ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: کدام کار را به عنوان شغل دوم پیشنهاد می کنید؟ (لطفا شرکت کنید)
ساندویچی و فست فود
بسته بندی و پخش با برند خود
بسته بندی و پخش با برند دیگران
ورود در بازار سهام
گلخانه و کار های کشاورزی
هیچکدام
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

درخواست راهنمایی برای راه اندازی بسته بندی
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yu3f
آخرین ارسال: yu3f
پاسخ: 12
بازدید: 2854

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای راه اندازی بسته بندی
10-15-2012, 12:23 AM
ارسال: #11
RE: درخواست راهنمایی برای راه اندازی بسته بندی
(10-15-2012 12:03 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
(10-14-2012 08:02 PM)yu3f نوشته شده توسط:  هرچقدر هم برند ها بزرگ باشند بازم يك گوشه كارشون ميلنگه ويا اينكه يك ايده جديد ميتونيد سريع براي خودتون مطرح بشين

بله متوجه شدم. این نگرانی عمده من بود.
------------------------------------------------------

اگر برند قبلي مشتري دارد چرا ميخواين عوضش كنيد؟ شما تا بخواين به تعداد همان برند مشتري براي خودتون تهيه كنيد كلي هزينه اضافي بايد پرداخت كنيد كه..... با همان برند قبلي ادامه بدين خيلي بهتر هست

برند من نیست، برند دوستم هست. علت اصلی این هست ک اگه با همون برند کار کنیم نهایتا من باید درصد بگیرم از دوستم. اما اگر برند برای خودمون باشه کل کار دست خودم هست + برندش از لحاظ اسمی ب نظرم زیبا نبود
------------------------------------------------------------------------------------------

اين بستگي به شما دارد كه به چه محصول كشاوري دسترسي بهتري دارين براي خريد زياد وبه صرفه اش
چه دستگاه هايي ميتوانيد براي بسته بندي تهيه كنيد
وحتي بازاري كه ميتوانيد فعاليت كنيد در چه سطح هست
درحال حاضر ادويه جات وحبوبات بازار بسيار خوب ومتنوع اي دارد
ولي تو خشكبار زياد حرفه اي كسي كار نكرده وجاي پيشرفت با ايده هاي جديد خيلي دارد بخصوص كه فصل مدارس هم هستيم
تنقلات بايد حتما توليد هم داشته باشين بسته بندي تنها جواب گو نيست

دستگاه های بسته بندی ادویه جات و حبوبات ک الآن هست مشکلی نیست. برای خشکبار هم همینطور. برای مواردی مثل برنج دستگاه های جدید داره فعال میشه.
برای خرید مشکلی نداریم. منابع داریم. دوستانی هم داریم ک خرید های چند تن ای انجام میدن می تونیم خریدای خودمونم از طریق اونا انجام بدیم و یا خودمون مستقیم بخریم. روابطش رو داریم.
--------------------------------------------------------------------------

4- بلی کاملا حق با شماست. بابت توضیح کامل ممنونم. حتما همین کار رو می کنم.
اينم هست شايد شما سطحتون خيلي بالاهست واز اول ميخوان صادرات انجام بدين ولي كار صادرات يك كار تخصصي هست وبخصوص مواد غذايي كه يكسري استانداردهاي جهاني دارد وبه اين راحتي امكان دريافتش رو نداريد براي اين گفتم از بازار داخل شروع كنيد

برای صادر کردن مشکلی نداریم. از لحاظ داشتن دفتر تو خارج از کشور و یا کارت بازرگانی و .... اما با توضیحات شما + مطالعات خودم ب این نتیجه رسیدم اگر آدم بتونه داخل موفق باشه اونور هم می تونه. البته دلیل قطعی نیس. اما صادرات رو قطعا زودتر از موعدی ک معمول هست شروع خواهم کرد. با وضعیت دلار فعلی خیلی به صرفه هست. برای دسترسی ب جنس با کیفیت صادراتی تقریبا مشکلی نداریم.

--------------------------------------------------------------------------------

فكر نكنم چنين چيزي باشد ولي بازم خيلي مي ارزه
ميدونيد مصرف روزانه يك فروشگاه زنچيره اي چقدر هست؟ خودش يعني اون فروشگاه فقط از شما خريد ميكند درنتيجه هميشه يك مشتري ثابت وبزرگ دارين
بعد خودتون رو محدود به يك جا نكنيد براي همين از سوپر ماركت گرفته تا فروشگاه ها وادارات وشركت ها توزيع كنيد
ولي به مشتري خيانت نكنيد
مثلا شما به يك كلي فروش جنس ميدين بعد برين به سوپرماركت هاي كناريش هم جنس بدين اين ميشه خيانت به مشتري چون اينطوري اون سوپرماركت ديگه خريدار اون كلي فروش نميشه درنتيجه دوتا مشتري رو ازدست دادين......

فکر کنم ابتدا با رویکرد سازمان ها و سبد کالا پیش بریم موفق تریم. بعد از اون سراغ فروشگاه های زنجیره ای بریم. چون برام خوابیدن پول اول کار یکم سخته. اما کاملا درست گفتید.
راجع ب خیانت نکته مهمی رو گفتید. خیلی خیلی ممنون. حتما

---------------------------------------------------------

بازار كار كامپيوتر بسيار عالي هست وميتونيد تمام تلاشتون رو دراين بازار بكنيد تا بازاري كه اشنازيادي باهاش ندارين؟
بازم بيشتر مطالعه كنيد

من تو زمینه تخصصم الآن ۳ سبک کار می کنم. کار اول کاریه ک کارمندی حساب میشه برای ی شرکت خصوصی ک الآن ۴ ساله براش کار می کنم.
کار دوم ادامه کار های مشتری های شرکت خودم به صورت شخصی و پیمانکاری شخصی هست. مشتری جدید سخت میشه با این روش گیر آورد اما با مشتری های قبلی به صورت شخصی کار می کنم بدون شرکت. برنامه دارم سال آینده مجدد شرکت رو برگردونم اما فعلا کسی ک مدنظر داشتم در کنارم باشه از اقوام، برگشته کانادا و فعلا کسیو ندارم در کنارم. تنها هم نمیشه. برای همین فعلا برنامه شرکت خودم کنسله و شخصی مشتری های قبلی رو نگه میدارم.
سومین کار هم ک می کنم انجام پروژه های طراحی سایت و گه گاه برنامه نویسی هست. این رو هم با یک نفر شریکی انجام میدیم و خدارو شکر خوبه. تو زمینه تخصصی این کار هارو کردم. اما از امکاناتی که برام تو این زمینه فراهم شده + بازار خوبی هست و شرایط خوبی که برای صادرات دارم ترغیبم کرد بیام تو این راه.

راستي
احمد قدسي هستم

خیلی خیلی کمک های مفید و نظرات سازنده به من رسوندید آقای قدسی.
خیلی از آشنایی با فردی مثل شما خوشحالم. Blush
ممنون. باز هم اگر چیزی بود بفرمایید استفاده می کنم.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen
10-16-2012, 10:38 AM
ارسال: #12
RE: درخواست راهنمایی برای راه اندازی بسته بندی
دوستان و اساتید. لطفا اگر امکانش هست به سوال های زیر پاسخ بدید.

۱- کسانی که در زمینه بازاریابی و مدیریت بازار کار کردند، چه محصولاتی رو تو بازار داخل توصیه می کنند؟
خشکبار؟تنقلات؟ داروهای گیاهی؟ ادویه جات؟ لوازم بهداشتی مثل دستمال کاغذی و .. ؟

۲- کسانی که تو صادرات کار کردند چه محصولاتی برای چه کشور هایی توصیه می کنند؟
مثلا پسته برای آلمان و ازبکستان.
این مدلی اگر بگید خیلی ممنون می شم.

بیشتر هدفم اینه کسایی که تجربه چندین ساله دارند و تو این زمینه ها کار کردند از اطلاعاتشون بهره مند بشم.

لطف می کنید پاسخ بدید Smile

باتشکر

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 18,935 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,384 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,468 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,476 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,697 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 392 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  خیلی سریع راهنمایی میخوام درباره کیونت afshin67 7 2,239 01-17-2021 10:18 PM
آخرین ارسال: parham2014
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,716 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,728 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 28,855 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,131 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  راهنمایی جهت احداث قالیشویی omidio30 2 5,829 03-04-2020 04:45 PM
آخرین ارسال: rasagift
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,370 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,538 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,380 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 20,364 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,483 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,169 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی Omid.nmz 0 499 06-21-2019 07:36 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,562 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS