ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

رازهای ثروتمندی
زمان کنونی: 04-19-2024, 08:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: karaj
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
پاسخ: 5
بازدید: 1541

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رازهای ثروتمندی
10-21-2013, 04:12 PM
ارسال: #1
رازهای ثروتمندی
آیا دوست دارید ثروتمند شوید و ثروتمند زندگی کنید ؟
حتما پاسخ شما مثبت است.این خواست قلبی هر انسانی است که بتواند ثروتمند زندگی کند.اما چگونه؟این سئوال بسیاری از کسانی است که آرزوی ثروتمند شدن دارند ولی پاسخی برای آن پیدا نکرده اند.
برای شروع ،اصلا مهم نیست که وضعیت مالی شما چگونه است و یا با چه موانعی روبرو هستید ،پول زیادی دارید یا مقروضید،دارید به سختی روزگار میگذرانید یا در رفاه هستید.در دوران نوجوانی و جوانی هستید و آرزوهای بزرگی در سردارید یا بعد از سالها تلاش با اراده ای محکم تصمیم گرفته اید از نو آغاز کنید، در هر حال خبر خوب این است که در هر شرایطی که هستید میتوانید شرایط مالی زندگی خودتان را تغییر دهید و خوشبخت تر زندگی کنید به شرط اینکه باور داشه باشید که میتوانید.
راز های ثروتمندی
شاید فهمیدن این نکته که کسب ثروت یک مهارت است مانند تمام مهارتهایی که تا به حال در زندگیتان کسب نموده اید برایتان جالب باشد. اگر گواهینامه رانندگی دارید اولین تجربه تان را با امروز که با مهارت، به راحتی و بدون ترس رانندگی میکنید مقایسه کنید.به خاطر بیاورید چه مسیری را برای کسب گواهینامه تان طی نمودید ، مطالعات و تجربیاتی که شما را به یک راننده خوب تبدیل کرد فکر شما را برای چگونگی آموزش این مهارت نیز کاملا روشن می سازد.
ثروتمندی یک هنر است
حتما تابحال فکر کرده اید که چرا همه افراد به اصطلاح پولدار مانند هم زندگی نمیکنند و گاهی هم به این نتیجه رسیده اید که ثروت بی اندازه آنها اگر در دستان توانای شما بود چه رویاهایی که برای خودتان و دیگران به واقعیت تبدیل نمیکردید.حالا این موقعیت به شما داده شده است.
به یاد داشته باشید که ثروتمند زندگی کردن یک هنراست که ثروتمندان خوشبخت و بدبخت را از هم جدا می سازد .انتخاب مسیر ثروتمندی با خود شماست.اکنون باید ذهن خود را برای آموختن این مهارت و هنرثروتمند و خوشبخت زیستن آماده کنیم.
میتوانم به شما اطمینان دهم هرکسی که این رازها را آموخته، در سالهای گذشته بر اساس میزان تلاش ،تمرین ،اشتیاق و تواناییش ثروتمندتر شده است.همه کسانی که این تکنیک ها را آموخته اند توانسته اند میلیونها و یا میلیاردها تومان به دست بیاورند.
لازم به ذکر است که ما نمیخواهیم اینجا به کسی سیگنال بفروشیم یا به مراکز خاص سرمایه گذاری معرفی کنیم.نه شعبده است نه قراراست یک کالایی بخرید و زیر گروه بسازید تا شاید یک روزی پولدارترشوید.بلکه میخواهیم قسمت ثروتمند وجود شما را بیدار کنیم تا از منابعی که فکرآن را هم نمیکنید پول بسازید.همین.اگردلتان میخواهد ثروت را در دستانتان احساس کنید و به آرزوهایتان جامه عمل بپوشانید با ما همراه باشید.
ادامه دارد..........
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , محسن قلي زاده , alma , mahdi5e , iranboy , محسن دوستوندی , successman , Nuruzzaad , همشهری , روشنا
10-21-2013, 04:21 PM
ارسال: #2
RE: رازهای ثروتمندی
در ابتدای بحث بهتر است یک نکته را بخاطر داشته باشید که نحوه تفکر و ذهنیت فعلی شما ،شما را به جایگاهی که در آن قرار دارید رسانده است که ممکن است از آن راضی نباشید و لذا برای اینکه شرایط زندگیتان تغییر کند باید تغییراتی را در نحوه تفکر و نگرش به موضوعات و اتفاقاتی که در زندگیتان رخ می دهد ایجاد کنید.
برای کسب هر مهارت پایدار، باید نوع نگرش خود را تغییر داد. حتی برای لاغر شدن دائمی و یا چاق شدن (برای برخی) نیز باید نگرش و نوع تفکر تغییر کند.
باید بپذیریم که تنها با تغییر نوع نگرش و تفکر است که کل زندگی و یا قسمتی از آن دچار تغییر می شود.ثروتمند شدن هم از این قاعده مستثنی نیست.پس اگر واقعا تصمیم به ثروتمند شدن دارید با کمک هم سعی در تغییر نگرش و تفکر خود خواهیم کرد.
تغییر نگرش
در ابتدا ازشما میخواهم دفتر یادداشتی مخصوص ثروتمند شدنتان تهیه کنید.بالای اولین صفحه تاریخ امروز را بزنید و با این شعار یا شعار دلخواه تان آن را تزئین کنید :
ثروت هدیه ای الهی است. من ثروتمندم ،هم اکنون ورود جریان ثروت الهی را به زندگیم میپذیرم ،از ثروتم لذت می برم و بخاطر آن سپاسگزارم.
شاید این سئوال برایتان پیش بیاید که مگر با گفتن یک جمله آدم پولدار میشود؟!یا شاید دلتان بخواهد باآن مبارزه کنید.یا آن را به تمسخر بگیرید .
حرفها و کارهائی که در بالا گفتم موجب ناراحتی من نمی شود.هر کدام از عکس العملهای بالا را که داشته باشید یک واکنش کاملا طبیعی و قابل درک است. هر نوع تغییری ابتدا خیلی ترسناک بنظر می آید. حتی اگر به اندازه تغییر دادن ساده ترین عاداتمان باشد. در برخی مواقع کارهای بسیار ساده که منجر به نتایج بزرگی می شود نیز از ابتدا غیر قابل باور و حتی بدون نتیجه به نظر می رسد. اما بخاطر خودتان هم که شده چند هفته این جمله را جلوی چشمانتان داشته باشید .فرض کنید این یک جور ردیاب است که باید همیشه همراهتان باشد تا جریان ثروت راهش به سمت شما را پیدا کند. فکر میکنم این کاردر مقابل کارهای سخت و تکراری روزانه همه شما راحت تراست. این طور فکر نمیکنید؟
درجه نیاز کسب ثروت چیست؟
درجه نیازکسب ثروت در افراد مختلف بر اساس نحوه تفکر و رشدشان متفاوت است به عنوان مثال بعضیها با ماهانه چند میلیون تومان شاهانه زندگی می کنند و برخی دیگر با همان درآمد احساس میکنند در قفسی تنگ و تاریکند و نمیتوانند از زندگیشان لذت ببرند.الان درجه درونی نیاز کسب ثروت شما در چه وضعیتی است؟
به آن خوب فکر کنید.یک هفته وقت دارید تا رفتارهای خودتان بسنجید و در دفترتان یادداشت کنید . هرچند برای فهمیدنش حتی چند لحظه هم کفایت میکند. کافیست با خودتان صادق باشید و بدون چشم پوشی ار آرزوهایتان بگوئید برای اینکه از زندگی لذت ببرید به چه درآمدی نیاز دارید؟آرزوهای بزرگی دارید یا خیلی کوچک و نزدیک هستند؟چقدر پول لازم دارید؟دوست دارید چه چیزهائی داشته باشید و به کجا سفر کنید؟چند تا کارمند یا کارگر داشته باشید؟
صلا مهم نیست که چندتا صفر جلو عددتان قرار می دهید. شما میتوانید به آن دست پیدا کنید . فعلا فقط در ابتدای دفترتان این عدد را یادداشت کنید. آیا شما به نظر خودتان لیاقت این همه ثروت را دارید؟؟؟تا حالا شده بخودتان بگوئید اگر من میلیاردر بشوم خیلی از موقعیتهای امروزم از بین میرود؟شاید زندگیم از هم بپاشد؟برخی از افراد بخاطر پول به سراغم می آیند یا من را رها می کنند ؟تا حالا از زبان خودتان یا اطرافیانتان شنیده اید که پول که علف خرس نیست؟یا حتما دیده اید که وقتی یک نفر ماشین خیلی خاصی سوار شده بقیه میگویند این احتمالا خلافکاره؟الان دقیقا چه خاطراتی در ذهنتان درحال شکل گیری است؟
دوستی دارم که به خاطر اینکه اسرار دوستانم حفظ بشود به اسم محمد از ایشان نام میبرم.محمد هروقت به حدی از آرامش و ثروت میرسد یک دفعه یکی سرش کلاه میگذارد یا مشکلی برایش پیش می آید و همه ثروتش را از دست میدهد.شماهم ممکن است چنین آدمهایی را بشناسید.ایشان اصلا جزو آدمای بدشانس یا بی تجربه نیست.
محمد برایم تعریف کرد که کودکی سختی داشته و از درون خودش را لایق ثروتش نمیداند.ما با هم به این نتیجه رسیدیم که ذهن محمد برای ضربه خوردن و در سختی زندگی کردن برنامه ریزی شده است.تعجب کردید؟؟آیا شماهم گاهی در مورد خودتان اینگونه فکر کرده اید؟!
اصلا خودتان را نگران نکنید و فعلا فقط سعی کنید تمرینتان را به پایان برسانید.شاید بنظرتان طولانی بیاید و یا دلتان بخواهد زودتر به سراغ تمرین بعدی بروید!ولی مطمئنا یک زندگی راحت ارزش آن را دارد که کمی سختی تغییر را به خودتان بدهید. به زودی و با انجام تمرینات خودتان تغییر را در زندگیتان میبینید ودرهای ثروت که به رویتان باز شده باعث تعجبتان خواهد شد . خیلی زودتر از آنچه فکرش را می کنید ورود بیشتر پول در زندگی روزانه تان را احساس خواهید کرد.
 تشکر شده توسط: goldmen , ناصر صادقی , jahanagahi , Elixir , alma , mahdi5e , iranboy , محسن دوستوندی , successman , روشنا
10-22-2013, 09:21 AM
ارسال: #3
قبل از اینکه به تمرینهای بعدی بپردازیم بهتر است درمورد تفاوت بین آدمهای ((ثروتمند )) و ((پولدار)) صحبت کنیم.بسیاری از افراد، فرقی بین افراد پولدار و ثروتمند قائل نیستند در حالیکه پولدار بودن با ثروتمند بودن متفاوت است که در ادامه به این تفاوتها می پردازم.
تفاوت افراد پولدار و ثروتمند
استیو فوربز ناشر میلیاردرآمریکائی میگوید :
منبع حقیقی ثروت و سرمایه در این عصر مادیات نیست.این منبع نشات گرفته از ذهن انسان ، روح انسان ، تخیلات انسان و ایمان ما به آینده است.
اگر به دقت به این جمله توجه کنیم تفاوت بین یک پولدار را با یک ثروتمند تا حدودی متوجه می شویم. استیو فوربز داشتن ذهن و روح و خلاقیت و ایمان را ثروت و سرمایه می داند که باعث بدست آوردن ثروت مادی می شوند.او صرفا داشتن پول را ثروت نمی داند و این نکته بسیار مهمی است.
بنابراین برای ثروتمند شدن باید ذهن و روح ثروتمند را در خود پرورش دهیم. همانطور که در قسمت قبلی گفتم این کار،کار ساده ای نیست ولی اگر یک عزم جزم برای ثروتمند شدن وجود داشته باشد می توان این مسیر را با موفقیت طی کرد.
تفاوت دیگر بین ثروتمندان و پولدارها، این است که ثروتمندان مسیربدست آوردن ثروت را می شناسند و پولدارها فقط پول دارند که ممکن است از طرق مختلف مانند ارثیه یا قرار گرفتن بدون آگاهی در یک موج و… بدست آمده باشد.
پولدارها اگر به طریقی پول خود را از دست بدهند فقیر می شوند ولی یک ثروتمند حتی اگر تمام ثروت خود را هم از دست بدهدهرگز فقیر نخواهد شد و در مدت زمانی کمتر از آنچه ثروتمند شده دوباره ثروتمند می شود.نمونه ای از این ثروتمندان دونالد ترامپ است که با کمی جستجو می توان اطلاعات خوبی در موردش بدست آورد.
همه ما احتمالا داستان آدمهای فقیری که در لاتاری یا قرعه کشی یک بانک مبلغ هنگفتی را برنده شده اند و بعد از چندین سال وحتی مدت زمانی خیلی کمتر مجددا در دام فقر افتاده اند را شنیده باشیم و یا در اطراف خود کسانی را دیده باشید که به ناگهان به ثروت هنگفتی دست یافته اند ولی پس از چندی دوباره روال سابق زندگی خود باز گشته اند.اینها نمونه هائی از آدمهای پولدار هستند که بدلیل طی نکردن مدارج ثروتمند شدن دوباره فقیر شده اند.
بنابراین می توان گفت ((آنچه باعث ثروتمند شدن می شود خود پول و سرمایه نیست بلکه مسیر کسب ثروت است که موجب ثروتمند شدن می شود.))این واقعیتی است انکار ناپذیربرای همه دورانها.
شاید اکنون بیشتر متوجه شده باشید که چرا ما باید خودمان ثروت را بدست بیاوریم .دلیل آن این است که دوباره و دوباره بتوانیم مسیر آن رابازسازی کنیم.
من همیشه به شاگردان و دوستانم میگویم کسانی که بعد از ورشکستگی سکته میکنند افرادی نیستند که بتوان به آنها ثروتمند گفت چون حتی خودشان هم باور ندارند ثروتمند هستند ودر نتیجه قدرت دوباره ثروتمند شدن را ندارند.
ثروتمند شدن را ندارند.
اگر ثروتمند شدم…
بیائید با هم به ثروت فکر کنیم. اگر به شما بگویند شما آدم ثروتمندی شده ایدو مبلغ هنگفتی پول به شما رسیده است به چه چیزی فکر میکنید؟
ماشین شاسی بلند ؟ خونه ویلایی و بزرگ؟ لباسهای شیک و مارکهای معتبر؟سفرهای دور و دنیاگردی؟ کمک به افراد کم درآمد و ساخت بیمارستان ومدرسه ؟ایجاد یک کارخانه؟زندگی با فرد مورد علاقه تان؟
اینکه دقیقا به چه چیزهائی فکر کردید ، طرز تفکر شمارا آشکار میکند. البته نه برای دیگران بلکه برای خودتان که مهمترین و اصلی ترین فرد برای دانستن آن هستید.اینکه بفهمید واقعا درزندگیتان چه آرزوهایی دارید و به دنبال چه میگردید.
شما ثروتمند تر از آنی هستید که فکرش را می کنید.
فکر میکنید در چه زمینه هایی در زندگیتان ثروتمندید؟با جواب دادن به تمرین زیر به نتیجه می رسید که تاکنون در چه زمینه هائی ثروتمند هستید و در چه زمینه هائی اکنون ثروتمند نیستید.
اول فرض کنید به طرز شگفت انگیزی پول زیادی بدست آوردید،حالا به دقت به سوالات زیر جواب بدهید.آیا پس از ثروتمند شدن:
دوستانتان را تغییر می دهید؟
شغلتان را تغییر میدهید؟
اتومبیلتانتان رو عوض میکنید؟
آیا غذای دیگری را در رستوران میخورید؟
لباس های دیگری میخرید؟
با شخص دیگری ازدواج میکنید؟
آیا به چیز دیگری میخندید؟
عاشق شخص دیگری میشدید؟
حال با هم پاسخهایتان را بررسی می کنیم.در کدام بخش ها پاسخ شما منفی بود؟
باید به شما تبریک بگویم. شما در بخشهائی که پاسخ منفی دادید ثروتمندید وبه هر بخشی که جواب مثبت دادید بخشی است که در آن می توانید ثروتمندتر شوید.
آیا دلتان می خواهد دلیل اینکه در برخی از بخشهای زندگیتان ثروتمند نیستیدرا بدانید؟
در بخشها ئی که اکنون ثروتمند نیستید تقصیری متوجه شما نیست ، تقصیر پدر و مادرو یا جامعه شما هم نیست بلکه دلیل آن این است که ذهن شما برای ثروتمند شدن به خوبی برنامه ریزی نشده است.
 تشکر شده توسط: Elixir , soshiant , alma , mahdi5e , iranboy , successman , veronika
10-23-2013, 09:50 AM
ارسال: #4
عملکرد ذهن در یک نگاه
ذهن ما بسیار پیچیده و دقیق عمل می‌کند. پاسخ به سوال زیربرای درک بهتر نحوه عملکرد ذهن کمک می کند،
آیا میدانید اکنون کامپیوتر یا موبایل شما چگونه کار می کند؟
من مهندس کامپیوتر نیستم ولی بطور کلی نحوه عملکرد کامپیوتر یا موبایل به این صورت است که شما به آن دستور می‌دهید و کامپیوتر بر اساس برنامه¬هایش به دستورات شما با دقت بالا پاسخ می‌دهد و کاری را که شما از آن خواسته اید انجام می دهد.
حال اگر بخواهید کامپیوتر در مقابل درخواستتان عکس‌العمل دیگری را نشان دهد یا کار جدیدی را انجام دهد باید چکار کنید؟ درست است باید برنامه های دیگری را وارد آن کنید و یا برنامه های قبلی را به روز کنید.
این کار دقیقا کاری است که ما باید با ذهنمان انجام دهیم. به این صورت که اگر بخواهیم اتفاقاتی که در زندگیمان می افتد با آنچه تاکنون افتاده است متفاوت باشد باید برنامه ریزی ذهنمان را تغییر دهیم. با این تفاوت که تغییر برنامه ریزی ذهن بسیار به آرامی اتفاق می افتد.
به عبارت دیگر برای موفق و ثروتمند شدن ما نیز باید آنچه که تاکنون ملکه ذهنمان شده را به آرامی تغییر دهیم تا شرایط زندگی و دستاوردهایمان متناسب با تغییر آنچه که در ذهن خود داشتیم تغییر کند.
برای این کار باید برنامه های ذهنی و نگرشمان را دقیق‌تر بازنگری و بررسی کنیم و در صورت نیاز ، به بازسازی یا حذف قسمت‌هایی از آن بپردازیم.
صبور باشید و به دقت این مباحث را در ذهنتان جای دهید به زودی وارد مباحث جالبتری می‌شویم که لازم است شما اطلاعات کافی برای آن داشته باشید.
تاثیر باورهای ما
آنچه می‌بینیم سایه‌ای است از آنچه نمی‌بینیم.
(دکتر مارتین لوتر کینگ)
آیا شما باوردارید که ثروت به وسیله ذهن انسان خلق می‌شود؟ آیا ثروت باعث می‌شود از زندگی لذت ببرید و به بقیه کمک کنید تا بهتر زندگی کنند؟ آیا ثروت برای همه به اندازه کافی هست و یا با ثروتمند شدن هر آدمی، این شانس برای دیگران بیشتر یا کمتر می‌شود؟ برخی ازمردم می‌گویند همه ثروتمندان حق دیگران را ضایع کرده‌اند یا شانس آوردند یا از راه خلاف ثروتمند شده‌اند و یا اصلا ثروت آدم ها رافاسد می کند. آیا این ها را باور دارید؟!
هر باوری دارید، اکنون براساس همان باور در سختی یا رفاه زندگی می‌کنید. بعبارت دیگر کیفیت امروز زندگی همه ما بستگی به باورهایمان دارد.ما در این دوره با هم ذهنمان را برای ثروتمندی برنامه ریزی خواهیم کرد.در این دوره ما به آرامی باورهایمان را تغییر می‌دهیم .
اگر هنوز یک طرح مالی خوب و قوی در ضمیر ناخود آگاهتان طراحی نکرده‌اید، و به دنبال برنامه‌ریزی و تهیه مقدمات یک کار هستید ولی احتمال می‌دهید شکست بخورید و یا به خودتان اطمینان لازم را ندارید به شما توصیه می کنم دست نگه دارید. پیشنهاد می کنم بدون برنامه ریزی ذهنی صحیح ذهن برای موفقیت، به سراغ هیچ معامله یا شراکتی نروید!!!
می دانید به چه دلیل چنین توصیه ای به شما می کنم؟
بگذارید به طور خلاصه برایتان شرح دهم، فرض کنید شما خودتان را لایق پانصدهزار تومان درآمد ماهانه می‌دانید و به طور اتفاقی در این ماه دو میلیون تومان درآمد به دست آورده اید. متاسفانه باید متذکر شوم که خیلی خوشحال نباشید چون ذهن شما است که به کل زندگی فرمان می‌دهد و اگر شما خود را لایق این درآمد ندانید به زودی آن را از شما باز می‌ستاند و البته خبر خوش آن است که این قانون به صورت معکوس هم عمل می‌کند و به همین دلیل به شما توصیه می‌کنم صبور باشید تا با هم و به آرامی دوباره ذهنمان را بازسازی کنیم.
چنانچه ذهن به درستی برنامه ریزی نشود حتی اگر بطور اتفاقی دریک کسب و کار یا معامله اول و یا دوم و حتی سوم موفق باشید بعد از آن ممکن است با شکست بزرگ و وحشتناکی روبرو شوید. شکستی که مدت ها باعث آزار شما شود و حتی ابعاد دیگری از زندگی شما را تحت الشعاع قرار دهد. اعتماد به نفس شما را بگیرد و حتی آینده شما را نابود کند. بنابراین سعی کنید قبل از هر کاری ابتدا ذهن خود را بصورت صحیح برنامه ریزی کنید وهمانطور که می دانید برنامه ریزی صحیح ذهن با تمرین و تکرار حاصل می شود.
قانون طلایی میگوید : گاهی لازم نیست سخت تر تلاش کنید، کافیست کمی زیرکانه‌ و هوشمندانه عمل کنید.
چگونه ذهن خود را بصورت صحیح برنامه ریزی کنیم؟
همان¬گونه که در قسمتهای قبلی گفته شد هدف ما کمک به ایجاد و یا نهادینه کردن ذهن ثروتمند است. بنابراین در این هفته به تقویت ذهن ثروتمند می پردازیم که تنها با تقویت ضمیر ناخودآگاه حاصل می شود و بسیار مهم است. توصیه می کنم آن را به دقت پیگیری کرده و نتایج تفکرتان که حاصل پاسخ به سئوالهای زیر است را در دفتر رازهای ثروتمندیتان بنویسید.
سئوالهای زیر است را در دفتر رازهای ثروتمندیتان بنویسید.
۱- فهرست پنج نماد بزرگ ثروت در ذهنتان را تهیه کنید و در دفترتان بنویسید(میتواند ملک، کارخانه ،خانه بزرگ و… باشد).
۲- در این مرحله هر کدام را با تمام جزییات و قدرتی که به شما می دهد تصور کنید.
۳- در زمانی که دارید رسیدن به آرزوهایتان را تصور می کنید انگشت شست و میانی دستتان را روی هم فشار دهید وعیمق تر نفس بکشید و در حس خوشایندتان غوطه ور شوید.
۴- با خود تکرار کنید من ثروتمند هستم وبه زندگی لبخند بزنید. شما می توانید این را بر روی یک برگه بنویسید و بر روی دیوار اتاقتان بچسبانید.
۵- برای تاثیر بیشتر تمرین می توانید هر روز صبحتان را با این تصور آغاز کنید. چه حس خوبی است ثروتمند بودن و شما باید بتوانید آن را ببینید، بشنوید و احساس کنید. این تمرین را برای شکسته شدن سدهای درونی ذهن تا هفته آینده هر روز یکبار تکرار کنید.
اگر می توانید، در محیطی آرام قرار بگیرید و تمرین کنید و اگر پرمشغله هستید می توانید در هر جایی یا در هر وضعیتی تمرین کنید. نکته مهم در این تمرین احساس و تمرکز عمیق شماست.
 تشکر شده توسط: mahdi5e , ahmad rezaee , iranboy , successman , روشنا , veronika
11-20-2013, 01:16 AM
ارسال: #5
(10-21-2013 04:21 PM)karaj نوشته شده توسط:  در ابتدای بحث بهتر است یک نکته را بخاطر داشته باشید که نحوه تفکر و ذهنیت فعلی شما ،شما را به جایگاهی که در آن قرار دارید رسانده است که ممکن است از آن راضی نباشید و لذا برای اینکه شرایط زندگیتان تغییر کند باید تغییراتی را در نحوه تفکر و نگرش به موضوعات و اتفاقاتی که در زندگیتان رخ می دهد ایجاد کنید.
برای کسب هر مهارت پایدار، باید نوع نگرش خود را تغییر داد. حتی برای لاغر شدن دائمی و یا چاق شدن (برای برخی) نیز باید نگرش و نوع تفکر تغییر کند.
باید بپذیریم که تنها با تغییر نوع نگرش و تفکر است که کل زندگی و یا قسمتی از آن دچار تغییر می شود.ثروتمند شدن هم از این قاعده مستثنی نیست.پس اگر واقعا تصمیم به ثروتمند شدن دارید با کمک هم سعی در تغییر نگرش و تفکر خود خواهیم کرد.
تغییر نگرش
در ابتدا ازشما میخواهم دفتر یادداشتی مخصوص ثروتمند شدنتان تهیه کنید.بالای اولین صفحه تاریخ امروز را بزنید و با این شعار یا شعار دلخواه تان آن را تزئین کنید :
ثروت هدیه ای الهی است. من ثروتمندم ،هم اکنون ورود جریان ثروت الهی را به زندگیم میپذیرم ،از ثروتم لذت می برم و بخاطر آن سپاسگزارم.
شاید این سئوال برایتان پیش بیاید که مگر با گفتن یک جمله آدم پولدار میشود؟!یا شاید دلتان بخواهد باآن مبارزه کنید.یا آن را به تمسخر بگیرید .
حرفها و کارهائی که در بالا گفتم موجب ناراحتی من نمی شود.هر کدام از عکس العملهای بالا را که داشته باشید یک واکنش کاملا طبیعی و قابل درک است. هر نوع تغییری ابتدا خیلی ترسناک بنظر می آید. حتی اگر به اندازه تغییر دادن ساده ترین عاداتمان باشد. در برخی مواقع کارهای بسیار ساده که منجر به نتایج بزرگی می شود نیز از ابتدا غیر قابل باور و حتی بدون نتیجه به نظر می رسد. اما بخاطر خودتان هم که شده چند هفته این جمله را جلوی چشمانتان داشته باشید .فرض کنید این یک جور ردیاب است که باید همیشه همراهتان باشد تا جریان ثروت راهش به سمت شما را پیدا کند. فکر میکنم این کاردر مقابل کارهای سخت و تکراری روزانه همه شما راحت تراست. این طور فکر نمیکنید؟
درجه نیاز کسب ثروت چیست؟
درجه نیازکسب ثروت در افراد مختلف بر اساس نحوه تفکر و رشدشان متفاوت است به عنوان مثال بعضیها با ماهانه چند میلیون تومان شاهانه زندگی می کنند و برخی دیگر با همان درآمد احساس میکنند در قفسی تنگ و تاریکند و نمیتوانند از زندگیشان لذت ببرند.الان درجه درونی نیاز کسب ثروت شما در چه وضعیتی است؟
به آن خوب فکر کنید.یک هفته وقت دارید تا رفتارهای خودتان بسنجید و در دفترتان یادداشت کنید . هرچند برای فهمیدنش حتی چند لحظه هم کفایت میکند. کافیست با خودتان صادق باشید و بدون چشم پوشی ار آرزوهایتان بگوئید برای اینکه از زندگی لذت ببرید به چه درآمدی نیاز دارید؟آرزوهای بزرگی دارید یا خیلی کوچک و نزدیک هستند؟چقدر پول لازم دارید؟دوست دارید چه چیزهائی داشته باشید و به کجا سفر کنید؟چند تا کارمند یا کارگر داشته باشید؟
صلا مهم نیست که چندتا صفر جلو عددتان قرار می دهید. شما میتوانید به آن دست پیدا کنید . فعلا فقط در ابتدای دفترتان این عدد را یادداشت کنید. آیا شما به نظر خودتان لیاقت این همه ثروت را دارید؟؟؟تا حالا شده بخودتان بگوئید اگر من میلیاردر بشوم خیلی از موقعیتهای امروزم از بین میرود؟شاید زندگیم از هم بپاشد؟برخی از افراد بخاطر پول به سراغم می آیند یا من را رها می کنند ؟تا حالا از زبان خودتان یا اطرافیانتان شنیده اید که پول که علف خرس نیست؟یا حتما دیده اید که وقتی یک نفر ماشین خیلی خاصی سوار شده بقیه میگویند این احتمالا خلافکاره؟الان دقیقا چه خاطراتی در ذهنتان درحال شکل گیری است؟
دوستی دارم که به خاطر اینکه اسرار دوستانم حفظ بشود به اسم محمد از ایشان نام میبرم.محمد هروقت به حدی از آرامش و ثروت میرسد یک دفعه یکی سرش کلاه میگذارد یا مشکلی برایش پیش می آید و همه ثروتش را از دست میدهد.شماهم ممکن است چنین آدمهایی را بشناسید.ایشان اصلا جزو آدمای بدشانس یا بی تجربه نیست.
محمد برایم تعریف کرد که کودکی سختی داشته و از درون خودش را لایق ثروتش نمیداند.ما با هم به این نتیجه رسیدیم که ذهن محمد برای ضربه خوردن و در سختی زندگی کردن برنامه ریزی شده است.تعجب کردید؟؟آیا شماهم گاهی در مورد خودتان اینگونه فکر کرده اید؟!
اصلا خودتان را نگران نکنید و فعلا فقط سعی کنید تمرینتان را به پایان برسانید.شاید بنظرتان طولانی بیاید و یا دلتان بخواهد زودتر به سراغ تمرین بعدی بروید!ولی مطمئنا یک زندگی راحت ارزش آن را دارد که کمی سختی تغییر را به خودتان بدهید. به زودی و با انجام تمرینات خودتان تغییر را در زندگیتان میبینید ودرهای ثروت که به رویتان باز شده باعث تعجبتان خواهد شد . خیلی زودتر از آنچه فکرش را می کنید ورود بیشتر پول در زندگی روزانه تان را احساس خواهید کرد.
سپاس فراوان.عالی بود.
من طی 10 روز آینده رو این تمرین پیش میرم و روش کار میکنم.سراغ مطالب بعدی نمیرم چون نظم فکریم از بین میره و سازماندهی افکار و دیدگاهم از دستم خارج میشه.
میخوام به همه دوستان عرض کنم مطالب درعین اینکه ساده و قابل دسترس هستن کوهی از افکار پشتش خوابیده که اگه گام به گام پیش نریم به نتیجه نخواهیم رسید.

پرواز كن آنگونه كه می خواهی
وگرنه پروازت می دهند آنگونه كه می خواهند
 تشکر شده توسط: veronika
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رازهای موفقیت .....(صوتی) mallarme 13 3,268 04-26-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS