ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بوی جوی مولیان
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: mardin-b
پاسخ: 120
بازدید: 11941

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بوی جوی مولیان
10-19-2011, 12:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-15-2012 09:45 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #1
بوی جوی مولیان
بوي جوي موليان آيد همي/ياد يار مهربان آيد همي
چند روزي هست كه جاي خالي آقاي قربانيان پيشكسوت محترم انجمن خيلي احساس ميشه راستش من يكي دلم واسش تنگ شده و براي برگشتنشون روزشماري ميكنم و اين در حاليست كه من نه ايشان را ديده ام و نه حتي صدايشان را شنيده ام البته من براي تك تك شما دوستان عزيز همين احساس را دارم مثلا همين چند شب پيش در جلسه آنلاين كه آقاي كاظمي نميتونستند بيان اتاق گفتگو خيلي دلم گرفت و كم مونده بود اشكهايم سرازير شود ويا چند وقت قبل كه ماجراي تصادف آقا سبحان رو ميخوندم داشتم اشك ميريختم و دعا ميكردم من اين تاپيك را بيشتر به اين خاطر ايجاد ميكنم تا از دوستان بزرگواري كه بطور موقت و يا براي هميشه انجمن را ترك كردند يادي بشه شايد روزي ماهم يادش بخيري نصيبمون بشه والبته اگر شماره تماسي ايميلي ازين دوستان داريم سراغي ازشون بگيريم حالي ازشون بپرسيم و دعوتشون كنيم كه اگر امكانش هست دوباره برگردند و جمع دوستانه مارا مزين فرمايند-باقي بقايتان/جانم فدايتان
از صداي سخن عشق نديدم خوشتر/يادگاري كه درين گنبد دواربماندHeart

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , مهتاب , 3ObHaN , جوان , sajjad , arash67 , Suma , madar , ناصر صادقی , یک همراه سبز , قناد , jahanagahi , iranboy , Elixir
10-19-2011, 12:14 AM
ارسال: #2
RE: بوي جوي موليان
پولکی عزیز و دوست داشتنی ممنون از این همه لطف!همه ما نسبت به هم همین حس را داریم. که در جلسات حضوری هم بارها دوستان بیان کرده اند حتی کسانی که برای اولین بار حاضر می شوند.
البته جای تعجب ندارد که اعضای یک خانواده نگران و دلتنگ برادران و خواهران خود باشند.ممنون از شما

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , pulaki , مهتاب , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , جوان , sajjad , arash67 , madar , ناصر صادقی , jahanagahi
10-19-2011, 12:15 AM
ارسال: #3
آقاي پولكي ممنون از اين تاپيك احساسي تون
آقاي قربانيان روز جمعه بعد از جلسه حضوري براي كارهاي اداري به كرمان سفر كرده اند و امروز فردا ديگه برمي گردند.
همه ما به همديگه احساس خوب يك خانواده پر جمعيت را داريم.
خوشحالم كه خانواده اي اين چنين دارم.
ما هم دلمون براي آقاي قربانيان و "موفق تر باشيد" گفتنشان تنگ شده انشاله سفرشان بي خطر و سلامت و خوشحال بر گردند.
منتظرشون هستيم.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: pulaki , کامیار کاظمی , 3ObHaN , جوان , sajjad , arash67 , madar , jahanagahi
10-19-2011, 12:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2011 12:25 AM، توسط pulaki.)
ارسال: #4
با تشكر از شما عزيزان مگه ايشون لپ تاپشونرو با خودشون نبردن؟ من خودم كه لپ تاپ ندارم و از كامپيوتر خونه آنلاين ميشم ولي اگه روزي مسافرت هم برم حتي شده از كافي نت برايتان پيام ميفرستم البته شايد آقاي قربانيان اهل كافي نت رفتن نباشند و يا وقت نكردند كه سري بزنند به ياد ايشان عرض ميكنم"موفق هستيد موفق تر باشيد"
آن سفر كرده كه صدقافله دل همره اوست/هركجا هست خدايا بسلامت دارش

تماس با من09368460269

تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , arash67 , madar , jahanagahi
10-19-2011, 12:27 AM
ارسال: #5
ايشون اصولا از كار كردن با لپ تاپ زياد رضايت ندارن
مهم اينه كه دلشون اينجا تو انجمن با ماست.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: pulaki , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , جوان , arash67 , madar , jahanagahi
10-19-2011, 12:33 AM
ارسال: #6
من اكثرا براي اقا هوشنگ اس ام اس ميفرستم . اين كار رو خيلي دوست دارم Big Grin
اقا هوشنگ هرجا باشند دلشون تو فضاي مجازيه .
انشالله سفرشون بي خطر باشه ، مدرك دخترخانومشون هم بگيرن و كارهاشون هم صدxصد ok بشه .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , جوان , کامیار کاظمی , arash67 , madar , jahanagahi
10-19-2011, 12:43 AM
ارسال: #7
واقعا که این انجمن چه کرده.
وقتی برادر یا خواهری از انجمن برای مدت کمی دور می شود همه ی ما احساس دلتنگی می کنیم.این احساسات را در کجای این دنیای مجازی می توان یافت .

آقا هوشنگ ان شاالله هر کجا که هستید موفق و موید باشید.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: pulaki , جوان , 3ObHaN , کامیار کاظمی , arash67 , madar , jahanagahi
10-19-2011, 12:44 AM
ارسال: #8
بزرگواران هركس جاي شماها بود بادي به غبغب مي انداخت و فيلسوف مابانه ميفرمود آقاي پولكي عزيز زياد احساساتي نباشيد احساسات كنترل نشده جلوي پيشرفت انسان را ميگيرد! اما شما نه تنها اينگونه برخورد نكرديد بلكه تشويق هم نموديد و اين وارستگي و نيك انديشي شما را ميرساند در ضمن من آنقدرها هم احساساتي نيستم و احساسي عمل نميكنم و احساسات و عواطفم هميشه تحت كنترل قرار دارند زيرا به خوبي ميدانم كه هر چيز بجاي خويش نيكوست...

تماس با من09368460269

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , جوان , 3ObHaN , کامیار کاظمی , arash67 , madar , shahrasebi , jahanagahi
10-19-2011, 09:43 AM
ارسال: #9
احساسات به این زیبایی را مگر میشود و نباید کنترل کرد!Wink
خیلی تاپیک عالی است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , sajjad , pulaki , arash67 , jahanagahi
10-19-2011, 11:17 PM
ارسال: #10
باتمام بي تو بودنها كه در غربت برايت لاله ميچينم...برايم ياد تو كافيست!

تماس با من09368460269

تشکر شده توسط: MARYAR , arash67 , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , 3ObHaN , sajjad , مسعود کوچولو , jahanagahi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS