ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: MohamadMJ
پاسخ: 23
بازدید: 2622

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-15-2012, 07:55 PM
ارسال: #1
با تشکر از ادمین عزیز و دوست داشتنی
بحث اول :
عوامل رسیدن به هدف , باور و ایمان و تجسم خلاق و شکستن دیوار ذهنی است.آیا بنظر شما این رازی بود که کشف شد و یا بدون انجام این موارد هم می شود به هدف رسید.
لطفا عزیزان این بحث را به چالش بکشید.
خواهشا موارد ذکر شده توسط ادمین عزیز را رعایت فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mir abbas , امیر مرادی فر , amiryazdani138 , حامد , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Delta.H , MohamadMJ , بهداد , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , mohammadshamosi
10-15-2012, 09:32 PM
ارسال: #2
RE: آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟
اینها قسمت اول و در واقع مرحله استارت زدن هست که باید خیلی قوی باشه .

مرحله دوم مرحله عمله.خودم بشخصه میگم که به قول عمو هوشنگ شروع کننده خوبی هستم ولی یه سری عوامل دست به دست هم داده تموم کننده خوبی نباشم.

نمیدونم چیکا رکنم.بچه پر تلاشی هستم(اطرافیانم میگن)ولی نتیجه ی درستی نمیگیرم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , حامد , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , ahmad rezaee , mohammadshamosi
10-15-2012, 09:46 PM
ارسال: #3
آقا مهدی جان شما یکسال است شروع جدی در کار داشته ای.زمان نیاز است تا ذهن شما بتواند باورهای قبلی را پاک کند و باورهای جدید را جایگزین کند.
وقتی یکسال از مطالعات من گذشت می گفتم : پس چی شد این راز؟ چرا به هدفهایم نمی رسم؟ پس کی؟
غافل از اینکه ذهنم داشت کار خودش را می کرد.
به مرحله ..... رسیده بودم.
فراموشش کردم و مشغول فعالیتم شدم.وقتی مشکلی پیش می آمد دلسرد می شدم.
کم کم ذهن من با یاورهای جدید خود شروع به نشان دادن کرد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , Delta.H , حامد , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , mohammadshamosi
10-15-2012, 09:53 PM
ارسال: #4
جالبه دقیقا همین چیزایی که میگید عین الان منه.
خیلی انرژی گرفتم

میدونم این روزا میگذره ولی ان شالله به خوبی و خوشی بگذره.
من امسال چشم دلم خیلی روشنه میدونم خدا جواب همه سختی ها و تلاش هایی که کردم رو میده.

باور کنید بعضی موقع ها روم نمیشه بیام به انجمن.
چون همه بچه خبر دارن ما کارمونو راه انداختیم و فکر میکنن کارمون خوبه و همچنین دورو اطرافیام
یه مقدار برام سخته.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , حامد , mallarme , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , ahmad rezaee , mohammadshamosi
10-15-2012, 10:07 PM
ارسال: #5
به مرحله خ... رسیده بودم.

مهدی جان به فعالیت خودت ادامه بده و با سر بلندی به انجمن سرکشی کن.موفق هستی , موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Delta.H , حامد , ahmad rezaee , بهداد , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
10-15-2012, 10:44 PM
ارسال: #6
به نظر من این ( قانون راز ) یه قسمتی از غریزه آدمه. که کلا همش اتوماتیک توی مغز هر انسانی به ترتیب اجرا میشه.
برای مثال. دیدین بعضی خانوما مثلا میبینن خواهرشون مبلمان جدید گرفته ؟
به صورت کاملا غریزی. همون موقع که میبینه یه سری مراحل میاد توی سرش
1. یه بهترشو میگیرم تا جونش در بیاد
2. میره هی واس خودش مبلمان میبینه و توی ذهنش میاد خون همیچینتشون و تستشون میکنه واس خودش.
3. کلی فکر میکنن چطوری روی مغز شوهرشون کار کنن که این مبلمان جدید رو بخره.
4. طبق برنامه ای که به اینصورت ناخوداگاه توی مغزشون چیده شد عمل میکنن و به هدفشون میرسن.

آیا اینارو کسی بهش یاد داده بود ؟ چیزی در موردش خونده بود ؟
نخیر. یه حالتی از غریزه بود که این برنامه هارو چید براش. بدون اینکه کسی براش گفته باشه. به نظرتون اینو واسه افراد در مورد راز بگیم بهتر نیست ؟ وقتی بدونن توی وجود همه هست بهتر درکش نمیکنن ؟

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , mallarme , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
10-15-2012, 10:52 PM
ارسال: #7
من تصور میکنم که این عوامل و چندین عوامل دیگر مانند شکرگذاری ، اهدای عشق و ... به قول عزیزان از ابتدا در خلقت جهان هستی بوده فقط موضوع نقش ان هاست که چه تاثیری در خلق اهداف دارند . قطعا بطور عادی انسان به اهداف خود خواهد رسید ( البته به اندازه باور و لیاقتش ) اما نکته حائز اهمیت این است که ناخودآگاه خیلی هوشمندانه بطور مطلق بکار خود ادامه میدهد و حتما از این موارد استفاده خواهد کرد .
بنابراین سوالی مطرح است : پس عینیت اهداف چه میشود ؟
باید متذکر شد این عوامل خودشان قوانین تکوین یافته ای هستند که اگر درست استفاده نشوند بر ضد اهداف بلند میشوند . پس درک صحیح عملکرد هر قانون خیلی اهمیت دارد . یک طرف قضیه دیواره ی ذهنی مثل غول سر علم میکند که مدام جملات منفی را در ذهن به جریان در می آورد نمیشود / نرو / خطر دارد / اینکارو نکن / کجا ؟ / چگونه ؟ و .... . حال عواملی چون باور میتواند این غول را رام کند . یعنی این عوامل زنجیروار بهم وابسته هستند و مکمل یکدیگر .
این پیوستگی باعث تسریع رسیدن به هدف میشود .
با تشکر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , حامد , mohammadshamosi
10-15-2012, 10:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 10:54 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #8
ممکن است هم نتوانند بخرند چون این مسئله از قدیم بوده با عنوان چشم هم چشمی.
ممکن است برای خرید آن کلی زیر بار قرض بروند.
با این نوشته شما به یک مسئله پی بردم: آیا واقعا هدف مثبت و هدف منفی هم هست.
واقعا خانم هدفش خرید است و باور هم می کند که می خرد و تجسم بالائی هم برای داشتن مبلمان دارد و در نهایت می رسد(و ممکن هم هست نرسد.افرادی هم که با راز نوشتن اهداف به نتیجه می رسند انگشت شمارند)
جدا از مسائل اشاره شده فوق :

اطلاع نداشتن از یک مسئله نشانه نبودن آن نیست.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , بهداد , mallarme , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , amiryazdani138 , حامد , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
10-15-2012, 11:06 PM
ارسال: #9
در خاطرات ادیسون مطالعه میکردم که در مورد الکتریسیته میگفت ندیدن یا سر در نیاوردن از یک قانون دلیل بر نبودنش نیست . شاید کسی اینترنت را نبیند اما وجود دارد . اینترنت انرژی در حال انتشار است کسی نمیتواند جلویش را بگیرد.
من فکر میکنم در چشم و هم چشمی ها باز هم قانون در کار است ( خواستن/ تجسم / تفکر / احساس / اقدام به خرید / باورو پذیرش / دریافت ) این چرخه ادامه دارد و بهم متصل و مکمل همدیگر .
سوال : اگر یکی از عوامل فوق نباشد چه میشود ؟
آیا آن خانم به هدف نمیرسد ؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , فرهاد قربانی , MohamadMJ , حامد , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
10-15-2012, 11:19 PM
ارسال: #10
علت اینکه انگشت شماری از افراد می توانند بنحو احس موفق شوند همین است که همه موارد اشاره شده را رعایت میکنند.

در چشم هم چشمی , موفقیت فقط خرید و داشتن آن وسیله است و بدهکاری و ناراحتی و غیره هم وجود دارد.
در رسیدن به اهداف : آرامش و آسایش به وجود خواهد آمد.

وقتی بدانیم چنین مواردی وجود دارند بهتر موفق می شویم.
مثال : وقتی چراغ به همراه داریم , درشب هم می شود دوید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , فرهاد قربانی , MohamadMJ , amiryazdani138 , حامد , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS