ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نحوه آموزش
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 3
بازدید: 810

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه آموزش
10-17-2012, 11:27 PM
ارسال: #1
نحوه آموزش
فرق مهد کودک های ژاپن و ایران
همیشه برام سواله که ماها چرا نمیتونیم تو کارهای جمعی و گروهی موفق عمل کنیم شاید یکی از علت هاش همین نوع آموزش ها باشه البته ساختار جامعه و تربیت خانواده

ها هم بی تاثیر نیستند ممنون میشم اگه نظرتونو درباره این مطلب بفرمایید.

در مهد کودک های ایران 9 صندلی میگذارند و به 10 بچه میگویند هر کسی که نتواند سریعا برای خودش جایی بگیرد، باخته است و بعد 9 بچه و 8صندلی و ادامه بازی تا

زمانی که یک بچه باقی بماند و آن بچه برنده است. عادی است که بچه ها هم همدیگر را هل بدهند تا بتوانند خودشان روی صندلی بنشینند…!
اما در مهد کودک های ژاپن 9 صندلی میگذارند و به10 بچه میگویند که اگر یک نفر از آنها روی صندلی جا نشود، همه آنها باخته اند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , Delta.H , MohamadMJ , vahid61 , سعید محمدی , tondar12 , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , بهداد , مهدی 1
10-18-2012, 09:16 AM
ارسال: #2
RE: نحوه آموزش
با سلام. به نظر من ،ما رو از همون دوران کودکی اموزش میدن که چطور هم دیگر و کنار بزنیم.ای کاش به ما یاد میدادنند در کنار همدیگر و با همدیگر باشیم. تا چه کارهایی که با در کنار همدیگر بودن میتوانیم به راحتی و درستر انجام دهیم.اولین نقطه ضعفمون در کار گروهی....

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , tondar12 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi
10-18-2012, 01:59 PM
ارسال: #3
RE: نحوه آموزش
ازخود شروع کنیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , فرهاد قربانی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo فیلم آموزشی و تاثیر در آموزش و یادگیری shinalife 0 635 10-28-2015 01:41 PM
آخرین ارسال: shinalife
  تضاد در آموزش jahanagahi 11 1,986 11-13-2012 10:20 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS