ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

موتورجستجوگرایرانیsalam
زمان کنونی: 04-19-2024, 04:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: seraj
پاسخ: 9
بازدید: 1362

ارسال پاسخ 
موتورجستجوگرایرانیsalam
10-10-2012, 06:30 PM
ارسال: #1
موتورجستجوگرایرانیsalam
Salam/ موتور جستجو گر ایرانی

۱- وسعت دامنه جستجو:
از آنجا که هر یک از موتورهای جستجو از قبیل google ، bing ، ask ،blekko ، yahoo ، yandex و zal تنها بخشی از دنیای وسیع اینترنت را تحت پوشش خود دارند، استفاده از سلام وسعت دامنه جستجو را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

۲- افزایش دقت:
در سلام با به کارگیری روش های نوین هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) و استفاده از مدل های پیشرفته ریاضی، دقت نتایج جستجو در همه زبان ها افزایش یافته است. همچنین طراحی الگوریتم های اختصاصی سازگار با ویژگی های زبان فارسی، افزایش مضاعف دقت جستجوهای فارسی را به همراه داشته است.

۳- توجه به زبان فارسی
سلام با توجه به ویژگی های زبان شیرین فارسی طراحی شده است. کاربرانی که سروکار بیشتری با موتورهای جستجو داشته اند، به خوبی متوجه این نکته خواهند شد که سلام زبان فارسی را بهتر می فهمد و نیازهای کاربران فارسی زبان را بهتر برآورده می کند. این ویژگی در امکاناتی از قبیل تکمیل خودکار(Auto Complete)، ریشه یابی لغات (Stemming)، تصحیح غلط های املایی، پیشنهادات مشابه(Related Suggestions)، ابهام زدایی (Clarifying) و دسته بندی مفهومی نتایج (Conceptual Classification) بیشتر نمایان می شود.

۴- حذف دام های تبلیغاتی: (تله های تبلیغاتی)
یکی دیگر از ویژگی های سلام، فناوری منحصر به فرد حذف هوشمند دام های تبلیغاتی (Spam) در آن است. ضعف موتورهای جستجوی رایج در تشخیص این دام ها زمینه ای برای رشد قارچ گونه آنها به خصوص در فضای وب فارسی شده است. برای حل این معضل، فرایند های محاسباتی پیچیده و دقیقی مبتنی بر روش های داده کاوی(Data Mining) و یادگیری ماشینی (Machine Learning) در سلام طراحی و پیاده سازی شده است که نتیجه آن تشخیص و حذف هوشمند بیش از ۵ میلیون نتیجه غیرواقعی است.

۵- صرفه جویی در زمان:
با افزایش دقت در انتخاب و پالایش نتایج(Smart Refinement) و چینش بهینه آنها در فهرست نتایج و همچنین حذف موارد ناخواسته و تبلیغاتی، میانگین زمان صرف شده توسط کاربران برای یافتن نتایج دلخواه کاهش می یابد.

مواردی که ذکر شد تنها بخشی از ویژگی های سلام است. دسترسی آسان به امکانات منحصر به فرد دیگری نیز در سلام تعبیه شده است که برای اطلاع از آنها کافی است چند بار در سلام جستجو کنید.

سلام محصول بیش از دو سال و نیم تلاش متخصصان و برنامه نویسان شرکت بیان است. بیان به عنوان مجموعه ای دانش محور و پیشتاز در فناوری های نوین اینترنتی امیدوار است توانسته باشد گامی کوچک برای دسترسی بهتر و آسان تر ایرانیان به دنیای اینترنت برداشته باشد.

موتور جستجوگر سلام

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: toofan245 , بهنام ذوالفقارزاده , ast0300 , مسعود کوچولو , فرهاد قربانی , mir abbas , Delta.H , mosafer bedar , حامد , dara , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi
10-10-2012, 06:37 PM
ارسال: #2
RE: موتورجستجوگرایرانیsalam
من که خوشم اومد خداییش اون موقع که گوگل ف ی ل ت ر بود bing و yahoo اصلا چیزهایی رو که من میخواستم رو پیدا نمیکردن و همش چرت و پرت تحویل میدادن اما این موتور جستجوی سلام هرچی هست خیلی خوب و سریع سرچ میکنه

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi
10-10-2012, 06:41 PM
ارسال: #3
بسیار بسیار جالب بود ، امیدوارم موفق باشند .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi
10-13-2012, 04:20 PM
ارسال: #4
خود کفایی از نوع مجازیش!!!!!

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m.1805 , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , pesar368
10-13-2012, 08:22 PM
ارسال: #5
فوق العاده بود واقعا لذت بردم.
دم همه متخصص های حوزه فناوری اطلاعات گرم
خیلی حال کردم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: vahid61 , mohammadshamosi , حامد , jahanagahi
10-13-2012, 08:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-13-2012 08:29 PM، توسط هومان هرمزدی.)
ارسال: #6
یه نکته جالب: در تنظیمات این موتور بخشی هستش که امکان تنظیم این که از نتایج کدام موتور جست و جو چقدر استفاده کنه رو به شما میده.یعنی این موتور جست و جو مستقل نیستش.هزینه راه اندازی موتوری مثل گوگل وحشتناکه و پهنای باند و دیتاسنتر فوق العاده ای میخواهد که تجهیزات نظامی ایران هم دسترسی به اون تجهیزات ندارند.
از بین موتورهای گوگل و بینگ و یاهو یکیشون باید حداقل 25 درصد فعال باشه

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , jahanagahi
10-13-2012, 08:59 PM
ارسال: #7
بعد از یکسری موتور جستجوگر ایرانی که این چند سال دیدم , واقعا این یکی رو خوشم اومد.
مهمتر اینکه تو جستجو , سایت و وبلاگم رو پیدا کرد Smile پس خوبه

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , حامد , jahanagahi
10-13-2012, 09:14 PM
ارسال: #8
(10-13-2012 08:59 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  بعد از یکسری موتور جستجوگر ایرانی که این چند سال دیدم , واقعا این یکی رو خوشم اومد.
مهمتر اینکه تو جستجو , سایت و وبلاگم رو پیدا کرد Smile پس خوبه

در این مورد حرف نداره.سایت من رو هم تویه صفحه اولش آورده بود.ذوق مرگ شدم.12_002

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , jahanagahi
10-14-2012, 08:07 PM
ارسال: #9
صفحه خانگی من گوگل بود ..........
اما الان سلام رو جایگزین کردم اگه خیلی کارآیی هم نداشته باشه مشکلی نیست.......

[تصویر: 13165206412.gif]

...Please Wait
+x
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , matarodi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS