید
پس امکان مشاغل اشتراکی هم باید وجود داشته باشد و به احداث یک شغل نبایدبسنده کرد
باتشکر
مردانیان

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , amiryazdani138
10-22-2012, 09:08 PM
ارسال: #9
سجاد جان ایده بسیار خوبیه ولی مشکلی که در اینجا وجود داره اینه که این گونه مسائل خیلی زمان گیر و هزینه آوره و اگه شما بخوای این حرکتو بکنی شاید مبتکرانه و خلاقانه شناخته بشه ولی مشکل هزینه و زمان میاد وسط که شما باید یه مدت مدیدی طول میکشه تا این طرحو در بین مردم جا کنی و هزینه زیادی رو برات در بر خواهد داشت چون مردم ما عادت دارن که همه چیزو به صورت رایگان استفاده کنند و در قبالش هیچ هزینه ای رو متقبل نشن و من فکر میکنم مشکل بزرگ این حرکت این موردی که بهش اشاره کردم باشه.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 370 07-03-2019 10:33 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
Heart جذب شريك در يك پروژه خدماتي به صورت فروش سهام خانم وكيل 0 253 07-03-2019 09:29 PM
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 227 07-03-2019 09:19 PM
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 583 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  ایده پخش نان تازه به منازل مهندس روح الله زاهد 105 22,347 07-02-2017 11:07 PM
آخرین ارسال: moele
  شروع ایده و نیاز به راهنمایی ehsansweet 13 2,090 07-20-2015 12:56 PM
آخرین ارسال: Utab
  مرکز تبدیل ضایعات غذایی به خوراک دام 1omin.com 6 2,671 02-16-2015 10:16 PM
آخرین ارسال: esmalf
Rainbow کسب در آمد از طریق پاسخ دادن به نظر سنجی های آنلاین mrghafoory 1 7,093 01-07-2015 07:26 PM
آخرین ارسال: joker
  ایده ای که شما را به چالش می کشد ! kavian77 6 2,507 09-02-2014 07:00 AM
آخرین ارسال: yasin
  یک ایده ای به ذهنم رسید براتون گزاشتم اینجا arash1367 5 1,725 08-19-2014 12:11 AM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  به چه نرم افزاری روی گوشی خود نیاز دارید ؟ phoenix021 5 1,243 06-09-2014 12:49 AM
آخرین ارسال: ershads
  گزارش خواندنی از یک پدیده رو به رشد: روش های نوین گدایی karafarin 0 504 01-27-2014 11:33 PM
آخرین ارسال: karafarin
  معرفی محصولات مفید و کاربردی به دانش آموزان hamedmoez 7 1,773 12-26-2013 03:21 AM
آخرین ارسال: sinap
Wink پول در آوردن به ازای خوابیدن doctor.sniff 38 7,355 10-18-2013 01:10 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن اقاي ايـــده 18 4,057 05-15-2013 02:23 AM
آخرین ارسال: امير وارسته
  ایجاد سایت پرورش و امتیاز دهی به ایده ها هومان هرمزدی 6 2,332 03-07-2013 09:07 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  دفترچه مشاغل اقاي ايـــده 25 4,326 01-23-2013 07:26 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  كتاب به جاي سيگار اقاي ايـــده 2 791 01-22-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: mehdiseven
  به انجام رسوندن ایده ها navidh8 1 717 08-25-2012 01:22 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  بسته کارخانه تبدیل فکر به ثروت pesar368 30 6,917 06-05-2012 10:35 PM
آخرین ارسال: P@RSA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS