ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:46 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 11
بازدید: 1664

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟
10-16-2012, 02:47 PM
ارسال: #11
RE: تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟
بعضی وقتها هرچقدر هم در مورد چیزی انرژی مثبت داشته باشی. اطرافیان طوری منفی بهت میدن که دیگه یه جورایی خودتم باور میکنی. نکته اینه که اگر یکی دوتا کارو اول راه ولشون کنی دیگه عادت میشه واسه آدم و همه کاراش اینطوری میشه. مثال میزنم براتون.
اگر چنین مشکلاتی نباشد که همه می توانند موفق شوند.وقتی کوهنورد می خواهد قله ای را فتح کند باید خیلی از مشکلات را زیر پا بگذارد.من عرض کردم وقتی شروع کردم همه بمن می خندیدند که این آقا دراین سن چکار میکند؟ ولی من به آنها می خندیدم و مجسم میکردم بعد از گذشت زمان وقتی من را ببینند باز می خندند؟
انسانهای موفق دلسرد نمی شوند و تا انتها میروند.
----------
من به تفکر مثبت اعتقاد دارم ولی نمی دونم چه کاری رو به طور جدی شروع کنم ، در واقع سردرگم هستم .
هر کاری که در این انجمن یاد گرفتی و یاد دادی.
------------
مسئله ای که آقا محمد گفت یعنی القاییات محرکهای محیطی ( اطرافیان یا خانواده یا دوستان و ... ) خیلی عمل بازدارنده ای هستش اینو جدی بگیریم .
فرق انسان موفق و غیر موفق در اینست که انسان موفق , فقط و فقط به هدفهایش فکر کند و از هیچگونه القائیاتی وحشت نداشته باشد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهداد , mir abbas , MohamadMJ , amiryazdani138 , کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,253 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS