ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هفته نامه
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fa_herman
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 6
بازدید: 1218

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفته نامه
10-17-2012, 01:01 AM
ارسال: #1
هفته نامه
سلام دوستان
خسته نباشید
بلاخره من هم یه کاری کردم
امتاز یه هفته نامه رو خریدم
البته فعلا برای یک ماه به صورت آزمایشی و به احتمال زیاد نگهش دارم
درآمدش آنچنان نیست اما نسبت به سرمایه ای که گذاشتم سود خوبی میده
یه بازاریاب حرفه ای هم دارم که توی تمام ادارات نفوذ داره و هر جلسه ای که باشه خبردار میشه و ازشون تبلیغ میگیره
یه دفتر کار دارم حدود 20 متر
دوتا میز کامپیوتر و سیستم
جاش خوبه
میخوام یه کار دیگه کنارش بیارم اما نمیدونم چیکار کنم!!!!!!
یه دفتر تبلیغات کنارش که کارش چاپ بنر و ... هست
یه کاغذ خانه پشتش که نمایندگی زیراکس هست و فقط زیراکس میاره( قیمتش خیلی گرونه!!!!!)
یه تبلیغاتی دیگه هم جلوشه که روی همه چی چاپ میکنه و بیشتر هدایای تبلیغاتی داره
دقیقا همون کارایی که میخواستم انجام بدم کنارم هستن!!!!!!!
به نظر شما چه کاری خوب هست کنار این کار انجام بدم؟؟؟؟!!!!!!
خودم علاقه داشتم که پخش کاغذ A4 بزارم اما یه کاغذ خانه تازه باز شده که خوب تونسته نفوذ کنه تقریبا داره بقیه رو کنار میزنه,سرمایش هم داره زیاد میشه!!!!!
من در بوشهر هستم
دوستان لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
Heart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , amiryazdani138 , jahanagahi , Delta.H , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , dara , بهداد , vahid61 , حامد
10-17-2012, 01:14 AM
ارسال: #2
RE: هفته نامه
بسیار عالی
بیشترین درآمدی ک میتونید داشته باشید تبلیغ هست اما اینو در نظر بگیرید که انقد زیاد و بی حساب کتاب نشه که مشترک اذیت شه.

کارای چاپی و اینا ربطی ب مغازه نداره. همش روابطه. الآن ی دوستی داریم تو میدون ونک چاپی داره بعد از زعفرانیه و مجیدیه و ... براش کار میاد ثابت. طرف حساب ثابت شرکت ها شده. بیشتر رابطه ای هست.
شما هم می تونی دفتر تبلیغاتی بزنی (که مهمترین رکنش بازاریابیه ک بتونی کار بگیری) و هم می تونی همون چاپی رو بزنی اما با توجه به فضات. اگه روابطت خوب باشه می تونی.
مثلا کانون نخبگان بوشهر خودش کلی کارای چاپی داره. کافیه مال اونارو بگیری بعد کل کارای استانداری رو هم میدن بهت.
شما یه مزیت که داری اینه که میتونی تو هفته نامه خودت تبلیغ خودتو بکنی Smile

بعد مهمترین چیز تو کارای تبلیغی و اینا پول هست. پول نقد گرفتن خیلی سخته.

پ.ن: از ونک تا مجیدیه یا زعفرانیه اگر خیابان ها هیچ کس نباشه حدود ۱۵ دقیقه راه هست. شاید اقراق نباشد بگویم نزدیک به ۱۰ کیلومتر و بیشتر. و کلا خیلی از هم فاصله دارند. در این مسیر هم پر چاپخونه و ... هست. Wink

پ.ن۲: وای خدا بوشهر خیلــــــــــــی شرجیه . به صورت کلی عقده شده بود برام گفتم Yosef.gif شاید همون ی سفر باعث شه دیگه نیام Yosef.gif

پ.ن۳: شاید بیربط باشه ب صحبت شما اما کلا برای ساکنان بوشهر فکر میکنم اگر یک بوتیک یا پاساژ یا هرچیزی ک کالاهای خوب داشته باشه خیلی درآمد داشته باشه. والا ما کل بوشهر رو چرخیدیم هیچی!‌ (واقعا هیچی!) نخریدیم. بهترین مغازه هاش تو زیتون بود فک کنم ک محیط پاساژ هم خوب بود ک اونم ب جز یکی دومورد چیزی مارو تو مغازه نکشید. ملت و اینا ک تعطیلا رسما! بعدا فهمیدم چرا دوست بوشهریمون میگفت ما خریدامونو یا قشم می کنیم یا شیراز

موفق باشید

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , Delta.H , فرهاد قربانی , c4t3r
10-17-2012, 01:41 AM
ارسال: #3
(10-17-2012 01:14 AM)yu3f نوشته شده توسط:  بسیار عالی
بیشترین درآمدی ک میتونید داشته باشید تبلیغ هست اما اینو در نظر بگیرید که انقد زیاد و بی حساب کتاب نشه که مشترک اذیت شه.

کارای چاپی و اینا ربطی ب مغازه نداره. همش روابطه. الآن ی دوستی داریم تو میدون ونک چاپی داره بعد از زعفرانیه و مجیدیه و ... براش کار میاد ثابت. طرف حساب ثابت شرکت ها شده. بیشتر رابطه ای هست.
شما هم می تونی دفتر تبلیغاتی بزنی (که مهمترین رکنش بازاریابیه ک بتونی کار بگیری) و هم می تونی همون چاپی رو بزنی اما با توجه به فضات. اگه روابطت خوب باشه می تونی.
مثلا کانون نخبگان بوشهر خودش کلی کارای چاپی داره. کافیه مال اونارو بگیری بعد کل کارای استانداری رو هم میدن بهت.
شما یه مزیت که داری اینه که میتونی تو هفته نامه خودت تبلیغ خودتو بکنی Smile

بعد مهمترین چیز تو کارای تبلیغی و اینا پول هست. پول نقد گرفتن خیلی سخته.

پ.ن: از ونک تا مجیدیه یا زعفرانیه اگر خیابان ها هیچ کس نباشه حدود ۱۵ دقیقه راه هست. شاید اقراق نباشد بگویم نزدیک به ۱۰ کیلومتر و بیشتر. و کلا خیلی از هم فاصله دارند. در این مسیر هم پر چاپخونه و ... هست. Wink

پ.ن۲: وای خدا بوشهر خیلــــــــــــی شرجیه . به صورت کلی عقده شده بود برام گفتم Yosef.gif شاید همون ی سفر باعث شه دیگه نیام Yosef.gif

پ.ن۳: شاید بیربط باشه ب صحبت شما اما کلا برای ساکنان بوشهر فکر میکنم اگر یک بوتیک یا پاساژ یا هرچیزی ک کالاهای خوب داشته باشه خیلی درآمد داشته باشه. والا ما کل بوشهر رو چرخیدیم هیچی!‌ (واقعا هیچی!) نخریدیم. بهترین مغازه هاش تو زیتون بود فک کنم ک محیط پاساژ هم خوب بود ک اونم ب جز یکی دومورد چیزی مارو تو مغازه نکشید. ملت و اینا ک تعطیلا رسما! بعدا فهمیدم چرا دوست بوشهریمون میگفت ما خریدامونو یا قشم می کنیم یا شیراز

موفق باشید

این بازاریابی که من دارم متاسفانه فقط تیلیغات روزنامه رو جذب میکنه و هیچ تلاشی برای کارای دیگه نمیکنه
از طرفی خیلی هم بهش نیاز دارم
تا این نبود هفته نامه فقط ضرر میداد اما از وقتی که اومده خیلی خوب کار کرده

از نظر نقد هم که دست روی دلمون نذار از تامین اجتمایی فرودین و اردیبهشت حدود 1 میلیون میخوام نمیدن
آخر هم کفتن کلا 400 میدنConfused اونم هنوز ندادن!!!!Angry

پ.ن۲: حالا هوا خیلی خوب هست البته تا یه ماه دیگه خوب خنک میشه

پ.ن۳: فروشگاه بزرگ دوتا لباسی هست
یکی مهرگان که نمایندگی از شیراز هست و تمام لباساش زیر 8 تومن هست
یه بازارچه ارزونی هم به اسم امپراطور خیلی ترکونده
حلال احمر هم زمینای اضافیش رو مغازه کرده چندتا بوتیک توش هست اما کلا درست میگی بوشهر چیزی نداره
فقط دریاش خیلی خوبه جت اسکیشو از دست نده!!!!
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , فرهاد قربانی , c4t3r
10-17-2012, 08:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-17-2012 08:49 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #4
دوست عزیز
بشما تبریک عرض میکنم، امیدوارم موفق باشید
چند سوال داشتم ممنون می شوم پاسخ دهید.

به چه قیمتی خریدید؟
در چه حوزه ای فعال است؟
جهت پخش آن چه می کنید؟
برگشتی ها چطور است؟
جهت تحریر مطالب چه می کنید؟
کاغذ را چطور تامین می کنید؟ (با این هزینه بالای کاغذ!)

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: c4t3r , jahanagahi
10-17-2012, 02:51 PM
ارسال: #5
(10-17-2012 08:48 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دوست عزیز

به چه قیمتی خریدید؟
در چه حوزه ای فعال است؟
جهت پخش آن چه می کنید؟
برگشتی ها چطور است؟

خواهرم مدیر داخلی همین هفته نامه بود تقریبا دو سالی میشه
صاحب امتیاز قصد داشت از بوشهر خارج بشه و میخواست بفروشه
تونستم راضیش کنم که 5 میلیون بدهی چاپخونه رو صاف کنم
دفر هفته نامه هم صاحبش همین شخص بود که قرار شد با وسایلش ماهیانه 300 بهش بدم(هر سه ماه 900)
حوضه مشخصی نیست و بیشتر اخبار جلسات و تصویبات ادارات و جلسات ادارات بوشهر و ... هست
هفته نامه رو حدود 1 سال هست که دیگه به صورت رایگان ارائه میدیم
اما در تمام استان پخش میشه و دکه های شهرستان هم درخئاست دادن براشون میفرستیم و اونا میفروشن
با اداره پست همکاری میکنیم و تقریبا به تمام ادارات و مجموعه ها و ... ارسال میشه
حدود 200 مرکز
خیلی چیزی بر نمیگرده
مطالب جمع شده رو صفحه بندی میکنیم به چاپ خانه تحویل میدیم و حدودا 2-3 روزه تحویل میگیریم
کاغذ از چاپخانه هست
هر هفته حداقل 400 پول چاپخانه میدیم  
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi
10-17-2012, 03:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-17-2012 03:58 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #6
(10-17-2012 02:51 PM)fa_herman نوشته شده توسط:  
(10-17-2012 08:48 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دوست عزیز

به چه قیمتی خریدید؟
در چه حوزه ای فعال است؟
جهت پخش آن چه می کنید؟
برگشتی ها چطور است؟
خواهرم مدیر داخلی همین هفته نامه بود تقریبا دو سالی میشه
صاحب امتیاز قصد داشت از بوشهر خارج بشه و میخواست بفروشه
تونستم راضیش کنم که 5 میلیون بدهی چاپخونه رو صاف کنم
دفر هفته نامه هم صاحبش همین شخص بود که قرار شد با وسایلش ماهیانه 300 بهش بدم(هر سه ماه 900)
حوضه مشخصی نیست و بیشتر اخبار جلسات و تصویبات ادارات و جلسات ادارات بوشهر و ... هست
هفته نامه رو حدود 1 سال هست که دیگه به صورت رایگان ارائه میدیم
اما در تمام استان پخش میشه و دکه های شهرستان هم درخئاست دادن براشون میفرستیم و اونا میفروشن
با اداره پست همکاری میکنیم و تقریبا به تمام ادارات و مجموعه ها و ... ارسال میشه
حدود 200 مرکز
خیلی چیزی بر نمیگرده
مطالب جمع شده رو صفحه بندی میکنیم به چاپ خانه تحویل میدیم و حدودا 2-3 روزه تحویل میگیریم
کاغذ از چاپخانه هست
هر هفته حداقل 400 پول چاپخانه میدیم  

با آرزوی توفیق بیشتر :
من و آقای کاظمی ایده ای داریم که می تواند هم آگهی های شما را زیاد کند و هم مبلغی بابت هفته نامه در نظر بگیرید و مشتریان شما با رغبت به پردازند .شرط ما پرداخت 20درصد سود خالص (با کسر تمام هزینه ها) از فروش است.(این مبلغ در صندوق تهران می ماند که با برنامه های دیگری که با ادمین عزیز داریم این صندوق را برای سرمایه گذاری عزیزانی که ایده زیبائی داشته باشند در نظر خواهیم گرفت. )در صورت موافقت قرارداد را می بندیم و برنامه کاری را در اختیار شما عزیز قرار می دهیم.برای برنامه کاری ما شما هیچ مبلغی اضافی نمی پردازید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  من یک هفته هست شروع کردم با اینکه ناتوان جسمی هستم aligfx 15 2,720 06-20-2014 12:29 AM
آخرین ارسال: aminjan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS