ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازار معاملات ارزی جهانی چیست ؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: valter
آخرین ارسال: هومان هرمزدی
پاسخ: 6
بازدید: 1305

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-14-2012, 10:07 PM
ارسال: #1
سلام کسی میدونه دقیقا بازار معاملات ارزی جهانی چیه ؟ و چه جوری باید سرمایه گزاری کرد ؟ ایا به صرفه هست یا نه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-14-2012, 10:10 PM
ارسال: #2
RE: بازار معاملات ارزی جهانی چیست ؟
اونقدر که من میدونم یعنی بازار معاملات ارزی جهانی و بازار معاملات ارزی جهانی کار معمولی یعنی یکسال معامله مجازی و یادگیری و برای حرفه ای شدن حداقل 5 سال وقت نیاز هستش.اعتماد به بروکرها خیلی سخته و بروکرهای حرفه ای با زیر 1000 تا کار نمیکنند

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی
10-14-2012, 10:12 PM
ارسال: #3
توی ایران کسی اینکارو انجام میده. ؟
10-14-2012, 10:23 PM
ارسال: #4
تویه ایران چند تا بروکر بودند اما حرام اعلام شد و درشون رو تخته کردند.کلاس آموزشیش زیاده ولی اساتید حرفه ای و اکسپرت نویسهای حرفه ای همه خارج از ایران هستند.وقت و انرژی زیادی میخواد و به این سادگی ها نیست.
کار با متاتریدر و در جریان بودن لحظه ای اخبار جهان و...
من خودم 1.5 دوره آموزشی گذروندم و به سود خوبی رسیدم اما دیگه اعصابم نکشید و زدم بیرون.پیشنهاد میکنم اگه سرمایه داری یه بازار معاملات ارزی جهانی کار خوب پیدا کن و من برات یه سایت هایپ میزنم(سود زیاد و ریسک زیاد) برات.البته اگه کار بازار معاملات ارزی جهانی کاری که باهاش همکاری میکنی خوب باشه.

10-14-2012, 10:34 PM
ارسال: #5
(10-14-2012 10:23 PM)هومان هرمزدی نوشته شده توسط:  تویه ایران چند تا بروکر بودند اما حرام اعلام شد و درشون رو تخته کردند.کلاس آموزشیش زیاده ولی اساتید حرفه ای و اکسپرت نویسهای حرفه ای همه خارج از ایران هستند.وقت و انرژی زیادی میخواد و به این سادگی ها نیست.
کار با متاتریدر و در جریان بودن لحظه ای اخبار جهان و...
من خودم 1.5 دوره آموزشی گذروندم و به سود خوبی رسیدم اما دیگه اعصابم نکشید و زدم بیرون.پیشنهاد میکنم اگه سرمایه داری یه بازار معاملات ارزی جهانی کار خوب پیدا کن و من برات یه سایت هایپ میزنم(سود زیاد و ریسک زیاد) برات.البته اگه کار بازار معاملات ارزی جهانی کاری که باهاش همکاری میکنی خوب باشه.

ببخشید در مورد کلمات کلیدی چون بروکر و سایت هایپ توضیح میدید ؟
چقدر سود کردید ؟
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی
10-14-2012, 10:43 PM
ارسال: #6
بروکر=کارگزار بازار معاملات ارزی جهانی.در واقع برای خرید و فروش باید با نرم افزار متاتریدر به کارگزار اعلام کنید که مثلا در فلان قیمت برای شما بخره یا بفروشه و از طریق این نرم افزار میتونید گزارش لحظه به لحظه بازار جفت ارز ها و مانده حساب خودتون رو ببینید.یکسری مسائل هم مثل مارجین و پیپ و اسپرد و ... هستند که اگه خواستید شروع کنید تویه فایلهای آموزشی هستش.

هایپ=یه سایتی که مثلا میگه برای هر 100 دلار به صورت هفتگی مثلا 5 دلار سود میده و اگه تویه کارش ضرر کنه با توجه به میزان ضرر میتونه درصدی از سرمایه اولیه کاربر یا حتی کلش رو پس نده.

معمولا بورس بازهای بزرگ برای خودشون هایپ باز میکنند و با توجه به متوسط سودشون از مردم سپرده قبول میکنند.البته ناگفته نمونه سایتهای هایپ زیادی با وعده دو برابر کردن پول در ماه و ... اومدن تویه باز و یک شبه چند هزار دلار به جیب زدند و در رفتند یه نمونه اقا مسعود بزرگ انجمن گلد ایران که اولین هایپ ایرانی رو زد و سود کمی میداد اما یهو ناپدید شد.

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۸ توصیه موفقیت بلند مدت در بازار سهام lpsk83 4 2,406 10-04-2012 12:39 PM
آخرین ارسال: سعید محمدی
  3 اصل تجربی برای موفقیت در بازار سهام تهران koroshparsi 0 1,400 12-24-2011 08:38 PM
آخرین ارسال: koroshparsi
  بازار بورس چیست؟ lpsk83 0 1,464 12-20-2011 12:57 PM
آخرین ارسال: lpsk83
  بازار سهام; امکانات و حقوق سهامداران lpsk83 0 1,043 12-20-2011 12:43 PM
آخرین ارسال: lpsk83
Star راه‌اندازی معاملات آنلاین بورس کالا arash1367 0 1,230 11-24-2011 01:22 AM
آخرین ارسال: arash1367

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS