ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن
زمان کنونی: 04-23-2024, 09:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 24
بازدید: 5413

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن
10-15-2012, 11:25 AM
ارسال: #21
RE: نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن
من فکر می کنم راز یک قانونه که باید یادش گرفت مثل همه مهارتهای دنیا
حالا اگر به یک دانش آموزی که تازه وارد کلاس اول شده بگید کتاب شفا ابو علی سینا رو بخون خب قاعدتا نمیتونه اصلا براش نا خوشاینده شاید فک کنه پس علم همینه به این سختی!!!!!!!!
اما اگر از حروف الفبا شروع کنید بهد از بیش از یک دهه شاید به کتاب شفا ابو علی سینا هم برسه البته اگر قاعده ها رو خوب یاد بگیره و تلاش کافی بکنه
حالا تعمیمش بدید به این قانون
البته این قانون رو ما مدام داریم ازش استفاده می کنیم اما حالا می خواهیم با شناخت ازش استفاده کنیم
همگی موفق باشیم و پیروز

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: dara , بهداد , MohamadMJ
10-15-2012, 11:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 12:06 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #22
باز هم سپاسگذارم از توجه ، تجزیه و تحلیل تمامی عزیزان بزرگوار
آقا محمد عزیز اگر باز هم نوشته های اول خودتونو مطالعه کنید و قضاوت صحیح کنید متوجه نوشته ی اول من میشید که محترمانه جواب شما را دادم . تا حالا یک نفر نبوده و نخواهد بود که بتونه بگه من بهش بی احترامی کردم . شما 4 تا پست بزارید من کودک درونتان را بیرون میکشم و شخصیتتون را تا 60% بهتون میگم . این حرفه ی مورد علاقه ی منه نه کار من . هیچ توهینی بشما نکردم و نخواهم کرد . تا شما مطلبتون رو منتشر کردید من نظرمو شفاف و رک نوشتم . استاد من دکتر آزمندیان و دکتر حبیبی هستند . یا باید بحثی بی دلیل مطرح نشه یا اگر بحثی را مطرح میکنیم باید پای ادامه ی بحث خودمون باشیم تا به نتیجه ای برسیم . احداث این تاپیک یک ادعا محسوب میشه چون شما اینطور خواستید اما تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب باور منه / باور . ناراحتی نداره من میدونم چگونه بنویسم یا چگونه بحث کنم که محترمانه ذهن ها را نگه دارم .من توی این انجمن دارم آسان صحبت میکنم که همه متوجه بشند اگر بخوام سنگین بحث کنم که باز میشه خود راز .

با ارادت و سپاس فراوان دیگر در این تاپیک چیزی نخواهم نوشت - بهداد
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , M3HDI , dara , حامد , ahmad rezaee
10-15-2012, 01:05 PM
ارسال: #23
ممنونم که ادامه دادید ولی چندتا مورد.
من تقریبا هرچی میگم شما ربطش میدی به یه چیز دیگه. برادر من من الان چی گفتم که شما استاد معرفی میکنی آخه. من خیلی دوست دارم کسی مثل دکتر آزمندیان رو از نزدیک ببینم تا صحبتهای خودشو به چالش ببرم ببینم چطوری میخواد ثابتم کنه. مطمئنا ایشون میتونه اینکارو بکنه.

من تاپیک اول بحثارو کردم. دیدم جبهه گیری شروع شد و به ناکجا اباد رسید. برای همین پست دوم رو ساده تر کردم تا متوجه بشین موضوع چیز دیگست و اونطوری نیست.
که شما کلا اشتباه برداشت کردی و کشیدیش توی بحث هایی که بچه درون منو کشف کردی و منو شناسایی کردی و من بد و شما خوب.

اینجا نشستم از همین تیریبون اعلام میکنم 4 تا پست که هیچی. 4 ماه با من باشین هم نمیتونین اخلاقات و رفتار منو بشناسین چه برسه کودک درون.

مورد بعدی هرکس از نظر خودش داره کار درست میکنه اگر راحت و با احترام بود حرفاتون. پس منم درکشون کرده بودم و مجبورم نکرده بودید اینطوری جواب بدم.
بحث حرفامم. خدارو شکر حرف بزنم روش میمونم و بحثی شروع کنم انقدر ادامه میدم تا یا ثابتم کنن یا ثابتشون کنم. گفتم که میمیرم واسه به چالش کشیدن هر چیزی تا مرز نهی همه چیز.
بی احترامی به من نکردید ولی نکته ای که هست میخوام راحت بیان کنم.

یه موقع یه نفر میگه فلان شخص خیلی خنگ هستش و نمیفهمه هیچی.
یه موقع یه شخص میگه فلان شخص یکی از انسان های خلق شده در جهان آفرینش هستش و خدا روحش را در آن دمیده است و در ظاهر شبیه دیگر انسان های آفریده شده خداوند میباشد. این انسان عقل دارن و میتواند فکر کند و نکته ای در مورد او شعور و فهمش در حد انسانهای اولیه میباشد که خود از صفات زیبا میباشد.

معنی جفت اینا یکی میشه.
من به سبک اولی حرفمو میزنم شما به سبک دومی. گفتم بازی با کلمات و اینارو واردم. در مورد کودک درون دیگران هم زود قضاوت نکنید. کودک درون من سنش از خودم بیشتره.

در چالش هایی که بنده ایجاد میکنم نظر همه برای من مورد اعتماد هستش ولی اگر در مورد چالش صحبتی شده باشه. بحث خارج بشه سعی میکنم برش گردونم ولی اگر برنگرده طور دیگه چالش ادامه پیدا میکنه. همتونو دوست دارم. نتیجه از نظر من کماکان پست اول تاپیک میباشد.

دوستان دیگه خوشحال میشم مطالعه کنن و اگر من اشتباهی گفتم حتما نظرشون رو اعلام کنن.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: jahanagahi , dara , بهداد
10-15-2012, 01:10 PM
ارسال: #24
سلام
فکر میکنم در این تاپیک برخی دوستان تمام فوانین بخش را زیر پا گذاشتند.

- مانند همیشه، شرط نخست خارج نشدن از دایره اخلاقیات است، احترام و لحن مناسب را بسیار رعایت فرمایید.
- لطفا مباحثه کنید نه مجادله!
- هدف پیشرفت در دانش و علم شماست پس راه این پیشرفت را با مجادله نبندید.
- هدف بحث ها برای نشان دادن برتری شخصی نیست فقط هدف پیشرفت در دانش و اطلاعات است.
- سرسختانه به نظرات خود پافشاری نکنید و سعی کنید با دلیل و مدرک نظر خود را ابراز داشته و اگر موافق دلایل دیگران هستید با منطق آن عقیده را قبول کنید و اگر نمی توانید قبول کنید با احترام کامل، در بحث شرکت نکنید.

لطفا قوانین را مطالعه و اگر توانایی اجرای آن را ندارید، تاپیک در سایت ایجاد نکنید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4437

تاپیک بسته شد.

تشکر شده توسط: MohamadMJ , mosafer bedar , jahanagahi , بهداد , dara , حامد , m_grate29 , درناز
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار aliashraf94 7 1,609 03-14-2018 09:46 PM
آخرین ارسال: mttm
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 310 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  من شکست خوردم چون....؟ yu3f 48 11,445 01-09-2016 09:02 PM
آخرین ارسال: amirali699
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 516 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت ahmad rezaee 3 787 07-28-2015 10:56 AM
آخرین ارسال: Elixir
  دوستان و اساتید نظر بدهند moreez 6 651 05-21-2015 08:42 AM
آخرین ارسال: goldmen
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,081 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  من چطوری کار می کنم؟ yu3f 12 3,244 02-27-2014 06:25 PM
آخرین ارسال: tarfand
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 588 01-27-2014 11:41 PM
آخرین ارسال: karafarin
  نرخ تبلیغات در تلویزیون+ جدول m-jalalvand 5 1,531 11-19-2013 11:08 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب اقاي ايـــده 120 14,166 05-29-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: dream
  50 پیام قانون جذب کیمیاگر 51 7,961 04-14-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟ ahmad rezaee 24 5,389 03-16-2013 11:40 PM
آخرین ارسال: ehsan21
  سی دی راز ایرانی منتشر شد بهداد 30 5,351 03-13-2013 05:52 PM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,108 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  قانون جذب ( Law Of Attraction ) بهداد 30 14,722 02-10-2013 03:18 AM
آخرین ارسال: بهداد
  نظر شما در مورد کارهای تولیدی چیست؟ مــجــیــנ 23 9,391 02-03-2013 11:41 PM
آخرین ارسال: farzin54
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,267 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,638 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS